Schism TV Build, popüler bir Hepsi Bir Arada Kodi Yapısıdır ve cildi değiştirerek değiştirilebilen toplam yedi Yapıya sahiptir..

Bir yerde birçok en iyi kodi eklentisini alabileceğiniz ve daha fazla seçenek için bu en iyi kodi sihirbazları kılavuzunu takip edebileceğiniz Kodism’e Schism TV Build’i nasıl yükleyeceğiniz konusunda kolay bir yol sunuyoruz.

Unutmayın, Kodi için coğrafi kısıtlamalı eklentilerin akışını engellemek ve çevrimiçi gizliliğinizi korumak için bir VPN kullanmalısınız.

İşte adım adım kılavuzla Kodi’ye Schism TV Build kurulumu için yeni yöntem:

Uyarı! Gizliliğinizi koruyacağı için Schism TV Build’ı kullanırken anonim kalmak için Kodi VPN kullanmalısınız. PureVPN’de% 85 indirim TV Build’da sınırsız içerik yayınlama.

Kodi Leia ve Krypton’a Schism TV Kurulumu

 1. Açık Kodi > Adresine git Ayarlar Kodi Ana Ekranında > Dosya Yöneticisi.kodi üzerinde schism tv nasıl kurulur
 2. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle > Tıklamak tip http://dimitrology.com/repo ve tıkla tamam > Medya kaynağının adını yazın Dimitrology ve tıkla tamam.kodi kryption sürüm 17 üzerinde schism tv kurmak nasıl kurulur
 3. Geri dönmek Kodi Ana ekran > Eklenti > Tıklamak Kurulum Paketi sol üst köşede bulunan simge.kodi jarvis sürüm 16 schism tv addon nasıl kurulur
 4. Zip dosyasından yükle > seçmek Dimitrology > seçmek plugin.video.dimitv.zip.zip dosyası schism kodi indir
 5. Eklentinin etkinleştirme > Artık sihirbazın hazır Yüklemek.schism inşa Dimitrology TV Deposu
 6. Geri dönmek Kodi Ana Ekranı > Eklenti > Program Eklentileri > Tıklamak Dimitrology TV > Basın Güncellemeyi yükle > Kod isteyecek bir açılır kutu görünecektir, tamam.schism kodi derleme kodu
 7. Alabilirsiniz kod itibaren www.dimitrology.com/getcode > Birkaç saatte bir yeni bir kod oluşturulur > Giriş kod görünen yeni kutuda.schism kodi kurulumu
 8. Tıklayın Güncellemeyi yükle tekrar > seçmek Schism TV Hepsi Bir Arada Krypton Ed sürüm 0.6 > Tıklayın Evet.Schism kodi addon
 9. Tıklamak Tam Kurulum > Gitene kadar atıştırmalık bir şeyler al indir Schism TV Yapısı.schism kodi çalışmıyor / hatalar / sorunlar
 10. Kurulum tamamlandıktan sonra, gerekirse Kodi’yi ve Kapatmayı zorlamak isteyebilirsiniz.
 11. Şimdi aç Kodi > Adresine git Ayarlar > Arayüz Ayarlar > Tıklamak cilt sol çubukta bulunan > Herhangi birini seçin Şema Derisi İstediğiniz > Tıklayın Evet.www.schism-tv kodu
 12. En son filmlerin, TV şovlarının, Çocuk içeriğinin ve daha pek çok koleksiyonun tadını çıkarın.

hepsi bir arada yapı

Kodi Jarvis Sürüm 16’ya Şema Nasıl Yüklenir

Kodi Jarvis Sürüm 16’ya Schism TV’yi yüklemek, Kodi Kripton Sürüm 17’de uygulanan prosedürün aynısını izler. Ancak, Kodi sürüm yükseltmesi nedeniyle kurulumdan önce dikkate almanız gereken önceki Kodi sürümünün düzeninde küçük bir değişiklik olur..

Kodi Kripton’da, ‘Ayarlar’ tuşu sol ortada bulunan küçük bir simgeyle temsil edilir. Kodi Jarvis’te “Ayarlar” tuşu “Sistem” ile temsil edilir ve bir simgesi yoktur. Bu küçük değişikliklerin dışında, adımlar aynı kalıyor.

Bu nedenle, Kodi Jarvis Sürüm 16’ya Schism TV Build’ı yüklemeniz gerekirse, yukarıdaki adım adım kılavuzda açıklananlarla aynı adımları izlemeniz gerekecektir..

Schism harika bir yapı ancak sınırsız eğlence akışına yardımcı olmak için daha iyi kodi yapıları var.

Schism TV Kodi İndir

 1. Zip dosyasını PC’nize veya kullandığınız cihaza indirin > Kodi şehrine git Ana ekran > Tıklayın Eklenti > Tıkla Kutu simgesi.
 2. Tıklayın Zip dosyasından yükle > Sisteme göz atın ve açın plugin.video.dimitv.zip.
 3. Eklentiyi Bekle etkin bildirim > Artık sihirbazın hazır Yüklemek.
 4. Geri dönmek Kodi Ana Ekranı > Eklenti > Program Eklentileri > Tıklamak Dimitrology TV > Basın Güncellemeyi yükle > Kod isteyecek bir açılır kutu görünecektir, tamam.
 5. Almak kod itibaren www.dimitrology.com/getcode >tip kod kutuda.
 6. Tıklayın Güncellemeyi yükle > Tıklayın Schism TV Hepsi Bir Arada Krypton Ed sürüm 0.6 > Tıklayın Evet.
 7. seçmek Tam Kurulum > Schism TV Derlemesi indirilene kadar bekleyin.
 8. Cihazınızı yeniden başlatın Kodi.
 9. Açık Kodi > Adresine git Ayarlar > Arayüz Ayarlar > Tıklamak  > Favorini seç Şema Derisi  > Tıklayın Evet > Bitti > Bu kadar!

Schism TV Yeni Kod Oluştur (Kodi için Schism kodu)

Burada bulunabilecek belirli bir kod yazmadıkça Schism TV Build kod kurulumuna erişemezsiniz. Kodi için Schism TV kodu bilinmeyen nedenlerle her saat güncelleniyor, ancak bir kod aldığınızda kurulum işlemi sırasında girebilirsiniz.

schism geçerli kod tv derleme kodi

Kodunuz çalışmazsa, size yeni kodu göstereceği sayfayı yenileyin ve gereken yeri girin.

Schism TV Yıldönümü Yapısı

Schism TV Anniversary Build, Kodi için kuruluşunda popüler hale gelen bir başka Build idi. 264MB boyutundaki Schism TV Build ile karşılaştırıldığında yalnızca 170MB boyutunda daha hafif bir versiyonuydu. Schism TV projesi Dimitrology’ye kaydırıldığından, bu Derleme artık çalışmıyor.

Umut Dimitroloji umutsuz hayranları için yeterince yakında Schism TV Yıldönümü İnşa geri getiriyor. O zamana kadar, Schism TV Build’ı Kodi’ye kolayca yükleyebilirsiniz.

Schism TV Kodi Build Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Depoya Bağlanılamadı

Bu hata, depo kaynak bağlantısı kesildiğinde veya bir ağ bağlantı hatası varsa oluşur.

Fix

Bu hatayı düzeltmek için kaynak bağlantısının erişilebilir olup olmadığını her zaman kontrol edin. İkinci olarak, herhangi bir eklentiyi indirmek ve yüklemek için her zaman güvenilir bir depo kullanın.

Bağımlılık Yüklenemedi

Yüklenemedi Yükleme için kullandığınız depo kapatıldığında veya eski olduğunda Bağımlılık hatası oluşuyor.

Fix

Bu hata, güncellenen tüm eklenti sürümlerine sahip güncel bir depo kullanılarak kolayca çözülebilir.

Bir şeyler eklemek için

Schism TV Build, birçok popüler eklentiyi indirmeye alışık olmayan yeni Kodi kullanıcıları arasında popüler bir seçimdir. Schism TV Build, bu eklentileri Kodi kullanıcılarının filmleri, TV şovlarını, Çocuk içeriklerini ve diğer All-In-One eğlence içeriklerini aktarabilecekleri bir yerde birleştirir. Bununla birlikte, Schism TV Build kodunun her saat sonra değiştiğinden emin olmak gerekir. Bu kod, Kodi’ye Schism TV Build kurulumu için gereklidir.

Umarım her bitinden hoşlanırsın!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me