Dimitrology Patlamış Mısır Zaman Deposu

Popcorn Time, BitTorrent istemcisini entegre eden bir çevrimiçi medya akış platformudur. Ancak, Kodi eklenti geliştiricileri bu akış platformunu Kodi’ye getirmenin harika olacağını düşündüler.

Böylece Popcorn Time Kodi eklentisi oluşturdular ve kullanıcıların eğlence ufuklarını genişletmelerine ve eklenti kütüphanelerine sınırsız filmler akışına izin verdiler..

Bununla birlikte, bu tür eklentileri kullanırken, ağınızı güvenli hale getirmeniz önemle tavsiye edilir. Trafiğinizi şifrelemek ve size daha iyi akış deneyimi sağlamak için Kodi için bir VPN kullanın.

Popcorn Time Kodi Kurulum Kılavuzu

 1. Kodi Leia ve Krypton’da Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Kurulur
 2. Kodi Jarvis’te Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Kurulur
 3. Kodi Firestick’te Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Kurulur
 4. Kodi Patlamış mısır Zaman Zip Dosyasını İndir
 5. Kodi Popcorn Time Yorumları
 6. Kodi Popcorn Time Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Bu kılavuz, Kodi’ye Popcorn Time’ın nasıl kurulacağına ilişkin ayrıntılı adımlar sağlar. Bu yüzden aşağıdaki adımları izleyin:

Kodi Leia veya Krypton Sürümlerine Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Yüklenir

 1. Kodi’yi başlat Kripton > seçmek Ayarlar üstte gördüğünüz simge > Tıklamak Dosya Yöneticisi.Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Üstüne Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Yüklenir
 2. Ekranınızın sol tarafında, çift tıklamak için aşağı kaydırın Kaynak ekle > Tip Dimitroloji Deposu URL https://archive.org/download/repository.lazarus-0.1 > Tıklayın tamam > Şimdi deponun adını yazın, yani. ‘Lazarus’ > Tıklayın tamam.kodi üzerinde popcorntime
 3. Adresine git Kodi Seyahat üzerine basarak ‘Geri tuşu’ anahtar > seçmek Eklenti > Tıklamak Kutu şeklindeki sol üst köşede yer alan Paket Yükleyici adlı simge.kodi üzerinde patlamış mısır zaman addon nasıl kurulur
 4. seçmek Zip Dosyasından Yükle > Aşağı kaydırın ve Lazarus > Tıklamak repository.lazarus-0.1.zip > Şimdi deponun yüklenmesini bekleyin. > Tıklamak Depodan Yükle > Şimdi bul Lazarus Deposu.zip dosyasından popcorntime yükle
 5. Adresine git Video Eklentileri > seçmek Kodi Patlamış Mısır Saati > I vur Yüklemek Buton.popestntime firestick kur
 6. Eklentiyi görüntülemek için şu adrese gidin: Kodi Seyahat > Tıklayın Eklenti > Sonra Video Eklentileri > Kodi Patlamış Mısır ZamanıKodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Yüklenir

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Yüklenir

 1. Kodi Jarvis’i başlat > Sisteme Git > Sonra Dosya Yöneticisi > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın.
 2. Şimdi http://dimitrology.com/repo/ URL’sini “Hiçbiri” yazdığı yere yazın > Bitti’yi tıklayın > Havuz Adı ​​”Dimitrology” yazın > Bitti’yi tıklayın > Tamam’ı tıklayın.
 3. Kodi Ana Menüsüne Dön > sistem > Eklenti > Ardından Zip Dosyasından Yükle’yi tıklayın > Dimitrology > kodipopcorntime.repository-1.0.0.zip
 4. Depodan Yükle’ye tıklayın > Markop 159 Deposu > Video Eklentileri > Kodi Patlamış Mısır Saati > Yüklemek > Zevk almak!

Kodi Firestick’te Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Kurulur

Kodi Firestick’e Patlamış Mısır Zamanı yüklemek, yukarıda belirtilen adımlara benzer. Bununla birlikte, Firestick’te dikkatinizi gerektiren bazı adımlar ve VPN gereksinimleri vardır, bu nedenle aşağıdaki kılavuzu izleyin:

 1. Firestick’i başlat > Sistem üzerine tıklayın > Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaktan ve ADB Hata Ayıklamasından Uygulamaları Etkinleştir.
 2. Firestick Home şehrine git > Arama çubuğunu tıklayın > Kodi yazın ve üzerine tıklayın > Kodi’yi başlat.
 3. Şimdi Kodi Leia, Krypton veya Kodi Jarvis için belirtilen adımları izleyin.

Kodi Patlamış mısır Zaman Zip Dosyasını İndir

Kodi Popcorn Time 2017’yi doğrudan Kodi’nize kurmanın bir yolu var. İlk olarak, Kodi Popcorn Time Zip Dosyasını indirmeniz ve ardından aşağıda belirtilen adımları takip etmeniz gerekir:

 1. Kodi’yi başlat > Eklentiler menüsüne dokunun > Sol üst köşedeki Paket Yükleyici simgesine gidin > Zip Dosyasından Yükle’ye tıklayın.
 2. Kutu göründüğünde, bu adımları başlatmadan önce indirdiğiniz Zip Dosyasını “Gezinmeniz” veya “Yüklemeniz” gerekir.
 3. Dosyanın indirilmesi zaman alacak > Şimdi Depodan Yükle’ye tıklayın > Listeden Markop 159 Deposu’nu seçin > Video Eklentilerine Git > Kodi Patlamış Mısır Saati tıklayın > Hit Install > İşleminiz tamamlandı, tadını çıkarın!

Popcorn Time aşağıdaki indirme bağlantılarından da indirilebilir:

 • Kodi Popcorn Time’ı GitHub ile indirin
 • Kodi Patlamış Mısır Zamanı’nı Lazarus Deposu ile İndirin
 • Dimitrology Deposunu İndirin

Kodi Popcorn Time Yorumları

Popcorn Time muhtemelen şovları ve filmleri izlemenin en rahat yoludur. Özellikle bir kodi kutusuyla eşleştirildiğinde.

– 8spook (@ 8synced) 30 Ekim 2017

Film ve TV şovlarını izlemek bu dünyadaki her şeyden çok daha kolay ve Kodi kullanıcılarının tam olarak düşündüğü şey bu. İki dev Kodi dünyasında ilk kez buluştu.

Ooh !! Bunu biliyorum. Patlamış mısır zamanını showbox’tan çok daha fazla kullanıyorum. Artık Kodi’yi kullanmıyorum.

– Frank Boateng (@ AFYB01) 30 Haziran 2017

Kodi kullanıcıları, Kodi’ye yükleyebileceğiniz bir Kodi Popcorn Time eklentisinin varlığından hala habersizdir. Kodi yazılımı, Popcorn Time’dan çok daha büyük ve karşılaştırma yapılmamalıdır. Popcorn Time 2017’yi yüklemek Kodi yazılımını daha da büyük hale getirdi.

Kodi Popcorn Time Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Bağımlılık Yüklenemedi

Bu hata, Kodi Popcorn Time’ın güncelleştirilmiş bir sürümüne sahip olmayan yanlış bir depo kullandığınız için oluşabilir..

Çözüm

Kodi Popcorn Time 2017’yi Dimitrology Repository’den yüklemek, Kodi kullanıcıları için güncellenmiş bir sürüme sahip olacağı için sorununuzu çözecektir. Kılavuzda belirtilen yukarıdaki adımlar, Dimitrology’den Patlamış Mısır Zamanının kurulumunu tartışmaktadır..

Akış Yok

Popcorn Time’da en yeni medya içeriklerini yayınladığınızda, Available Akış Yok ’yazan bir mesaj göründüğünü sık sık görebilirsiniz. Bunun nedeni, Popcorn Time’ın torrentlerden bir kaynak seçmesi ve bazen bu torrentlerin kullanılamamasıdır..

Çözüm

Bu sorunun acil bir çözümü yoktur, çünkü bu Popcorn Time’ın tek dezavantajıdır. Ancak yine de Kodi’ye geçip Covenant eklentisini yükleyebilir ve ücretsiz film ve TV şovları yayınlayabilirsiniz..

Şeyler Sarmak İçin

Popcorn Time, torrent kaynaklarını doğrudan Kodi yazılımında yayınlayan fan favori akış oynatıcısıdır. Kodi’de filmleri ve TV şovlarını doğrudan kolayca izleyebilirsiniz. Bu kılavuzda, Lingi saatlerce eğlencenin tadını çıkarabilmeniz için Kodi’ye Popcorn Time’ın nasıl kurulacağını tartıştık. Popi time vs kodi karşılaştırması kılavuzuna bakın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me