Kong TV, Kodi cihazınızda dünyanın her yerinden yüzlerce IPTV kanalını en iyi video kalitesiyle izlemenizi sağlar. Filmler, Spor, Canlı TV, Belgeseller, Çocuklar ve çok daha fazlası için birçok kategoriye ayrılmış ayrı bölümlere sahiptir. Kong TV tarafından sağlanan içeriğin kaynakları çok az kötü bağlantıya sahiptir ve bu eklentiyi harika yapan şey budur.

Bu kılavuzda, Kong TV’nin Kodi’ye nasıl kurulacağına ilişkin tam bir süreci tartıştık. Hadi başlayalım.

 1. Kodi 16’ya Kong TV Kurulumu
 2. Kong TV Çalışmıyor / Sorunlar / Hatalar
 3. İndirme: Kong TV APK
 4. Kong TV Kodi Yorumları
 5. Kong TV Kodi Repo İndir

Kodi Krypton Sürüm 17 veya Üstüne Kong TV Kurulumu

 1. İlk önce Kodi Kriptonunu Aç > Sonra seçin Ayarlar üst menüdeki simge > Adresine git Dosya Yöneticisi.kodi üzerinde kong tv nasıl kurulur
 2. Menüye gidin ve çift tıklayın Kaynak ekle ekranınızın sol tarafında > Tıklamanız gereken bir kutu açılacaktır ‘Yok’ seçenek > Yaz URL http://devraiden.com/repo/ > Tıklayın tamam > Şimdi deponun adını yazın, yani. King Kong Repo > Tıklayın tamam kutuyu kapatmak.kodi krypton sürüm 17 veya daha yüksek bir sürümde kong tv nasıl kurulur
 3. Geri dönmek Kodi Seyahat üzerine basarak ‘Geri tuşu’ klavyenizdeki tuş > Adresine git Eklenti Menü > Tıklamak Paket yükleyici (Kutu simgesi) üstte.kodi üzerinde kong tv nasıl eklenir
 4. Seçeneklerin listesi sunulacaktır, bu yüzden tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Ekranınızda açılan kutudan King Kong Repo > Repository.KingKong.zip > Kurulumu birkaç dakika sürecektir.kong tv kodi kurulumu
 5. Üzerine dokunun Depodan Yükle seçenek > Bul ve tıkla King Kong Deposu > Sonra Video Eklentileri > Kong TV > Yüklemek.kodi üzerinde kong tv
 6. Eklentiyi görüntülemek için şu adrese gidin: Kodi Seyahat > Sonra Eklenti > Video Eklentileri > Kong TV > Canlı TV’nin keyfini çıkarın!

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Kong TV Kurulumu

 1. Kodi Jarvis’i başlat sisteminizde> seçmek sistem menüden seçenek > Tıklamak Dosya Yöneticisi alt menü seçeneğinden > Sonra çift tıklayın Kaynak ekle.
 2. Tıklayın ‘Yok’ kutu açıldığında > Yaz URL http://devraiden.com/repo/ > Tıklayın Bitti > Sonra adını yazın. E. E. King Kong Repo > Tıklayın tamam.
 3. Geri dönmek Kodi Ana Menüsü > seçmek sistem tekrar menü > Üzerine dokunun Eklenti > Şimdi tıklayın Zip Dosyasından Yükle > King Kong Repo > Sonra seçin repository.kingkong.zip
 4. Adresine git Depodan Yükle > Sonra seçin King Kong Deposu > Tıklamak Video Eklentileri > Kong TV > Yüklemek

Kong TV Çalışmıyor / Sorunlar / Hatalar

Bir kong tv eklentisi ile çeşitli hatalar ve hatalar olabilir. Bu kanallar dünyanın her yerinden yayınlandığından, birçok Kodi kullanıcısı bu hatalarla karşı karşıyadır. Bazıları aşağıda vurgulanmıştır:

Bağımlılık Yüklenemedi

Bu hata meydana geldiğinde, bu iki anlama gelir. Bu, eklenti veya deponun artık mevcut olmadığı veya eklenti veya deponun güncellenip güncellenmediği anlamına gelebilir. Bu hatayı görüntülediğinizde üçüncü bir seçenek olamaz.

Çözüm

Bu sorunu çözmek genellikle birkaç dakika beklemeyi ve ardından belirli eklentiyi yüklemeyi tekrar denemeyi içerir. Hala çalışmıyorsa, eklentide düzeltilmesi gereken bir sorun olduğu anlamına gelir. Birkaç dakika beklediğinizde, eklentinin güncellenmesi sağlanır.

Akış Yok / Kaynak Yok

Her ne kadar Kong TV, listede belirtilen kanalların çoğunu yayınlasa da, bazıları coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Bu, kendi kanallarından gelmedikleri sürece bu kanalların yayınlanmayacağı anlamına gelir. Aksi takdirde, “Kullanılabilir Kaynak Yok” ifadesi gösterilir.

Çözüm

Bu sorunu çözmek için basit bir çözüm var ve bu bir Kodi VPN almak. Coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza ve sisteminizi harici tehditlere ve spam göndericilere karşı korumanıza olanak tanır.

Kong tv APK

Kong TV’nin şu anda kendi APK’sı yok. Bu nedenle, Kong TV’yi Kodi Fire Stick cihazına indirmeniz önerilir. Yukarıdaki bölümde Kodi Kripton için tartışıldığı gibi benzer adımlar takip edilir..

Kong TV Kodi Yorumları

@_PYDev_ Merhaba. Kong eklentilerini seviyorum. Aeon Nox Silvo’da, yapıma KongTV veya KongKids ekleyemiyorum. Kısayol ekle’yi her tıkladığımda donuyor

– Ronald Kapeller (@rkapeller) 2 Ağustos 2017

Kodi kullanıcılarının yanıtlarına bakıldığında, yeni bir Kodi kaplaması yüklenirken Kong TV’nin düzgün çalışmıyor gibi görünebilir. Bir Kodi kullanıcısı, Kong TV’nin Aeon Nox Silvo Skin ile iyi uyum sağlamadığını belirtti ve bu nedenle birkaç dakikada bir donuyor.

@ASB_YT KongTV Uygulamasına bakın ……. 3 veya 4 dakika sonra tüm kanallar kapanır.

– Pat (@Whelts) 1 Ağustos 2017

Kodi kullanıcıları tarafından yayınlanan bir başka yaygın inceleme, IPTV kanallarını sürdürememesidir. Birçok şikayet her 3-4 dakikada bir kanalların kapatılmasına yöneliktir. Bu, Kong TV’nin sık sık meydana gelen bir hatayı düzelttiği anlamına gelir.

Kong TV Kodi Repo İndir

King Kong Deposu bir Zip Dosyası ile kurulabilir ve buradan Kong TV eklentisini doğrudan Kodi’ye yükleyebilirsiniz. Aşağıda vurgulanan adımları izleyin:

 1. Kong TV Deposunu İndirin
 2. Açık Kodi > Adresine git Eklenti > seçmek Box-ikon üstünde > Sonra Zip Dosyasından Yükle > Gezin veya Yükleme indirilen Zip Dosyası.
 3. Adresine git Depodan Yükle > King Kong Deposu > Video Eklentileri > Tıklamak Kong TV > Sonra Yüklemek.

Sarmalamak

Kong TV, yüzlerce IPTV kanalını kapsadığı için büyük popülerlik kazanıyor. Kong TV, diğer harika kodi eklentileriyle birlikte KingKong Deposunda bulunabilir. İyi video kalitesinde kanallar sunar ve daha az kötü bağlantıya sahiptir. Bu kılavuzda, Kong TV’nin Kodi’ye nasıl kurulacağını tartıştık.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me