Krypton 17.6, Jarvis ve Firestick’e GitHub Tarayıcı Kodi Kurulumu

GitHub nasıl çalışır

GitHub tarayıcı gerçekten Kodi dünyasında çığır açan bir yeniliktir. Tek bir tarayıcı, kullanıcıların en sevdikleri kodi eklentilerini ve kodi depolarını aramasına izin verir. GitHub Tarayıcı eklentisi, GitHub barındırma sunucusunun tamamını kullanıcıların arama sorgusuna göre sıyırır ve ardından kullanıcıya göreli sonuçlar sağlar.


Tüm kurulumu kullanıcı için kolaylaştırır ve zaman ve sistem belleğinden tasarruf ederek onlara yardımcı olur. GitHub tarayıcı Kodi’nin nasıl kurulacağını görmek için kılavuzumuzu takip edin ve tamamen yeni bir gelişmiş Kodi deneyimini yaşayın.

GitHub Tarayıcı Tanıtımı

GitHub meraklıları için bir durak ve sorunlarına çözüm. Kullanıcılar, neredeyse tüm yazılım ve uygulamalar için kurulum dosyaları içerdiğinden, web sitesinden herhangi bir Zip Dosyasını indirmek için GitHub’ı tercih eder. Kodi kullanıcıları bile en sevdikleri eklenti depolarını indirmek için GitHub’ı kullanmayı tercih ediyor.

En son eklenti depoları GitHub’a kendi geliştiricileri tarafından yüklenir. Bu nedenle, depo kaynak bağlantıları kapatılsa bile kullanıcılar depoları GitHub aracılığıyla indirebilir.

GitHub Tarayıcı Kodi Özellikleri

ArtılarıEksileri
Kullanımı kolaykararsız
Diğer tüm eklentiler için bir eklentiGüvenilmez Zip Dosyaları sağlandı
Popüler olmayan eklentileri bulmada kolaylıkGeliştirme aşamasında
Yeni geliştiricileri teşvik etmek

GitHub tarayıcısını Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Daha Altına Yükleme

 1. Başlatmak Kodi > Tıklamak Ayarlar.github tarayıcı kodi nasıl kurulur
 2. Açık Dosya Yöneticisi > Üzerine çift tıklayın Kaynak eklekrypton sürüm 17.6 veya daha düşük bir sürümde github tarayıcı kodi nasıl kurulur
 3. Bir iletişim kutusu görünecektir, söylediği yere tıklayın ‘Yok’ > Bunu yaz URL http://fusion.tvaddons.co/ > Tıklayın tamam.github tarayıcı kodi indir
 4. Bu medya kaynağı adını ‘olarak adlandırınTV Eklentileri Repo ’ > Tıklayın tamam > İki kez kontrol edin URL ve isim ve Tamam’ı tıklayın tekrar.firestick github tarayıcı kodi nasıl kurulur
 5. Geri dönmek Kodi Ana Ekranı > Şimdi aç Eklenti Menü > Tıkla Box-ikon > seçmek Zip Dosyasından Yükle.jarvis sürüm 16 github tarayıcı kodi nasıl kurulur
 6. Açık TV Eklentileri Repo > seçmek Başlamadan-burada > Açık plugin.program.indigo-4.0.0.zip.github tarayıcı kodi çalışmıyor hataları ve sorunları
 7. ‘Indigo Eklentisi yüklendi’ bildirimi görünecek > Bildirim göründüğünde, Kodi Giriş ekranı > Açık menüsünü Eklentiler> Adresine git Video Eklentileri > Tıklamak çivit.github tarayıcı kodi kurulumu
 8. Şimdi tıklayın Eklenti Yükleyici > Tıklamak GitHub Tarayıcı.Github tarayıcı kodi ayarları
 9. Görünen talimatların iletişim kutusunu kapatın.
 10. Listede üç seçenek göreceksiniz, yani. GitHub Kullanıcı AdıHavuz adı ve Eklentinin adı. İstediğiniz arama metriklerini seçin.

GitHub Tarayıcı Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi Jarvis V16 > Tıklayın sistem.
 2. Açık Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle.
 3. Tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL http://fusion.tvaddons.co/ > Tıklayın Bitti.
 4. Bu kaynağı adlandır ‘TV Eklentileri > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 5. Geri vermek Kodi Giriş ekranı > Tıklayın sistem.
 6. Tıklayın Eklenti > Seç Zip Dosyasından Yükle > seçmek TV Eklentileri > seçmek Başlamadan-burada > seçmek plugin.program.indigo-4.0.0.zip.
 7. Geri vermek Kodi Giriş ekranı > Tıklamak çivit.
 8. Açık Eklenti Yükleyici > Açık GitHub Tarayıcı > Açılan iletişim kutusunu kapatın.
 9. Şimdi geliştiricinin adını, eklenti adını veya Havuzun adını kullanarak istediğiniz eklentiyi arayın.

GitHub Tarayıcıyı Kodi Fire Stick’e Yükleme

Kodi’yi Fire Stick’e yükleyin GitHub Tarayıcısını yüklemeden önce. Bundan sonra şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi Yangın Çubuğu
 2. Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Şimdi Kodi Krypton V.17 için GitHub tarayıcı eklentisini yüklemek için daha önce belirtilen prosedüre bakın. Kalan prosedür buradan itibaren aynı olacaktır.

GitHub Tarayıcı Kodi İndir

 1. Zip dosyasını indirin > Adresine git Kodi Ana Ekranı > Açık Eklenti > Tıkla Box-ikon > seçmek Zip Dosyasından Yükle.
 2. Sisteminize göz atın ve deponun indirilen Zip dosyasını açın.
 3. “Indigo Eklentisi yüklendi” bildirimi görünecek > Geri vermek Kodi Giriş ekranı > Açık menüsünü Eklentiler> Açık Video Eklentileri > Tıklamak çivit.
 4. Tıklayın Eklenti Yükleyici > Tıklamak GitHub Tarayıcı.
 5. Talimatların iletişim kutusunu kapatın.
 6. Şimdi eklentiyi geliştiricinin, deponun veya eklentinin adıyla arayın.

GitHub Tarayıcı Hataları / Çalışmıyor / Sorunlar

İstenen Eklenti / Depo Bulunamıyor

Eklentiler veya depolar ararken istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz veya tarayıcı bazı alakasız veya uygunsuz depolar sağlayabilir. GitHub sunucularında çok sayıda eklenti vardır ve bu nedenle bunları aramak göründüğü kadar kolay değildir. Tarayıcı, sorgu sonuçlarını arama sorgunuzla ilgili veya göreli olarak bulduklarına göre sağlar.

Fix

Arama sorgunuzun doğru olduğundan ve geliştirici adını veya depo adını doğru kullandığınızdan emin olun. En iyi uygulama, geliştiricinin adına göre arama yapmaktır. Diğer sorgu metriklerine kıyasla biraz doğru sonuçlar gösteriyor.

Eklenti Yükleme Başarısız

Eklentinin kendisi geliştirme aşamasında olduğundan, eklentinin kurulumu başarısız olabilir. Bazı durumlarda, eklentinin kendisi mükemmel bir şekilde yüklendi, ancak GitHub tarayıcısı üzerinden yüklenmeye çalışılan diğer eklentiler yüklenemedi.

Fix

GitHub tarayıcı eklentisi yükleme hatası endişelerine gelince, tüm hatalar düzeltildikten sonra yakında çözülecektir. Oysa GitHub tarayıcısı üzerinden yüklenemeyen diğer eklentiler hatalı Zip dosyası seçimi nedeniyle başarısız olmuş olabilir. Bu tarayıcının görüntülediği doğru zip dosyalarını seçtiğinizden emin olun.

Son sözler

GitHub tarayıcısı, TV Eklentileri tarafından geliştirilen harika bir şeydir, çünkü Kodi kullanıcılarının burada ve orada eklenti depolarını aramadan Kodi deneyimlerinin keyfini çıkarmasını sağlamıştır. Kullanıcılar, GitHub’da kullanılabilirken, depoların çalışma kaynağı bağlantılarını bulmakta zorlanırlar. Bu kesinlikle inanılmaz bir gelişmedir ve mutlaka denemenizi öneririz. GitHub Tarayıcı Kodi’nin nasıl kurulacağını görmek için kılavuzumuzu izleyin ve korunmak için Kodi için en iyi VPN hizmetini kullandığınızdan emin olun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map