Kodi Krypton, Leia ve FireStick’te UFC 235 Jones vs Smith nasıl izlenir

UFC 235 ana etkinliğini ücretsiz canlı yayınlamak için sorunsuz bir seçenek mi arıyorsunuz? Rehberimizi inceleyin ve Kodi’de Jones vs Smith’i nasıl kolayca izleyebileceğinizi görün. Tek bir tıklamayla HD akışları sağlayan şaşırtıcı Kodi eklentileri aracılığıyla Kodi’de canlı UFC etkinliğinin tadını çıkarın.


Jon Jones, 15 aylık bir ertelemeden sonra UFC 232’de sekizgene döndü. Alexander Gustafsson ile karşılaştı ve UFC Hafif Ağır Siklet Şampiyonasını korudu. Şimdi, 2 Mart’ta Las Vegas, NV’de UFC 235’te Anthony “Lionheart” Smith’e karşı unvanını savunmaya hazırlanıyor.

Anthony Smith, Jones’un aklında tutması gereken bir şey olacak, sekizgende mükemmel bir forvet ve hızlı. Ancak, Jon Jones’un Jiu-Jitsu ve boks kombinasyonu kesinlikle onun için kullanışlı olacaktır. Smith’in zemin oyunu zayıf değil, çünkü Jones’un zemin oyunu güçlü ve bu Smith için biraz sorun yaratabilir.

Bu savaşçıların her ikisi de zirveye çıktı ve kariyerleri boyunca alçakgönüllü kaldılar. UFC 235 basın toplantısında bile, bu savaşçıların her ikisinin de olgunluklarını gösteren saygılı sözleri vardı.

Kodi’de canlı UFC 235

Bu bir cehennem savaşı olacak ve bunu kaçırmayı göze alamazsınız. Yayın sorunları yaşıyorsanız veya canlı yayın yapmanın ücretsiz bir yolunu arıyorsanız, sizin için en uygun seçenek Kodi’dir..

LAS VEGAS, NEVADA – 31 Ocak: Las Vegas, Nevada 31 Ocak 2019 tarihinde MGM Grand David Copperfield Tiyatrosu içinde UFC 235 Basın Konferansı sırasında.

Kodi, herhangi bir ücret ödemeden canlı dövüş sporlarını buharlaştırmak için en iyi eklentilerden bazılarına sahiptir. Bununla birlikte, Kodi’de VPN olmadan akış riskli olabilir, çünkü ücretsiz akışlar sağlayan eklentiler bazen korsanlığa tabidir. Bu nedenle, üzülmekten daha iyi olun, gizliliğinizi korumak için güvenilir bir VPN hizmeti kullanın.

Özel bir Kodi eklentisine sahip olan PureVPN gibi özel en iyi Kodi VPN sağlayıcıları vardır. Bu, kullanıcıların herhangi bir bağlantı sorunu olmadan Kodi ile akış keyfini çıkarmasını sağlar. Buna ek olarak, Kodi eklentilerini akış olarak almak ve bir VPN sunucusuna bağlı olmak, kesintisiz akışın tadını çıkarabilirsiniz, çünkü bu sunucular indirme ve yükleme hızını artırmıştır.

kodi vpn cta al

Jon Jones – Anthony Smith Kodi Krypton’da Nasıl İzlenir 17.6

 1. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar ikonkodi üzerinde ufc 235 izlemek nasıl
 2. Tıkla Dosya Yönetici seçenek > Üzerine çift tıklayın Eklekaynak seçenek > Bir iletişim kutusu açılacaktırufc 235 için kodi addon
 3. Tıklayın <Yok> ve bunu gir URL http://onenation.info/Repo/ > Tıklayın tamam. Bu medya kaynağını “Bir ulus” > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak içinkripton 17.6 üzerinde ufc 235 izle
 4. Kodi ana menüsüne dönün ve Ekleons çıkıntıufc235 kodi deposu
 5. Tıkla Kutu ikon sol üst köşedengezegen mma üzerinde ufc 235 izle
 6. seçmek Yüklemek itibaren Zip dosya seçenekjones vs smith için kodi zip dosyası
 7. Listeyi kaydırın ve tıklayın Bir ulus > Tıklamak onenation-1.0.5.zip ve bildirimi beklekodi üzerinde ufc izlemek için bir ulus deposu
 8. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo dosya seçeneği > Listeyi aşağı kaydırın ve Bir Ulus DeposuSmith vs Jones Kodi Leia 18'de nasıl izlenir
 9. Adresine git Video Eklentileri Klasör > seçmek aldatma > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin

Kodi FireStick'te UFC Jon Jones - Anthony Smith karşılaşması

Smith vs Jones Kodi Leia 18’de nasıl izlenir

 1. Açık Kodi > Tıklamak Ayarlar
 2. Açık Dosya Yönetici seçenek > Üzerine çift tıklayın Eklekaynak seçenek > Bir iletişim kutusu belirecektir
 3. Tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Tıklayın tamam. Bu kaynağı “Kodil” > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam tekrar
 4. Ana Ekrana dön > Tıklayın Ekleons
 5. Tıkla Kutu ikon sol üst köşeden
 6. Tıkla Yüklemek itibaren Zip dosya seçeneği
 7. Listeyi kaydırın ve tıklayın Kodil > Tıklamak kodil-1.3.zip ve bildirimi bekle
 8. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo dosya seçeneği > seçmek Kodil Deposu listeden
 9. Açık Video Eklentileri Klasör > seçmek Gezegen MMA > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin

Kodi FireStick’te UFC Jon Jones – Anthony Smith karşılaşması

Bu ana etkinliği Kodi aracılığıyla FireStick’te izlemek için önce Kodi’yi FireStick’e yüklemeniz gerekir. Kodi’yi yükledikten sonra şu adımları izleyin:

 1. Fire Stick’te Kodi uygulamasını açın
 2. Geliştirici Seçeneklerini Aç > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Bundan sonra, Kodi Krypton veya Kodi Leia için yukarıda gösterilen prosedürü takip edin, her ikisi de benzer prosedürlerdir, ancak farklı eklentilere sahiptir.

Sonuç

Mücadele önümüzdeki Pazar günü gerçekleşecek, ancak yutturmaca zirveye ulaştı ve zamanla büyümeye devam edecek. Etkinliği canlı yayınlamak için sistemlerinizi geliştirdiğinizden emin olun ve bu yoğun maçı her iki zalim olarak birbirlerine yumruklarla izleyin.

Bunların her ikisi de süslü savaşçılardır ve dövüş sporları endüstrisinde büyük bir ün kazanmıştır. Bu yüzden birçok insan bunu ömür boyu bir kez bir kez iddia ediyor.

Kodi ile akış yapmak karmaşık bir şey değildir ve yukarıda belirtilen Kodi eklentileri ile akışta kesinlikle harika bir deneyim yaşayacaksınız. Milyonlarca insan canlı akış ihtiyaçları için Kodi’ye güveniyor ve Kodi hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmıyor. Bununla birlikte, güvenli akış için bir VPN sağlayıcısına sahip olmanız şiddetle tavsiye edilir.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map