Netflix ABD’ye erişin ve TV Şovlarını İzleyin, Netflix ABD Kütüphanesinden Çevrimiçi Film İzleyin

Netflix, günümüz dünyasındaki en bağımlılık yapan eğlence hizmetidir. Bunu deneyimledikten sonra, çekiciliğinden kaçamazsınız ve daha fazlası için özlem yapmaya devam edersiniz. Nedeni, kullanıcıların akışı durduramayacağı dayanılmaz içeriğe sahip.


Netflix’in hizmet ağı 190 ilçeye yayılmıştır ve her bölgede Netflix’in farklı içerik kütüphanesi vardır. Bununla birlikte, en çekici ve büyüleyici Netflix kütüphanesi ABD’dir, çünkü birçok popüler şov ve film sadece Netflix ABD kütüphanesinde mevcuttur..

Netflix ABD kütüphanesinde, coğrafi olarak kısıtlandıkları için başka bir bölgeden erişilemeyen belirli içerik başlıkları bulunmaktadır.

Irkçılık veya Etnik ayrımcılık?

Hayır! Bunun böyle olumsuz şeylerle ilgisi yoktur, ancak bu kısıtlamaların asıl nedenleri içerik dağıtıcılarının yasal gizlilikleri ve gizlilik politikalarıdır. Bu düzenlemeler Netflix’in içeriğini diğer bölgelere dağıtmasını kısıtlıyor.

Netflix ABD Nedir?

Netflix ABD, diğer tüm Netflix kütüphaneleri arasında en şaşırtıcı Netflix kütüphanesidir, çünkü diğer bölgelerde bulunmayan birçok büyüleyici içerik başlığına sahiptir. Netflix ABD kütüphanesinde bulunan şovlardan bazıları:

 1. Penny Korkunç
 2. Adli Dosyalar koleksiyonu
 3. Kanun ve Düzen
 4. Teşvikler
 5. Suçlu Zihinler

Bunlar yalnızca ABD ile sınırlı olan en popüler Netflix şovlarından bazılarıdır, ancak tüm dünyadaki yayıncılar bunları izlemek istiyor.

Netflix ABD, tüm Netflix kütüphaneleri arasında en büyük içerik kütüphanesi olarak kabul edilir, ancak gerçeklere göre, en büyük kütüphane, içerik başlığı sayısına göre Netflix Japonya’dır. Bununla birlikte, bu sadece içerik başlıklarıyla değil, aynı zamanda dünyadaki içeriğin kalitesi ve popülaritesi ile de ilgilidir..

ABD Netflix kütüphanesinde bulunan içerik başlıkları coğrafi olarak kısıtlanmış olmasına rağmen tüm dünyada popülerdir. Kullanıcılar bu şovların farkındadır ve bu tür kısıtlanmış içeriğe ABD dışından erişmek için geçici teknikler kullanır.

Netflix ile ilgili yardıma ihtiyacınız olursa Netflix yardım sayfasını ziyaret edebilir veya Netflix yardımını arayabilirsiniz. E. 800-585-8131.

Amerikan Netflix’i dünyanın herhangi bir yerinden nasıl alabilirim?

Şimdiye kadar Netflix ABD’nin neyle ilgili olduğu ve neden dünya çapında bu kadar popüler olduğu hakkında net bir fikir edinmiş olacaksınız..

Ama başka bir bölgeden nasıl erişeceğinize dair bir fikriniz var mı??

Netflix’e ABD dışında başka bir bölgeden erişiyorsanız, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle ABD kütüphanesinde bulunan içeriği bulamayacaksınız.

Aklınızda açılacak ilk fikirler bir proxy hizmeti veya ücretsiz bir VPN denemektir.!

Fakat bekle! Bu artık işe yaramayacak ve “Netflix VPN çalışmıyor” hatası veriyor!

Netflix’in proxy sunucuları ve ücretsiz VPN’ler aracılığıyla engellemesini kaldırırken o günler çoktan gitti. Netflix bu geçici çözümü fark etti ve bu tür parlaklığı durdurmak için güçlü bir VPN engelleme hizmeti buldu..

Bu, Netflix ABD kitaplığına artık erişemeyeceğiniz anlamına mı geliyor??

Hayır! Coğrafi kısıtlamaları çok kolay bir şekilde atlayabilirsiniz, ancak yalnızca üst düzey bir VPN sağlayıcısının yardımıyla. Çünkü üst düzey bir VPN sağlayıcı trafiğinizi iyi şifreleyecek ve herhangi bir DNS sızıntısı olmadan IP’nizi mükemmel bir şekilde maskeleyecektir..

İyi bir VPN gereklidir, çünkü anonimlik çok önemlidir ve bu, ücretsiz VPN hizmetleri ve proxy siteleri aracılığıyla elde edilemez. Güvenilir bir VPN hizmeti seçin ve Netflix ABD kütüphanesine sorunsuzca erişin.

Netflix’e erişmek için kullanabileceğiniz birkaç VPN sağlayıcısı (denendi ve test edildi):

 1. NordVPN Neflix
 2. PureVPN
 3. Netflix için ExpressVPN
 4. SurfShark
 5. CyberGhost

Kişisel olarak tüm bu VPN sağlayıcılarıyla ABD Netflix kütüphanesine erişmeyi denedim ve hepsinin mükemmel çalıştığından emin olabilirim. VPN sağlayıcıları hakkında daha fazla bilgi için Netflix için en iyi VPN blogunu ziyaret edebilir ve kendiniz görebilirsiniz. Tüm detayları hız sonuçlarıyla birlikte verdim.

Amerikan Netflix’i dünyanın herhangi bir yerinden alma prosedürü, aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

 1. Yukarıda belirtilen herhangi bir VPN sağlayıcısına kaydolun / abone olun.
 2. Cihazınızdaki VPN istemcisini veya tarayıcı uzantısını indirin
 3. PVN istemcisini açın ve kaydettiğiniz kimlik bilgilerini kullanarak hesabınıza giriş yapın.
 4. Herhangi bir ABD sunucu konumuna bağlanın.
 5. Tarayıcınızı ve Netflix’i açın.
 6. Bölgenizde bulunmayan içerik başlıklarını arayın, ör. Penny korkunç.

Orada tam Netflix ABD kütüphanesi erişimine sahip, keyfini çıkarın!

Netflix Planları

Birçok kişi Netflix’i kullanmak için abonelik ücretiniz olduğunu ve birkaçının nedenini anlamadığını eleştiriyor. Torfları Netflix’ten daha iyi iddia eden iş parçacıklarıyla karşılaştım, ancak bu insanlar Netflix’te mevcut olan çekiciliği ve içeriğin kalitesini bilmiyor gibi görünüyor.

Netflix makul bir fiyat alıyor ve içerik kalitesi ve akış hızı inanılmaz. Ayrıca, hiçbir gizli ücret veya availing özellikleri için ek ücret yoktur. Tüm paketlerin sırasıyla özellikleri listelenmiş olduğundan, paketler anlayacak kadar açıktır.

Farklı bölgelerdeki Netflix planlarının dökümü:

bölgeTemel paketStandart paketPremium Paket
Amerika Birleşik DevletleriUS $ 7.99US $ 10,99US $ 13.99
Birleşik Krallık£ 5,99£ 7.99£ 9.99
KanadaCA $ 9.99CA $ 13.99CA $ 16.99

ABD’de Netflix ne kadar?

İlgili özelliklere sahip Netflix planlarının fiyatı aşağıdaki gibidir:

özellikTemelStandartÖdül
Aylık FiyatUS $ 7.99US $ 10,99US $ 13.99
HD kullanılabilirHayırEvetEvet
Ultra HD kullanılabilirHayırHayırEvet
Aynı anda izleyebileceğiniz ekranlar124
Dizüstü, TV, telefon ve tabletinizde izleyinEvetEvetEvet
Sınırsız film ve TV şovuEvetEvetEvet
İstediğiniz zaman iptal edinEvetEvetEvet
İlk ay ücretsizEvetEvetEvet

Netflix tüm kullanıcılara makul bir fiyat sunuyor ve bu nedenle birçok kullanıcı bu hizmeti tercih ediyor.

İngiltere’de Netflix ABD Nasıl Gidilir?

İngiltere Netflix kütüphanesinin kendisi çok iyi, ancak ABD Netflix kütüphanesi için rekabetçi değil. İngiltere’den ABD Netflix’e erişmek bir güçlük değildir ve bir VPN aracılığıyla kolayca yapılabilir.

Bir VPN sağlayıcısına abone olun, istemci uygulamasını indirin ve cihazınıza yükleyin. Yüklemeden sonra uygulamayı açın ve sağlayıcı tarafından sağlanan kimlik ve şifreyi kullanarak hesabınıza giriş yapın.

Sunulan sunucular listesinden bir ABD sunucusuna bağlanın ve web tarayıcınızı açın. Netflix.com adresine gidin ve hesabınıza giriş yapın. Orada tüm Amerikan Netflix içerik başlıklarını göreceksiniz ve iyi bir VPN hizmeti kullanıyorsanız bunlardan herhangi birini buharlayabileceksiniz..

Netflix ABD’deki son filmler ve TV şovları

İşte ABD’de tadını çıkarabileceğiniz Netflix ABD’de yeni olan en yeni ve trend film ve TV şovlarından bazıları:

 1. Zumbo’nun Sadece Tatlıları
 2. Bıçak Kardeşliği II: Cehennem Savaş Alanı
 3. Jeff Ross’la Darbeli Mikrofonlar & Dave Attell
 4. Kızıldeniz Operasyonu
 5. Harold ve Lillian: Bir Hollywood Aşk Hikayesi

Netflix’te şu anda izlenecek en iyi 11 film ve şov

Aşırı izlerken Netflix ABD filmlerinin ve TV şovlarının keyfini çıkarın ve eğlence oyununuzu güçlü tutun:

 1. Minecraft: Hikaye Modu
 2. Taç
 3. Ex Machina
 4. Doyumsuz
 5. Bebek
 6. Prenses Anahtarı
 7. Benim küçük midilli dostluk büyü: Netflix ABD’de en iyi hediye
 8. iZombie
 9. Öpüşme Kabini
 10. Vahşi vahşi ülke
 11. Ölüm notu

Sonuç

Netflix çılgınlığı dünyayı fırtınaya uğrattı ve neden olmasın, eğlence çılgınlıkları ve yüksek kaliteli akış hizmeti için en iyi içeriğe sahip. İçerik Netflix ABD’de her zaman yeni olduğundan, Netflix ABD kütüphanesine erişme yöntemlerini isteyen insanlarla karşılaşacaksınız. Bu nedenle kullanıcılar Netflix ABD VPN kullanmayı tercih ediyor.

Netflix ABD’de filmlerin bölge dışında erişilemediğini ve diğerlerinin dürüst olmak gerekirse biraz rahatsız edici olduğunu görüyoruz. Kullanıcılar çevrimiçi olarak mevcut en iyi içeriği izlemek istiyor ve ABD kütüphanesine erişemediklerini bilmek, birçok kullanıcının neden VPN tercih ettiğini.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map