Yoda-kodi-eklentisi-leia

Yoda Kodi, popüler Exodus Kodi eklentisinin başka bir çatalı. Bu eklenti sayesinde Filmlerin, TV şovlarının, Belgesellerin ve daha pek çok şeyin HD ve 4K kalitesinde akışının tadını çıkarabilirsiniz.

HD ve 4k akışları coğrafi olarak kısıtlandığından ve bir VPN bu kısıtlamaları atlayabildiğinden akış için en iyi VPN’e ihtiyacınız olacak..

Yoda Kodi Deposu

Yoda Kodi eklentisi daha önce Supremacy Kodi deposu aracılığıyla mevcuttu, ancak depo yakın zamanda kapatıldı ve şimdi Kodi İsrail Deposu aracılığıyla kullanılabilir.

Leia / Krypton’a Yoda Kodi Kurulumu

Kodi Leia sürüm 18 ve Krypton sürüm 17.6’ya Yoda eklentisini yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi > Tıklamak Ayarlar (Dişli) Simgesi > Açık Dosya Yöneticisi.kodi kripton yoda kodi addon nasıl kurulur
 2. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle > Bir iletişim kutusu görünecektir > Yazdığı yeri tıklayın > Bu URL’yi “http://www.lvtvv.com/repo/” adres çubuğuna yazın > Tıklayın Tamam > Bu medya kaynağına “Kodil> Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.kodil
 3. Geri dönmek Ana menü > Tıklayın Eklenti > Tıkla Kutu Simgesi sol üst köşeden.nasıl kurulur yoda kodi addon
 4. seçmek Zip Dosyasından Yükle > Tıklamak Kodil > seçmek repository.kodil-1.3.zip > bildirimi bekle.antlaşma-kodi-zip-fichier-telechargement
 5. Şimdi tıklayın Depodan yükle seçeneği > Tıklayın Kodi İsrail Deposu > Açık Video Eklentileri Klasör.Yoda kodi video addon
 6. Listeyi kaydırın ve Yoda> Yükle’yi tıklayın > Bildirimi bekleyin.

filmler ve TV şovları için yoda addon

Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Yoda Kodi Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi Jarvis.
 2. Tıklayın sistem > Adresine git Dosya Yöneticisi.
 3. Tıklayın Kaynak ekle.
 4. Tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Tıklayın Bitti > Bu medya kaynağı bağlantısını şu şekilde adlandırın: Kodil > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 5. Geri dönmek Kodi Seyahat Ekran > Tıklayın sistem > Açık Eklenti.
 6. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Açık Kodil> Tıklamak repository.kodil-1.3.zip.
 7. Tıklamak Depodan Yükle seçenek > seçmek üstünlük > Açık Video eklentileri Klasör > seçmek Yoda > Tıklayın Yüklemek.
  ABD, İngiltere, Kanada ve Diğerlerinde Hindistan Dışında HotStar Nasıl İzlenir

Yangın Çubuğuna Yoda Kodi Nasıl Yüklenir

 1. Yüklemek Fire Stick cihazınızda Kodi.
 2. Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.
 3. Şimdi Yoda Kodi eklenti Kodi kriptonunun kurulumu için yukarıda gösterilen tam prosedürü takip edin. Bu noktadan sonraki prosedür aynı kalacaktır..

Yoda Kodi İndir

 1. Yoda Kodi eklenti zip dosyasını indirin.
 2. Adresine git Kodi Ana Menüsü.
 3. Tıklamak Eklenti.
 4. Tıklayın Kutu ikon.
 5. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle.
 6. Sisteme göz atın ve indirilen zip dosyasını açın.
 7. Şimdi tıklayın Depodan Yükle seçenek.
 8. seçmek üstünlük.
 9. Tıklamak Video Eklentileri.
 10. seçmek Yoda > Tıklayın Yüklemek.

Yoda Kodi Yorumları

Kodi kullanıcıları tarafından Yoda Kodi eklentisi ile ilgili bazı olumlu geri bildirimlerle karşılaştım. İşte kullanıcıların bu Kodi eklentisi hakkında söylediklerine bir bakış:

Tartışmadan yorum Boogertwilliams’ın tartışmadan yorumu "İstek, Öneri, & Temel Bilgiler – Kasım 2023".

Bu kullanıcı, belirli bir TV şovunu yayınlamak için Yoda Kodi’yi denedi ve bu kullanıcının bulduğu strmeaing bağlantısı HD idi. Bu, Yoda Kodi eklentisini tavsiye etmemin nedenlerinden biri.

Tartışmadan yorumlama TechnicalPyro’nun tartışmadan yorumu "İstek, Öneri, & Temel Bilgiler – Kasım 2023".

Bu kullanıcı bu eklentiden hoşlanıyor gibi görünüyor, ancak burada tanımlanan eksiklik kabul edilebilir. Kodi meraklıları, izleme listelerini ve kitaplıklarını korumak için Trakt entegrasyonuna sahip olmayı severler. Yoda, Exodus Kodi eklentisinin bir çatalıdır, ancak Exodus’un sahip olduğu gibi Trakt hesap entegrasyonu yoktur.

Yoda Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Düzeltmeler

İşte Yoda Kodi kullanıcıları tarafından farklı sosyal platformlarda bildirilen birkaç hata. Bu yüzden, bu hatalar için uygun bir düzeltme sağlamayı düşündüm:

Eklenti Yükleme Başarısız

Olasılıklar, eklentiyi deponun video eklentileri klasöründen yüklemeye çalıştığınızda, eklentinin yüklenmeyebileceği ve “Reklam yüklemesi başarısız oldu” bildirimini açabileceği.

  Sihirli Ejderha Kodi 17.6 - Supermacy Repo Kullanarak Krypton, Jarvis 16 Kurulumu

Fix

Depoda bazı dosyalar eksik olduğunda veya havuz eskiyse bu hata ortaya çıktığı için havuzu yeniden yüklemeyi deneyin. Depoyu yeniden yüklediğinizde depo güncellenir ve eklentiyi kolayca yükleyebilirsiniz.

Mevcut Akış Yok

Bu hata, eklenti kitaplığından bir içerik başlığı açmayı denediğinizde görünür. Bu hatanın görünmesinin nedeni, bağlantı sıyırıcılarının belirli içerik başlığı için sağlayıcılardan herhangi bir akış bağlantısı alamamasıdır. Sağlayıcıların söz konusu içerik başlığı için herhangi bir akış bağlantısı olmayacak veya sistem önbelleğiniz aşırı yüklenmiş olabilir.

Fix

Bu gibi birçok durumda, önbelleğin temizlenmesinin kullanıcılara yardımcı olduğu belirtilmiştir. Kodi önbelleğinizi temizlemek istiyorsanız “Kodi’deki Video Önbelleği nasıl temizlenir” kılavuzumuza göz atın..

Son sözler

Exodus çatalları çevrimiçi olmaya ve sonra kaybolmaya devam ediyor, ancak sadece birkaçının etrafta kalma ve itibar kazanma yeteneği var.

Yoda Kodi, kullanıcıların güvenebileceği çatallardan biridir. Kaliteli akış bağlantılarına sahiptir ve diğer Exodus çatalları gibi sık sık çökmez.

Yoda Kodi eklentisi, herhangi bir sorun ve karmaşıklık olmadan akış filmlerinin ve TV şovlarının tadını çıkarmak isteyen Kodi kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. Yoda Kodi’nin arayüzü tam olarak Exodus Kodi’ye benzer ve bu yüzden kullanımı oldukça basit ve kolaydır.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me