Kodi’ye Specto Fork Nasıl Kurulur – 6 Adım Temel Kılavuzu

Specto Kodi, Genesis kolluk kuvvetleri tarafından düşürüldüğünde canlandı. Specto Çatal adlı geliştiriciler ekibi tarafından sunulan Kodi eklentilerinden biriydi Mrknow. Filmler ve TV şovları içeren bir video eklentisidir. Exodus ile benzer bir arayüze sahiptir ve videolar için otomatik altyazılar sağlar.


Bu kılavuzda, Kodi üzerine Specto Fork nasıl kurulur. Aşağıda vurgulanan adımları izleyin:

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Specto Fork Nasıl Yüklenir

 1. Kodi kullanıcılarının gerektirdiği ilk adım, Kodi onların sisteminde > Sonra tıklayın Ayarlar simgesi güç simgesinin yanında üstte bulun > Burada farklı seçenekler göreceksiniz, Dosya Yöneticisi > Bu, depo bağlantı sayfasında açılacak, üzerine çift tıklayarak bir depo ekleyecektir. Kaynak ekle.kodi specto çatal nasıl kurulur
 2. Ekranınızın önünde bir kutu belirecektir, bu yüzden söylediği yere tıklayın ‘Yok’ > Sizden şunu yazmanızı isteyecektir: URL kodivpn.co/repo/kodil.zip deposunun ve tıklayın tamam > En altta deponun adını yazmanız gerekir, bu nedenle yazın ‘Kodil’ ve tıkla tamam böylece kutu kaybolur.kodi krypton sürüm 17 specto çatal nasıl kurulur
 3. Depoyu kurmak için şu adrese geri dönmeniz gerekir: Kodi Ana Menüsü > Tıklamak Eklenti çıkıntı > Şimdi sol üst köşedeki kutu simgesine tıklayın. Paket yükleyici ikon.kodi üzerinde specto çatal
 4. Seçeneği seçin Zip Dosyasından Yükle > Bir seçenek bulmalısın ‘Kodil’ ve üzerine tıkla > İki zip dosyası bulacaksınız, tıklayın Kodil.zip > Depoyu kuracak.kodi üzerine specto çatal ekle
 5. Seçeneği tıklayın Depodan Yükle > Sonra Kdil Deposu > Videolar Ekleüzerinde > Specto Çatal > Tıklamak Yüklemek.specto çatal kodi kurulumu
 6. Adresine git Kodi Ana Menüsü > seçmek Eklentiler sekmesi > Tıklamak Video Eklentileri > Specto Çatal > Öyleyse tadını çıkar!

specto çatal kodi ayarları

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Specto Fork Nasıl Kurulur

 1. Specto Fork’u yüklemek için, önce sisteminizde Kodi’yi açmanız gerekir > Sonra Tıklayın ana menüde bulunan Sistem sekmesinde > Sonra Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle > Tıklayın ‘Yok’ > URL kodivpn.co/repo/kodil.zip yazın > Tıklayın Bitti > Tip Adı ‘Kodil’ > Bitti’yi tıklayın > Tıklayın tamam.
 2. Kodi Ana Ekranı > sistem > Tıklayın Eklentilerde > şimdi Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Kodil > Kodil.zip > Kurulum için bekleyin > Depodan Yükle > Kdil Deposu > Video Eklentileri > Arama Çok uzun bir eklenti listesinden Specto Fork için > Sonra tıklayın Yüklemek > Eklentinin yüklenmesi zaman alacaktır.
 3. Bu eklentiden film ve TV şovu izlemek için Kodi Ana Ekranına dönün > Videolar > Eklenti > Specto Çatal!

Specto Çatal Çalışmıyor

Specto Fork’un Kodi üzerinde çalışmasını engelleyen çeşitli nedenler olabilir. Specto Fork kullanıcılarının karşılaştığı en yaygın 3 hatayı listeledik, işte bunlar:

Specto Kodi Akış Mevcut Değil

Filmi izlemek için göz attığınızda, tavsiyeniz için açılan çeşitli bağlantıya veya kaynaklara tıklarsınız. Bu bağlantılara her tıkladığınızda, akışın mevcut olmadığı söylenir. Bu hata herhangi bir Kodi kullanıcısını çılgına çevirebilir, çünkü sadece mevcut olan akışı bulmak için tüm adımı tekrarlamak zorunda kalırlar.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için Kodi’yi açmanız gerekir > Eklentilere Git > Video Eklentileri > Specto Fork’a sağ tıklayın ve Ayarlar’a gidin. Ekranınızın önünde bir kutu görünür ve burada kutunun sol tarafında birçok sekme görürsünüz.

Kaynakların veya web sitelerinin listesini bulabileceğiniz Filmler bölümüne gidin. Bunlar Specto Fork’un size film getirdiği web siteleridir. Yapabilirsin Kapat bağlantıları kopmuş web siteleri.

Specto Bağımlılık Yükleyemedi

Specto birçok depoda bulunabilir. Ancak, tüm depolar eklentileri düzenli olarak güncellemez. Herhangi bir depo eklentinin daha eski bir sürümünü içeriyorsa yüklenemezse, would Bağımlılık Hatası Yüklenemedi ’hatası verir..

Çözüm

Bu hatayı düzeltmek için, eklentiyi deposunda düzenli olarak güncelleyen Kdil Deposundan Specto Fork’u yüklemelisiniz.

Specto Çatal Kurulumu Başarısız

Bu hata, internetin başarısız olması ve deponun kapatılması gibi birçok nedenden dolayı sorulur. Daha önce şu anda kapatılmış bir depo yüklediyseniz, eklentilerin eklenti bölümünde listelenmiş olduğunu görebilirsiniz. Ancak, yüklemeye devam ettiğinizde ‘Yükleme Başarısız’ hatası veriyor.

Çözüm

Specto Fork’u kurmaya başlamadan önce internet bağlantınızı kontrol edin, aksi takdirde kurulum tekrar başarısız olur. Sorunu çözen bir diğer teknik, şu anda çalışan ve kapatılmamış depoyu kontrol etmektir..

Specto ve Çıkış

Specto Fork, başlangıçta ücretsiz filmler ve TV şovları sunan Exodus ve benzer kodi eklentileriyle rekabet etmek için piyasaya sürüldü. Bununla birlikte, Exodus, Exodus’u tutarlı bir şekilde güncelleyen ve Kodi kullanıcılarının eklentisinde sörf yapmasını kolaylaştıran esnek geliştirici ekibi nedeniyle tüm zamanların popüler eklentisi oldu..

Öte yandan, Specto Fork çeşitli vesilelerle başarılı olmasına rağmen, kullanıcılarına Exodus’un sağladığı değeri sunmadı. Kötü bağlantıları kaldırma konusunda eksikti, sık güncellemeler sunamadı, ancak Exodus’a karşı güçlü bir rakip olarak asla göze çarpmadı.

Ancak, Exto’nun Covenant’ın devralınmasından sonra yakın gelecekte sonuna geleceğinden Specto Fork’un son bir kahkahası olacak. Artık Kodi kullanıcıları Exodus yerine Covenant’ı yükleyebilir.

Şeyler Sarmak İçin

Specto Fork asla bir eklenti olarak tutarlı bir çalışma yapmadı, ancak çevrimiçi olduğunda özelliklerine uygun daha iyi bir eklenti yok. Genesis ve Covenant eklentisine benzer, ancak kodi depolarıyla ilgili bazı sorunları vardır. Ancak, eklenti son zamanlarda iyi çalışıyor ve pürüzsüz bir yelken hedefliyor. Bu kılavuzda Kodto’ya Specto Fork’un nasıl kurulacağına dair talimatlar sağladık.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map