NHL’nin 2018-2019 sezonu 3 Ekim 2018’de başladı. Lig, 31 farklı arenada maçlarını oynayan 31 takımla başladı. Şampiyona 6 Nisan 2019’da sona erecek. Etkinlik başladığı anda NHL taraftarları NHL oyunlarını çevrimiçi izlemek için birden fazla seçenek aramaya başladı. Bu kılavuz NHL’nin canlı olarak nasıl canlı izleneceğini kapsar.

Bu kılavuzda ayrıca Kodi’de NHL’yi nasıl izleyeceğinize dair bir eğitim de sunuyoruz. Üçüncü taraf eklentiler için öğretici ile birlikte resmi bir eklenti kılavuzu listeledik.

Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Kodi Leia’da NHL.TV Nasıl İzlenir

Düşük kalite veya herhangi bir kesintiyle hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız, NHL canlı maçlarını içeren resmi bir NHL Kodi eklentisi yüklemeniz daha iyi olur. NHL.TV ve NHL Game Center gibi iki benzer resmi Kodi eklentisi vardır. NHL.TV için abonelik ücretleri 19,99 ABD Doları veya aylık 119,99 ABD Doları.

Burada Kodi üzerinde NHL.TV’nin nasıl kurulacağını tartıştık:

 1. Cihazınızda Kodi’yi açın.
 2. Ana menüden Eklentiler sekmesini tıklayın.
 3. Sol üst köşedeki kutu simgesini tıklayın.
 4. Şimdi Depodan Yükle seçeneğini tıklayın.
 5. Kodi Eklentileri Deposunu Aç.
 6. Listeyi aşağı kaydırın ve NHL TV’ye tıklayın
 7. Yükle’yi tıklayın ve Eklenti etkin bildirimini bekleyin.
 8. Bildirim göründüğünde, eklentiye Eklentiler menüsünden erişebilirsiniz.

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altında NHL Nasıl İzlenir (Resmi Olmayan Eklenti)

 1. Açık Kodi Jarvis > Tıklamak sistem > Sonra şuraya git Dosya Yöneticisi > İşte görüyorsun Kaynak ekle seçeneği, üzerine çift tıklayın.
 2. Tıklayın ‘Yok’ diyalog kutusu belirdiğinde > tip Havuz URL’si http://mullafabz.net.rw/Repository/ > Tıklayın Bitti > Depo Adı Türü ‘Mullafabz’ > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 3. Şimdi geri dönüyoruz Kodi Ana Menüsü > seçmek Sistem Menüsü tekrar > Sonra tıklayın Eklenti > Zip Dosyasından Yükle > Mullafabz > Repository.Rising.Tides.zip > Depodan Yükle > Yükselen Gelgit Deposu > Video Eklentileri > Yükselen gelgit > Tıklayın Yüklemek.
 4. Açık Yükselen gelgit Kodi eklentisi > Adresine git Spor Kanalları > bulmak NHL Ağ HD veya NBCSN canlı maçları izlemek için.

ICANUCK Kodi (ICANUCK NHL Akışı)

ICANUCK, Fusion Repository’de bulunan eski bir NHL deposuydu. TVAddons’a karşı bir baskı olduğundan, diğer birçok depo da düştü ve ICANUCK NHL Akışları da.

NHL.TV artık Kodi Eklenti deposunda bulunabilecek resmi bir eklenti haline geldi. Artık mevcut olmayan ICANUCK deposunu yüklemeye gerek yoktur. Yukarıda belirtilen NHL.TV için basit bir kurulum işlemi var.

Kablo olmadan NHL Nasıl İzlenir

Günümüzde mevcut olan inanılmaz çevrimiçi akış hizmetleri nedeniyle spor etkinliklerini çevrimiçi olarak izlemek artık sorun değil. Canlı NHL izlemek için seçebileceğiniz en iyi akış hizmetlerinden birkaçı var:

 1. Askı TV
 2. Fubo TV
 3. ESPN+

Sling TV’de NHL Nasıl İzlenir

nasıl yapılır-izle-nhl-oyunlar-on-sapan-tv

Sling TV, şu anda ABD’de bulunan en iyi çevrimiçi akış hizmetlerinden biridir. Farklı paketlere ayrılan, sunduğu her paket farklı kanallara sahiptir. Sling TV ile çevrimiçi NHL akışı yapmanın en iyi yanı, her iki yayıncıya da erişebilmenizdir; NBC ve Fox Sporları.

Bununla birlikte, akılda tutulması gereken bir şey, Sling TV’nin daha önce bahsedilen yayıncılarla birlikte bölgesel ağlar olduğu ve ABD dışında erişilemeyecekleri. Sling TV servisi coğrafi olarak sınırlandırılmıştır ve bir VPN servisinin yardımıyla yalnızca ABD’den başka herhangi bir yerden erişebilirsiniz.

vpn cta al

NHL Oyunlarını Fubo TV’de İzleyin

nasıl yapılır-wach-nhl-online-on-Fubo-tv

Avrupalı ​​bir ikamet ediyorsanız ve NHL’yi canlı olarak canlı izlemek istiyorsanız, sizin için en iyi seçenek Fubo TV ile yayınlamaktır. Aslında, bir Amerikan çevrimiçi akış hizmetidir ancak akışları yalnızca ABD ile sınırlı değildir ve Avrupa’da erişilebilir.

Fubo TV, çok uygun fiyatlı paketler ve canlı akış eylemi akışı için çok sayıda kanala sahiptir. Resmi NHL yayıncısından yayınlara ev sahipliği yapan BeIN spor kanalında canlı NHL aksiyonunu izleyebilirsiniz; NBC Sports.

ESPN’de NHL Online yayınlayın

watch-nhl-on-espn

ESPN, kaliteli yayın hizmeti ve HD akışı nedeniyle canlı spor etkinlikleri için en iyi seçeneklerden biridir. NHL taraftarları ESPN çevrimiçi akış hizmetine abone olabilir ve her oyunu canlı olarak izleyebilir ve ayrıca ESPN web sitesi aracılığıyla en son haber güncellemeleri ve puanlarıyla güncel kalabilirler..

Ancak ESPN, sadece ABD’de bulunan ESPN + aracılığıyla NHL akışları sağlar. Kanada, İngiltere, Avustralya’da ESPN + ‘a ABD’den erişmek için NHL yayınlamak üzere; bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Bir VPN edinin ve bir ABD sunucusuna bağlanın ve ESPN’de kesintisiz NHL akışının tadını çıkarın.

vpn cta al

Stream Bölgesel ve Piyasa Dışı NHL Oyunları?

Piyasa dışı oyunlar, medya yayın endüstrisinde yaygın olarak kullanılan ve resmi yayıncıların içeriklerini yayınlamadığı veya odaklanmış pazar segmentleri olmayan dünyadaki diğer bölgelere bölgesel katılımcılara sahip yerel liglerin veya ulusal liglerin buharlaştırılmasını sağlamak anlamına gelir..

Bu tür piyasa dışı oyunlar NHL ve MLB tarafından yakın zamanda yasaklandı çünkü bölgesel / yerel yayıncıların güvenilirliğini ve pazar payını zedeliyordu. Bu etkinliklerin yayınları coğrafi olarak kısıtlanmıştır ve çevrimiçi akış hizmetlerine bile yetkisiz bölgelerden akışlarına erişimi kısıtlamaları önerilmiştir..

Bu etkinlikleri kısıtlı bölgelerden canlı olarak yayınlamak için yapabileceğiniz bir şey, farklı çevrimiçi akış platformlarını

 1. Şimdi DIRECTV
 2. Hulu Canlı TV
 3. PlayStation Vue
 4. YouTube TV

Bu hizmetler, kullanıcılara bir dizi spor akışı kanalı sunar ve bir VPN hizmeti yardımıyla akışlarına kolayca erişilebilir. Bir VPN kullanarak bir ABD sunucusuna bağlanabilirsiniz ve canlı etkinlik yayınlarına erişebilirsiniz.vpn cta al

NHL.tv Karartma Nasıl Atlanır

Bir VPN yardımıyla coğrafi kısıtlamaları atlayarak NHL karartmasına erişebilirsiniz. A IP’nizi sorar ve gerçek IP adresinizi bağlı olduğunuz VPN sunucusunun IP adresiyle değiştirir.

Bu nedenle, NHL.Tv karartmasını atlamak ve canlı olarak izlemek istiyorsanız, bir VPN alın, bir ABD sunucusuna bağlanın ve herhangi bir abluka ile karşılaşmadan dünyanın herhangi bir bölgesinden canlı akışlara erişmeye başlayın..

Hepsini Yukarı Sarmak

Ulusal Hokey Ligi’nin başlangıcında sadece bir gün kaldığında, NHL maçlarını çevrimiçi izlemek için çeşitli yöntemler sunduk. Resmi eklentilere sahip bir resmi yöntem vardır ve üçüncü taraf eklentilere sahip resmi olmayan bir yöntem vardır. Resmi Kodi eklentisi için aylık 19,99 ABD doları abonelik ücreti uygulanırken, üçüncü taraf eklentiler için abonelik ücreti uygulanmaz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me