UltraSurf VPN böyle popüler bir VPN sağlayıcı değil, ancak Kodi için bir VPN seçerken kesinlikle makul bir seçenektir. Zor, onu Kodi için en iyi VPN olarak kategorize edemeyiz, ancak UltraSurf Kodi için makul bir VPN’dir. Bu ücretsiz bir VPN’dir, yani bu hizmeti kullanmak için herhangi bir abonelik gerekmez.

UltraSurf VPN ve Kodi ve FireStick cihazlarıyla uyumluluğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kılavuzu izleyin.

Kodi için UltraSurf VPN Nasıl Kurulur

UltraSurf VPN, PureVPN Kodi eklentisi gibi doğrudan Kodi’ye yüklenebilecek bir beta sürüm Kodi eklentisine sahipti. Kobra Deposunda mevcuttu, ancak yakın zamanda kapatıldığı için, başka bir depoda UltraSurf Kodi eklentisinin izleri yok, şimdilik.

Bu nedenle, bu hizmeti kullanmanın en iyi yolu Windows için masaüstü istemcisini yüklemek ve ardından Kodi’yi çalıştırmaktır. UltraSurf Windows İstemcisi’ni indirip sisteminize yükleyebilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için Kodi kılavuzuna nasıl VPN yükleyeceğimizi takip edebilirsiniz..

Yükledikten sonra, kendinizi kaydetmeniz yeterlidir. Ardından giriş yapın ve istediğiniz güvenli sunucuya bağlanın. Güvenli sunucuya bağlandıktan sonra Kodi’yi açın ve herhangi bir Kodi eklentisiyle akış yapmaya başlayın. Bir VPN’ye sahip olmanın en önemli avantajlarından biri, coğrafi olarak kısıtlı oldukları için IPTV Kodi eklentileriyle akışın keyfini çıkarabilmenizdir..

FireStick için UltraSurf VPN Nasıl Kurulur

FireStick, erişilebilirlikleri ve özellikleri nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki binge gözlemcilerinin ilk tercihi haline geliyor. Çok çeşitli uygulamalara sahip olmak, kullanıcıların izlemek istedikleri hemen hemen her şeyi akışa almalarını sağlar. Ancak, birçok insanın ücretsiz akışı sevdiğini bilen FireStick’teki Kodi bir trend haline geldi.

Kodi kullanmasanız bile FireStick’te bir VPN’ye sahip olmak çok önemlidir, çünkü üzerlerinde bulunan uygulamaların ve içeriklerin çoğu coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Birçok kullanıcı, en sevdikleri filmleri, TV şovlarını vb. Oynatırken sorunlarla karşılaşır;.

Bu nedenle, sorunsuz çevrimiçi akış deneyiminin tadını çıkarmak istiyorsanız, FireStick’e UltraSurf VPN yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. FireStick’inizi başlatın > Ana menüden arama seçeneğini tıklayın.
  2. tip Downloader ve ara’yı tıklayın.
  3. Arama sonucundan Downloader uygulamasını ve ardından Almak.
  4. Downloader uygulamasını FireStick’inize yükledikten sonra uygulamayı açın.
  5. Şimdi bu URL’yi uygulamanın arama çubuğuna girin: https: // bitly / 2lSyySP > Tıklayın Git.
  6. İndirme işlemi tamamlandığında, Sonraki.
  7. İletişim kutusu göründüğünde yükle’yi tıklayın ve uygulamanın yüklenmesini bekleyin.
  8. Uygulama yüklendikten sonra öğesini tıklayın. Açık.
  9. Uygulama açıldığında, ön tarafta görünen bir düğme göreceksiniz. Güvenli bir sunucuya bağlanmak için üzerine tıklayın.

Bu kurulum işlemi neredeyse 5 dakika sürmeyecek ve güvenli akış için hazır olacaksınız. Ancak, FireStick’te ücretsiz içerik akışı yapmak istiyorsanız, önce Kod’u FireStick’e yüklemeniz gerekir.

UltraSurf VPN Güvenli mi?

Bu, her kullanıcının birincil kaygısıdır çünkü insanların bir VPN’i seçmelerinin nedeni gizliliklerini korumaktır. Hemen hemen her VPN sağlayıcısı en iyi ve en güvenli servis sağlayıcısı olduğunu iddia ediyor, ancak son zamanlarda sağlayıcıların çoğu iddialarına sadık kalmadı. DNS sızıntıları ve başarısız IP maskeleme, ücretsiz VPN sağlayıcıları tarafından fark edilen yaygın şeylerdir.

Güvenlik protokolleri, premium VPN sağlayıcıları gibi tam güvenlik sağlayabilecek kadar güçlü değildir. Bu nedenle birçok kullanıcının ücretsiz VPN sağlayıcılarıyla ilgili güven sorunları vardır. Ücretsiz servis sağlayıcılardan biri olan UltraSurf VPN, birçok forumda birçok kişi tarafından sorgulandı. Benim düşünceme göre, UltraSurf’u akış amacıyla kullanıyorsanız, hizmeti başkaları gibi kullanmak güvenlidir.

UltraSurf VPN Yorumlar

UltraSurf VPN bir süredir sektörde ve VPN endüstrisini bilen kullanıcılar bunu biliyor. Size başkalarının ne düşündüğünün daha iyi bir resmini sunmak için birkaç Reddit iş parçacığı ekledim:

Tartışma yorumu N3w0ne’ün tartışma yorumu "Avrupa sunucuları ile en iyi taşınabilir, ücretsiz vpn.".

Bu kullanıcı UltraSurf VPN hakkında olumlu bir geri bildirim sağladı. Bununla birlikte, dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri, YouTube’un engellemesini kaldırmak için kullandığından bahsettiğidir. Bu, UltraSurf VPN’i yalnızca kısıtlamaları atlamak için kullanıyorsanız, iyi bir seçenek olduğu anlamına gelir..

Tartışma yorumu redditmaid’in tartışma yorumu "Bir VPN kullanmak yerine ultrasurf’u kullanamaz mıyım??".

Bu kullanıcı, UltraSurf VPN’nin sitenin engellemesini kaldırmaktan başka bir şey için kullanılamayacağını açıkça belirtti. Bahsetmesinin nedeni, UltraSurf VPN tarafından sunulan güvenlik protokolünün tartışmalı olması ve uygulamaları da yasaldır. Sonra tekrar, diğer tüm ücretsiz VPN servislerinde durum böyle.

Sonuç

Bu incelemeyi tamamladıktan sonra, UltraSurf VPN’in çevrimiçi flamalar için makul bir hizmet olduğunu söyleyebilirim. Hemen hemen her kısıtlı sitenin engelini kaldırması ve UltraSurf Kodi deneyiminin de tatmin edici olması. Yine de, birinci sınıf gizlilik arıyorsanız, kullanıcıların bu VPN’yi seçmelerini önermem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me