Kodi Kripton / Jarvis Mucky Duck Repo Nasıl Kurulur – Kolay Adımlar

Mucky Duck Deposu Güncellemesi: Mucky Duck Deposu telif hakkı iddiaları nedeniyle kapatıldı ve artık mevcut değil.


Uyarı! Mucky Duck Repo kullanırken gizliliğinizi koruyacağı için anonim kalmak için bir VPN kullanmalısınız. PureVPN’de% 85 indirim ve Mucky Duck’ta sınırsız içerik akışı sağlayın.

Kodi’ye Mucky Duck Repo yüklemek filmler, TV şovları ve spor hayranları arasında popüler bir seçimdir. Herkesin gelmesinin tek nedeni Repo’nun kullanıcılarına sunduğu çeşitli eklenti seçenekleri. Kodi kullanıcılarının Mucky Duck Repo’yu Kodi cihazlarına veya yazılımlarına yüklemelerini öneririz. Bu kılavuzda, Kodi’ye Mucky Duck Repo’nun nasıl kurulacağına ilişkin adım adım bir kılavuz sunuyoruz.

Mucky Duck Repo’da bulunan şaşırtıcı eklentilerden bazıları aşağıda listelenmiştir:

 1. 123Movies
 2. U.B.A.R
 3. GenVideos
 4. Afdah
 5. HD Kutusu

Mucky Duck Repo’nun Kodi’ye nasıl yükleneceği ile ilgili adımlar aşağıda özetlenmiştir:

Kodi Kripton Sürüm 17 Mucky Duck Repo Nasıl Kurulur

 1. Açık Kodi cihazınıza > Adresine git Ayarlar > Şimdi tıklayın Dosya Yöneticisi.mucky ördek repo nasıl kurulur
 2. Şimdi çift tıklayın Kaynak ekle sol tarafta mevcut > Http://muckys.mediaportal4kodi.ml URL’sini yazdığı yere yazın ‘Yok’ > Adını girin medya kaynağı gibi “Mucky Duck” > ve tıkla tamam.kodi kripton sürüm 17 mucky ördek repo nasıl kurulur
 3. Geri dönmelisin Kodi Ana Ekranı basarak ‘ESC’ tuş takımındaki düğme > seçmek Eklenti > Sol üst tarafa tıklayın ‘Paket yükleyici’ ikon.mucky ördek depo eklentileri
 4. seçmek Zip dosyasından yükle > Tıklamak için aşağı kaydırın Mucky Ördek > ve seç repository.mdrepo-1.0.2.zip > Şimdi mucky duck eklentisinin yüklenmesi için biraz bekleyin.mucky ördek zip dosyasından yükleyin
 5. Tıklamak Depodan yükle > seçmek Mucky Ördekler Repo > Video Eklentileri > Burada popüler mucky duck Kodi eklentilerinin bir listesini görebilirsiniz.mucky ördek video eklentileri
 6. Eklentilerden herhangi birini tıklayın > Tıklayın Yüklemek yükleme işlemini başlatmak için.mucky ördek akışı
 7. Kurulum tamamlandıktan sonra şu adrese gidin: Kodi Ana Menüsü > Eklenti > Video Eklentileri> Yeni yüklediğiniz mucky duck eklentisini seçin.mucky ördek ayarları
 8. Voila! Filmleri, TV şovlarını ve çok daha fazlasını izlemekte fayda var!

mucky ördek FUBAR

Kodi Jarvis Sürüm 16 Mucky Duck Repo Nasıl Kurulur

Mucky Duck Repo’nun Kodi Jarvis Sürüm 16’ya yüklenmesi, yukarıdaki kılavuzda açıklanan Kodi Kripton Sürüm 17 ile benzer bir işlemdir. Bununla birlikte, Mucky Duck Repo’yu Kodi’ye yüklemeden önce, Kodi’nin bu iki sürümünün ana menünün düzeni, tuşları ve konumlandırmasında çeşitli farklılıklara sahip olduğunu unutmayın..

Cihazınıza Kodi Jarvis yüklüyse endişelenmenize gerek yok. Mucky Duck Repo’yu kurma adımları aynı kalır. İzlemeniz gereken tek fark, sürümlerin her biri için ana menüdür. Kodi Jarvis’te, ana menü altta yatay bir konumda bulunurken, Kodi Kripton’daki ana menü sol tarafta dikey olarak konumlandırılmıştır.

Bunun dışında, Kodi Kripton Sürüm 17’de ‘Sistemler’ anahtarının yerine ‘Ayarlar’ tuşu bulunur. Cihazınıza Kodi Jarvis yüklüyse, tutarken Kodi Kripton için belirtilen adımları izlemeniz gerekir. açıklanan değişiklikleri göz önünde bulundurarak.

Mucky Duck Repo Çalışmıyor

Beklenmedik Kapatma

Kodi’nizin Mucky Duck Repo’yu kılavuzda sağlanan depodan yükleyemediğini görürseniz veya herhangi bir uyarı vermeden aniden kapanırsa, Kodi sorununuz olabilir.

Kodi’nin daha yeni bir sürüme güncellenmemesi Kodi kullanıcıları arasında sıkıntıya yol açabilecek bu tür sorunlara neden olabilir..

Çözüm

Kodi kullanıcıları, Kodi Kripton Sürüm 17’nin en son sürümünü yükleyerek bu hatayı aşabilirler.Kurulum tamamlandıktan sonra Mucky Duck Repo’yu tekrar Kodi’ye yüklemeniz gerekir. Bu kesinlikle probleminizi çözecektir.

Akış Sorunları

Çoğu Kodi eklentisinde akış sorunları devam ediyor. Mucky Duck, çeşitli sayıda popüler mucky duck Kodi eklentisi içeren bir havuz olduğundan, bu durumun ortaya çıkması muhtemel olabilir.

Mucky duck Kodi eklentilerinden herhangi biri medya içeriği akışını sağlayamazsa, Kodi kullanıcılarının kötü bağlantılar göndermek için eklentileri suçlaması muhtemeldir. Her ne kadar bu doğru olsa da, tamamen değil.

Bazı akış içeriğinin, kullanıcıların coğrafi konumlarına göre içeriğe erişmesini engelleyen bir koruma biçimi olan coğrafi olarak engellenmiş kısıtlamaları olabilir..

Çözüm

Kodi kullanıcıları, Kodi kullanıcılarının coğrafi konumlarından bağımsız olarak coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmesine izin verecek bir Kodi VPN ile bu sorunu kolayca çözebilir. Bir Kodi VPN, internet etkinliklerini devlet ve internet servis sağlayıcılarından da gizleyecektir.

Mucky Ördek Repo Zip

Sağladığımız adım sayısını kısaltmak ve Mucky Duck Repo indirmesi için kolay bir yol bulmak istiyorsanız, Mucky Duck Repo zip dosyasını web sitesinden doğrudan yüklemeniz gerekir. İşlem aşağıda açıklanmaktadır:

Mucky Duck Repo Zip dosyasını indirmeniz gerekiyor.

Repository.mdrepo-1.0.2.zip dosyasına tıklayın. > Zip dosyasını cihazınıza kaydetmek için sizden izin isteyecektir > Dosya ‘yı kaydet.

Kodi’yi başlatarak yükleme işlemini başlatın > Eklentilere Git > Paket Yükleyici simgesine tıklayın > Zip dosyasından yükle > 2. Adımda indirdiğiniz dosyaya gidin > Tıklayın tamam.

Şimdi kurulum işlemine yukarıdaki kılavuzda verilen 5. Adımdan devam edin.

Son düşünceler

Mucky Duck Repo’yu Kodi’ye kurmak için, bu kılavuzda açıklanan 8 ana hatları uygulamanız gerekir. Mucky Duck Repo cihazınızda çalışmıyorsa, Kodi’nin en son sürümünü indirmeniz gerekebilir. Yani Kodi Krypton Sürüm 17 veya Kodi VPN kullanmayı düşünebilirsiniz. Her durumda, şaşırtıcı medya içeriklerini ücretsiz olarak aktarabileceksiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map