Bu kılavuzda, Kodi’ye Cellardoor TV Sihirbazı’nın nasıl kurulacağına ilişkin eksiksiz bir kurulum açıklanmaktadır. Cellardoor TV Sihirbazı ile en yeni medya içeriğini izleyin.

Bu deponun kurulumuna başlamadan önce, onu kullanırken savunmasız kalacağınızı anlayın.

Kodi için trafiğinizi şifreleyebilecek ve kısıtlı içeriğe sınırsız erişim sağlayabilecek bir VPN kullanmanızı öneririm. Üçüncü taraf Kodi eklentileri ve depoları bazen kötü amaçlı olabilir veya korsan içerik sağlayabilir, bu nedenle güvenli bir protokol kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.

Cellardoor TV Sihirbazı, Kodi Skins için renk teması seçeneklerinin yanı sıra Krypton için en iyi Kodi Yapılarını bulabileceğiniz yerdir..

Son zamanlarda tüm cihazlarınızla uyumlu hale getirildi ve gezinmesi hızlı ve kolaydır. Cellerdoor TV Sihirbazı’nı yükledikten sonra, Covenant, Bob, Poseidon ve çok daha fazlasını içeren en iyi Kodi eklentilerini içeren Yapılar bulabilirsiniz..

Kodi Leia ve Krypton Sürümlerine Cellardoor TV Kurulumu

 1. Başlatmak Kodi sisteminizde > seçmek Ayarlar üst menüde simge veya dişli şeklindeki simge > Tıklamak Dosya Yöneticisi > Sol taraftaki ekranınızın altında, simgesini çift tıklayın Kaynak ekle.Kodlar'da Cellardoor TV Kurulumu
 2. Kutu göründüğünde, ‘Yok’ > Sonra yazın Cellardoor TV URL’si yani http://cellardoortv.com/repo/ > Tıklayın tamam > Havuz adını yazın, yani. Bodrumda TV kutunun altındaki seçenekte > Tıklayın tamam.Kodlar Krypton Sürüm 17 veya Üstüne Cellardoor TV Kurulumu
 3. Geri dönmek Kodi Seyahat > Tıklamak Eklenti seçenek > seçmek Kutu şeklindeki sol üst köşedeki simge.Kodi'de Cellardoor TV Sihirbazı
 4. Şimdi tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Kutudan tıklayın Bodrumda TV > Sonra seçin repository.cdrepo-8.8.zip > Sonra deponun yüklenmesini bekleyin.cellardoor tv sihirbazı kodi kurulumu
 5. Adresine git Kodi Ana Menüsü tekrar > seçmek Eklenti > Sonra Program Eklentileri > Cellardoor TV Sihirbazı.Cellardoor TV Sihirbazı Kodi ayarları
 6. seçmek Bakım Aracı veya CDTV Derlemeleri, veya listedeki diğer seçenekler.

Cellardoor TV Sihirbazı kodi yapılandırması

Kodlar Jarvis Sürüm 16 veya Altına Cellardoor TV Nasıl Kurulur

 1. Açık Kodi > Adresine git sistem > Sonra Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle.
 2. Yaz URL http://cellardoortv.com/wizard/ ve tıklayın Bitti > Adı yazın “Cellardoor TV” > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 3. Adresine git Kodi Ana Menüsü > Tıklamak sistem > Sonra Eklenti > Üzerine dokunun Zip Dosyasından Yükle > seçmek Bodrumda TV > Sonra tıklayın plugin.program.CellardoorTVwizard.zip > Kurulum için bekleyin.
 4.  Cellardoor TV Sihirbazı’nı yükledikten sonra Kodi’yi korumak ve Cellardoor TV Yapılarını yüklemek için bu eklentiyi görüntüleyin.

Cellardoor TV Sihirbazı Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Cellardoor TV Pin Kodu Hatası

Cellardoor TV Build’i Ares Sihirbazı aracılığıyla yüklerken, sonraki adımlara devam etmek için bir PIN kodu gerekir. PIN Kodunu bulabileceğiniz bağlantı da aynı kutuda bulunur. Ancak, kodu girdiğinizde hata veriyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, bu hatayı önlemek için PIN kodunu bir dakika içinde girmeniz gerekir. Bu hata normalde sunucu zaman aşımına uğradığında oluşur. Kodu yazar yazmaz, filmleri ve TV şovlarını ne kadar çabuk izleyebileceksin.

Cellardoor TV Geçersiz Posta URL’si

Kodi kullanıcıları böyle bir hata aldıklarında, bunun sonunda bir sunucu sorunu vardır. Bu hata, Infusion Build’ı Cellardoor TV Sihirbazı’ndan yüklemeye çalıştığınızda oluşur. Ancak, bu hataları çözüldükten hemen sonra geri bulamayabilirsiniz. İnfüzyon İnşası İnfüzyon İnşasını orada çalışan Ares Sihirbazı’na kaydırdı.

Cellardoor TV Aşağı

Bazı durumlarda Cellardoor TV’nin çalışmadığını ve listede en iyi kodi eklentilerini bulamayacağınızı göreceksiniz. Bunun nedeni Yapı tarafından gerçekleştirilen güncellemelerdir. Sonuç olarak, Kodi kullanıcıları içerik akışını zor bulabilir.

Çözüm

Bu soruna en iyi çözüm, bu derleme güncelleştirilene kadar beklemektir. Kodi Builds, güncellenmesi gereken birçok eklenti içerir, bu nedenle en iyi seçenek birkaç dakika beklemek ve bir eklentiye erişmeyi denemek.

Cellardoor TV Nasıl Güncellenir

Cellardoor TV’yi güncellemek için Otomatik güncellemeyi AÇIK konuma getirmeniz gerekir, aksi takdirde manuel olarak da güncelleyebilirsiniz. Bu seçeneklerden birini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Açık Kodi > Adresine git Eklenti > Tıklamak Program Eklentileri > Sağ tık Cellardoor TV Sihirbazı > Tıklamak Bilgi.
 2. Altta sunulan seçeneklerden, Güncelleme manuel güncellemeler için.
 3. Otomatik güncellemeler otomatik güncelleme için.

Cellardoor TV Nasıl Güncellenir

Arlar Sihirbazı ile Cellardoor TV Sihirbazı’nı kurmanın alternatif bir yolu var. Alternatif bir yaklaşım için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Kodi’ye Ares Sihirbazı Kur
 2. Açık Ares Sihirbazı > Tıklamak Yapılara Gözat üst menüde > Görüntülenen Yapılar listesinden, Bodrumda TV > Tıklayın Yüklemek.

Sarmalamak

Cellardoor TV Sihirbazı, çeşitli eklenti kategorileriyle Kodi kullanıcıları için olağanüstü bir eğlence getiriyor. Bu kılavuzda, Kodlar’a Cellardoor TV Sihirbazı’nın nasıl kurulacağı konusunda tam adımlar sunduk, böylece en sevdiğiniz programları izleyin. Bu kılavuzu izleyin ve daha uzun saatler eğlenin. Daha fazla bilgi için en son en iyi kodi sihirbazları nihai kılavuzumuza bakın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me