Kodi Kripton ve Jarvis’e Vorteks’i 6 Dakikadan Az Bir Şekilde Kurma

Kodi’de Vortex nedir

Vortex, teknoloji endüstrisinin iki devi olan Rock Crusher ve Dreamweaver tarafından geliştirilen yeni spor ve müzik eklentisidir. Bu eklenti, Futbol, ​​UFC, Motor Sporları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok özel spor etkinliğini kapsar..


Rock Crusher ve Dreamweaver asla kaliteden ödün vermez, böylece ikisinden mükemmel olandan daha azını beklemezsiniz. Bu kılavuzda Vortex’in Kodi’ye nasıl yükleneceğini tartışıyoruz. Bu eklentiyi yüklemek için, Krypton ve Jarvis için aşağıda vurgulanan adımları izleyin.

Kodi 17 Üzerinde Vortex Kurulumu
Kodi 16 Üzerinde Vortex Kurulumu
Vortex Repo’yu İndirin
Vortex Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar
Kodi Vortex Yorumları

Uyarı! Vortex’i kullanırken gizliliğinizi koruyacağından anonim kalmak için bir VPN kullanmalısınız. PureVPN’de% 85 indirim ve Vortex’te sınırsız içerik akışı gerçekleştirin.

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Vorteks Kurulumu

 1. Açık Kodi Kripton 17 sisteminizde > Üzerine dokunun Ayarlar simgesi (dişli şeklinde bir simge) > Şimdi seçin Dosya Yöneticisi seçenek.kodi üzerine girdap nasıl kurulur
 2. Burada depo kaynaklarının bir listesini görürsünüz, aşağı kaydırın ve Çift tıklama üzerinde Kaynak ekle > Tıklamanız gereken bir kutu görünecektir ‘Yok’ > Ardından Havuz URL’si http://www.rockodi.com/ ve tıklayın tamam > Şimdi medya kaynağının adını yazın ‘Kaya’ ve tıkla tamam > Tıklayın tamam tekrar.kodi krypton sürüm 17 veya üstüne vorteks nasıl kurulur
 3. Üçüncü adıma devam etmek için şu adrese gidin: Kodi Ana Menüsü > Tıklamak Eklenti > Şimdi üzerine dokunun Paket yükleyici simge (kutu şeklinde bir simge) sol üst köşe.kodi üzerine girdap ekle
 4. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > Aşağıya kaydırmanız ve tıklamanız gereken bir kutu görünecektir ‘Kaya’ > repository.Rockcrusher-1.6.zip > Depoyu kurmak biraz zaman alacak.girdap kodi zip dosyasını indir
 5. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Kaya Kırıcı Deposu > Video Eklentileri > Bul ve Tıkla girdap listeden > Şimdi tıklayın Yüklemek > Eklentiyi yüklemesini bekleyin.kodi kurulumunda girdap
 6. Eklentiyi görüntülemek için şu adrese geri dönün: Kodi Ana Menüsü > Tıklamak Eklenti çıkıntı > Şimdi tıklayın Video Eklentileri > Ekranınızın sağ tarafına bakarsanız, kodi eklentilerinin bir listesini göreceksiniz, bulmak için aşağı kaydırın girdap ve tıklayın. Vortex eklentisini kullanmaya başlayın.

kodi ayarlarında girdap

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Vortex Kurulumu

 1. Açık Kodi Jarvis 16 sisteminizde > Tıklamak Sistemler ekranın altında bulunan seçenek > Şimdi seçin Dosya Yöneticisi.
 2. Listenin sonunda bulabileceğiniz Kaynak Ekle’yi çift tıklayın. > Bir pop-up kutusu belirdi, “Hiçbiri” ni tıklayın > URL http://www.rockodi.com yazın ve Bitti’yi tıklayın > Adı “Rock” yazın ve Bitti’yi tıklayın > Şimdi Tamam’ı tıklayın.
 3. Geri dönmek Kodi Ana Ekranı > seçmek Sistemler tekrar seçenek > Ardından Eklentiler’i tıklayın > Zip Dosyasından Yükle > Listeden ‘Rock’ı seçin > Tıklamak repository.Rockcrusher-1.6.zip > Şimdi yüklenmesini bekleyin.
 4. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Kaya Kırıcı Deposu > Tıklamak Video Eklentileri > girdap > Yüklemek > Eklentiyi yüklemesini bekleyin.

Vortex Repo’yu İndirin

Vorteks eklentisi Kaya Kırıcı deposunda bulunur. Bu havuzu, yukarıda vurgulanan adımlardan bazılarını silen doğrudan sisteminize de indirebilirsiniz. Vortex Deposunu indirmek için Buraya tıklayın ve aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Zip dosyasını indirip sisteminize kaydettikten sonra Kodi’yi açın > Eklentileri tıklayın > Paket Yükleyici simgesi.
 2. Zip Dosyasından Yükle > İndirdiğiniz zip dosyasında gezinin. Dosyada gezindiğinizde, yüklenmesi birkaç dakika sürer.
 3. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Kaya Kırıcı Repo > Video Eklentileri > girdap > Yüklemek > Zevk almak!

Vortex Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Vortex daha önce Akış Eklentileri Deposunda bulunuyordu. Ancak, artık Vortex’i kolayca yükleyebileceğiniz kendi deposu Rockcrusher’a sahiptir. Akış Eklentilerinden ayrı bir Vortex eklentisine geçiş, eklentinin bazı sorunlara neden olmasına neden oldu. Bu blog, mükemmel çalışan Vortex’i yüklemek için en son kılavuzu kapsar.

Girdap Eklentisi Çalışmıyor

Depo değişene kadar Vorte iyi çalışıyordu. Artık ayrı bir havuzu var, Kodi’de iyi çalışıyor.

Kodi Vortex Yorumları

Vortex, Motor Sporları yarışı da dahil olmak üzere birçok spor etkinliğini canlı olarak izlemenizi sağlar. Birçok Kodi kullanıcısı, çevrimiçi sporları abonelik olmadan görüntülemek için Kodi’deki Vortex eklentisini açar.

#Vortex üzerindeki harika # formula1 # yarış kapsamı için @ rockcrusher01 sayesinde. Kodi’de en iyi yarış kapsamı.

– Nick Anghel (@nickanghel) 13 May 2017

Kodi kullanıcıları ayrıca HD akışı nedeniyle Vortex’i en iyi eklenti olarak algılıyor. En önemlisi, akışının tamamı medya içeriğini yüklemeden mükemmel çalışıyor.

@ rockcrusher01 #VORTEX, KODI’de en iyi (muhtemelen SADECE HD / Eng’de çalışan) Grammy ödül akışına sahiptir. Sahne ve TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– Nick Anghel (@nickanghel) 13 Şubat 2017

Bir şeyler eklemek için

Kodi dünyasında yeni bir isim olan Vortex, spor ve müzik eklenti kategorisini devraldı. Kodi dünyası Kaya Kırıcı ve Dreamweaver’daki iki popüler ismin ürünüdür. Çevrimiçi olarak ücretsiz görüntülenmesi zor olan UFC PPV etkinlikleri de dahil olmak üzere birçok spor etkinliğini kapsar. Bu kılavuzda Vortex’in Kodi’ye nasıl yükleneceğini ve canlı sporların nasıl izleneceğini tartışıyoruz. Kodi vpn kılavuzumuza göz atın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map