icefims-kodi eklenti

Bu eklenti Kodil Deposu ile kullanılabilir ve bu kılavuzda Kodi Leia, Krypton ve Kodi Jarvis için ele alınmıştır..

Uzun yıllar boyunca, IceFilms Kodi dünyasındaki en iyi film eklentilerinden biri olarak beklentilerini karşıladı. Gün boyu filmler çekebilirsiniz.

Çevrimiçi varlığınızı kötü amaçlı yazılımlardan ve bilgisayar korsanlarından korumak için bir kodi vpn kullandığınızdan emin olun. Sadece bu değil, aynı zamanda bölgenizde kısıtlı olan çok sayıda içeriğe sınırsız erişim sağlayacaktır..

Kodi Leia ve Krypton Sürümlerine IceFilms Kurulumu

 1. Açık Kodi > Sonra şuraya git Ayarlar > Tıklamak Dosya Yönetici > Şimdi çift tıklayın Ekle Kaynak > Bir kutu görünecektir, bu yüzden ‘Yok’kodi buzfilm nasıl kurulur
 2. Yaz URL Depo için http://kdil.co/repo/ > Sonra tıklayın tamam > En alta bakarsanız medya kaynak adını soracaktır, bu yüzden ‘yazınKodil repo’ > Sonra tıklayın tamam.kodi krypton sürüm 17.6 veya daha düşük bir sürümde nasıl kurulur
 3. Adresine git Kodi Ev > Sonra seçin Ekleons sol taraftaki menüde görünen seçenek > Şimdi tıklayın Kutuikon üst menüde bulunur.buzfilms kodi kurulumu
 4. Bu sayfada seçmeniz gerekiyor Yüklemek itibaren Sıkıştırılmış dosya seçenek > ‘Seçeneğine tıklayarak aşağı kaydırın.Kodil Repo’ > Depo seçin Kodil.zip > Depoyu kurmak zaman alacaktır.icefilms kodi zip dosyası indir url
 5. Kurulduktan sonra, Depodan Yükle > Sonra seçin Kodil depo > Adresine git Video Eklentileri > Sonra IceFilms > Basın Yüklemek > Şimdi kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.kodi ayarlarındaki buz filmleri
 6. Tamamlandığında, Kodi Ana Ekranına geri dönün > Tıklamak Eklenti > Sonra Video Eklentileri > Sonunda tıklayın IceFilms > Filmler bölümünü seçin ve keyfini çıkarın!

kodi üzerinde buz filmleri nasıl eklenir

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne IceFilms Kurulumu

 1. Açık Kodi Jarvis > Ekranınızın önünde tıklayın sistem > Sonra tıklayın Dosya Yönetici > Üzerine çift tıklamak için aşağı kaydırın Ekle Kaynak.
 2. Tıklamak ‘Yok’ diyalog kutusu açıldığında > Sonra bunu yazın URL http://kdil.co/repo/ ve tıkla Bitti > Şimdi bu adı yazın ‘Kodil Repo’Ve tekrar tıklayın Bitti seçenek görünürse > Sonra tıklayın tamam kutuyu kapatmak.
 3. Şimdi Kodi’ye git Ev > Tıklamak sistem > Sonra Eklenti > Zip Dosyasından Yükle seçenek > Bu sizi tıklamanız gereken başka bir kutuya getirir Kodil Repo > Sonra Kodil.zip
 4. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Bu sizi birkaç depoya yönlendirecektir, bu nedenle Kodil Deposu > Video Eklenti > IceFilms > Yüklemek > Filmlerin ve TV şovlarının tadını çıkarın!

IceFilms Zip URL’sini indir

IceFilms Kodi 2019’un kurulumundaki ilk üç adımı aşağıdaki adımları izleyerek atlayabilirsiniz:

 1. IceFilms Zip dosyasını BURADAN indirin ve bilgisayarınıza kaydedin.
 2. Kodi’yi aç > Ardından Eklentilere gidin > Kutu simgesi > Zip Dosyasından Yükle seçeneğine tıklayın ve oradan İndirilen dosyada gezinin ve kurulumu bekleyin.
 3. Depodan Kurmaya Git > Kodil Deposu > Video Eklentileri > Sonra IceFilms > Yüklemek > Zevk almak!

Kodi’de IceFilms Çalışmıyor / Düzeltmeler / Sorunlar

Füzyon Deposu kolluk kuvvetleri tarafından kaldırıldığında, IceFilms sığacak başka kodi depoları bulmak zorundaydı ve bu noktada hatalar oluşmaya başladı. Bazı hatalar ve düzeltmeleri aşağıda verilmiştir:

IceFilms Bağımlılığı Yükleyemedi

IceFilms Kodi 2019 ilk olarak Fusion Repository’de mevcuttu. Fusion’ın çökmesinden sonra, birçok Kodi kullanıcısı eklentiyi yüklemeye çalıştı, ancak ‘Bağımlılık Yüklenemedi’ hatası gösterdi. Bu, bu eklentinin bulunduğu deponun bazı gerekli dosyalardan yoksun olduğu anlamına gelir.

Çözüm

IceFilms artık Kodil Repository’de mükemmel bir şekilde çalışıyor. Yukarıdaki kılavuzumuzda Füzyon Deposu ile ilgili aynı yaklaşımı tartıştık.

IceFilms Akışta Başarısız Oldu

Kodi kullanıcıları, eklentinin herhangi bir şey yayınlamamasından da şikayet ediyor. Bu sorunlar IceFilms geliştiricileri, yani Eldorado ile ilgilidir. Eklenti dış bağlantıları yakalayamıyor ve akış hizmeti sağlayamıyor.

Çözüm

Bu tür bir hata için, geliştiricilerin bu sorunu düzeltmesini beklemek ve birkaç dakika sonra eklentiye erişmeyi denemek daha iyidir. Bazen bir güncelleme bile eklentinin bu şekilde davranmasına neden olabilir.

IceFilms Kodi Yorumları

Bu 3 iyi kazımayıp büyük buz filmleri çalışıyor. Şut repo var ve o sabit değil diyor

– MO (@kmar_NY) 20 Eylül 2017

Günlük hatalar ve hatalar, geçtiğimiz ay Kodi kullanıcılarından daha güçlü bir yanıt aldı. Bunlardan en yaygın olanı kazıma problemidir. IceFilms, Kodil repo tarafından Fusion Repository tarafından atıldıktan sonra tanıtıldı. O zamandan beri cazibesini kaybetti.

Kongre her şeye sahip olduğunda neden buz filmleri kullanıyorsunuz?

– Shaun Bradley (@ShaunBradders) 19 Ağustos 2017

Görünüşe göre Covenant o kadar kısa bir sürede tüm spot ışığı aldı ki, zamanının harika bir video eklentisini kökünden kaldırdı. IceFilms eklentisinde çok fazla hata olduğundan, Kodi kullanıcıları en basit çözümü, yani Covenant’ı yüklemeyi tercih ediyorlar. Bu, IceFilm’lerin popülaritesinin azalmasına neden oldu.

Sarmalamak

IceFilm’ler öncekiyle aynı olmayabilir, ancak yine de uzun saatler boyunca eğlence sağlar. Kodi’ye Icefilms yüklediğinizde en son filmlerin tümünü izleyebilirsiniz. Bu eklenti Kodil Deposunda bulunabilir ve çekiciliğini kaybetti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me