İStream nedir?

Duckpool, filmleri ve TV şovları akışı ile ünlü iStream Kodi eklentisinin yeni adıdır. Adın kendisi, duckpool eklentisinin Muck Duck ailesine ait olduğunu ortaya koyuyor. Her şeyi yayınlamanıza olanak tanıyan videolar için büyük bağlantılar ve kaynaklar içerir.

Mucky Duck eklentiyi ele geçirdiği için Duckpool’a yeniden markalaştırıldı. Duckpool’u Covenant veya Genesis Reborn ile karşılaştırmak naif olur. Ancak, doğru bağlantıyı aldıktan sonra kaliteli videolar sunar.

Kodi’ye iStream’in (Duckpool) nasıl kurulacağına dair ayrıntılı bir kılavuz sağladık. Aşağıdaki adım adım kılavuzumuzu okuyun:

Kodi 17’ye iStream (Duckpool) Kurulumu
Kodi 16’ya iStream (Duckpool) Kurulumu
iStream (Duckpool) Kodi Yorumları
iStream Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Uyarı! Gizliliğinizi koruyacağı için iStream (Duckpool) kullanırken anonim kalmak için bir VPN kullanmalısınız. IPVanish’te% 57 indirim ve iStream’de (Duckpool) sınırsız içerik akışı gerçekleştirin.

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne iStream (Duckpool) Nasıl Yüklenir

 1. Kodi Kripton Sürüm 17’yi zaten yüklediyseniz, Kodi’yi aç sisteminizde > Tıkla Ayarlar üstte bulacağınız dişli çark simgesi > Şimdi seçin Dosya Yöneticisi.kodi istream duckpool nasıl kurulur
 2. Burada göreceksin Kaynak ekle ekranın sol tarafındaki seçenek, Çift tıklama üstünde > Tıklamanız gereken yerde bir kutu açılır ‘Yok’ > Şimdi havuzu yazın URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ > Şimdi medya kaynağının adını yazın “Mucky Duck” altta sağlanan bir seçenekte > Şimdi tıklayın tamam.kodi kryptn sürüm 17 istream duckpool nasıl kurulur
 3. Geri dönmek Kodi Ana Ekranı vurarak ‘ESC’ buton > Tıklamak Eklenti > Sol üst köşede bulunan kutu şeklinde bir simge olan Paket Yükleyici simgesini seçin.istream duckpool on kodi
 4. Şimdi seçeneğe tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Bul ve tıkla Mucky Ördek > Şimdi tıklayın repository.mdrepo-1.0.2.zip ve deponun yüklenmesini bekleyin.istream duckpool kodi kurulumu
 5. Kurulum tamamlandığında, Depodan Yükle seçenek > seçmek Mucky Ördek Repo listeden > Eklenti Deposu > Sonra Duckpool Deposu > Yüklemek.istream duckpool kodi ayarları
 6. Duckpool veri havuzu kurulumu tamamlandıktan sonra, isabet listesine veri havuzu listesine geri dönün ‘Geri tuşu’ tuş takımını iki kez tuşlayın.istream duckpool kodi yapılandırması
 7. Şimdi bul ve tıkla Duckpool Deposu > Video Eklentileri > Duckpool > Yüklemek > Eklentinin yüklenmesi birkaç dakika sürecektir.istream duckpool üzerinde kodi xbmc
 8. Şimdi geri dön Kodi Ana Ekranı > Tıklamak Eklenti > şimdi Video Eklentileri > Sonra Duckpool > Tebrikler! Şimdi iStream (Duckpool) 2017 indirdiniz.

istream duckpool kodi eklentisi

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına iStream Nasıl Yüklenir

 1. Kodi Jarvis’i açın > Sistem seçeneğini seçin > Sistem seçeneği altında Dosya Yöneticisi’ni tıklayın > Şimdi Kaynak Ekle’yi çift tıklayın.
 2. Burada bir kutu görünecek, “Hiçbiri” ni tıklayın > URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ yazın ve tamamlandı’yı tıklayın > “Mucky Duck” adını yazın ve Bitti’yi tıklayın > Şimdi Tamam’ı tıklayın.
 3. Kodi Ana Menüsüne Dön > Sistem üzerine tıklayın > Eklenti > Zip Dosyasından Yükle > Mucky Ördek > repository.mdrepo-1.0.2.zip > Yüklenmesini bekleyin.
 4. Şimdi Depodan Yükle’ye tıklayın > Mucky Ördek Repo > Eklenti Deposu > Duckpool Deposu > Yüklemek.
 5. Depodan Yükle seçeneğine geri dönme > Duckpool Deposu > Video Eklentileri > Duckpool > Yüklemek > Zevk almak!

iStream (Duckpool) Kodi Yorumları

iStream (Duckpool) uzun yıllardır varlığını sürdürüyor. Daha önce Duckpool kullanan MANY Kodi kullanıcıları, Duckpool’dan başka bir eklenti yüklemeye karşı koyamadılar.

istream reddit

Video içeriğini izlemek için çeşitli kaynaklar / bağlantılar sunmasına rağmen, birçok Kodi kullanıcısı video kalitesini tercih etmemektedir. Dahası, menü seçeneği çoğu zaman kullanıcıları rahatsız ediyor.

istream reddit incelemesi

iStream Kodi Çalışmıyor

Birçok durumda, iStream (Duckpool) Kodi deneyiminizi mahvedebilecek çalışmayı durdurabilir. İStream Kodi’nin çalışmadığı hatalardan bazıları aşağıda verilmiştir:

iStream Kodi Bağlantı Yok

Bazen akışını yaptığınız medya içeriğinde bağlantı yoktur ve bu nedenle iStream (Duckpool) hatayı döndürür. En sevdikleri video içeriğinin bağlantısını bulamadıklarında Kodi kullanıcıları arasında hayal kırıklığı yaratabilir.

Çözüm

Kullanılamayan veya “iStream kaynak yok” ifadesini gösteren bir kaynağı tıkladıktan sonra önbelleğinizi temizlemeniz gerekir. Bunu Merlin Otomatik Temizleyici’yi yükleyerek yapabilirsiniz.

Sarma

iStream (Duckpool), Covenant, Exodus veya Genesis gibi en popüler Kodi eklentileriyle karşılaştırılmamalıdır. Bu eklenti, iyi video kalitesi ve kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcılarına değer katar. Bazen Kodi kullanıcılarının bozuk bulabileceği çeşitli internet bağlantılarından film ve TV şovlarını göstermeyi başarıyor.

Ancak, hala HD kalitesinde videolar sunuyor ve birçok Kodi kullanıcıma tercih ediliyor. Yukarıdaki kılavuzda, iStream’in Kodi’ye nasıl yükleneceğine dair eksiksiz bir kılavuz sağladık. Akışların bazıları coğrafi olarak engellenmiş olabilir ve bunların engelini kaldırmak için Kodi’ye IPVanish yüklemeniz gerekir.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me