piramit kodi-eklentisi

Bu eklenti, TV şovlarını, Filmleri, Spor etkinliklerini, Çocuk çizgi filmlerini vb. Seven tüm kullanıcılar için eksiksiz bir pakettir..

Kodi ile çevrimiçi akış gerçekleştirirken, Kodi için güvenilir bir VPN ile korunduğunuzdan emin olun. Trafiğinizi şifreleyecek ve coğrafi kısıtlamaları atlayacak ve istediğiniz her şeyi, dünyanın herhangi bir yerinden aktarabilmenizi sağlayacaktır..

Bu kılavuz, Kodi Leia sürüm 18, Krytpon sürüm 17.6 ve Kodi Jarvis sürüm 16 üzerinde Piramit’in nasıl yükleneceği konusunda size bir rehber sağlayacaktır. Bu Kodi eklentisiyle karşılaşabileceğiniz hataları nasıl çözeceğinizi de öğreneceksiniz..

Kodi Leia ve Krypton sürümlerine Piramit Nasıl Yüklenir

 1. Öğle yemeği Kodi > Tıkla Ayarlar ikon > Açık Dosya Yönetici.piramit kodi üzerine nasıl kurulur
 2. seçmek Ekle Kaynak > Tıklayın Yok > Bunu girin URL: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Tıklayın tamam.kodi kripton sürüm 17 veya daha yüksek bir piramit nasıl kurulur
 3. Bu kaynağı adlandırın ‘Sıfır’ > Tıklayın tamam > Dönmek Ev Ekran basarak geri tuşu anahtar.piramit kodi eklentisi
 4. Adresine git Eklenti Menü > Tıkla Kutu şekilli ikon > seçmek Yüklemek itibaren Zip Dosya > seçmek Sıfır > Tıklamak Repo.zipkodi üzerinde piramit nasıl eklenir
 5. Şimdi git Yüklemek itibaren depo > seçmek Sıfır Hata payı depo > Açık Video Ekleons > Tıklamak Piramit > Tıklayın Yüklemek > Eklenti yüklenecek!piramit kodi kurulumu
 6. Artık bu eklentiye kolayca Ekleons Menü ve en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarın.

Kodi Jarvis sürüm 16 veya Altına Piramit Nasıl Yüklenir

 1. Adresine git sistem > Açık Dosya Yönetici.
 2. Tıklayın Ekle Kaynak > Bağlantıyı girin: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > İsim ver ‘Sıfır’ bu kaynağa > Tamam’ı tıklayın.
 3. Geri vermek Ev ekran > Adresine git sistem > Tıklayın Ekleons > Tıklayın Yüklemek itibaren Zip >seçmek Sıfır > Tıklamak repo.zip > Bildirimin görünmesini bekleyin.
 4. Tıklayın Yüklemek itibaren depo > seçmek Sıfır Hata payı depo > Adresine git Video Ekle-ons > seçmek Piramit > Tıklayın Yüklemek > Eklentinin yüklenmesini bekleyin.

Piramit Kodi’yi kurmak o kadar da karmaşık değil, değil mi??

The Pyramid Kodi Repo Eklentisi Paketi

 1. İndir Zip Dosya Cihazınızda > Tıklayın Eklenti > Tıkla Kutu ikon sol üst köşeden > Tıklayın Yüklemek itibaren Zip Dosya > Sisteme yol İndirildi dosya > seçmek Repo.zip
 2. Tıklayın Yüklemek itibaren depo > Tıklayın Sıfır Hata payı depo > Adresine git Video Ekleons > seçmek Piramit> Tıklayın Yüklemek > Eklenti yüklenene kadar bekleyin.
 3. Kurulumdan sonra bu eklentiyi ana ekranda bulunan Eklenti menüsünden kullanabilirsiniz.

Piramit Kodi Aşağı / Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Piramit Kodi Çalışmıyor / Aşağı:

Kullanıcılar Pyramid Kodi’nin çalışmadığı veya çalışmıyor olduğu hakkında çok şikayet etti. Normalde, her üçüncü taraf eklentisi bu hatayla karşılaşır. Bu özel hata, havuzun kapanması veya havuzun başka bir etki alanına taşınması nedeniyle istenir.

Çözüm

Bu hatanın tek çözümü, depoyu indirmek ve yüklemek için güvenilir ve güncel bir kaynak bağlantısı kullanmaktır. İşte Piramit için güncellenmiş depo bağlantısı.

Piramit Kodi Oynatma Başarısız (Günlük Bilgilerini Kontrol Et)

Oynatma Başarısız hatası genellikle bir PC veya android cihazda Pyramid Kodi 17.4 kullanan kullanıcılar tarafından bildirilir. Ancak, bu sorun Pyramid Kodi 2017’nin sonraki sürümlerinde devam etmedi.

Çözüm

Bu hata, eski veritabanı dosyalarını silerek Pyramid Kodi 17.4 veya daha düşük sürümleri için kolayca düzeltilebilir. Veritabanını temizlemek için şu adımları izleyin:

 1. Açık Ayarlar Kodi.
 2. Adresine git Dosya Yöneticisi.
 3. Şimdi seçin Profil dizini sol sütundan.
 4. Tıklamak Veri tabanı.
 5. Şimdi sağ tıklayın Addons27.db > Tıklayın Sil.

Sorun çözüldü!

Ancak Pyramid Kodi 2017’nin diğer sürümleri için, bunun dışındaki en basit çözüm bir Kodi VPN hizmeti kullanmaktır. Arkadaki temel neden, Kodi tarafından VPN olmadan erişilemeyen bazı coğrafi kısıtlı sitelerin olmasıdır..

Piramit Kodi Bağımlılığı

Depoyu yüklerken bu hata ortaya çıkıyor. Bu bağımlılık hatasının arkasındaki ana neden, ana bilgisayar deposunun eski veya güncellenmiş olması olabilir.

Çözüm

Bu bağımlılık hatasının çözümü sadece güncelleme beklemektir. Depo güncellenir güncellenmez, bu hata artık görünmeyecektir. Bunun dışında pek çok forum önbelleği de temizlemeyi tercih ediyor, ancak bu hata için bir çözüm değil.

The Pyramid Kodi Yorumları

Bu eklenti küçük bir tane olarak başladı, ancak şimdi Kodi kullanıcıları arasında bir ün kazandı. Piramit Kodi, Tomb Raider Movies tarafından geliştirilmiştir ve tüm yayın severler için eksiksiz bir pakettir.

Pyramid Kodi, kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle Kodi kullanıcıları tarafından diğer Kodi yeni başlayanlara tavsiye edilir. Bu, Reddit’in akış için favori Kodi eklentileri üzerindeki tartışma konuları aracılığıyla görülebilir. Bir kullanıcı sadece bu eklentiyi adlandırmadı, aynı zamanda çeşitli kitaplıklarını da listeledi, bir göz atın:
piramit incelemesi

Memnun kullanıcılar böyle, etkileyici!

Pyramid Kodi Twitter Yorumları

Piramit Kodi’nin dönüşü kesinlikle inekleri mutlu etti. Twitter kullanıcılarından biri, Piramidin dönüşü hakkında bunu tweetledi:

TÜM BİR ADDON YENİ BİR DEPOLAMA İLE GERİ DÖNDÜ !!!! PİRAMİT TAVSİYE !! @YouTube #kodi #pyramid aracılığıyla https://t.co/u8Fm0MqN5P

– Doggmatic 71 (@ Doggmatic71) 7 Kasım 2017

Ayrıca sevincini ifade eden bir “Uzun Süreli Piramit Kullanıcısı” vardı:

Bunu yapmaya devam ettiğin için seni seviyorum… SEN SADECE NEDEN KODI KONTROL EDİYORSUN! her zaman güncellemeleri olan 1. film var… Başka hiç kimse yapmıyor… Sadece Tomb Raider filmleri (üzgünüm uzun zaman takipçisi burada) Piramit

– im lil Rick (@DannyZiko) 21 Kasım 2017

Son sözler

Her üçüncü taraf Kodi eklentisi benzersizdir ve kullanıcıların hayal güçlerinin ötesinde şeylere tanık olmalarını sağlar. Piramidin dönüşü, kullanıcılar tarafından takdir edilmektedir, çünkü bu yeteneklere ve özelliklere sahip sadece birkaç güvenilir eklenti vardır. Piramit Kodi kesinlikle iyi bir güzellik.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me