Çaresiz bir en iyi kodi eklentisi hayranı ve aynı zamanda bir film hayranıysanız, eklenti sunan harika bir film olan Watch5S Kodi eklentisine göz atmanız gerekir. Watch5S, en yeni ve en eski filmlere dayanan muazzam bir film kütüphanesine sahiptir. Bu kılavuzda, Watch5S’nin Kodi’ye yeni bir şekilde nasıl yükleneceği konusunda kolay adımlar sunuyoruz.

Başlamadan önce, StremHub deposunun (eski bağlantı) artık çalışmadığını akılda tutmak önemlidir. Belirli bir üçüncü taraf eklentinin sahibi, bilinmeyen bir nedenden dolayı Watch5S Kodi eklentisini kaldırdı. Size göstermek üzere olduğumuz şey daha yeni versiyon Watch5S’in Kodi’ye nasıl yükleneceği hakkında bilgi. Bu yüzden okumaya devam et.

Uyarı! Gizliliğinizi koruyacağı için Watch5S kullanırken anonim kalmak için Kodi VPN kullanmalısınız. PureVPN’de% 85 indirim ve Watch5S’te sınırsız içerik akışı gerçekleştirin.

Watchi’yi Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altına Yükleme

 1. Kodi’yi başlat > Ayarlara git > Ardından Dosya Yöneticisi’ni tıklayın > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın.watch5s kodi üzerine nasıl kurulur
 2. Şimdi kodivpn.co/repo/simplycaz.zip URL’sini yazın  > Medya Kaynağı “Cazwall” un adını yazın.Kodi Kripton Sürüm 17.6'ya Watch5S Kurulumu
 3. Tuş takımındaki ‘Esc’ düğmesine basarak Kodi Ana Ekranına gidin > Eklentileri tıklayın > Şimdi ‘Paket Yükleyici’ simgesini tıklayın.kodi üzerinde watch5s nasıl eklenir
 4. Zip dosyasından yükle > Depo Seçin > Repository.simplycaz-1.0.1.zip dosyasını bulun.watch5s kodi üzerinde zip dosyasını indir
 5. Depodan yükle > Simply Caz Repo > Video Eklentileri > Aşağı kaydırın ve Watch5S’yi tıklayın > Yükle’yi tıklayın.watch5s jarvis sürüm 16 üzerine nasıl kurulur
 6. Şimdi Kodi Ana Ekranına gidin > Eklenti > Video Eklentileri > Watch5S.Watch5S Engellemesi Kaldırıldı
 7. En yeni filmlerin keyfini çıkarın ve izleyin.

Watch5S Uygulama İndirme

Watchi’yi Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Yükleme

 1. Kodi Jarvis’i açın > sistem > Dosya Yöneticisi > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın.
 2. Http://cazwall.com/repo URL’sini yazın > Medya kaynağı adını Cazwall yazın > Tamam’ı tıklayın > Kodi Ana Ekranına Git.
 3. sistem > Eklenti > Zip dosyasından yükle > depo > Repository.simplycaz-1.0.1.zip dosyasını bulun.
 4. Depodan yükle > Simply Caz Repo > Video Eklentileri > Aşağı kaydırın ve Watch5S’yi tıklayın > Yükle’yi tıklayın.
 5. Eklentiye Veos’tan erişebilirsiniz > Video Eklentileri > Watch5S ve Keyfini Çıkarın!

Watch5s Kodi İndir

 1. İndir Sıkıştırılmış dosya cihazınızda > Adresine git Kodi Ana Ekranı.
 2. Tıklayın Eklenti > Tıkla Kutu simgesi > Zip dosyasından yükle > Bul ve aç repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. şimdi Depodan yükle > Simply Caz Repo > Video Eklentileri > seçmek Watch5S > Tıklayın Yüklemek.
 4. Eklentiye erişebilirsiniz Video Eklentileri > Watch5S.

 Watch5s Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Günlük Hatasını Kontrol Et

Eklentiyi yüklemeye çalışırken, Log Daha fazla bilgi için Günlüğü Kontrol Et’i belirten bir hata görüntülenebilir. Havuzda eksik bir dosya olduğu anlamına gelir, bu yüzden havuz yüklenemez. Başka bir neden de deponun eskimiş olması.

Fix

Bu hatayı düzeltmek için, havuzla birlikte yüklemek üzere olduğunuz eklentinin güncellendiğinden emin olun. Bu, bu hatanın açılmasını önleyecektir.

Geçersiz Zip URL’si

Zip dosyasından yüklemeye çalışırken bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Bu endişelenecek bir şey değil ve kolayca çözülebilir.

Fix

Bu hata ortaya çıktığında, dosya yöneticisine geri dönün ve doğru kaynak URL’yi girip girmediğinizi kontrol edin. Girdiğiniz URL doğruysa, bağlantının çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bazen bağlantılar kopar veya kapanır, soruna neden olur.

Watch5S Uygulama İndirme

Watch5S, Watch5S uygulamasının yüklenmesi ile en yeni filmleri mobil cihazlarınıza getirir. Bu Android Uygulama Paketi (APK) bir Android Sürüm 4.4 veya üstü ile kullanılabilir. Hiçbir hata içermediğinden ve kullanımı ücretsiz olduğundan emin olun. Watch5S uygulamasıyla mobil cihazınızda ücretsiz film izleme şansını kaçırmayın.

Watch5S Engellemesi Kaldırıldı

Erişmeye çalıştığınız bazı filmlerin bir nedenden dolayı coğrafi olarak kısıtlanmış veya engellenmiş olduğu görülebilir. Diğer bir deyişle, bazı medya içeriği belirli ülkelerde bulunurken diğer ülkelerde engellenir.

Bununla birlikte, bir Kodi VPN kullanarak Watch5S ortam içeriğinin engellemesini kaldırabildiğinizden korkmanıza gerek yoktur. Bir VPN hizmeti, filmleri erişilebilir hale getiren IP adresinizi değiştirerek Watch5S filmlerinin engellemesini kaldırır.

Bir VPN hizmetinin bir başka yararı da, internet etkinliğinizin hiçbir zaman hükümet veya İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından izlenmeyeceğidir. Artık interneti özgürce dolaşabilirsiniz!

Taht Oyunları Game of Thrones

Kim Game of Thrones’u izlemek istemiyor? Aldatma, rejim, kan, şan ve şüpheci duygular hikayesi; Game of Thrones bir fırtına ile dünyayı ele geçirdi. Dünyada milyarlarca hayran var, her yeni Game of Thrones sezonunu izlemek için istekli.

Bununla birlikte, karşılaştıkları bariyer onu nerede izleyecekleri, nerede akış yapacaklarıdır. Düşük kaliteli akışlar, güvenilir olmayan kaynaklar vb. Bunun için basit bir çözüm var! Game of Thrones hayranlarının Watch5s’de Game of Thrones’u izleyebilecekleri için artık endişelenecek hiçbir şeyleri yok.

Taht Oyunları Game of Thrones

Tek yapmanız gereken ziyaret etmek https://watch5s.is/ ve web sitesindeki arama çubuğunu kullanarak Game of Thrones’u arayın. Sitede bulunan tüm bağlantıları alacak, herhangi bir bağlantıyı açacak ve en sevdiğiniz bölümü / sezonu izleyeceksiniz.

Watch5s Kodi’de Moana Nasıl İzlenir

Watch5s Kodi'de Moana Nasıl İzlenir

Watch5S kodi eklentisinde Disney’in popüler filmi ‘Moana’yı izleyebilirsiniz. Bunun için yukarıda görüntülenen kurulum kılavuzundan Kodi’ye Watch5S kurmanız gerekir.

Watch5S eklentisi yüklendikten sonra Kodi Ana Menüsüne gidin > Eklenti > Video Eklentileri > Watch5S > Ara’yı tıklayın > Türü Moana > Moana’yı HD kalitesinde izleyin.

watch5s kodi üzerinde moana HD nasıl izlenir

Bir şeyler eklemek için

Harika ve sonsuz bir film teklifi için Kodi’de Watch5S olarak yer yoktur. Geniş film kütüphanesi, birkaç saniyede tüm nesillerden her türlü filmi getiriyor. StreamHub kendisini Watch5S’den ayırdığı için Watch5S’i Kodi’ye kurmanın daha yeni sürümüdür. Film akışı sırasında coğrafi kısıtlamalarla karşılaşırsanız, erişim elde etmek için bir VPN alırsınız. Bu kılavuzda, Kod5’e Watch5S’nin nasıl kurulacağına ilişkin adımlar sunduk, bu nedenle daha fazla Kodi eklentisi için ayarlayın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me