Kodi en iyi akış video uygulaması ve Nvidia çığır açan bir akış ve oyun platformu olmak, başkalarının sunamayacağı bir şeyi deneyimlemek için bir araya getirilebilir. Kodi, çağdaş akış deneyimini aşmak için herhangi bir platformda kurulabilen bir şeydir ve bu ifade Kodi’yi Nvidia Shield’e yüklediğinizde pratik olarak görülebilir.

Bu kılavuzda bir tura çıkın ve Kodi’yi nasıl yükleyebileceğinizi ve en iyi kodi eklentilerinden bazılarıyla Nvidia Shield’de en sevdiğiniz içeriği akışının keyfini çıkarın.

Nvidia Shield TV nedir?

Nvidia Shield, rafta bulunan en popüler ve güvenilir android tabanlı medya oynatıcılardan biridir. Nvidia, dünya çapında tanınmış GPU üreticisi olarak biliniyor ve bu nedenle biliniyor. Bununla birlikte, Nvidia Shield ile gelmek, akış medya konsolu endüstrisinde büyük bir rekabet getirdiğinde yaptıkları harika bir şeydi.Nvidia’nın en büyük GPU üreticisi olması, yüksek kaliteli video akışında lider olmasına yardımcı oldu. platformudur. Nvidia Shield, 4K kaliteli akış ve Geforce oyun deneyimi sunuyor.

Kodi Nvidia Shield TV’ye nasıl kurulur?

Nvidia Shield bir android platformu olduğundan, Google Play Store, Kodi’yi kolayca yüklemek için kullanılabilir. Ancak, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle Google Play Store’un erişilemediği bazı bölgeler var.

 1. Nvidia Shield’inizi başlatın > Google Play Store’a gidin
 2. Ara ve yaz’ı tıklayın Kodi > Görünen sonuçlardan, XBMC tarafından geliştirilen Kodi tıklayın.
 3. Tıklayın Yüklemek ve Kodi Nvidia Shield’inize indirilip yüklenecek.
 4. Kodi uygulamasını yüklendikten sonra açın.

Şimdi en iyi akış deneyiminin keyfini çıkarmak için en iyi Kodi eklentilerini yükleyin.

Kodi için Nvidia Shield En İyi Özellikler

Nvidia Shield, Kodi’de akış için üstte birkaç şey içeriyor:

 1. HD ve 4K kalitesinde video akışının tadını çıkarın.
 2. Uzaktan kumanda özelliği ile kullanımı kolay arayüz.
 3. Hızlı hızlı akış ve gelişmiş erişilebilirlik.

Nvidia Shield TV’de Kodi’yi Kodi Krypton v17.6’ya Güncelleme?

Kodi’yi güncellemenin tek yolu, Nvidia kalkanındaki Kodi’nin güncellenmiş sürümünü indirerek yeniden yüklemektir. Bununla birlikte, Kodi Google Play Store’da mevcut olduğundan, aşağıdaki adımları izleyerek güncelleyebilirsiniz:

 1. Nvidia Shield’inizde Play Store’u açınnvidia shield tv üzerinde kurulum kodi
 2. Uygulamalarıma gitnvidia shield üzerinde play store kullanarak kurulum kodi
 3. Kodi tıklayınKodi için Nvidia Shield
 4. Güncelle’yi tıklayın (Güncelleme seçeneği yalnızca bir güncelleme varsa kullanılabilir.)

Kodi Jarvis v16’yı Nvidia Shield TV’ye nasıl kurarım ?

Aşağıdaki adımları uygulayarak Kodi Jarvis sürüm 16’nızı güncelleyin:

 1. İndir APK Nvidia’nızdaki Kodi Jarvis sürüm 16 dosyası
 2. indirilen zip dosyası ve Yüklemek İstenirse, var olanın üzerine yaz Uygulamanın.

Kodvid eklentilerini Nvidia Shield TV’ye Yükleme ?

Herhangi bir Kodi eklentisini Nvidia Shield’e kurmanın kurulum prosedürü PC ve FireStick’teki ile aynı olacaktır. Kodi öznitelikleri ve arayüzü her platformda aynı kalır ve bu nedenle kurulum yöntemi de aynıdır.

Nvidia Shield TV için En İyi Kodi Eklentileri

Sizin için önerilen Nvidia Shield için en iyi Kodi eklentileri:

 1. USTVNow
 2. BBC iPlayer
 3. Sözleşme
 4. Plasenta
 5. Uranüs
 6. Neptün Yükseliyor
 7. öç
 8. cCloud TV
 9. Gezegen MMA
 10. Maverick TV

Kodi için Nvidia Shield TV Alternatifleri

 • Kodi İçin Nvidia Shield’e Firestick Alternatifi

Amazon tarafından geliştirilen Fire Stick, akış oynatıcılarını yanlarında taşımaktan hoşlanan tüm akış severler için inanılmaz bir video akış cihazıdır. Fire Stick, HD kalitesinde akışlar ve çok kullanıcı dostu bir arayüz sağladığı için Kodi’yi kullanmak için mükemmel bir seçimdir.

 • Windows Kodi İçin Nvidia Shield Alternatifi

Aslında Windows, özellikle akış söz konusu olduğunda, herhangi bir yazılımı denemek için kullanıcıların en iyi seçimidir. Nedeni, sunduğu özelleştirme ve erişilebilirlik alanıdır. Windows hemen hemen her platform için temel bir platformdur ve Kodi durumunda gerçekten mükemmel bir seçimdir.

 • Kodi için Ubuntu İşletim Sistemi

Ubuntu Kodi ve Kodi için iyi kullanılabilir, ancak Ubuntu için Kodi’nin kurulum prosedürleri diğer platformlara kıyasla biraz karmaşıktır.

 • Raspberry Pi Kodi için Nvidia Shield alternatifi

Raspberry Pi aslında oyun ve buharlama ihtiyaçlarına göre dönüştürülebilen küçük bir bilgisayar kartıdır. Kodi’yi kullanmayı harika kılan şey budur, çünkü Kodi üzerine kurulabilir ve harika bir akış deneyimi sağlar.

 • Kodi İçin Nvidia Shield’e Apple TV Alternatifi

Apple TV kelimesini duyduğunuzda, aklınıza gelebilecek ilk şey, Apple tarafından geliştirilen başka bir Akıllı TV’dir. Apple TV, Apple tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş bir dijital akış cihazıdır. Apple TV tarafından sağlanan akış özellikleri şaşırtıcı olduğu için Kodi kullanmayı tercih etmek Nvidia Shield’in harika bir alternatifidir..

 •  Kodi’de Nvidia Shield’e Alternatif Olarak iPad

Bir tablet cihazında akış yapmak için yaşıyorsanız ve Nvidia Shield’in alternatif bir alternatif akış platformunu arıyorsanız, iPad’de Kodi’yi denemelisiniz. Kodi’nin iPad’e kurulum prosedürü, Widows ve Android gibi diğer platformlarla karşılaştırıldığında karmaşıktır. Bununla birlikte, iPad’deki Kodi’nin olması inanılmaz bir şey, çünkü iPad’in erişilebilirliği harika.

Son sözler

Kodi bir harikalar dünyasıdır ve Nvidia Shield gibi muhteşem bir platformla birleştiğinde sahip olabileceğiniz büyüleyici deneyimi hayal edin. NVIDIA Shield, Nvidia tarafından geliştirilen harika bir şey ve tüm dünyada kullanıcıların kalbini kazanıyor. Akış ve oyun ihtiyaçlarınız için Nvidia Shield’da Kodi’yi deneyin. 4K kaliteli akış sağlayabilecek çok sayıda platform mevcut değil.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me