Bu eklenti ile canlı IPTV kanallarını izleyin ve en sevdiğiniz tüm şovları, filmleri, sporları ve müzikleri izleyin. Bu kılavuzda, Ultimate IPTV’nin Kodi’ye nasıl yükleneceği hakkında adım adım süreci tartıştık.

Her zaman olduğu gibi, Coğrafi kısıtlamaları atlayabilen ve kullanıcıların favori içeriklerine güvenli bir şekilde erişmelerini sağlayan Kodi için en iyi VPN’e sahip olmalısınız.

Eğer merak ediyorsanız, ”Neden Kodi için bir VPN’e ihtiyacım var?” O zaman cevap IPTV Kodi eklentilerinin coğrafi olarak engellenmiş olması ve akışlarına erişmek için bir VPN’ye ihtiyaç duymasıdır..

Ünlü bir IPTV eklentisi olan ‘Ultimate IPTV’, Whitecream tarafından oluşturulmuştur ve Kodi İsrail deposunda bulunabilir. Ultimate IPTV eklentisi beIN Sports, ESPN, MTV ve benzeri birçok popüler kodi eklentisi kanalına sahiptir.

Kodi Leia ve Krypton’a Ultimate IPTV Kurulumu

 1. Açık Kodi sisteminizde > Üzerine dokunun Ayarlar simgesi ekranınızın üst kısmında gördüğünüz (dişli şekilli simge) > şimdi Dosya Yöneticisi’ni seçin.nihai iptv kodi nasıl kurulur
 2. Burada ekranın solunda ve sağında iki tam görüntü görüyorsunuz, çift tıklayın Kaynak ekle ekranın sol tarafında > Şimdi ‘Yok’ > URL’yi yazın http://www.lvtvv.com/repo/ ve tıkla tamam > Adı yazın ‘Kodil repo’ ve tıkla tamam > Tıklayın tamam tekrar.Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altına Ultimate IPTV Nasıl Yüklenir
 3. ‘Tuşuna basarak Kodi Ana Ekranına geri dönünESC’ Klavye üzerindeki düğmesine birkaç kez basın > Şimdi tıklayın Ekleons çıkıntı > Sonra paket Yükleyici üst köşede mevcut simgesi (Kutu şeklindeki simge).kodi kurulumunda nihai iptv
 4. Tıklamak Yükleme yeri Zip Dosya seçenekler listesi arasında > seçmek Kodil repo bir kutuda görünen listeden > Şimdi tıklayın repository.kodil-1.3.zip > Kurulumun tamamlanmasını sağlayın.kodi ayarlarında nihai iptv
 5. Şimdi seçeneği seçin Depodan Yükle > Tıklamak Kodil (Kodi İsrail) ,, Depo > Üzerine dokunun Video Eklenti > Ardından Ultimate’ı bulmak için aşağı kaydırın IPTV > Şimdi tıklayın Yüklemek.kodi yapılandırmasında nihai iptv
 6. Eklentiyi görüntülemek için açın Kodi > Eklenti > Video Eklentileri > Ultimate IPTV.
  107 Nisan 2023 için Kodi Eklentileri - [% 100 Çalışma]

kodi üzerinde nihai iptv nasıl eklenir

Uyarı! Gizliliğinizi koruyacağı için Ultimate IPTV’yi kullanırken anonim kalmak için bir VPN kullanmalısınız. PureVPN’de% 85 indirim IPTV’de sınırsız içerik akışı gerçekleştirin.

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Ultimate IPTV Kurulumu

 1. Başlatmak Kodi Jarvis > tıklamak Sistemler > Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle sol ekranda > Tıklayın ‘Yok’ ve URL yazın http://www.lvtvv.com/repo/ ve tıkla Bitti > Adı yazın ‘Kodil repo’ > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam kutuyu kapatmak.
 2. Şimdi geri dönüyoruz Kodi Ana Menü > Tıklamak Ayarlar seçenek > Ekleons > Yüklemek itibaren Zip Dosya > Kodil Repo > zip
 3. Yüklemek itibaren depo > Kodil Depoları > Video Eklentileri > Ultimate IPTV > Yüklemek > Zevk almak!

Ultimate IPTV Download Zip APK Dosya

Doğrudan indir nihai IPTV depo zip dosyasını Buradan cihazınıza yükleyin ve Ultimate IPTV kurulumuna devam etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. İndirme işlemi tamamlandığında, sisteminizde Kodi’yi başlatın > Adresine git Ekleons > Kutuşekilli ikon sol üstte.
 2. Yüklemek itibaren Zip Dosya seçeneği > Bir kutu görünecek, sıkıştırılmış dosya sisteminize indirdiğiniz > Kurulum için bekleyin.
 3. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo > Kodil depo> Video Ekleons > nihai IPTV > Yüklemek > Şimdi tadını çıkarın!

Ultimate IPTV Çalışmıyor / Kodi’de Hata / Sorunlar

Ultimate IPTV Yayın Yok

Bir kanalı yayınlamaya çalışırken aynı mesajın ekranda göründüğünü görürken Kodi kullanıcıları öfkeli olabilir. En sevdiğiniz TV şovu yayınlanmak üzereyken bu daha sinir bozucu olabilir.

Çözüm

Bu soruna basit bir çözüm, herhangi bir coğrafi kısıtlamayı kaldıracak bir Kodi VPN almanızdır. Bu, bir VPN’niz olmadığı sürece bölgenizden dışarı akış için kullanılabilir kanalları görüntüleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Bir VPN aboneliği için harcamak istemiyorsanız Kodi için en iyi ücretsiz VPN’i deneyebilirsiniz.

  Kodi Canlı Ücretsiz Online Akış NFL Sezon 2023-2023 Nasıl İzlenir

Ultimate IPTV Arabelleğe Alma Sorunu

Arabelleğe alma, çoğunlukla her Kodi kullanıcısının karşılaştığı yaygın bir sorundur. Şovunuzun ortasında olduğunuzda rahatsız edici olabilir ve video arabelleğe alınmak için durdurulur.

Çözüm

Kodi’deki önbelleği temizlemek çeşitli yollarla çözülebilir. Bununla birlikte, optimum çözüm Merlin Auto Cleaner ile önbelleğinizi temizlemektir. Bu eklenti, tüm önbelleğinizi otomatik olarak temizleme potansiyeline sahiptir.

Ultimate IPTV Kanalları Çalma Listesi

Ultimate IPTV Kanalları birçok oynatma listesini kapsar. Popüler IPTV kanallarından bazıları aşağıda verilmiştir:

 1. OSN
 2. beIN Sports
 3. Eurosport
 4. MTV
 5. Premium Sinema
 6. Çizgi film yayın ağı

Ultimate IPTV Yorumlar

Kodi kullanıcıları iPhone’larında Ultimate IPTV eklentisini kullanırken ‘Bu, Ultimate IPTV eklentisinin sonu’ şeklinde bir mesaj gibi çeşitli sorunlarla karşı karşıyadır. Bu kullanıcıları rahatsız eder ve diğer Kodi eklentilerine geçer.

nihai iptv incelemesi

Bazı Kodi kullanıcılarının Ultimate IPTV eklentisinin çalınan IPTV hesaplarını kullandığı bir bakış açısı vardır. Sonuç olarak, birçok kişi bu eklentiyi kullanmaya başladığında, hesapları kapatmaya başladı.

nihai iptv reddit

Şeyler Sarmak İçin

Ultimate IPTV Kodi eklentisinde yüzlerce IPTV kanalı izleyin. Abone olmadan premium film izlemek ve bir kuruş harcamadan spor etkinliklerini izlemek için en iyi yerdir. Bu eklenti yeni bağlantılar ve kaynaklarla sürekli olarak güncellenirken, arama sonuçlarını daraltmak için filtreler de uygular. Bu kılavuz Kodi’ye Ultimate IPTV’nin nasıl kurulacağına ilişkin ayrıntılı adımları gösterir.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me