Kodi Leia, Kripton ve Jarvis Eğitimi Üzerine Ares Sihirbazı Nasıl Yüklenir

Ares Proje Repo

Güncelleme: Ares Wizard’ın daha önce kapatıldığı söylenmişti. Ancak Ares Sihirbazı yeni bir URL ve birçok yeni derleme ile geri döndü.


Ares Projesi, üçüncü taraf kodi eklentileri ve Ares’in kendi eklentileri de dahil olmak üzere tonlarca medya içeriği içeren Ares Sihirbazı deposudur. Sihirbaz program eklentilerindedir ve Sihirbazı indirerek Kodi’niz için çeşitli eklentiler ve depolar alırsınız. Bu kılavuzda, Ares Sihirbazı’nın Kodi’ye basit adımlarla nasıl yükleneceği hakkında talimatlar vereceğiz. Yani, okuyun!

Ares Kodi’de bulunan bazı eklentilerin coğrafi kısıtlamaları vardır ve Kodi’de bir VPN’nin engelini kaldırmak için gereklidir..

Yeni Ares Sihirbazı Repo URL’si

Bu Sihirbaz geçen yıl kapatıldı ve tüm Kodi topluluğu üzücü haberleri duyunca şok oldu. Sihirbaz, her Kodi meraklısı için önemli bir Kodi bileşeni olmuştur ve oyundan çıktığında, kullanıcılar nasıl değiştirileceği konusunda clueless kaldı.

Ancak, geri döndüğünden beri Kodi topluluğu onu açık kollarla karşıladı. Sihirbaz yeni bir URL ile geri döndü, yani “http://ares-repo.eu/”. Kullanıcılar, tüm Kodi kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çözümlere sahip favori sihirbazlarını kullanmak için bu URL’ye kolayca erişebilir.

Kodi Leia Sürüm 18.5 veya Daha Azına Ares Sihirbazı Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi > Tıkla Dişli simgesini > Tıkla Dosya Yöneticisi > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.
 2. Tıklayın <Yok> > Bu URL’yi yazın http://ares-repo.eu/ > Tıklayın Tamam > Bu URL’yi şu şekilde adlandırın: AresBuild > Tıklayın tamam > Adı iki kez kontrol edin ve URL ve sonra tıklayın tamam iletişim kutusunu kapatmak için.
 3. Geri dön Kodi Ana Ekranı > Tıklamak Eklenti > Tıkla kutu simgesi > Seçin Zip dosyasından yükle seçeneği > Tıklamak AresBuild ve bildirimi bekle.
 4. Şimdi dön Ana ekran ve tıklayın Ekleons çıkıntı > Tıklamak program Ekleons ve seç Ares Sihirbazı.

Bu kadar basit!

Kodi Yeni Ares Sihirbazı Nasıl Kurulur – Video Rehberi

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Ares Sihirbazı Nasıl Yüklenir

 1. Kodi’yi sisteminizden açın > Ayarlar simgesine tıklayın > Dosya Yöneticisi’ni seçin > Şimdi Kaynak Ekle’ye çift tıklayın.ari sihirbazı kodi üzerine nasıl kurulur
 2. Burada bir kutunun göründüğünü göreceksiniz, bu yüzden ‘Hiçbiri’ yazan yere tıklayın > Şimdi URL isteyecektir, bu yüzden http://areswizard.uk/ yazın ve Tamam’ı tıklayın. > Şimdi “Ares” medya kaynağının adını yazın ve Tamam’ı tıklayın. > Tekrar Tamam’ı tıklayın.kodi kripton sürüm 17 ares sihirbazı nasıl kurulur
 3. Şimdi ‘Geri al’ tuşuna basarak Kodi Ana Menüsüne dönün > Eklentileri tıklayın > Ardından Paket Yükleyici simgesi.kodi üzerinde ares sihirbazı
 4. Şimdi Zip Dosyasından Yükle seçeneğini tıklamanız gerekiyor > Sonra Ares’e tıklayın > respository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8 > Şimdi yüklenmesini bekleyin.kodi üzerinde ares sihirbazı nasıl eklenir
 5. Bir kez kurulduktan sonra Depodan Yükle seçeneğine tıklayın > Sonra bul ve Ares Projesi’ni tıklayın > Program Eklentilerine Git > Ares Sihirbazı > Yüklemek > Kurulumu birkaç dakika sürecektir.ares sihirbazı kodi kurulumu
 6. Kodi Ana Menüsüne tekrar dönün > Eklentileri tıklayın > Program Eklentileri > Sonra Ares Sihirbazı’na tıklayın > Birkaç dakika sürecek olan Sihirbazı otomatik olarak yükler ve yükler.ares sihirbazı kodi ayarları
 7. Tamamlandığında, Kodi kullanıcılarını eklentileri ve Yapıları seçebileceğiniz Sihirbazına yeniden yönlendirecektir. Öyleyse tadını çıkar!

ares kodi yapılandırma sihirbazı

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Ares Sihirbazı Nasıl Yüklenir

 1. Kodi Jarvis’i başlat > sistem > Dosya Yöneticisi > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın > Hiçbirini tıklayın ve kodivpn.co/repo/ares.zip URL’sini yazın ve Bitti’yi tıklayın > Adı “Ares” yazın ve Bitti’yi tıklayın > şimdi Tamam’ı tıklayın.
 2. İhtiyacınız olan Kodi Ana Ekranına geri dönün Sistem üzerine tıklayın > Sonra Eklentiler > Zip Dosyasından Yükle seçeneği > Ares > repository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8.zip > Yüklenmesini bekleyin.
 3. Şimdi Depodan Yükle seçeneğini belirleyin > Ares Projesine Git > Program Eklentileri’ni tıklayın > Şimdi Ares Sihirbazı’na tıklayın > Yüklemek > Tamamlanmasını bekleyin.
 4. Şimdi Kodi Ana Ekranına dönün > Sistem üzerine tıklayın > program > Eklenti > Ares Sihirbazı > Kodi’nize Ares Sihirbazı yüklemeye başlayacak > Kurulduktan sonra Ares Sihirbazı’nı kullanabilirsiniz.

FireStick’e Ares Sihirbazı Nasıl Yüklenir

 1. Basitçe, yükleyin Yangın Çubuğunuzdaki Kodi cihaz.
 2. Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Buradan itibaren, Kodes Krypton’a Ares Sihirbazı kurulumu için yukarıda belirtilen adımları izleyin. Prosedür buna tamamen benzer kalacaktır..

Ares Sihirbazı İndir

Sihirbazı Kodi’ye doğrudan indirmek için, sisteminize bir zip dosyası indirme izninizi isteyen bu bağlantıyı tıklamanız gerekir. Bu, Kodi Kripton sihirbazı için açıklanan ilk 3 adımı atlayabileceğiniz doğrudan zip indirme yöntemidir. Zip dosyasını sisteminize indirdikten sonra, aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

Yükle’ye tıklayın Zip Dosyasından > Şimdi sisteminize indirdiğiniz zip dosyasında gezinin > Şimdi Kurulum için bekleyin.

Şimdi yukarıdaki bölümde vurgulanan 5. Adımdaki prosedürü takip edin..

Yeni Ares Sihirbazı Özellikleri

Ares Sihirbazı’nın en son sürümü, her Kodi kullanıcısına yardımcı olacak bazı katma değerli özelliklere sahiptir. Sihirbaza yeni eklenen özellikler şunlardır:

Destek olmak

Artık kullanıcılar Trakt ve Real Debrid hesaplarının yedekleme özelliğini kullanarak kolayca yedekleyebiliyorlar. Bu, eklentiyi yeniden yüklerse veya Kodi / eklentiyi güncellerse verilerini korumalarına yardımcı olur.

Ayarlar

Ayarlar menüsü, kullanıcıların içeriği filtrelemesine, derleme güncellemelerini kontrol etmesine ve cihaz yapılandırmalarında değişiklik yapmasına olanak tanıyarak daha kapsamlı hale getirildi..

 Düzenlemeler

Yeni ince ayarlar özelliği, kullanıcıların önbelleklerini daha hızlı bir şekilde temizlemelerini ve sağlayıcı URL’lerini düzeltmelerini sağlar. URL yamalama ve önbellek temizleme işlemleri, Kodi’nin akış kalitesini ve hızını artırmaya yardımcı olur.

 Bakım

Tüm bu ve diğer birçok yeni araç, kalite ve depolama sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan bu sihirbazla sorunsuz bir şekilde akış yapmanıza yardımcı olmak için bakım menüsüne eklenmiştir. Küçük resim temizleme, Önbellek temizleme ve hesap yönetimi gibi seçenekler de bu bölüme eklendi. Yapının yapılandırılmasıyla ilgili bir pop-up da tanıtıldı.

Ares Sihirbazı Çalışmıyor

Bu sihirbazı kullanırken, Ares Sihirbazının Yapıları yükleyemediği siyah ekranın görünmesi gibi yaygın sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlarla karşılaşmanızın nedeni Kodi’nin eski sürümünü kullanıyor olmanızdır. Kodi’nin son sürümü Krypton sürüm 17.3.

Çözüm

Sisteminize yüklemek için yeni bir Kodi veya en son sürümü bulabilirsiniz. Kendi havuzu da dahil olmak üzere farklı kodi depolarında bulunabilir. En son sürümü alabilmek için kendi deposundan indirmeniz önerilir.

Ares Sihirbazı En İyi Yapı

Kodi Builds, sihirbazı indirdikten sonra Kodi’nize otomatik olarak indirilen kanalları içerir. En iyi Ares Sihirbazı yapılarından bazıları aşağıdaki listede verilmiştir:

 1. Nabız
 2. Apollon
 3. CosmicSaints
 4. Brians Kodi
 5. Chappie
 6. Durex
 7. Duggz Yapı
 8. Biagio Yapı
 9. Kriptonit
 10. titan

Ares Sihirbazı Alternatifleri

 1. SuperRepo Deposu (Kurulum Kılavuzu)
 2. Çaylaklar & Nerds Deposu (Kurulum Kılavuzu)
 3. SportsDevil Deposu (Kurulum Kılavuzu)
 4. Kodil Deposu (Antlaşma Eklentisi ile Kurulum Kılavuzu)

Ares Forum

Katılmak veya sihirbaz hakkında bilgi edinmek için Forumu ziyaret edebilirsiniz. Ares kullanıcıları ve Ares yetkilileri insanları sorgulama veya öneri ile eğlendirmek için yoğun bir şekilde katılıyor. Forumda, kullanıcıların çeşitli eğilimleri ve önerileri okuyarak bunlardan yararlanabilecekleri yeni konular vardır..

Son sözler

Ares, çeşitli eklentileri tek bir yerde ve terlemeden indirmenize izin verir. Ares, fitness, spor ve çok daha fazlası için kendi eklentilerine sahip diğer Sihirbazlardan farklıdır. Canlı spor ve vurguları parmaklarınızın ucunda yayınlayabilirsiniz. Bu nedenle Kodi’ye Ares Sihirbazı’nı yüklemeyi deneyin ve sunduğu her eğlence paketinin tadını çıkarın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map