nasıl montaja-nordvpn-on-kodi

NordVPN, ona bağlı çift VPN şifrelemesi olduğunda Kodi ile mükemmel bir şekilde çalışır. Kodi akışınızı özel ve güneş kremi Canlı TV eklentilerini korur.

Bu kılavuzda, Kodi’ye NordVPN’in nasıl kurulacağı hakkında adım adım tartıştım. Yüklemeyi tamamladıktan sonra, NordVPN’in Kodi üzerinde çalışıp çalışmadığını kılavuzun daha sonra kontrol edebilirsiniz..

NordVPN Kodi uygulamasında güçlü 256 bit şifreleme ve en büyük sunucu ağı arasında 5.500 sunucu. Bu sunucular sizi anonim tutan bir IP adresi atamanıza yardımcı olur.

Kodi’ye NordVPN Kurulumu ve Kullanımı

Aşama 1: NordVPN ile kaydolun

Adım 2: İndir ve Yüklemek Tercih ettiğiniz cihazda NordVPN uygulaması

adım-2-how-to-install-nordvpn-on-kodi

Aşama 3: Giriş Kullanıcı Adı / Şifre ve Açık NordVPN uygulaması

Adım 3-how-to-install-Nordvpn-on-kodi

4. Adım: A bağlanın ABD sunucusu 

Adım 4-how-to-install-Nordvpn-on-kodi

Adım 5: Bağlandıktan sonra, Açık Kodi

Adım 5-how-to-install-nordvpn-on-kodi

6. Adım: Herhangi bir eklentiyi açın örn.. Sihirli Ejderha

Adım 6-how-to-install-nordvpn-on-kodi

7. Adım: Herhangi bir Film / TV Şovu seçin ve anonim olarak akışa başlayın!

Adım 7-how-to-install-nordvpn-on-kodi

Siteyi Ziyaret Et30 günlük Para İade Garantisi

NordVPN’in Kodi üzerinde çalışıp çalışmadığını kontrol etme

1. Açık Kodi

Adım 1-nasıl-check-nordvpn-çalışmaktadır-on-kodi

2. Adresine git Ayarlar seçenek

Adım 2-to-check-Nordvpn-nasıl-işçi

3. Tıklamak Sistem bilgisi

Adım 3-to-check-Nordvpn-nasıl-işçi

4. Şimdi, IP adresi değişti ya da değişmedi (Bir VPN’ye bağlanmadan önce ve sonra)

Adım 4-to-check-Nordvpn-nasıl-işçi

Siteyi Ziyaret Et30 günlük Para İade Garantisi

Video Kılavuzu: NordVPN Kodi Nasıl Kurulur

NordVPN Özellikleri

NordVPN, hizmet sunumu ve dünya çapında çok çeşitli sunucular nedeniyle şüphesiz sektördeki en büyük isimlerden biridir.

İşte NordVPN’in bazı özellikleri:

  • Büyük Sunucu Ağı: NordVPN’in 5.500 sunucusu ve 60’ın üzerinde ülkede varlığı var. Çok sayıda sunucu, tonlarca içeriği bağlamak ve engelini kaldırmak için daha fazla IP adresinizin olacağı anlamına gelir.
  • Hızlı hız: NordVPN’de çift VPN şifrelemesi olmasına rağmen, bu hızını yavaşlatmaz. Kılavuzun ilerleyen bölümlerinde bir hız testi yaptım.
  • Güvenli Şifreleme: NordVPN 256-bit şifreleme kullanır, bu en güçlü olanıdır, ancak daha fazlası internet trafiğini bir kez değil iki kez şifreleyen çift VPN şifrelemesi kullanır.
  • 6 Birden Fazla Cihaz Bağlantısı: NordVPN’i aynı anda 6 farklı cihazla kullanabilirsiniz. Bu, Kodi akış içeriğini 6 cihazda izleyebileceğiniz anlamına gelir.
  • 30 Gün Para İade Garantisi: Kodi’de 30 gün boyunca risksiz NordVPN kullanın. 30 gün sonra paranızı her zaman talep edebilirsiniz.
  • 7 Gün Ücretsiz Deneme: NordVPN, mobil cihazlarda 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Yalnızca kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir, ancak paradan düşülmez.

NordVPN Hız Testi

Kodi ile akış yaparken bir NordVPN hız testi yaptık ve sonuçlar aşağıdaki gibidir:

VPN olmadan internet hızım: 20 Mbps

NordVPN (ABD sunucusu) ile internet hızım: 16 Mbps

Hızdaki% 20’lik tek düşüş makul.

NordVPN-Kodi-Hız Testi

NordVPN IP Sızıntı Testi

Bir VPN’de kontrol edilmesi gereken en önemli şey, DNS veya IP sızdırıp sızdırmadığını kontrol etmektir. IP veya DNS’nizi sızdırıyorsa, onu kullanmanın bir anlamı yoktur.

Akış sırasında Kodi için NordVPN’i test ettik ve IP veya DNS sızıntısı bulunamadı.

Kodi için NordVPN IP sızıntısı

Kodi için NordVPN IP sızıntı testi

Bu, Kodi için NordVPN’in mükemmel bir seçim olduğunu kanıtlıyor ve buna güvenebiliriz.

NordVPN Coğrafi kısıtlamalı Kodi eklentilerinin engelini kaldırır

Daha önce de belirttiğim gibi, coğrafi olarak kısıtlanmış Kodi eklentilerinin engellemesini kaldırmak için bir VPN gereklidir. Bu yüzden Kodi’de NordVPN ile cCloud TV’nin engellemesini kaldırmayı denedim ve herhangi bir sorun olmadan başarılı oldum.

nordvpn ile kodi eklentilerini kaldır

Akış hızı düşük hızlı bir internet bağlantım olmasına rağmen iyiydi. Arabelleğe alma veya gecikme sorunlarıyla karşılaşmadım ve ardından eklenti kütüphanesinin tamamına erişebildim.

Ayrıca, özel akış için mükemmel olan ve Canlı TV eklentilerinin engellemesini kaldıran Kodi için en iyi VPN’imizi kullanmayı deneyebilirsiniz.

NordVPN Kodi ile çalışır mı??

Evet! NordVPN Kodi ile uyumludur, ancak özel bir Kodi eklentisi yoktur.

Bazı bloglara ve kurulum kılavuzlarına rastlayabilir, özel NordVPN Kodi eklentisinden bahsedebilirsiniz, ancak hepsi sizi yanıltıyor.

Belirttikleri gibi özel bir Kodi eklentisi yoktur, NordVPN cihaza yüklenir ve Kodi’yi kullanırken arka planda çalışır.

Akışı hiç kesintiye uğratmaz ve coğrafi olarak kısıtlanmış Kodi eklentilerine herhangi bir sorun olmadan anında erişim sağlar.

NordVPN ile ilgili en iyi şeylerden biri, tüm popüler cihazlarda ve işletim sistemlerinde harika çalışmasıdır. Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick ve FireTV, Roku, RaspberryPi.

Kodi için NordVPN Yorumlar

Kullanıcı yorumları, endüstrideki temel gerçeklere net bir bakış sağlar. Bu incelemelere bakın ve NordVPN kullanmak isteyip istemediğinize karar verin.

Kodi sadece hizmetin sağlandığı işletim sistemidir, akışları sağlayan gerçekten aynı, sadece farklı ağlar… VPN .. IPTV açısından çok fazla yanlış bilgi var, yapamayacağınıza inanacaksınız kısılmış olmak vb mutlak çöp

– Snags (@ Snagsy1980) 4 Mart 2019

Bu kullanıcı oldukça sinirli görünüyor; IPTV hizmetlerinden bahsettiği gibi akışları kısıtlanmış olabilir. Kısma ve kısıtlama sorunlarından uzak durmak için bir VPN kullanmanızı tavsiye etmemin nedeni budur.

Kodi (bir VPN aracılığıyla… Nord VPN’i tercih ederim) korsan içeriği ücretsiz olarak anonim olarak yayınlamanızı sağlar. Cidden… her şeyi izleyebilirsiniz. İnsanlar hemen içerik yüklüyor. Medya şirketlerinin hizmeti devre dışı bırakmak için ddos ​​saldırıları yapmalarına şaşırdım.

– ZeroHedge (@govttrader) 26 Mart 2019

İşte NordVPN’i tüm akışların engelini kaldırdığına öven memnun bir kullanıcı, ancak aynı zamanda yetkilileri korsan akışlara karşı eylem hakkında sorguladı.

Önemli Çıkarımlar

Akış için bir VPN seçmek biraz zor çünkü dışarıdaki her sağlayıcı en iyi olduğunu iddia ediyor, ancak bir kez kullandığınızda, ne kadar derin sularda olduklarını göreceksiniz.

Birkaç sağlayıcıya karşı birçok veri günlüğü vakası bildirildiği için her VPN sağlayıcısına güvenilemez. Bu kılavuz Kodi’ye NordVPN’in nasıl kurulacağını ve kurulacağını ayrıntılı olarak açıklar.

NordVPN, milyonlarca kullanıcıya hizmet verdiği ve sektörde böyle bir şikayetin ortaya çıkmadığı için sektörde güvenilir bir isim..

İkinci olarak, NordVPN güçlü şifreleme ve dünya çapında çok sayıda sunucu sağlar. Akarsu meraklılarının ihtiyaçlarına uygun en üst düzey özelliklere sahiptir.

Okuyucularıma daha iyi bir akış deneyimi için NordVPN Kodi’yi denemelerini öneriyorum. Daha iyi dediğimde, arabelleksiz özel akış demek.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me