Kodi’ye Afdah Nasıl Kurulur – Leia, Krypton, Jarvis, Firestick’te Canlı Ücretsiz Filmler

Afdah-Kodi-addon


Afdah Kodi eklentisi, kullanıcıların Kodi’deki Afdah.TV akışı üzerinden HD kalitesinde bağlantıları parçalayarak en sevdikleri filmleri izlemelerini sağlar. En iyi şey, bir Kodi VPN kullanarak Afdah’ın Kodi’de engellemesini kaldırabilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz..

Afdah.TV nedir ?

Afdah.TV, Afdah’da HD Film izleyebildikleri için tıkınırcayı gözlemcileri tarafından çokça tercih edilen küresel bir çevrimiçi akış hizmetiydi..

Afdah ücretsiz filmler uygulaması birkaç yıl önce başlatıldı, ancak Afdah film web sitesi korsanlık sorunları nedeniyle; Afdah.TV ve Afdah ücretsiz filmler uygulaması cezalandırıldı ve bu nedenle Afdah TV uygulaması ve Afdah Film web sitesi engellendi.

Ancak, Afdah.TV geri döndü ve etki alanını Afdah.to olarak değiştirdi ve kullanıcılar bir kez daha Afdah ücretsiz film uygulamasına erişebildi.

Afdah TV Uygulaması Neden ve Nerede Engellendi?

Birçok kullanıcı web sitesine erişmeye çalıştıklarında bildirim aldığından Afdah.TV öncelikle İngiltere’de engellendi. Afdah Movies web sitesinin İngiltere’de engellenip engellenmediğini sorgulayan resmi Afdah sosyal medya hesabından bir ekran görüntüsü:

Afdah TV Uygulaması Neden ve Nerede Engelleniyor?

Nasıl Afdah App engelini kaldırmak için ?

Afdah’ın engellemesini kaldırmak istiyorsanız, üzerinde ima edilen coğrafi kısıtlamayı atlamak için iyi bir VPN hizmetine ihtiyacınız olacaktır. İngiltere İSS’leri Afdah’a erişimi engelledi ve çevrimiçi olarak Afdah TV uygulamasına erişmenize yardımcı olacak birçok proxy sunucusu var, ancak bu tür çevrimiçi sunucuları kullanmanın her zaman tek bir DNS sızıntısı sizi ciddi sıkıntıya sokabileceği riski var.

Afdah Kodi Deposu

Afdah Kodi daha önce Mucky Ducks deposunda mevcuttu, ancak Mucky Duck’ın deposu artık işlevsel değil. Ancak, şimdi Kodi İsrail deposunda kullanılabilir. Bu kılavuzda Afdah Kodi eklentisinin tüm kurulum prosedürünü sağladık ve Afdah Kodi eklentisinde HD filmlerin keyfini çıkarmak ve Kodi’nizde aynı Afdah TV uygulaması deneyimine sahip olmak için başvurabilirsiniz..

Kodi Leia ve Krypton sürümlerine Afdah Kurulumu

 1. Kodi’yi başlat cihazınızda > Tıkla Ayarlar ikon.afi kodi üzerine nasıl kurulur
 2. Tıklamak Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle.afi kodi kripton sürüm 17.6 veya daha düşük bir sürüme nasıl kurulur
 3. Tıklayın ‘Yok’ ve http://lazykodi.com/ yazın > Tıklayın tamam.kodi firestick afdah nasıl eklenir
 4. Bu URL’ye bir ad verin: ‘Tembel Kodi’ ve Tıkla tamam > Tıklayın tamam tekrar ve iletişim kutusu kapanacak.kodi jarvis üzerinde afdah.tv addon
 5. Geri dönmek Kodi Ana Menüsü > Tıklayın Eklenti > Tıkla Box-ikon.kodi üzerinde kurulum afdah
 6. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle seçenek.afdah addon çalışmıyor
 7. Şimdi seçin Tembel Kodi mevcut seçenekler.afdah kodi addon indir
 8. Tıklamak depoları > Tıklamak ANDROIDABA > Açık depo > seçmek repository.kodil-104.zip.Afdah deposu
 9. Şimdi Depodan Yükle seçeneğine tıklayın.afdah.to ücretsiz film çevrimiçi
 10. Kodil deposunu aç > Video Eklentilerine Git > Afdah’ı seçin > Yükle’yi tıklayın

afdah tembel deposunu yükle 2018

Kodi Jarvis v16 ve üstüne Afdah Kurulumu

 1. İndir Kodil veri havuzu Zip dosyası.
 2. Açık Kodi Jarvis V16.
 3. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > Göz at sistem ve aç indirilmiş dosya > Bildirimi bekleyin.
 4. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Açık Kodil Deposu.
 5. Açık Video Eklentileri.
 6. Tıklamak Afdah > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

Afdah’ı Fire Stick’te kurma ?

 1. Açık Kodi üzerinde Yangın Çubuğu. Kodi’yi Fire Stick’e yüklemediyseniz, önce yükleyin.
 2. Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Şimdi Kodi Leia ve Krypton sürümleri için daha önce açıklanan kurulum yöntemini takip edin, çünkü fark olmayacak.

İçeriğinin engellemesini kaldırmak için Firestick Kodi 2020 için ücretli bir VPN kullanabilirsiniz.

Afdah Hataları / Sorunları / Düzeltmeleri

Afdah Addon Çalışmıyor

Bu hata, filmleri izlemek için Afdah Kodi eklentisine erişmeye çalıştığınızda Kodi’nizde belirebilir. Bu hatanın arkasındaki neden, eklentinin eski kaynağı olabilir veya eklenti eski olabilir.

Fix

Afdah Kodi eklentisini bu kılavuzda daha önce bahsedildiği gibi Kodil deposundan yükleyin. Eklenti daha önce Mucky Ducks veri havuzunda mevcuttu, ancak bu veri havuzu artık çalışmıyor ve bu eklentiye erişimde sorun yaşıyor.

Mucky Duck Repo Çalışmıyor

Mucky Duck deposu, en popüler Kodi eklenti deposundan biriydi ve birçok popüler Kodi eklentisine ev sahipliği yaptı. Ancak, üçüncü taraf bir eklenti deposu olduğundan, kapatılmaya açıktı.

Fix

Mucky Duck deposu kapatıldı ve barındırdığı tüm eklentiler artık diğer depolarda da mevcut. Bu gibi Afdah eklentisi Mucky Duck deposunda mevcuttu ama şimdi Kodil deposunda mevcut.

Afdah Kodi Yorumları

Afdah Kodi eklentisi ve Mucky Ducks deposu Kodi topluluğunda büyük bir üne sahipti, ancak kapatıldığından beri birçok kullanıcı kaşlarını kaldırdı:

Tartışmadan yorum burnt_wick’in tartışmadan yorum "Tüm Mucky Ducks eklentileri indirildi mi? Yeni Kodi 17 kurulumunda çalışmak için herhangi bir Mucky Ducks eklentisi almakta sorun yaşıyorum. VPN yardım yok, aşağıdaki metindeki ayrıntılar.".

Son sözler

Afdah.TV, eklentisi Kodi için geliştirildiğinde daha iyi hale getirilmiş inanılmaz bir çevrimiçi akış web sitesidir. Ancak, bu sitenin kendisi korsanlıkla ilgiliydi ve eklentisi de öyle. Eklentiyi barındıran depo kapatıldı, ancak eklenti şimdi Kodil deposunda kullanılabilir. Bu film eklentisini sunabileceği çok şey olduğundan deneyin, ancak gizliliğinizi korumak için bir VPN kullandığınızdan emin olun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map