Dünyanın en popüler TV şovunun 8. sezonu; Taht oyunları hemen köşede ve yutturmaca her zamankinden daha yüksek. Hayranlar sabırsızlanıyor çünkü bu muhteşem TV şovunun son sezonu ve Westeros ve yedi Krallığın kaderi bu programda güvence altına alınacak.

Game of Thrones hayranıysanız Kodi’de Game of Thrones’u nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu muhteşem şovu yayınlamaya çalışırken herhangi bir zorluk çekmemeniz için bu kılavuzda ihtiyacınız olan her şeyi ele aldık.

Game of Thrones’un son sezonu 14 Nisan’da HBO’da yayınlanacak ve bu sezon sadece altı bölüm olacak. Game of Thrones Sezon 8’i çevrimiçi yayınlamaya hazır olduğunuzdan emin olun, çünkü bu sezonun aksiyonunu ve dramını kaçıramazsınız.

Game of Thrones Sezon 8 Resmi Fragman HBO

Kaynak: Game of Thrones Resmi

Kodi Leia’da Game of Thrones Sezon 8 Nasıl İzlenir?

 1. Açık Kodi > Tıkla Dişli simgesini gitmek için Ayarlar > Tıklamak Dosya Yöneticisi.
 2. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle > Bir iletişim kutusu açılacaktır > Tıklayın ve bunu gir URL: http://legionworldtv.com/zips/ > Tıklayın Tamam > Bu kaynağı şu şekilde adlandırın: MrFreeworld > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu kapatmak için.
 3. Geri dönmek Ana menü > Tıklamak Eklentileri soldaki menü > Tıkla Kutu Simgesi sol üst köşeden.
 4. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > Listeyi aşağı kaydırın ve MrFreeworld > seçmek mrfreeworld.zip > Bildirimi bekleyin.
 5. Tıklamak Depodan Yükle > Açık MR FREEWORLD > Adresine git Video eklentileri > Listeyi aşağı kaydırın ve Plasenta > hit Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

Bildirim göründüğünde, ana menüye dönebilir ve bu eklentiye video eklentileri bölümünden erişebilirsiniz..

kodi ücretsiz taht oyunları izlemek için nasıl

9 Game of Thrones Evleri

Kodi Kripton Sürüm 17.6’da GoT 8 Nasıl İzlenir

 1. Açık Kodi > Tıklamak Ayarlar (Dişli Simgesi) sol sütundan.
 2. Açık Dosya Yönetici > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle seçenek > Yazdığı yeri tıklayın <Yok> ve bu URL’yi yazın ‘Http://www.lvtvv.com/repo/’ > Tıklayın
 3. Medya kaynağını ‘olarak adlandırınKodil Repo ’ > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.
 4. Ana menüye dön > Tıkla Ekleons çıkıntı > Tıkla Kutu
 5. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle seçenek > Tıklamak Kodil Repo listeden > seçmek kodil-1.3.zip > Bildirimi bekleyin.
 6. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Tıklamak Kodil Deposu > Adresine git Video Eklentileri Klasör > Listeyi aşağı kaydırın ve Akın > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altında Taht Oyunları Nasıl İzlenir

 1. Kodi’yi aç > Sistemlere Git > Dosya Yöneticisine tıklayın > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın.
 2. URL’yi yazın http://jesusboxrepo.xyz/repo/ “Yok” yazdığı yerde > Şimdi medya kaynağı adını ’Müzik Kutusu’ yazın > Sonra Tamam’ı tıklayın.
 3. Şimdi Kodi Ana Menüsüne dönün > Sistemler üzerine tıklayın > Ardından Ayarlar > Eklenti > Zip dosyasından yükle.
 4. Jesusbox’ı tıklayın >  Şimdi repository.jesusboxtv.zip dosyasını bulun ve tıklayın > Deponun yüklenmesini bekleyin.
 5. Depodan Yükle > JesusBox Deposuna tıklayın > Video Eklentileri > Genesis Yeniden Doğdu > Eklentiyi yükleyin.
 6. Şimdi Kodi Ana Menüsünü ziyaret edin > Eklenti > Genesis yeniden doğmuş bir zevk!

En İyi Kodi Game of Thrones Eklentileri

Game of Thrones 8. sezonu Kodi’de izlemek için Genesis Reborn dışında çeşitli kodi eklentileri var. Game of Thrones Kodi eklentilerinin listesi ve önceki sezonların bölümleri de dahil olmak üzere Sezon 8 bölümleri:

En İyi Kodi Game of Thrones Addons

 1. göç
 2. Gurzil
 3. Sözleşme
 4. 123Movies
 5. TUZLAR
 6. Anka kuşu
 7. Specto
 8. HEVC VideoClub
 9. Poseidon
 10. ateş böceği

Kodi Game of Thrones Altyazı

Kodi Game of Thrones 8 eklentisini yüklemek için tüm adım adım kılavuzu izlediğinizde çok iç karartıcı olabilir. Ancak bölüm akışa başladığında, Dothraki dili için altyazı yok.

Kodi Game of Thrones altyazılarının oldukça daha kolay bir yöntemle eklenebileceği bir yol bulduk. El ile ve otomatik olarak açıklanan iki yöntem vardır..

Kodi Game of Thrones Altyazı

Yöntem 1: Kodi Game of Thrones Altyazılarını El İle Yükleme

 1. Kodi’yi başlat > Eklentileri tıklayın > Şimdi sol üstteki “Paket Yükleyici” simgesini tıklayın> Depodan Yükle > Kodi Eklenti Deposu > Altyazı > Subscene.com’u bulun ve tıklayın.altyazılı kodi üzerinde taht oyunları nasıl izlenir
 2. Yükle’ye tıklayın > Eklentinin etkinleştirilmesini bekleyin > Şimdi Kodi Ana Menüsüne gidin > Ayarlara git > Oynatıcı Ayarları’na tıklayın.kodlar üzerinde tahtlar yerine oyunu
 3. Ekranın sol tarafında dikey olarak listelenen Diller sekmesini tıklayın > “Altyazı indirilecek diller” seçeneğini tıklayarak altyazı dilini değiştirebilirsiniz..kodlar taht oyunları izlemek için altyazı eklemek nasıl
 4. Kodi’de Game of Thrones bölümünü bir daha izlediğinizde, altyazıları görüntüleyebileceksiniz.

Yöntem 2: Kodi Game of Thrones Altyazılarını Otomatik Olarak Yükleme

 1. Kodi’yi başlat > Eklentilere Git > Paket Yükleyici simgesine tıklayın > Depodan Yükle > Aşağı kaydırın ve Hizmetler’i tıklayın > AutoSubs > Yüklemek.Game of Thrones Otomatik Altyazılar Kodi
 2. Video, bir dahaki sefere videoyu izlediğinizde Kodi Game of Thrones bölümünün alt bölümlerini sağlayacaktır.

Kodi HD’de Taht Oyunları Nasıl İzlenir

Kodi'de HD'de Taht Oyunları Nasıl İzlenir

Kaliteden ödün vermek istemiyorsanız yine de HEVC VideoClub’ı yükleyerek Kodi Game of Thrones’u HD olarak izleyebilirsiniz. Videoları HD olarak ve sıkıştırılmış biçimde kullanılabilen 3D kalitesinde akar.

Game of Thrones Sezon 8’den Beklentiler

Game of Thrones Season 8’in fragmanı gerçekten birçok soru ve komplo yarattı. Fragman Jon Snow ve Daenerys’in ordularıyla birlikte Winterfell ve Arya Stark boyunca yürüdüğünü ve Sansa Stark’ın kalenin üzerinde uçan ejderhaları görmeye hayran kaldıklarını gösteriyor. Kışyarı üzerinde uçan ejderhalar dikkat edilmesi gereken önemli bir şey çünkü son 100 yıldan fazla bir süredir hiçbir ejderha oraya uçmadı.

Sam ve Bran, Jon Snow’un gerçekte bir Piç değil, demir tahtın gerçek varisi olduğunu öğrendiler. Öte yandan, Jon Snow ve Daenerys’in ilişkisi hakkında çok endişeli olan Tyrion Lannister, tedirgin edici bir ifadeye sahip olan fragmanda da ortaya çıktı. Sadece bir kez treylerde göründüğü için endişelendiğini ölçemiyoruz.

Jon Snow ve Daenerys, kayda değer önemli yerleri ziyaret ederken görülebilir ve treyler kaleye gelen Beyaz Yürüteçlerin atıyla sona erer. Bu fragmanın verdiği bir duygu, herkesin bir savaşa hazırlanıyor ve görünüşe göre Beyaz Yürüteçlere karşı.

Game of Thrones’u yukarıda verilen yönergelerle Kodi’de ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ancak yasal sıkıntılardan uzak durmanız gerekiyorsa, güvenli oynamak için Kodi VPN almak isteyebilirsiniz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me