Supremacy Deposu, Filmler, TV Şovları ve Spor vb. İçin tek bir depoya sahip olmak isteyen tüm yayın meraklıları için eksiksiz bir pakettir. Supremacy, arasında popüler olan Supremacy Kodi eklentisi sayesinde kendisi için büyük bir isim kazanmıştır. birçok kullanıcı.

KodiVPN tarafından hazırlanan bu kılavuzu inceleyin ve depo ve en iyi Kodi eklentileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Supremacy Repo İncelemesi

Supremacy Deposu Kodi topluluğunun en popüler depoları arasındadır. Popülerliğinin arkasındaki neden, kendi eklentilerini ve diğer üçüncü taraf eklentilerini barındırmasıdır. Pek çok deponun kendi Kodi eklentisi yoktur ve Supremacy’nin en iyi yanı kendi üç farklı eklentisine sahip olmasıdır:

 1. Üstünlüğü; kullanıcıların Film, Belgesel, TV Şovu, 4K film, Çocuk filmi ve Canlı TV izlemesini sağlayan ana eklenti.
 2. Üstünlük Sporları; canlı sporlar için akarsu sağlayan spor odaklı bir eklenti.
 3. Üstünlük iptv; tüm IPTV severler için bir eklenti.

Supremacy deposu geliştiricileri tarafından düzenli olarak güncellenir ve bu nedenle herhangi bir kişinin bu deposu ve eklentilerini kullanmayı tercih etmesinin nedeni budur. Supremacy Kodi eklentileri, mükemmel kalitede akış deneyimi sağlayarak bağımsız olarak onlar için büyük bir ün kazanmıştır.

Kodi kripton 17.6 ve üstüne Supremacy veri havuzu nasıl kurulur

Supremacy Deposunu Kodi Kripton sürüm 17.6’nıza yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi > Tıklamak Ayarlar (Dişli) Simgesi > Açık Dosya Yöneticisi.kripton 17.6 üstünlük kodi deposu nasıl kurulur
 2. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle > Bir iletişim kutusu görünecektir > Yazdığı yeri tıklayın > Bu URL’yi “http://2supremacy.uk/repo/” adres çubuğuna yazın > Tıklayın Tamam > Bu medya kaynağına “üstünlük> Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.jarvis üzerine üstünlük kodi deposu nasıl kurulur
 3. Geri dönmek Ana menü > Tıklayın Eklenti > Tıkla Kutu Simgesi sol üst köşeden.firestick üstünlük kodi deposu nasıl kurulur
 4. seçmek Zip Dosyasından Yükle > Tıklamak üstünlük > seçmek supremacy-2.6.zip > bildirimi bekle.üstünlük deposunu indir
 5. Tıkla Depodan Yükle seçenek > Artık bu depodan herhangi bir eklentiyi kolayca yükleyebilirsiniz.

zip dosyasından üstünlük kodi repo yükleyin

Supremacy Repo’yu Kodi Jarvis 16 ve aşağısına yükleme

 1. Açık Kodi Jarvis.
 2. Tıklayın sistem > Adresine git Dosya Yöneticisi.
 3. Tıklayın Kaynak ekle.
 4. Tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Tıklayın Bitti > Bu medya kaynağı bağlantısına şu şekilde bir ad verin: üstünlük > Tıklayın Bitti > Tıklayın
 5. Geri dönmek Kodi Seyahat Ekran > Tıklayın sistem > Açık Eklenti.
 6. seçmek Zip Dosyasından Yükle > Tıklayın üstünlük > Tıklamak supremacy-2.6.zip.

FireStick Kodi’ye Supremacy deposunu yükleme

 1. Yüklemek Fire Stick cihazında Kodi.
 2. Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Yukarıda belirtilen adımları tamamladıktan sonra Kodi Kripton sürüm 17.6 için kurulum prosedürüne bakın.

Üstünlük Deposu İndir

 1. Supremacy Kodi eklenti zip dosyasını indirin (http://2supremacy.uk/repo/)
 2. Adresine git Kodi Ana Menüsü.
 3. Tıklamak Eklenti.
 4. Tıklayın Kutu
 5. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle.
 6. Sisteme göz atın ve indirilen zip dosyasını açın.
 7. Şimdi tıklayın Depodan Yükle seçenek.
 8. Tıklamak
 9. Açık Video Eklentileri depolayın ve depoda bulunan en sevdiğiniz Kodi eklentilerinden herhangi birini yükleyin ve akışa başlayın.

Üstünlük Kodi Eklentileri

Supremacy Deposu, aşağıdakiler gibi çok sayıda popüler Kodi eklentisiyle yüklenir:

 1. ASPIS
 2. Yoda
 3. BBC iPlayer
 4. Elektra Kasası
 5. Gece terörü
 6. Gezegen MMA
 7. Üstünlük iptv
 8. Üstünlük Sporları
 9. TAMAMEN
 10. Joyride

Tüm bu eklentiler güncel ve mükemmel çalışıyor. Şahsen tüm bu eklentileri tek tek yüklemeyi denedim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Supremacy SSS

Dünyanın dört bir yanındaki birçok insan üstünlük deposunu kullanmıştır. Benzer şekilde, kullanıcıları farklı forumlarda birçok sorgu yayınladı. Birçok kullanıcı tarafından dile getirilen en yaygın iki endişe şunlardır:

Üstünlük repo çalışmıyor

Belirli zamanlarda, Supremacy veri havuzuna erişemeyebilirsiniz ve bunun nedeni iki ana nedendir. Depo bir güncellemeden geçiyor veya Kodi’ye eklediğiniz kaynak URL yanlış.

Her zaman doğru medya kaynağının URL’sini girdiğinizden emin olun ve URL’yi eklemeden önce her zaman kaynak URL’nin çevrimiçi olup olmadığını kontrol edin.

Supremacy eklentisi çalışmıyor

Supremacy Kodi eklentisi zaman zaman güncellendiği ve eklenti hiç düşmediği için bu normal olarak gerçekleşmez. Ancak, eklenti sisteminizde çalışmıyorsa, eklentiyi depodan yeniden yüklemeyi deneyin.

Güncelleştirilmiş bir Supremacy deposu kullandığınızdan emin olun, çünkü bu eklentiyi başka bir havuzdan yüklemeye çalışıyorsanız, eski bir sürüme düşüyor olabilirsiniz.

Sonuç

Üstünlük, tıkınırcayı izlemek için gereken her eklentiye sahip mükemmel bir havuzdur. Depo güvenilirdir, çünkü oldukça uzun bir süredir günceldir ve kullanıcılarla ilgili herhangi bir hata veya sorun bildirmemiştir..

Kendi eklentilerini barındırması onu güvenilir bir depo haline getirir ve eklentilerinin kalitesi de dikkat çekicidir. Kullanıcıların bu depoyu denemelerini öneriyorum, ancak Kodi için ücretli veya en iyi ücretsiz VPN olmadan değil, çünkü üçüncü taraf eklentileri kullanmak sizi yasal sorunlara karşı savunmasız hale getiriyor.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me