Netflix Eylül 2018’de Yeni Çıkanlar: En İyi Filmler ve TV Şovları Listesi

Bir daha ne izleyeceğiniz konusunda sürekli takılıp kaldınız mı? O zaman endişelenme! Netflix’te sizin için en iyi olanı biliyoruz ve sizin için her şeyi ayrıntılı olarak sıraladık. Rehberimizi iyice gözden geçirin ve kendinize artık hangi şovu izlemem gerektiğini sormayacaksınız ve Netflix’e erişirken herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız Netflix için en iyi vpn’yi kullanın.


Netflix nedir?

Netflix, dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi eğlence ve akış hizmetlerinin hükümdar kralıdır. Netflix’teki içeriğin çeşitliliği ve kalitesi gerçekten yeni standartlar belirlemiştir ve hiç kimse güçlü Netflix ile eşleşemez. Bu, dünyanın dört bir yanından gelen şovların bir dizi mevsimi olan bir çevrimiçi akış hizmetidir. Farklı bölgeler için expressvpn netflix veya nordvpn netflix ile erişilebilen farklı Netflix kütüphaneleri vardır..

Netflix, dijital eğlence endüstrisinde TV izlemeyi modası geçmiş bir seçenek haline getiren devrimdir. Günümüzde, insanlar en sevdikleri şovları kabloda izlemekten ziyade çevrimiçi yayınlamayı tercih etmeye başladılar. İnsanları çevrimiçi akışa getirmenin en büyük kredisi Netflix’e gidiyor.

Netflix ile ilgili bir başka harika şey, her bölge için belirli bir kütüphaneye sahip olmasıdır. Farklı bölgelerden kullanıcılar yalnızca bölgelerinde bulunan içeriğe erişebilir. Bu aslında içerik sağlayıcıların telif hakkı ve içerik işleme düzenlemeleri nedeniyle içeriğe uygulanan bir kısıtlamadır.

Netflix Yeni Çıkanlar Ağustos 2018

Ağustos başladıkça yaz sona ermek üzere ama eğlence atlıkarınlığı yeni başladı. Netflix, Ağustos ayı için bazı şaşırtıcı şekerleme TV şovlarını ve film yayınlarını duyurdu ve tüm Netflix kullanıcılarını ve tüm hayranlarını hayran bıraktı. Bu ay toplam 38 yeni Netflix orijinali ve 9 Netflix Filmi yayınlanacak.

İşte bir bakış Ağustos ayı için yayınlananlar:

anahtarlıİnsanlar için Sihir
Kokain SahiliPinky malinky
Dinotrux Supercharged: Sezon 3Spirit Riding Free: Sezon 6.
BEN BİR KATİLİMBurada kal
Yürüyüş emirleriMorötesi
Gençliğin Lezzetleri: Uluslararası VersiyonAraştırmacı: Bir İngiliz Suç Hikayesi: Sezon 2
Bay Sunshine (Her Cumartesi Akış)Deadwind
ÇocuklardaBunu takip et
72 Tehlikeli Hayvanlar: AsyaStoryBots’a sorun: Sezon 2
AfflictedBert Kreischer: Gizli Zaman
Washtons Hakkında Her Şeygulyabani
Demetri Martin: GözcüMasumlar
DoyumsuzTrolls: Beat Devam Ediyor !: Sezon 3
La Casa De Las FloresSuç Zihninin İçinde
Milyon Pound MenüSezon 2.
Ponysitters KulübüParadise PD
Voltron: Efsanevi Defans: Sezon 7Komedi Dizisi: Bölüm 2
ZionUltimate Beastmaster: Fittest’in Hayatta Kalması
gözünü açmaGizli Kanun

Netflix Filmleri

 1. Brij Mohan Amar Rahe
 2. Baba gibi
 3. Perdida
 4. Guernsey Edebiyatı ve Patates Soyma Pastası Derneği
 5. Paket
 6. Güdü
 7. Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere
 8. Parti Sonrası
 9. Termodinamiğin Yasaları

Ne Netflix Gösterisi İzlemeliyim ?

Netflix İngiltere’de Ne İzlemeli ?

 1. Baba gibiAğustos 2018'de Ne Netflix Gösterisi İzlemeliyim

Baba gibi Kristen Bell, Kelsey Grammer ve Seth Rogen’in oynadığı bir komedi filmi. Film, yeni evli gelin yanlışlıkla babasını aldığında ortaya çıkan garip durum etrafında dönüyor; sarhoş olduktan sonra onun balayında yılda tanışmamış. Baba ve kızı birlikte vakit geçirirken aile Sevinç ve duygu anları yaşar. İzlemek için harika bir duygusal ve drama filmi.

 1. Washtons Hakkında Her ŞeyNetflix UK'de Ne İzlemeli?

Yeni emekli bir rapçi hakkında bir hikaye, bir aile adamı olma ve 4 Çocuğuna bakma sorumluluğunu üstlenirken, karısı kendi iş girişimine dalmak için emekliliğini kullanıyor.

 1. DoyumsuzAğustos 2018 Netflix Yeni Çıkanlar

Lise akranları tarafından kiloları üzerine zorbalık eden Patty, Güzellik Yarışması koçu Bob’a danışır. Bedeni 360 dönüşümü alırken, ona zorbalık yapan tüm insanlardan intikam almayı planlıyor. Bu filmin başrolleri Debby Ryan, Alyssa Milano ve Dallas Roberts. Doyumsuz, ailenizle birlikte izlemek için harika bir komedi filmi.

 1. gulyabaniüst netflix şovları

Ghoul, teröristlerin tutulduğu ve sorgulandığı askeri bir gizli gözaltı merkezinin korkunç vahiylerinin hikayesidir. Yeni işe alınan askeri bir sorgulayıcı olan Nida Rahim, bu esir merkezine girerken, atanan hedefinin normal bir insan değil, başka bir yerden başka bir şey olduğunu öğrenir. Bu masalda çok fazla bükülme ve dönüş var ve izleyiciler inanılmaz sinematografiyi izledikten sonra çenelerini düşürecekler.

 1. MasumlarNetflix İngiltere

Masumlar, sevgi ile iç içe olan iki gencin güçlü bir öyküsüdür, ancak süper doğal güçleri onları bölmeye çalışır. Bu gerilim ve drama serisi, duygu dolu bir yumruk göreceğiniz için bir dizi izlemek zorundadır.

 1. Ozark (Sezon 2)Netflix UK'de Ozark Sezonu

Kara para aklama yanlış gitti ve bir aile kaybetti, Ozark 2.Sezon izlemek heyecan verici bir sezon olacak. Marty, Meksikalı Uyuşturucu Lorduna yanlış giden anlaşma nedeniyle ağır bir borç ödemek zorunda. Ozark’ın bu sezonunda zorlu koşullarda aile birleşmesine tanık olun.

Netflix Kanada’da Ne İzlemeli ?

 1. Bunu takip etNetflix Kanada'da Ne İzlemeli?

Buzzfeed Gazetecileri tarafından kısa ve bilgilendirici bir dizi hikaye. Bu kısa dizinin şaşırtıcı yanı, sadece 15 dakikalık her bölüme sahip olması.

 1. Ölümcül Sırlar Eviev arasında ölümcül sırları üzerinde netflix kanada

Bir anne ve kızı hakkında, hayatlarını tekrar sıfırdan tartmak için yeni bir eve taşınan bir terör hikayesi, ancak evin bir geçmişi ve çok korkunç sırları var. Bu Ağustos hikayesini Netflix’te bu Ağustos’ta izleyin.

 1. Sezon 3.outlander netflix kanada'da izlemek için gösteri

Outlander bu kadar kolay iyileşemeyen bir aşk, kalp kırığı ve zaman yaraları hikayesidir. Hikaye, paralel zamanlarda kalbine paralel uzanan iki farklı hayatı ve iki farklı aşk hikayesi olan Claire’in etrafında dönüyor.

 1. Cinayetle Nasıl Gidilir – Sezon 4Netflix Kanada'da Cinayet Sezonu 4 ile Nasıl Gidilir

Profesörleriyle birlikte 4 hukuk öğrencisi olan bir grup, derin ve çok kuru olmayan cinayet davalarını derinlemesine inceliyor. Cinayetlerin ve vahiylerin büküm hikayesi,.

Netflix Avustralya’da Ne İzlemeli?

 1. La Casa De Las FloresNetflix Avustralya'da Ne İzlemeli?

Eğer çiçek seven bir komedi hayranı iseniz, o zaman bu İspanyol TV dizisi sizin için bir zevktir. Hikaye, bir çiçek dükkanına sahip olan, ancak kendi işlev bozukluğu üzerinde çok az kontrole sahip olan zengin bir Meksikalı aile etrafında dönüyor.

 1. Marlon: Sezon 2marlonn sezon 2 üzerinde netflix avustralya

Hikaye, çocukları, arkadaşları ve eski karısı arasındaki hayatını dengelemeye çalışırken Marlon Wayans’ın gerçek hayatı etrafında dönüyor. Marlon hakkında en iyi şey, komedi yıldızı kendini oynuyor ve sadece bu dizi dizisinin sahip olacağı doğal ve orijinal hissi bekleyebilir. Bu sezonun odak noktası, aile büyürken ve zamanlar zorlaşırken Marlon hayatındaki dalgalanmalar etrafında.

 1. Harika habernetflix avustralya'da harika haberler

Harika haber, bir kablo yapımcısı ve annesinin aynı kablo televizyonda birlikte çalıştığı hikayesi, kızı haber yapımcısı ve annesi stajyer olarak geliyor.

 1. Paradise PDNetflix Avustralya'da Paradise PD

Paradise PD, Netflix’te prömiyer yapan yetişkinler için hareketli bir dizidir. Hikaye, çok küçük bir kasabadan bir polis departmanının etrafında dolaşıyor ve asıl odak noktası, suçla savaşmak için şehirde dolaşırken polis memurlarının aptallığı. Bu serinin grafik içeriği ve yetişkin mizahı var, bu yüzden yalnız izlemenizi öneririz.

 1. Nihai Beastmaster Avustralya: En Uygun Olanın Hayatta KalmasıNihai Beastmaster Avustralya: En Uygun Olanın Hayatta Kalması

Fransa Birleşik Devletleri, Almanya Birleşik Krallık, Avustralya, Güney Kore, Brezilya, İtalya ve Meksika’yı kapsayan dünyanın dört bir yanındaki dokuz ülkeden 100’den fazla yarışmacıyı ağırlayan aşırı bir yarışma etkinliği. Her bölümde yarışmacıların yüzleşmesi ve fethetmesi gereken bir dizi benzersiz engel bulunur. Her bölümün sonunda bir kazanan seçildi.

Ne Netflix Filmini İzlemeliyim ?

Bazı şaşırtıcı Blockbuster filmleri bu Ağustos ayında Netflix’e geliyor ve onları özleyemezsiniz. İşte size birkaç film önerisi:

Kule SoygunuEv hanımı
Getirin: Kazanmak İçin İçindeStar Trek Ötesinde
Ouija: Kötülüğün KökeniGurur & önyargı
ZorlaşmakCharlie St. Bulut
Kim Köpek Alır?kirletmek
Devlet Okulunda MaceralarOnüçüncü Kat
KorumaLakeview Terası
Melekler ŞehriGece yarısı treni
Kardeşimin bekçisiÜvey baba
Amerikan BalıWall Street’e saldırı
Kirli HarryÖlmüş
GoodFellasSıcak hav

Netflix Testinde Ne İzlemeli

Birçok eğlence blogunda göreceğiniz şaşırtıcı bir şey, Netflix filmleri ve TV şovları ile ilgili düzenledikleri sınav. Bu, web sitelerinin ve pazarlamacıların kullanıcı tercihlerini ve zevklerini ölçmelerine yardımcı olur. Kullanıcılar bu anketlere katılır, çünkü bu testler türlere dayanır ve bu türlerden izlemeyi sevdikleri şovları seçebilirler.

Bu tür sınavlarla ilgili bir başka harika şey, kullanıcıların mevcut diğer şovlar hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmalarıdır. Bu sınavlara katılmak, izleyicilerin Netflix’te ne izlemeliyim veya hangi TV dizisini izlemem gerektiği konusundaki karışıklığı ortadan kaldırmasına yardımcı olur?

Bu sınavlar ayrıca en sevdiğiniz ünlü veya hayalinizdeki tatil vb. Dayalı olabilir, sadece bir sonraki izlenecekleri hissetmek için, bu sınavlar herhangi bir dereceye kadar gidebilir.

Böyle sınavlar ve anketler barındıran web siteleri şunlardır:

 1. BuzzFeed
 2. BrainFall
 3. PopBuzz
 4. on yedi
 5. Sporcle’ın

Bir şey, bu tür sınavlara katıldıktan sonra, kendinize bir sonraki seyretmek için neyi sormam gerektiğini sormayacaksınız ve Netflix öneri kutusuna da bakmaya zahmet etmeyeceksiniz..

Son sözler

Netflix’te ne izlemeliyim ve hangi TV dizilerini izlemeliyim gibi sorular tüm dünyadaki Netflix severler ve Binge izleyicileri arasında çok yaygındır. Eğer aşırı düzeyde bir tıkınırcaysanız, o zaman bu soruyu bir daha ne izlemeliyim gibi daha yeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz ve sizi bu şekilde olduğumuz için suçlamayız.

Netflix o kadar bağımlılık yaratan bir şey ki, cildinizin altına çok iyi giriyor, onsuz yaşayamayacaksınız, denediğiniz biri. Geçen yıl, 2017’yi izlemem gereken Netflix şovunu arayan çok sayıda insan olduğunu ve sorguların her blog sitesinde olduğunu söylüyoruz.

Böyle muazzam bir giriş gördükten sonra, blog siteleri Netflix’in 2017’yi ne izlemem gerektiğini soran insanlar için harika önerilerle başlıyor?

Aynı senaryo bu yıl da görüldü ve kullanıcılar sosyal medyayı su bastı ve 2018’de hangi Netflix şovunu izlemeliyim diye sordu? Bu nedenle, Netflix şovunun 2018’i izlemem gerektiğini bildirmek için yeterince ayrıntılı bir şekilde rehberlik etmeyi düşündük. Bu kılavuzumuzu inceledikten sonra atlıyoruz; Netflix’te hangi Netflix şovunu izlemeliyim diye sormayacaksınız.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map