Farklı Kodi Eklentilerindeki benzer akış bağlantısı sağlayıcılarını fark ettiniz mi ve tüm eklentilerin aynı ana bilgisayarlara sahip olup olmadığını merak ettiniz mi??

Bu yinelenen akış bağlantılarının arkasındaki neden, arka planda çalışan ve zayıf veya kullanılamayan bağlantıları atarak size en iyi akış bağlantılarını sağlayan Kodi URL Çözücüdür. URL çözümleyiciyi en iyi Kodi VPN uygulamasıyla kullanabilir ve daha akıcı akış sağlayabilirsiniz. Bu kısa kılavuzdan geçerek kurulum ve kurulum prosedürü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kodi URL Çözücü nedir?

Kodi URL Resolver, arka planda çalışan ve medya barındırma sitelerinden akış bağlantıları getiren bir komut dosyası aracıdır. Yüksek kaliteli ve güvenilir akış bağlantıları sağlayarak Kodi’deki akış deneyimini geliştirir ve geliştirir.

Hemen hemen her eklentinin, içerik akışı için daha iyi ana makineler sağlamasına izin veren bir URL çözümleyicisi vardır. URL çözümleyicileri, eklenti geliştiricilerinin zamanından tasarruf eder, çünkü onsuz, geliştiricilerin tüm çözümleyicileri kendileri derlemesi gerekir, bu da telaşlı bir şey olacaktır.

URL Çözümleyicisine neden ihtiyacım var??

Akış deneyiminizi geliştirmek ve çalışmayan bağlantılardan kurtulmak istiyorsanız URL çözümleyicisine ihtiyacınız olacaktır. Sadece bu işlevsiz bağlantıları ortadan kaldırmakla kalmayacak, aynı zamanda size iyi kaynaklar aracılığıyla güvenilir çalışma bağlantıları sağlayacaktır..

Kodi URL Çözücü kurulum adımları

 1. Bu URL’den Kodi URL Çözücü Zip dosyasını indirerek başlayın
 2. Kodi’yi aç.
 3. Soldaki menüden Eklentiler sekmesini tıklayın.
 4. Sol köşede bulunan Kutu simgesini tıklayın.
 5. Zip dosyasından yükle seçeneğini belirleyin.
 6. Zip dosyasını indirdiğiniz yola göz atın ve açın.
 7. Zip dosyası yüklenecek ve yüklenecek.

Kodi’de URL çözümleyiciyi güncelleme

 1. Kodi’yi aç
 2. Şimdi Ayarlar’a tıklayın (Dişli çark simgesi)
 3. Sistem ayarları’na tıklayın.
 4. Uzman moduna git
 5. Eklentiler sekmesini tıklayın
 6. Bağımlılıkları yönet’i tıklayın.
 7. Kodi URL Çözücü ayarlarına gitmek için URL Çözümleyici’yi tıklayın ve Güncelle’yi tıklayın.

Popüler URL çözümleyicilerinden bazıları nelerdir?

URL Çözücü, Kodi topluluğunda birçok havuzun ve eklentinin başarılı olmasının en büyük nedenlerinden biridir. Popüler URL Çözümleyicilerinden bazıları:

1. SuperRepo URL Çözücü

SuperRepo, eklenti çeşitliliği ve eklenti kalitesi nedeniyle en popüler depolardan biridir. SuperRepo, eklentileriyle entegre URL çözümleyiciye sahiptir ve bu nedenle eklentilerinin çok iyi çalışmasının nedeni budur.

2. Neptün yükselen URL çözümleyicisi

Neptune Rising, gelişmiş kullanıcı deneyimi için URL Çözücü Kodi kullanan en iyi Kodi eklentileri arasındadır. URL çözümleyici olmadan çalışan birçok Kodi eklentisi sektörde hayatta kalamadı.

3. Plasenta URL Çözücü

Plasenta, arka planda çalışan URL çözümleyici ile çalışan Exodus Kodi eklentisinin en iyi çatalıdır. Bu tür eklenti hizmetleri ve araçlarıyla mükemmel çalışacak kadar iyi çatal geliştirilmemiştir.

4. TVAddons URL Çözücü

TV Addons, Kodi topluluğunun en eski ve en büyük oyuncusu ve gerçekten de en iyi eklenti sağlayıcısı. Vlogları ve forumu olsa Kodi ve eklentileri ile ilgili en son bilgileri sağlar. TVAddons’un da bir süre önce DMCA tarafından boktan atılan “Fusion” olarak adlandırılan kendi deposu vardı..

URL Çözücü eklentisi, birçok Kodi kullanıcısı için hayati bir araçtır, ancak yakın zamanda kaldırıldığında kullanıcılar sıkıntılı bırakılmıştır. Bununla birlikte, diğer popüler Kodi eklentileri gibi, bir URL Çözücü çatalı yakında çıktı ve topluluğu devraldı. “ResolveURL” olarak adlandırıldı ve URL Çözücü ile aynı kod üzerinde geliştirildi.

TVAdd-ons deposuna ResolveURL ekledi ve GitHub bağlantısı aracılığıyla sağlıyor.

Son sözler

Kodi URL Resolver, arka planda çalıştığı için birçok Kodi kullanıcısı arasında asla belirgin ve popüler değildi. Kullanıcılar, yalnızca güvenilir ve yüksek kaliteli akış bağlantıları aracılığıyla, bu bağlantıları kendileri için not alan çekirdek aracı fark etmeden akış yapmayı sever.

URL çözümleyicisi kapatıldığında ve kullanıcıların bağımlılık sorunlarıyla karşı karşıya kalmasıyla büyük ilgi gördü. URL çözümleyici, birçok Kodi eklentisi için başarının ana bileşeni olmuştur ve onsuz, bu eklentilerin hayatta kalması sorgulanabilir hale gelmiştir..

Bununla birlikte, URL Çözücü eklentisi şimdi iyi çalışıyor ve kurulum zip dosyası Github’da bulunabilir. URL Çözücüyle ilgili önemli bilgileri aydınlatmak için URL ile ilgili bazı önemli bilgileri kısaca ele aldık. Kodi URL Çözücü düzeltmesi arayanlar için ResolveURL Kodi eklentisini seçebilirsiniz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me