Kodi Leia, Kripton ve Jarvis’e 3 Dakikadan Daha Az Bir Zamanda Nasıl Yüklenir?

Tonlarca IPTV kanalını izleyebileceğiniz birkaç eklenti olabilir ve bu listenin üstünde i4atv eklentisini bulabilirsiniz.


IPTV Kodi eklentileri ile akış yaparken Kodi için bir VPN kullanılması şiddetle tavsiye edilir, çünkü coğrafi olarak kısıtlı akışları vardır ve güvenli bir şekilde akış yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

Uyarı: VPN olmadan 3. taraf Eklentileri kullanarak en sevdiğiniz şovu veya filmi yayınlamak, sizi kesinlikle telif hakkı ve ihlal sorunlarına sokacaktır. Resmi olmayan Kodi eklentileri dikkate alınır YASADIŞI çoğu ülkede. İşte burada Kodi VPN kimliğini korur & coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırırken sizi telif hakkı ve DMCA bildirimlerinden korur.
 CTA

I4atv, bir şekilde dünyanın dört bir yanından birçok popüler kanalı yayınlamayı başaran IPTV kanalı Kodi eklentisine yapılan en son eklentidir. Hangi eklentinin listede olduğunu bilmek için en iyi Kodi eklentileri listemizi görüntüleyin.

Bu kurulum kılavuzunda, i4atv’yi Kodi’ye nasıl yükleyeceğinizi tartışıyoruz, böylece cihazınızda canlı spor eylemini izleyebilirsiniz.

 1. Kodi Leia / Krypton Sürüm 18 / 17.6’ya i4atv Kurulumu
 2. Kodi Jarvis Sürüm 16’ya i4atv Kurulumu
 3. i4atv Repo Zip İndir
 4. i4atv apk
 5. i4atv Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Kodi Leia / Krypton Sürüm 18 / 17.6 veya Üstüne i4atv Nasıl Yüklenir

 1. Kodi’yi başlat Sisteminizde Kripton > Tıklamak Dişli-ikon (Ayarlar simgesi) üstte > Seçeneği seçin Dosya Yöneticisi > Sol tarafınızda aşağı kaydırın ve Kaynak ekle.-Nasıl yüklenir-i4atv-on-KODI
 2. Yakında ekranınızda bir kutu görünecektir. ‘Yok’ seçeneğini seçin ve yapıştırın URL http://srp.nu/ > Tıklayın tamam > Şimdi kutunun altına deponun adını yazın ‘Süper Repo’ > Tıklayın tamam kutuyu kapatmak.i4atv Kodi kripton sürüm 17 veya üstüne nasıl kurulur
 3. Adresine git Kodi Ana Sayfa üzerine dokunarak ‘ESC’ klavyenizdeki tuş > Sonra Eklenti Menü > seçmek Kutu simgesi üstünde.Kodi'de i4atv
 4. Şimdi tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Burada bir kutu göreceksiniz, bu yüzden aşağı kaydırın ve Süper Repo > Sonra Kripton > Tıklamak Depoları > SuperRepo > Şimdi tıklayın SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Kurulumu birkaç dakika sürecektir.i4atv kodi kurulumu
 5. Depo yüklendikten sonra, ekranınızın sağ üst köşesinde kurulumu onaylayan bir açılır pencere kutusu görünür. > Şimdi tıklayın Depodan Yükle > SuperRepo Depoları [Kripton] [v7].i4atv kodi ayarları
 6. Şimdi seçin Eklenti Deposu > Burada birçok Süper Repo Depolarının bir listesini bulacaksınız, bu yüzden tıklayın SuperRepo Hepsi [Kripton] [v7] > Tıklayın Yüklemek > Deponun yüklenmesini bekleyin.i4atv kodi yapılandırması
 7. Şimdi tekrar geri dön Depodan Yükle seçeneğine basarak ‘ESC’ klavyenizdeki tuş > Aşağı kaydırın ve tıklayın SuperRepo Hepsi [Kripton] [v7] > seçmek Video Eklentileri > Bulmak için aşağı kaydırın i4atv > hit Yüklemek > Kurulumun bitmesini bekleyin.i4atv DX kodi jarvis sürüm 16 veya aşağıya nasıl kurulur
 8. İ4atv eklentisi yüklendi > İ4atv 2017 eklentisini açmak için şu adrese geri dönün: Kodi Seyahat > seçmek Eklenti seçenek > Tıklamak Video Eklentisi > Ekranınızın sağ tarafında simgesini tıklayın i4atv > Zevk almak!

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına i4atv Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi Jarvis > Adresine git sistem Menü > Alt menüyü tıklayın ‘Dosya Yöneticisi’ > Çift tıklama Kaynak ekle aşağıda bulunur.
 2. Tıklayın ‘Yok’ kutusu göründüğünde seçenek > Yaz URL http://srp.nu/ > Tıklayın Bitti > Altta, depo adını yazın ‘Süper Repo’ > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 3. Geri dönmek Kodi Ana Menüsü basarak ‘Geri tuşu’ Klavye tuşu > Tıklamak sistem > Sonra Eklenti > Şimdi hafifçe vurun Zip Dosyasından Yükle seçenek > Kutudan şunu seçin: Süper Repo > Tıklamak Jarvis > Sonra Depoları > SuperRepo > Şimdi seçin superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. Süper Repo yüklendikten sonra, Depodan Yükle > Bul ve tıkla SuperRepo Depoları [Jarvis] [v6] > Eklenti Deposu > seçmek SuperRepo Hepsi [Jarvis] [v6] > Yüklemek.
 5. Geri dönmek Depodan Yükle seçenek > Tıklamak SuperRepo Hepsi [Jarvis] [v6] > Video Eklentileri > seçmek i4atv > hit Yüklemek.

i4atv Repo Zip İndir

İ4atv 2017’yi kurmanın başka bir yolu da Super Repo Repository Zip Dosyasını indirmektir. Yüklemeye başlamadan önce zip dosyasını aşağıdan indirin:

Kripton için: Süper Repo Paketi

Jarvis için: Süper Repo Paketi

 1. Açık Kodi Kripton > Adresine git Eklenti > Kutu simgesi üstünde > seçmek Zip Dosyasından Yükle > Gezin veya Yükleme indirilen Süper Repo Paketi > Yüklenmesini bekleyin.
 2. Adresine git Depodan Yükle seçenek > Tıklamak SuperRepo Depoları [Kripton] [v7] > Eklenti Deposu > SuperRepo Hepsi [Kripton] [v7] > Yüklemek.
 3. Kurulduktan sonra Hit ‘Geri tuşu’ tuşuna iki kez basın ve ardından seçmek için aşağı kaydırın SuperRepo Hepsi [Kripton] [v7] > Adresine git Video Eklentileri > seçmek i4atv > Tıklayın Yüklemek > Zevk almak!

i4atv apk

Şimdi i4ATV apk indirerek i4atv Android cihazına yükleyebilirsiniz. Fire Stick / TV veya başka bir Android cihaza i4atv apk yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. İndirme: i4atv APK
 2. Android cihazınızda indirilen dosyaya gidin.
 3. Kurulum sihirbazını açın ve i4atv kurulumuna başlayın. Bu en iyi kodi sihirbazlarına göz atın.

i4atv Reddit Yorumları

Bu i4atv.us akışına şükürler olsun, çünkü ESPN’in benim hayatım boyunca çalışmasını sağlayamıyorum…

– Gymtertainment (@Gymtertainment) 15 Nisan 2017

Kodi’de ESPN kanalını yalnızca bir avuç Kodi eklentisi canlı olarak yayınlayabilir. Bu, canlı sporları izlemek için eklenti olduğu için birçok Kodi kullanıcısı tarafından kabul edildi. Size dünyanın her yerinden canlı spor aksiyonu getiriyor.

Oturum 2 için iyi bağlantılar var mı? I4atv.us benim için durmaksızın tamponlar

– Daniel (@ Daniel_san2013) 14 Nisan 2017

Her ne kadar i4atv Kodi eklentisi size akış için çok fazla seçenek sunacak olsa da, arabelleğe alma çoğu kişinin karşılaştığı yaygın bir sorundur. Kodi tamponlama, spor izlerken sizin için tüm fonu mahvedebilir, bu nedenle i4atv tamponlama sorunlarına karşı koymak için aşağıdaki bölümü izleyin.

i4atv Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Arabelleğe Alma Sorunları

Arabelleğe alma, eklentiler ve özellikle i4atv ile ilgili yaygın bir sorundur. Filmler ve TV şovları sırasında meydana gelen Kodi arabelleğe alma, canlı sporları izlerken eşit derecede can sıkıcıdır. Tüm eğlenceyi mahvedebilir, ancak en önemlisi kullanıcılardan Kodi’yi tekrar ziyaret etmemelerini isteyebilir.

Çözüm

Kodi arabelleğe alma sorunu Kodi’deki önbellekteki artış nedeniyle oluşur. Bu nedenle, Kodi kullanıcılarının Merlin Sihirbazı ile önbelleği temizlemelerini öneririz. Temizleme önbelleğinin yanı sıra, Merlin Sihirbazı küçük resimleri ve paketleri de siler.

Bağımlılık Yüklenemedi

Süper Repo dışında i4atv eklentisini yüklerken, Kodi kullanıcıları genellikle a Bağımlılık Yüklenemedi ’hatası alırlar. Bu sorun normalde bir havuz veya eklenti çalışmayı durdurduğunda veya bir güncellemeden geçtiğinde oluşur.

Çözüm

Bu sorunu çözmek için basit bir çözüm vardır ve i4atv için doğru havuzun kurulmasını içerir. Super Repo, i4atv’yi kurmak için doğru havuzdur. Bu nedenle, sorunu çözecek olan Super Repo kurulum kılavuzunu sağladık.

Şeyler Sarmak İçin

i4atv Kodi eklentisi, akış için kullanılabilecek etkileyici bir IPTV kanalı listesi ile Kodi kullanıcıları üzerinde güçlü bir izlenim bırakıyor. Bu eklenti, diğer birçok eklenti arasında Süper Repo Depolarında bulunabilir. Bu kurulum kılavuzu, Kodi’ye i4atv’nin nasıl yükleneceği hakkında ayrıntılar sağlar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map