Not: Kış Olimpiyatları 2018 en çok altın madalya kazanan Norveç ile sona erdi, bir sonraki Kış Olimpiyatları etkinliği FIFA canlı akışını online izleyebilir ve FIFA’nın açılış törenini izleyebilirsiniz..

Kış Olimpiyatları 9 Şubat 2018’de başlıyor ve yutturmaca zaten havada. Dünyanın hemen her ülkesinden en iyi sporcular, birbirlerine karşı rekabet etmek için Güney Kore’nin PyeongChang kentinde toplanacak. Tüm sporcuların gözleri, çok sıkı çalışacakları altın madalyalarla işaretlenecek. Nerede olursanız olun, Kış Olimpiyatları 2018’i Kodi’de çevrimiçi olarak ücretsiz izleyin, çünkü bu ürpertici ve heyecan verici 16 günlük yoğun yarışmaları kaçırmazsınız.

Kış Olimpiyatları 2018 Kodi Resmi Eklentileri

Sizin için en iyi Kış Olimpiyatları 2018 Kodi Resmi Eklentilerinden bazılarını listeledik:

 1. iPlayer WWW
 2. SportsNet Şimdi
 3. Zattoo Kutusu
 4. Resimli Spor
 5. Sportube

Önemli Uyarı! Bir VPN bağlamadan herhangi bir eklentiyle Kış Olimpiyatları 2018’i izliyorsanız, dikkatli olun! Gizliliğinizden ve güvenliğinizden ödün veriyorsunuz. İşte burada Kodi VPN kimliğini korur & coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırırken sizi telif hakkı ihlali bildirimleri ve DMCA’lardan korur.

 CTA

Kış Olimpiyatları 2018 Kodi Resmi Olmayan Eklentiler

Size kolaylık sağlamak için bazı resmi olmayan (üçüncü taraf eklentileri):

 1. Akış motoru
 2. Canlı Mix
 3. SportsMania
 4. Döngü
 5. Boom Eklentisi

Daha fazla eklenti arıyorsanız, bu en iyi kodi eklentileri kılavuzu!

Kış Olimpiyatları 2018 Kodi Deposu

Tüm bu eklentiler arasında kalite akışları ve hızlı hızı nedeniyle The Boom Repository’yi seçtik. Bu depo güvende ve iyi çalışıyor, aşağı inmeye devam eden diğer depoların aksine. Boom deposu en iyi kodi deposundan biridir.

Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altında Kış Olimpiyatları 2018 Nasıl İzlenir

Aşağıdaki adımları izleyerek Kodi Kripton’da Kış Olimpiyatları 2018 Canlı Çevrimiçi izleyebilirsiniz:

 1. Başlatmak Kodi uygulama > Tıkla Dişli simgesini (Ayarlar Simgesi) sol üst satırda bulunur.Kodi Live Online Ücretsiz Kış Olimpiyatları 2018 Nasıl İzlenir
 2. Pencere açıldığında, Aç Dosya Yöneticisi > Sol sütundan çift tıklayın Kaynak ekle > yeni bir pencere açacaktır.Kodi kripton sürüm 17.6 veya daha düşük sürümde Kış Olimpiyatları 2018 nasıl izlenir
 3. Bar yazan adres çubuğunu tıklayın.Yok’ > Sonra bunu girin URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > Tıklayın tamam > Şimdi bu medya kaynağını adlandırın ‘Boom Repo ’> Tıklayın Tamam > Her ikisini de kontrol edin URL ve ad ve sonra tıklayın Tamam bir kere daha.kodi jarvis sürüm 16 veya üzeri kış olimpiyatları 2018 nasıl izlenir
 4. Kodi sayfasına dön ana menü > Tıkla Eklenti menüden bölüm > Tıkla Kutu şeklinde simgesi sol üst köşedeki ön ayar.kış olimpiyatları 2018 kodi addon
 5. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > Açık Bom Deposu > Tıklamak repository.boom-1.5.zip > Bildirimi bekleyin.kış olimpiyatları 2018 kodi deposu
 6. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo ve Aç ‘Boom! depo’ > Açık Video Ekleons > Şimdi üç seçeneğiniz olacak, ‘BOOM!’> Tıklayın Yüklemek ve eklentinin yüklenmesini bekleyin.kodi firestick kış olimpiyatları 2018 nasıl izlenir
 7. Bu eklentiye erişmek için Eklenti Bölüm > Videoyu tıklayın Ekleons > Listeden Boom’u seçin ve en sevdiğiniz spor etkinliğini sorunsuz yayınlayın.

kış olimpiyatları 2018 nasıl eklenir

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstünde Kış Olimpiyatları 2018 Nasıl İzlenir

Aşağıdaki adımları izleyerek Kodi Kripton’da Kış Olimpiyatları 2018 Canlı Çevrimiçi izleyebilirsiniz:

 1. Açık Kodi.
 2. Tıklayın sistem.
 3. Tıklamak Dosya Yöneticisi.
 4. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.
 5. Tıklayın ‘Yok’ > Bunu yaz URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > Tıklayın Bitti.
 6. Bu medya kaynağını adlandırın ‘Boom Repo ’> Tıklayın Bitti > Tıklayın Tamam.
 7. Geri vermek ana menü > Tıklamak sistem > Tıklayın Eklenti.
 8. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Tıklamak Bom Deposu > Tıklamak repository.boom-1.5.zip > Bildirimi bekleyin.
 9. seçmek Yüklemek itibaren depo > Açık Boom! depo > Tıklayın Video Ekleons > ‘Öğesini seçinBOOM!’> hit Yüklemek > bildirimi bekle.

Profesyonel İpucu: Canlı akışta Coğrafi Kısıtlama ile karşılaşırsanız, VPN herhangi bir sorun olmadan akış engelini kaldırmak için nasıl.

CTA

Fire Stick’te Kış Olimpiyatları 2018 Nasıl İzlenir

PyeongChang, Güney Kore Kış Olimpiyatları Fire Stick’te de yayınlanabilir. Tek yapmanız gereken önce Kodi’yi sonra da Boom eklentisini kurmak. Kılavuzumuzu kullanarak Kodi’yi Fire Stick’e yükleyin.

Kodi kurulduktan sonra Aç Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları.

Şimdi Kodi’yi açın ve bu eklentiyi Kodi Kripton’a yüklemek için yukarıda belirtilen adımları izleyin. Prosedür tamamen benzer.

Kış Olimpiyatları 2018 Resmi Yayıncıları / Kanalları

İngiltere, ABD, Kanada, Avrupa ve Avustralya için resmi televizyon yayıncıları:

 1. Kanada: CBC / Radyo-Kanada Bell Media Rogers Media
 2. Avrupa: Keşif İletişimi Eurosport
 3. İngiltere: BBC Eurosport
 4. Amerika Birleşik Devletleri: NBCUniversal

Ancak, Kış Olimpiyatları 2018’in çevrimiçi yayıncılarından bazıları:

 1. BBC iPlayer (İngiltere)
 2. Kanal 7 (Avustralya)
 3. CBC (Kanada)
 4. ARD (Almanya)
 5. ZDF (Almanya)
 6. RTVE (İspanya)
 7. Yıldız Sporları (Hindistan)
 8. NBC Sports (ABD)
 9. BeIN Sports (Orta Doğu)
 10. Sky Sports (Yeni Zelanda)

Not: Yukarıda belirtilen Kanallarda Akış Yapmak için İngiltere, ABD, Kanada, Avrupa ve Avustralya dışındaysanız, VPN Coğrafi kısıtlamayı aşmak & Özel akış sunucularıyla akış

Kış Olimpiyatları’nda Aranacak Oyunlar 2018

Kış Olimpiyatları kesinlikle çok heyecan verici spor etkinlikleri ve rekabetlerle dolu olacak. Kış Olimpiyatları hakkında konuşurken, Kış Olimpiyatları, Buz Hokeyi ve Alp Disiplini için en heyecan verici iki oyunu nasıl unutabiliriz? Ancak, bu yılki Kış Olimpiyatlarına dört yeni oyun eklendi:

 1. Kıvrık karışık çiftler
 2. Sürat pateni kütlesi başlatma
 3. Alp disiplini kayak takımları etkinliği
 4. Snowboard büyük hava

Bu, bu yılki Kış Olimpiyatlarının özel olmasının bir başka nedeni.

Gelecek Kış Oyunları Nerede Gerçekleştirilecek?

Bir sonraki Kış Olimpiyatları Çin’de 2022’de yapılacak. Pyeongchang Kış Olimpiyatları 2018 ve Tokyo Yaz Olimpiyatları 2020’den sonra Doğu Asya’da düzenlenen üçüncü Olimpiyatlar etkinliği.

Kış Olimpiyatları 2018 Programı

Kış Olimpiyatları hakkında heyecanlı mısınız? Programı görmek için buraya tıklayın.

Kodi’de tek bir oyunu kaçırmayın, güncel kalın ve Kış Olimpiyatları 2018’i canlı olarak izleyin..

Son sözler

Kış oyunları burada ve bu yıl öncekinden daha büyük. Bu yılın kış oyunları ile ilgili en iyi şey, oyun sayısının artması ve bunun ne anlama geldiğini hepiniz biliyor olmanız; oyunlar ne kadar fazla olursa, eğlence o kadar büyük olur!

Kodi’de XXIII Olimpiyatları yayınlamak tüm spor akışı meraklıları için eğlenceli olacak bir şeydir. Bu yüzden hepiniz için ayrıntılı bir fikir verdik. Artık XBMC’deki Olympics canlı akışının herhangi bir kullanıcı için herhangi bir sorun olmayacağını umuyoruz. Herhangi bir sorun olsa bile, yorumlarda bize bildirin, size geri döneceğiz. Kış Olimpiyatları 2018’in Kodi’de nasıl izleneceği konusunda size bir rehber sunduk.

Bununla birlikte, resmi olmayan eklentileri kullanmayı planlıyorsanız, gizliliğinizi korumak ve coğrafi kısıtlı akışlara erişmek için iyi bir Kodi VPN hizmeti kullanın. Akıllı olun, güvende kalın!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me