F4MTester Kodi, kod çözme protokolü hizmeti sağladığı için birçok Canlı TV akışı eklentisi için kilit rol oynayan bir Kodi eklentisidir. Aslında Kodi kullanıcılarına arka planda diğer Kodi eklentileri için bir destek hizmeti olarak çalışarak hizmet veren bir eklentidir.

Her kullanıcının Live TV eklentilerini veya bunlarla ilgili hizmetleri kullanırken bir VPN hizmetine sahip olmanın gerekli olduğunu bilmesi gereken bir şey. Bu hizmetler, coğrafi kısıtlamalarla karşılaşmadıklarında daha iyi performans gösterir ve çeşitli erişim noktalarına erişebilirler, bu da Kodi için bir VPN olmadan neredeyse imkansızdır.

Canlı TV eklentilerini desteklediği için Kodi’nize otomatik olarak yüklendiğini görmüş olabilirsiniz. Ancak, akışınızı yapmak istiyorsanız, F4MTester Kodi eklentisini nasıl yükleyeceğinizi görmek için kılavuzumuzu izleyin..

Contents

F4MTester Zip depo Dosyası

F4MTester addon son zamanlarda Noobs ve Nerds ve Smash Repo gibi büyük depolarda mevcuttu. Ancak, indirildiklerinden beri, kullanıcılar bu eklentiyi indirecek bir kaynağı olmadığı için çapraz kaldı.

Neyse ki bu eklenti şimdi Kodi Israel aka Kodil Repository aracılığıyla kullanılabilir ve iyi çalışıyor. Bu kılavuzdaki eklentinin tüm kurulum prosedürünü ayrıntılı olarak açıkladık.

Leia ve Kripton Sürümlerinde F4MTester Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

 1. Kodi’yi aç > Tıkla Dişli simgesini > Açık Dosya Yöneticisi > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.F4MTester Kodi Nasıl Kurulur
 2. Şimdi bir iletişim kutusu açılacaktır, yazdığı yeri tıklayın adres çubuğunda > Bu URL’yi girin lvtvv.com/repo/ ve Tıklayın Tamam > Bu kaynağı adlandırın Kodil Repo > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.kripton sürüm 17.6 veya daha düşük bir sürümde f4m tester kodi addon nasıl kurulur
 3. Geri vermek Ana ekran > Tıklamak Eklenti çıkıntı.jarvis sürüm 16 veya üstüne f4mtester kodi addon nasıl kurulur
 4. Şimdi tıklayın Kutu Simgesi > Tıklayın Zip Dosyasından Yükle.f4mtester kodi zip dosyası url indir
 5. Kaydırın ve seçin Kodil Repo > Tıklamak Kodil.zip > Bildirimi bekleyin.f4m test kodi nasıl eklenir
 6. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > seçmek Kodi İsrail Deposu (Kodil Deposu).f4mtester kodi kurulumu
 7. Açık Video Eklentileri > Kaydırın ve seçin F4MTester > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

Jarvis sürüm 16 veya üstüne F4MTester Kodi Eklentisi Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi Jarvis V16.
 2. Tıklayın sistem > Açık Dosya Yöneticisi.
 3. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle > Tıklayın ‘Yok’ > giriş URL lvtvv.com/repo/ > Tıklayın Bitti.
 4. Kaynağı adlandırın URL gibi Kodil Repo > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 5. Geri vermek Kodi Seyahat > Tıklamak sistem > Tıklamak Eklenti.
 6. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Tıklamak Kodil Repo > seçmek Kodil.zip.
 7. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > seçmek Kodi İsrail (Kodil) Deposu.
 8. Açık Video Eklentileri.
 9. seçmek F4MTester listeden > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

F4MTester Kodi Addon indir

 1. İndir Sıkıştırılmış dosya cihazınızda > Açık Kodi > Adresine git Eklenti Menü.
 2. Şimdi tıklayın Kutu Simgesi > Tıklayın Zip Dosyasından Yükle.
 3. Gözatın ve açın indirilen zip dosyası (Kodil.zip) > Bildirimi bekleyin.
 4. Tıklamak Depodan Yükle > Açık Kodi İsrail Deposu (Kodil Deposu).
 5. Açık Video Eklentileri > seçmek F4MTester > hit Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

F4MTester Kodi Hataları / Çalışmıyor / Sorunlar

F4MTester Bağımlılık Yüklenemedi

Eski bir depodan bir eklenti yüklemeye çalıştığınızda veya depoda eksik bazı dosyalar varsa bağımlılık yüklenemedi hatası oluşuyor.

Fix

Eklentileri yüklemek için her zaman güncellenmiş bir depo kullanın. Yükleme yordamıyla ilerlemeden önce deponun çalışıp çalışmadığını ve erişilebilir olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin. Blogumuzda bahsettiğimiz depo güncellenmiş bir havuzdur ve tüm eklentilerin çalışmasını sağlar.

F4MTester Kurulumu Başarısız 2023

Kullanıcıların bu hatayla karşılaşmasının ana nedeni, son zamanlarda bu eklentiyi içeren bazı büyük depoların kapatılmasıdır. Kullanıcılar bu reklamı bu depolar ve zip dosyaları aracılığıyla yüklemeye çalışır, bu da kurulumda bir hataya neden olur.

Fix

Kodi kullanıcıları, eklentileri kurmak için her zaman güvenilir ve işlevsel depolar kullandıklarından emin olmalıdır. Bu üçüncü taraf eklenti havuzlarındaki sorun, kullanıcıların bu konuda dikkatli olmaları için kapanmaya devam etmeleridir..

F4MTester Kodi Alternatifleri

Bu eklentinin toplulukta böyle bir alternatifi yoktur, bu yüzden bu eklentinin tüm kullanıcıların ilgisi vardır..

Son sözler

F4MTester, kullanıcıların akış deneyimini sorunsuz hale getirmek için arka uçtaki akış eklentilerine destek sağlayan benzersiz bir eklentidir. Böyle bir eklentiyi görmek nadirdir ancak son derece takdir edilebilir!

Kodi gerçekten harika bir yer! Ancak, uygun gizlilik düzenlemeleri yapmadan bu harikalardan çok uzaklaşmadığınızdan emin olun. Güvenilir ve iyi hizmet veren bir Kodi VPN hizmeti kullandığınızdan emin olun.