Kodi Kripton, Jarvis ve FireStick’e Maverick Deposu Nasıl Yüklenir

Maverick Deposu, kendi Maverick TV Kodi eklentisine ve Sports Devil, Joker Sports, Cartoon Network, Gen-X vb.Gibi birçok popüler Kodi eklentisine ev sahipliği yaptığı için iyi bilinir. herhangi bir sorun. Kodi’ye Maverick Deposunu nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için kılavuzumuzu izleyin.


Maverick Kodi Depo İncelemesi

Maverick Deposu, kendi Maverick Eklentisi nedeniyle popülerlik kazandı. Ancak, diğer birçok ana akım üçüncü taraf Kodi eklentisine sahiptir. Bu depo daha önce Joker TV olarak biliniyordu ve oldukça popülerdi.

Joker adını Maverick olarak değiştirdi ve Maverick Deposu Kodi topluluğunda önemli bir isim oldu. Maverick veri havuzunda herkesin akış ihtiyaçlarını karşılamak için eklentiler vardır.

Kodi Kripton 17.6 ve Üstüne Maverick Repo Nasıl Yüklenir

Kodi Kripton sürüm 17.6’ya Maverick Deposu’nu yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar Simgesi > Cyalamak Dosya Yöneticisi.Kodi kripton 17.6 Maverick repo nasıl kurulur
 2. Çift tıklama Kaynak ekle > Adres çubuğu ve ad alanı içeren bir iletişim kutusu açılacaktır > Tıklayın > ve bu URL’yi “http://mavericktv.net/mavrepo adres çubuğuna yazın > Tıklayın Tamam > Bu medya kaynağını “sahipsiz buzağı> Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.Kodi kripton 17.6'da Maverick repo nasıl kurulur
 3. Geri vermek Ana menü > Tıkla Eklenti çıkıntı > Tıkla paket yükleyici (Kutu) Simgesi sol üst köşeden.kodi jarvis üzerine maverick deposu nasıl kurulur
 4. seçmek Zip Dosyasından Yükle > Tıklamak sahipsiz buzağı > seçmek maverickrepo-3.5.zip > bildirimi bekle.

zip dosyasından maverick kodi repo'yu yükle

Kodi Jarvis 16 ve Altına Maverick Repo Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi Jarvis V16.
 2. Tıklayın sistem > Tıklayın Dosya Yöneticisi.
 3. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.
 4. Tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL http://mavericktv.net/mavrepo > Tıklayın Bitti > Bu medya kaynağı bağlantısını şu şekilde adlandırın: sahipsiz buzağı > Tıklayın Bitti > Tıklayın
 5. Geri dönmek Kodi Seyahat Ekran > Tıklayın sistem > Tıklayın Eklenti.
 6. seçmek Zip Dosyasından Yükle seçenek > seçmek sahipsiz buzağı > Tıklamak maverickrepo-3.5.zip.

FireStick Kodi’ye Maverick Deposu Nasıl Yüklenir

FireStick’te Maverick Deposunu kurmak, diğer cihazdakinden farklı değildir. Öncelikle, yüklemeniz gerekecek Fire Stick cihazınızda Kodi. Bundan sonra, üçüncü taraf hizmetlerin cihazınıza yüklenmesini etkinleştireceksiniz.

Adresine git Geliştirici Seçenekleri menüden ve Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Bundan sonra, Maverick deposunu FireStick cihazınıza kolayca yükleyebilir ve bu deponun FireStick cihazınızda sunduğu tüm harika eklentilerin keyfini çıkarabilirsiniz..

Maverick Kodi Eklentileri

Depoda bulunan en iyi Kodi eklentilerinin listesi:

 1. Joker Sporları
 2. Maverick TV
 3. SportsDevil
 4. Sihirli Ejderha
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. Flix’te
 8. Çizgi film yayın ağı
 9. LiveStreams Pro
 10. Youtube

Maverick Deposu SSS

İşte Kodi kullanıcılarının Maverick Deposu ile ilgili en sık sorulan sorulardan birkaçı:

 Maverick Repo çalışmıyor

Eklentiye erişme veya eklentiyi yükleme konusunda sorun yaşıyorsanız, Dosya Yöneticisi’ne eklediğiniz kaynak URL’nin doğru olup olmadığını hemen kontrol etmelisiniz..

Girdiğiniz kaynak URL doğruysa, ancak havuz hala çalışmıyorsa, havuz bir güncelleme altında olabilir ve birkaç saat beklemeniz gerekir.

 Maverick TV bir bağımlılık yükleyemedi

Depo eskiyse, kaynak URL’nin süresi dolmuşsa veya depoda eksik bazı dosyalar varsa bir bağımlılık hatası yüklenemedi. Bu erozyonla karşılaşırsanız, depoyu yeniden indirin ve tekrar yüklemeyi deneyin.

Sonuç

Birçok Kodi deposu güncellenmiş Kodi eklentileri sağlayarak popülerlik kazanmıştır ve Maverick Deposu bunlardan biridir. Kendi Maverick Kodi eklentisi, yüksek kalitede film ve TV şovları yayınlamak için inanılmaz bir Kodi eklentisidir..

Her deponun yapamadığı bir şey, endüstri rekabetinde hayatta kalmaktır. Birçok büyük depo gelir ve gider çünkü birçoğunda herhangi bir yenilik veya benzersizlik yoktur. Oysa birçoğu yetkililer tarafından cezalandırılıyor ve hizmetlerini kapatmaya zorlanıyor.

Üçüncü taraf Kodi eklentisini veya deposunu kullanmanın bahis yolu, gizliliğinizi sağlamak için Kodi için ücretli veya ücretsiz bir VPN kullanmaktır. Piyasadaki en iyi VPN sağlayıcısını yayınlarken ve seçerken güvende olun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map