Kodi’yi diğer çevrimiçi akış platformlarının önünde tutan bir şey, eklentilerinin çeşitliliğidir. Kodi eklentileri, kullanıcıların hemen hemen her şeyi akışına izin veren çeşitli türlerde. Ancak, birçok kullanıcının karşılaştığı sorun, harika çalışan bazı Kodi eklentilerinin çökmeye veya hatalara neden olmaya başlamasıdır. Bu, kullanıcıları daha iyi bir şey aramaya teşvik eder ve yeni Kodi eklentileri aramak için siteyi siteye taşımaya devam eder.

Artık endişelenme; sizin için en iyi Kodi eklentilerinden bazılarını listeledik, böylece birden fazla siteye göz atma zahmetiyle yüzleşmeyin.

Kodi eklentileri farklı türde ve niteliktedir. Türlerine göre, film akışı, TV şovu, Canlı TV, Müzik, Belgesel vb. İçin olabilir veya bakım ve destek için yardımcı eklentiler olabilir.

Burada anlaşılması gereken bir şey, kullanımı ücretsiz olan resmi olmayan Kodi eklentilerinden bahsettiğim. Bu tür eklentileri yüklemek veya kullanmak birçok bölgede yasa dışı olarak kabul edilir, bu nedenle akışlı bir VPN kullanmanızı öneririm.

2019 İçin En Yeni Kodi Eklentileri

1. Fladnag

Fladnag Kodi eklentisi, akışlı TV şovlarını seven tüm Kodi kullanıcıları için bir zevktir. BT, dünyanın her yerinden çeşitli TV şovlarına sahiptir ve hepsi farklı kategoriler halinde düzenlenmiştir. Bu kategoriler trend, TMDB En çok oy alan, Aksiyon ve Macera, Popüler şovlar vb..

fladnag filmler kodi addon

Bu eklentiyi, yakın zamanda yeni bir etki alanına geçen T2K deposundan indirip yükleyebilirsiniz. Şahsen bu eklentiyi denedim ve yüklerken hiçbir hatayla karşılaşmadım. Eklenti bir dakikadan kısa bir sürede kuruldu ve herhangi bir gecikme veya çökme olmadan sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

2. DIY Fix Kodi Eklenti

Taramadan nefret ettikçe web üzerinde düzeltmeleri ve şeyleri aramayı sevmeyen sık bir Kodi kullanıcısıysanız, bu eklenti tam size göre. DIY Fix Kodi eklentisi, bahçe, elektronik onarım, evcil hayvan, Oto tamir vb.Gibi normal yaşam sorunlarına çözüm sağlayan benzersiz bir Kodi eklentisidir. DIY Fix Kodi eklentisi Tereyağı Parmak Deposu’nda mevcuttur.

Diy-Fix-Kodi-Addon-Repo

Bu eklentiye sahip olmak, normal yaşam sorunlarınızı tek bir yerde çözmek için bir rehberiniz olacağından hayatınızı çok daha kolay hale getirecektir. Artık bu tür şeyleri net veya YouTube üzerinden aramak zorunda kalmayacaksınız; yardım için bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Kodi’nin sadece çevrimiçi akışı daha iyi yapmakla kalmayıp günlük hayatımızda da kolaylık sağladığını söyleyebiliriz.

3. Modus Operandi

Modus Operandi, güreş, dövüş Sporları, basketbol ve yarış etkinlikleri için akış seçenekleri sunan tamamen yeni bir Kodi spor eklentisidir. Bu Kodi eklentisi sektörde yeni bir katılımcı olabilir, ancak kesinlikle çok fazla potansiyele sahiptir..

MODUS-OPERANDI-yeni-Kodi-Addon

Kullanıcılar, tek bir etkinlik için çok sayıda akış bağlantısı sağladığı için istedikleri spor etkinliği için sağlanan akış bağlantılarını deneyebilirler. Sağlanan akış bağlantılarından herhangi biri çalışmazsa, kullanıcılar yeni bağlantılar bulmak için arama özelliğini kullanabilir. İTzMe Repository’den Modus Operandi Kodi eklentisini indirip yükleyin.

4. Seren Kodi Eklentisi

Seren, Gerçek Debrid veya Trakt hesabına sahip tüm akış meraklıları için en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Torrent siteleri aracılığıyla bağlantıları hurdaya aldığı için en yeni filmlerin tümünü içeren inanılmaz bir Kodi eklentisi.

Bu eklenti Nix gates deposunda mevcuttur ve oradan kolayca indirip kurabilirsiniz. Bu eklenti hakkında daha fazla bilgi edinmek için ”Seren Kodi Eklenti nasıl kurulur” kılavuzumuza başvurabilirsiniz..

seren yeni kodi addon

5. WatchNixToons2

WatchNixToons2, en yeni filmlere, TV şovlarına, çizgi filmlere, anime içeriğine ve çok daha fazlasına sahip yeni bir Kodi eklentisidir. Bu eklenti, farklı bölümlerde iyi bir şekilde kategorize edilen içerik başlıklarına sahiptir.

nixtoons kodi addon

Bu eklentinin arayüzü oldukça basittir ve eklentinin kendisi çok küçük boyutludur. Bu yüzden bu eklentiyi yüklemek ve kullanmak hiç de zor değil. Bu eklenti Doko Deposunda bulunmaktadır.

6. Zehir

Venom, benzer bir düzen ancak geliştirilmiş kaliteye sahip efsanevi Exodus Kodi eklentisinin yeni bir çatalıdır. Daha iyi akış bağlantıları sağlayan daha iyi ve güncellenmiş kazıyıcılara sahiptir. Daha önce, endüstride çok sayıda Exodus çatal gördük, ancak hepsinin kalite deneyimi sağlama potansiyeli yoktu.

venom yeni kodi addon

Diğer taraftan Venom, oldukça iyi çalışan ve kırık akış bağlantıları sağlamayan mükemmel bir çataldır. Venom Kodi eklentisini özel Venom deposundan indirip kurabilirsiniz.

7. 13 Palyaçolar

13 Palyaçolar Kodi eklentileri, IPTV, Filmler, TV şovları, YouTube videoları, sporlar vb. İçin tüm Kodi eklentileri için bir tanesidir. 13 palyaço, eski lambda kazıyıcılardan çok daha iyi bir sıyırıcı ise yeni bir paket olan Civitas Scrapers’a sahiptir..

13-clowns-kodi

Aslında Exodus Redux Kodi eklentisinin bir çatalı ama ben şahsen denedim ve daha iyi olduğunu fark ettim. Kullanıcıların kütüphanesinde bulunmayan favori içerik başlıklarını aramasına izin veren bir arama motoru özelliği vardır. Eklenti 13 palyaço deposunda indirilebilir ve yüklenebilir.

8. Aşırı

Deneyimi geliştirmek için bazı güncellemeler ve ayarlamalar ile piyasaya sürülen bir başka Exodus Kodi çatalı. Film ve TV şovları akışı için iyi bir Kodi eklentisidir ve bazı yararlı Kodi araçlarına da sahiptir..

aşırı kodi addon

Bu eklenti Eggman Deposunda bulunmaktadır.

9. Kodi MUZIC

Kodi Müzik, YouTube üzerinden kullanılabilen en yeni müzik akışlarını sağlayan yepyeni bir Kodi müzik eklentisidir. Kodi Müzik eklentisindeki kazıyıcılar, YouTube’dan akış bağlantılarını çekerek kullanıcıların tek bir tıklamayla arama yapmasına ve oynatmasına olanak tanır. Sadece bu değil, kullanıcılar en son müzik videolarını ve konserleri de izleyebilir.

muzic kodi addon

Bu yeni Kodi eklentisinin arayüzü Müzikaller gibi farklı kategoriler halinde çok iyi organize edilmiştir ve Canlı Yayın Radyo, Müzik konserleri, belgeseller vb. Oynar. Bu şaşırtıcı Kodi eklentisini Tereyağlı Parmak Havuzu.

10. KODZI

Kodzi, hayal bile edemeyeceğiniz yepyeni ve benzersiz bir Kodi yardımcı programı eklentisidir. Kullanıcıların artık bir depo kurmanın tüm uzun adımlarını atmak zorunda kalmayacakları şekilde geliştirilmiştir. Kodzi, kullanıcıların sadece depo kaynak bağlantısının URL’sini girmesine izin verir ve depoyu kendisi çeker ve kurar. Yani, kullanıcılar artık herhangi bir kılavuzu takip etmeden herhangi bir Kodi deposunu rahatlatabilir ve kurabilir.

kodzi yeni kodi addon

Kodzi eklentisiyle, artık bu eklenti nihai zaman ve çaba tasarrufu sağladığı için kullanıcıların dosya yöneticilerini doldurması gerekmeyecek. Bu eklentiyi kolayca MrKodz deposu.

11. Fırtına

Exodus Kodi eklentisinin tüm çatallarından yeterince, bu, kendisi bir Exodus çatalı olan popüler Covenant Kodi eklentisinin çatalından biri. Çatalların bu çatal fiyasko sadece sona ermez ve en iyi şey, çatalların öncekilerden daha iyi geliştirilmesidir..

Fırtınanın kodi-eklenti

Tempest Kodi eklentisi, Covenant Kodi eklentisinin tamamen yeni bir çatalı ancak daha iyi kazıyıcılar ve 4K kalitesine kadar yüksek kaliteli akış bağlantıları ile. Ancak arayüz, Covenant Kodi eklentisine benzer. Şahsen bu eklentiyi denedim ve güven bana inanılmaz iyi çalışıyor. Bu eklentiyi indirip yükleyerek deneyebilirsiniz Fırtına Deposu.

12. Izgara Demir Efsaneleri

Amerikan Futbolu hayranı mısınız? Evetse, bu eklenti kesinlikle sizin için bir zevktir. Grid Iron Legends, canlı maçlar, tekrarlar, belgeseller ve çok daha fazlasını yayınlayabileceğiniz için Amerika’nın en büyük sporu için özel bir Kodi eklentisidir..

ızgara kodi addon

Sadece bu değil, aynı zamanda diğer Kolej Futbolu bölümlerini de yayınlayabilirsiniz. Bu Kodi eklentisi, Gezegen Evren Deposu.

13. Kader

Destiny, bir kullanıcının Kodi’de izlemek istediği neredeyse her şeye akış sağlayan bir Kodi eklentisidir. Kullanıcılar bu eklenti sayesinde filmleri, TV şovlarını, Çocuk içeriklerini, canlı sporları ve çok daha fazlasını izleyebilir. Destiny Kodi eklentisi ile ilgili bir başka harika şey, Acestream’in güncellenmiş olması ve kullanıcıların yüksek kaliteli akış bağlantısıyla eğlencenin tadını çıkarmasına izin vermesidir..

Destiny-Addon-Kodi eklentisi

Destiny Kodi eklentisinde bulacağınız en büyük yeni özelliklerden biri, herhangi bir proxy veya VPN’ye ihtiyaç duymadan çalışan Torrent akışıdır. Bu eklenti şurada mevcuttur: Eggman Deposu ve oradan indirip kurabilirsiniz.

Sonuç

Yeni Kodi eklentileri, Kodi topluluğu büyük bir hızla geliştikçe her geçen gün yayınlanmaya devam ediyor. Kullanıcılar, deneyimlerini artırabilecek veya onlara daha iyi eğlence sunabilecek daha iyi ve yeni bir şey denemeyi sever. Bununla birlikte, burada anlaşılması gereken bir şey, yeni Kodi eklentilerinin piyasaya sürülmesidir, ancak diğer taraftan, birçok Kodi eklentisi zaman zaman ölmektedir. Bu yeni piyasaya sürülen Kodi eklentileri, düşmüş Kodi eklentilerinin yerini alıyor ve döngü devam ediyor.

Bu kılavuzda açıklanan Kodi eklentilerinin tümü resmi olmayan Kodi eklentileridir. Bu Kodi yeni eklentileri kurmak ve akış yapmak ücretsizdir ve akışın bu tür doğası birçok bölgede yasadışı olarak kabul edilir. Bu nedenle, Kodi için coğrafi kısıtlamaları atlamanıza ve anonimliğinizi korumanıza yardımcı olabilecek güvenilir bir VPN seçmenizi öneririz..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me