Tüm Kaynakları Yayınlamak (SALTS) Kodi’de HD filmleri ve TV şovlarını izlemek için en iyi seçenektir. Tüm zamanların popüler Kodi eklentisi Exodus ile rekabet ederek, aileniz için eksiksiz bir eğlence seti sunar. Sadece birkaç en iyi kodi eklentisi, birkaç kırık bağlantı ile HD video kalitesi sağlar, SALTS bunlardan biridir.

Kodi HaberleriHiç Kodi duydum sıkı önlem? Evet, doğrular & milyonlarca kişinin ücretsiz içerik izlemesini engelliyor. Bir VPN kimliğinizi anonim ve güvenli tutabilir. PureVPN, kendinizi DMCA bildirimlerinden, telif hakkı sorunlarından korumak için en iyi çözümdür & Neptune Rising, Covenant veya GAIA gibi çeşitli eklentilerin engellemesini kaldırma.purevpn cta

Bu kılavuz Kodi kullanıcılarına Kodi’ye SALTS kurulumu hakkında bilgi verir. Kodi Krypton ve Kodi Jarvis’e SALTS yükleme adımlarından bahsediyoruz.

Kodi Jarvis Sürüm 16 SALTS Nasıl Kurulur
Kodi Yangın Çubuğuna SALTS Kurulumu
Kodi Kutularına SALTS Kurulumu
SALTS ve Çıkış
Kodlar Üzerinde SALTS Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar
SALTS Kodi Forum ve Kütüphanesi

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne SALTS Kurulumu

 1. Açık Kodi Kripton sistemde > Üstteki dişli çark simgesini de tıklayın Ayarlar ikon > Sonra seçmelisin Dosya Yöneticisi seçenek > Şimdi aşağı kaydırın ve üzerine çift tıklayın Kaynak ekle ekranın sol tarafında.Kodi'ye tuz nasıl kurulur
 2. Tıklayın ‘Yok’ bir kutu göründüğünde seçenek > Burada sizden yazmanız istenecek Havuz URL’si, yani yaz http://kdil.co/repo/ > Sonra tıklayın tamam > Hemen altında Havuz veya medya kaynağının adını sorar, bu yüzden yazın Kodil > Şimdi tıklayın tamam kutuyu kapatmak.kodi krypton sürüm 17 veya üstüne tuz nasıl kurulur
 3. Şimdi geri dön Kodi Seyahat basarak ‘Geri tuşu’ sonraki adımlara geçmek için klavyenizde birkaç kez tuşuna basın > Sonra tıklayın Eklenti > Şimdi seçin Paket yükleyici ikon.kodi üzerine tuz nasıl eklenir
 4. Ekranınızda tıklamanız gereken birkaç seçenek göreceksiniz Zip Dosyasından Yükle > Sonra bir kutu belirecek, bulup tıklayın Kodil > Sonra kodil.zip > Kurulumun gerçekleşmesi için birkaç dakika bekleyin.tuzları kodi zip url indir
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra şu adrese gidin: Depodan Yükle seçenek > Şimdi listeyi aşağı kaydırın ve Kodil > Şimdi seçin Video Eklentileri seçeneklerden > Sonra bul TUZLAR ve tıkla Yüklemek.kodi kurulum tuzları
 6. Geri dönmek Kodi Seyahat bu eklentinin içindekileri görüntülemeniz gerekiyorsa > Şimdi seçin Eklenti > Video Eklentileri > TUZLAR > filmler > Zevk almak!

tuzlar kodi ayarları

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına SALTS Kurulumu

 1. Açın Kodi yazılım > Ekranınıza yatay olarak yerleştirilmiş bir menü listesine açılacak, şimdi tıklayın sistem Menü > şimdi Dosya Yöneticisi > Sonra çift tıklayın Kaynak ekle.
 2. Tıklamak ‘Yok’ kutusu ekranda göründüğünde > Şimdi yazın Kodil Havuz URL’si kodivpn.co/repo/kodil.zip ve tıklayın Bitti > Şimdi medya kaynağı adını yazın ‘Kodil’ ve tıkla Bitti > Şimdi kutuyu kapatmak için tamam.
 3. Geri dönmelisin Kodi Ana Menüsü sonraki adımlarla devam etmek > Sonra tıklayın Eklenti > Box-ikon > Sonra Zip Dosyasından Yükle seçenek.
 4. Aşağı kaydırın ve tıklayın Kodil > Sonra kodil.zip > Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Kodil Deposu > Video Eklentileri > Şimdi seçin TUZLAR > Tıklayın Yüklemek > Zevk almak!

Kodi Yangın Çubuğuna SALTS Kurulumu

 1. Açık Yangın Çubuğu > Adresine git Ayarlar > Tıklamak Geliştirici seçeneği > Sonra açmanız gerekir Bilinmeyen Uygulamalar Kaynaklar ve ADB Hata Ayıklama.
 2. seçmek tamam size uyarı vermek için bir kutu ne zaman görünecek.
 3. Adresine geri dön Yangın Çubuğu > Şimdi Arama seçenek ve tür ‘Kodi’ ve üzerine tıkla.
 4. Açtığınızda Kodi, Kodi Krypton ve Kodi Jarvis için tartışılan adımların aynısını izlemeniz gerekir.
 5. Kodi firestick / firetv kolay kurulum kılavuzumuzu okuyun.

Kodi Kutularına SALTS Kurulumu

En iyi Kodi tam yüklü kutular birçok ülkede yasadışıdır, bu nedenle bu kutulardan herhangi birine sahipseniz, zaten SALTS yüklüdür. Ancak tam olarak yüklenmemiş bir Kodi kutunuz varsa, bazı temel adımları izlemelisiniz.

Bir Android Kodi kutunuz varsa, doğrudan yükleyebileceğiniz Google Play Store’dan Kodi’yi kolayca bulabilirsiniz. Yüklendikten sonra Kodi Kripton veya Jarvis için vurgulanan adımları takip edebilirsiniz. Tüm Kodi kutuları için adımlar aynı kalır.

SALTS ve Çıkış

SALTS ve Çıkış

Kodi piyasaya çıktığında SALTS ve Exodus Kodi eklentisi birbiri ardına tanıtıldı. Ancak Exodus, Kodi hayranları arasında popülerlik kazanıyor ve kısa sürede dikkatleri üzerine çekiyor. SALTS da popüler bir eklenti oldu, ancak Exodus’a eşit kabul edildi.

Haklı olarak, kolluk üçüncü taraf kodi eklentilerine karşı baskıya başladığında, SALTS yakında çatladı, ancak Exodus yerini aldı. Yıllar geçtikçe, Exodus karşılaşılan zorluklara rağmen uzun durdu ve bu iki eklenti arasındaki en büyük fark..

Kodlar Üzerinde SALTS Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Üçüncü taraf eklentilere karşı kolluk kuvvetlerinde bir baskı olduğunda SALTS hiçbir zaman aynı değildi. Popüler eklentilerin kapatılmasına yol açan telif hakkı içeriği gösterilmesinde kısıtlamalar uygulandı. O zamandan beri, SALTS birçok sorunla karşılaştı ve bunlardan bazıları aşağıda verilmiştir:

SALTS Bağımlılık Yükleyemedi

Eklenti yükleme işlemini tamamlamak için zip dosyasını yüklemeye çalıştığınızda, a Bağımlılık Hatası Yüklenemedi ’iletisi görüntülenir. Bunun birkaç nedeni olabilir. Depo çalışmadığında bu hatanın oluşmasının bir nedeni. Bu hatanın ortaya çıkmasının bir başka nedeni, depoda herhangi bir güncellemenin yapılmasıdır..

Çözüm

Bu hatanın ortaya çıkmasının iki nedeni için iki çözümümüz var. Başarısız bir havuzdan kaynaklanıyorsa, bu eğitim kılavuzunda tartışıldığı gibi Kodil havuzunu kullanmanızı öneririz. Ancak, depoda herhangi bir güncelleme yapıldığından bu hata oluşursa, bir saat kadar beklemeniz ve tekrar yüklemeyi denemeniz gerekir.

SALTS Kaynak Bulunamadı

SALTS Kodi eklentisinde sıkça görülen ‘Kaynak Bulunamadı’ hatası gördüğünüzde hoşnutsuz hissedebilirsiniz. Akış için herhangi bir filme her vurduğunuzda, birkaç dakika boyunca yüklenir ve ardından sizi son anda boğar.

Böyle bir şey olursa, akış artık kullanılamıyor ve başka bir film veya TV şovunu denemeniz gerekebilir..

Çözüm

SALTS tarafından sağlanan kaynak akışına başlamadan önce tüm önbelleği temizlemek isteyebilirsiniz. Kodi’de önbelleği temizleme hakkında her şeyi öğrenin.

SALTS Kodi Forum

SALTS üçüncü taraf bir eklenti olduğu ve birçok ülkede yasa dışı olduğu düşünüldüğünden, resmi forum bulunmamaktadır. Ancak, SALTS ile ilgili tartışmaya katılmak istiyorsanız, Reddit gönderisini dikkate almanız gerekir.

SALTS Kodi Kütüphanesi

SALTS, Kodi kullanıcıları için çeşitli eğlence ortamı içeriği sunar, SALTS Kodi kütüphanesi için liste aşağıda listelenmiştir:

 1. filmler
 2. TV Şovları

Sarmalamak

SALTS Kodi eklentisi, Kodi kullanıcılarına sunduğu çok yönlü eğlence medya içeriği ile ünlüdür. SALTS ayrıca içeriğinin HD görüntülenmesini sağlar ve bu da onu yararlı bir Kodi eklentisi yapar. Bu kılavuzda, Kodi’ye SALTS’nin nasıl kurulacağını tartıştık, bu yüzden bu eklentiyi yükleyin ve HD filmlerin ve TV şovlarının tadını çıkarın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me