1Kodi için Kanal eklentisi, Kodi kullanıcılarının yalnızca film, TV şovu veya en sevdikleri medya içeriğini yayınlamasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda ‘favori bölüm’ adı verilen özel bir özellik de ekler. Burası, Kodi kullanıcılarının tercih ettikleri akış içeriğini depolayabilecekleri yerdir. Böylece, daha sonra bulmayı kolaylaştırır.

1Channel Kodi eklentisi, Kodi ile bir süre popüler kodi eklentilerinden biri olarak kaldı, sadece birkaç kötü bağlantısı veya kötü bağlantısı nedeniyle. Bu kılavuzda, Kodi’ye 1Channel’in nasıl kurulacağına ilişkin adım adım işlem sağlıyoruz.

Kodi Sürüm 17’de 1Channel PrimeWire Kurulumu
Kodi Sürüm 16’ya 1Channel PrimeWire Kurulumu
1Kanal Kodi Engellendi
1Kanal Kodi İndir
1Kanal Kodi Çalışmıyor

Kodi Kripton Sürüm 17’ye 1Channel PrimeWire Kurulumu

  1. Başlatmak Kodi > Şimdi tıklayın ‘Ayarlar’ ekranın üst kısmında bulunan tuş > seçmek Dosya Yöneticisi.kodi üzerinde 1 kanal primewire nasıl kurulur
  2. Şimdi çift tıklayın Kaynak ekle > Tıklamak ‘Yok’ ve kodivpn.co/repo/kodil.zip URL’sini girin ve medya kaynağı gibi ‘Kodil’.kodi kripton sürüm 17 1 kanal primewire nasıl kurulur
  3. Şimdi geri dön Kodi Ana Ekranı basarak ‘ESC’ buton > Tıklamak Eklenti > Şimdi tıklayın ‘Paket yükleyici’ sol üst köşede bulunan simge.Kodi'de 1 kanal primewire
  4. Tıklamak Zip dosyasından yükle > Bul ve tıkla Kodil > Kodil.zip > Eklentinin etkinleştirme.Kodi kurulumunda 1 kanal primewire
  5. Şimdi tıklayın Depodan yükle > Kodil Deposu > Video Eklentileri> 1 kanal > Yüklemek > Kurulduktan sonra 1Channel eklentisini göreceksiniz etkin.Kodi ayarlarında 1 kanal primewire
  6. Başarıyla yüklediniz 1Kanal Kodi Eklentisi.Kodi yapılandırmasında 1 kanal primewire
  7. Adresine git Kodi Ana Ekranı > Eklenti > Video Eklentileri > 1 kanal > Zevk almak!

1 kanal primewire kodi zip dosyası indir

Kodi Jarvis Sürüm 16’ya 1Channel PrimeWire Kurulumu

Kodi Jarvis Sürüm 16’ya 1Channel Kodi eklentisini yükleme adımları, Kodi Kripton Sürüm 17 için yukarıdaki kılavuzda belirtilen adımların aynısını izler. , düzen tamamen farklı.

Kodi Jarvis’te ana menüyü ekranınızın altında bulabilirsiniz, Kodi Krypton’da ana menü sol tarafta dikey konumdadır. Bulabileceğiniz bir diğer fark, Kodi Kripton Sürüm 17’de “Sistemler” anahtarının yerine “Ayarlar” anahtarıdır.

Hangi Kodi sürümünü kullandığınızı bilmek istiyorsanız, Kodi Ana Ekranı> Ayarlar > Sistem bilgisi > özet > Kodi sürümünüzü göstermek için sağ alt kısma bakın.

Kodi Jarvis Sürüm 16'ya 1Channel PrimeWire Kurulumu

1Kanal Kodi Engellendi

Çeşitli nedenlerden dolayı, filmlere veya TV şovlarına bazı bağlantılara erişemeyebilirsiniz. Size bozuk olarak görünebilir, ancak aslında bu bağlantılara yalnızca yükleyicinin erişim sağladığı bir ülkede yaşayan Kodi kullanıcılarına erişilebilir.

Bu, Asya bölgesinde yaşayan bir Kodi kullanıcısının, ABD bölgesinde yüklenen bazı medya içeriğine erişemeyebileceği anlamına gelir. Buna coğrafi olarak engellenen içerik denir. Ancak, Kodi için bir VPN’iniz olduğu sürece panik yapmanıza gerek yoktur.

VPN, bulunduğunuz konumdan bağımsız olarak coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmenize olanak tanır ve bu nedenle Kodi eklentilerinde sunulan herhangi bir medya içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında, herhangi birisini, yani hükümet veya internet sağlayıcınızı internet etkinliğinizi takip etmesini engelleyecek IP adresinizi gizleyebilirsiniz. İnternette güvenle gezinebilirsiniz!

1Kanal Kodi İndir

Yukarıdaki kılavuzda özetlenen ilk dört adımı atlamanıza neden olabilecek 1Channel Kodi eklentisini kurmanın başka bir yolu daha vardır. 1Channel depo zip dosyasını buradan doğrudan yükleyebilir ve ek adımları takip edebilirsiniz:

Bağlantıyı açtıktan sonra, o senin için isteyecek izin cihazınıza indirmek için ve kaydet.

Şimdi Başlat Kodi > Adresine git Eklenti > Tıklamak Paket Yükleyici simgesi > Zip dosyasından yükle > şimdi gezinme cihazınıza indirdiğiniz dosya > Tıklayın tamam.

Şimdi seçin Depodan Yükle seçenek > Tıklamak Kodil Deposu > Şimdi seçin Video Eklentileri > 1 kanal > Yüklemek > Zevk almak!

1Kanal Kodi Çalışmıyor

Kodi kullanıcıları 1Channel Kodi eklentisinin çalışmasını engelleyebilecek bazı sorunlarla karşılaşabilir. Bunlar aşağıda düzeltmeleri ile sağlanmıştır:

1Kanalı Sürekli Asma

1Channel Kodi eklentisini kurarken, Kodi kullanıcıları eklentiyi kullanmaya çalışır, ancak eklentinin bir süre askıda kalması, ani kapanma gibi birçok sorun ve zorlukla karşılaşır veya çalışmayı durdurabilir.

Çözüm

1Channel Kodi beta sürümünü yüklemiş olabileceğiniz için bu sorun devam eder. ‘Yükle’ 1Channel eklentisini tıkladıktan sonra, kullanıcıya yeni beta sürümünü mü yoksa eski sürümü mü yüklemek isteyip istemediğini sorar.

Beta sürümü, şu anda geliştirilmekte olan ve henüz tamamlanmamış olan sürümdür. Sorunu çözmesi gereken 1Channel Kodi eklentisinin tam sürümünü indirmeyi deneyin.

Asılı Sorun Devam Ederse

Kodi kullanıcıları, eski ve tam sürümü yüklediklerinde bile aynı kadere maruz kalabilirler.

Çözüm

Sorunun devam etmesinin nedeni, Kodi i.e. Kodi Jarvis Sürüm 16’nın eski sürümünü kullanmaya devam etmenizdir. Kodi’nin en son sürümünü yüklemek, yani Kodi Krypton Sürüm 17 sorununuzu çözebilir.

1Kanal URL’ye Bağlanamadı

Kodi eklentileri daha yeni sürüme güncellemeye çalıştıkça veya eklentinin sahipleri el değiştirdiğinde, bağlantı aynı zamanda Kodi deposunun yüklü olduğu yöntemi de değiştirebilir.

1Channel Kodi eklentisine en güncel bağlantı http://kdil.co/repo/

Doğru bağlantıya bağlandıktan sonra, adım adım kılavuzda açıklandığı gibi depodan yükleme yapabilirsiniz..

Şeyler Sarmak İçin

Kodi’ye 1Channel’in nasıl kurulacağına ilişkin adım adım kılavuzu izlerseniz, filmleri, TV şovlarını, belgeselleri ve diğer medya içeriklerini ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Bölgenizdeki coğrafi olarak engellenen içeriğin kilidini açmak için medyaya erişmek için bir Kodi VPN’iniz olması gerekir. 1Channel Kodi çalışmıyor gibi görünüyorsa, bu sorunların üstesinden gelmek için belirli adımları izlemeniz gerekebilir. Kurulduktan sonra, gitmeye hazırsınız!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me