Nisan 2020 İçin En İyi Kodi Çatalları – En İyi Kodi Alternatifleri

Çatallar, uygulamanın orijinal sürümünün tam bir kopyasıdır. Çatallar, orijinal uygulamaların kodlanması ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirilmesiyle geliştirilir. Açık kaynaklı yazılım ve uygulamaların çatallarını yapmak kolaydır.


Kodi, açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır, bu nedenle Kodi’nin çok sayıda çatalı vardır. Bu çatallarla ilgili en iyi şey, destekleyebileceği çeşitli platformlardır. Platformlarıyla ilgili olarak mevcut en iyi Kodi çatallarından bazıları hakkında kısa bir fikir verdik. Bu kılavuzu en iyi kodi eklentileri ve en iyi Kodi VPN kılavuzu kadar kapsamlı hale getirmeye çalıştık.

SPMC KodiVPN Anketine Göre Mayıs Ayının En İyi Kodi Çatalı

en kodi-çatal

Windows için En İyi Kodi Forks

Kodi windows kullanıcıları için en iyi Kodi çatallarından bazıları:

1) DVDFab Medya Oynatıcı

DVDFab Medya Oynatıcı Kodi Fork indirin

Bulabileceğiniz popüler çatallar arasında Kodi’nin tanınmış bir çatalıdır. Başarısının arkasındaki ana sebep çoklu platformudur. Pencerelerden başka, android gibi platformlarda da kullanılabilir.

en iyi kodi çatal

DVDFab Media Player harika Kodi 17.3 çatalları ve Kodi 17.4 çatalları arasında ün kazandı. Ancak, şimdi popüler Kodi 17.6 çatalları arasındadır ve Kodi 17 çatalları arasında öne çıkan bir isimdir..

2) SPMC

SPMC Kodi Çatal İndir

Sempre Medya Merkezi şüphesiz bugün mevcut olan en popüler Kodi çatalı. Harika özelliklere sahip olan bu Kodi çatalı, küresel olarak kullanılmış ve diğer çatallara tercih edilmiştir.

Windows için En İyi Kodi Forks

SPMC Kodi çatalı Koying tarafından geliştirilmiştir; Kodi Vakfı için eski bir android programcısı.

3) Kato Kodi Kripton Çatalı

Kato Kodi Çatal İndir

Kato Kodi Çatal olması harika bir şey çünkü hem Kodi 16 hem de Kodi 17 Çatal. Kullanıcının yardıma ihtiyacı olması durumunda çevrimiçi olarak harika bir topluluk desteği vardır..

Kato kodi çatal

4) LibreELEC

Windows için LibreELEC uygulamasını indirin

LibreELEC, Windows kullanıcıları için Linux üzerinde tasarlanmış bir Kodi çataldır. Bu harika çalışıyor bir SD kart önyükleme gerektirir. Erişilebilirliği Kodi’ye benzer ve resmi Kodi uygulamasına da eklenebilir.

libreelec kodi çatal

Windows 10 için En İyi Kodi Forks

5) Xbian

Xbian indir

Xbian, Windows’a yüklenebilen bir Kodi çataldır ve hızlı olduğu ve daha az yer kapladığı için harika çalışır. İlk olarak Raspberry Pi için üretildi, ancak Windows’ta da kullanılabilir.

Windows 10 için En İyi Kodi Forks

6) Alienware Alpha

Alienware’i İndirin

Bu Kodi çatalı en iyi Kodi çatalları arasında çünkü bir medya kutusu veya başka bir deyişle bir konsol. Kodi Kutularına benzer ve pencerelere kolayca kurulabilir.

Amazon Fire TV / Fire stick için en iyi Kodi Forks

7) FireMC

Bu Çatal en iyi Kodi çatalları arasındadır çünkü Kodi 17.3 kullanıcıları tarafından çok tercih edilir. FireTV Guru, FireMC’yi geliştirdi ve Amazon Fire TV ve Fire Stick ile uyumlu.

firemc kodi çatal

8) STVMC

İndir STVMC Kodi Çatal

Bu çatal Spinz TV geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir; Evet, birçok Kodi kullanıcısının bildiği popüler eklenti. Eklentileri popüler ve en iyi Kodi eklentileri arasında ve şimdi bir Kodi Çatal ile buradalar. Ve bu Kodi çatalının en iyi Kodi Çatalları arasında olduğuna şüphe yok.

STMC kodi çatalı

9) İsa Kutusu

İndir FireTV / Fire Stick için Jesus Box

Jesus Box harika bir Kodi Fork’dur, çünkü 2 haftalık teknik destek sunar ve ömür boyu güncellemeler sunar. Fire Stick veya Fire TV’deki Kodi’yi değiştirmeyi planlıyorsanız harika bir çatal..

Jesus Box kodi çatalı

Jesus Box, Kodi Kripton 17.6 gibi kullanıcılara deneyim sağlayan mükemmel bir Kodi 17.6 çataldır.

10) Teraryum TV

TerrariumTV indir

Terrarium TV’ye karşı korsanlıkla ilgili endişeler var, bu nedenle bu çatalı kullanırken güvende kalmak için bir Firestick VPN kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Tüm yayın meraklıları Terrarium Kodi eklentisine aşinadır, ancak şimdi geliştiricisi bir adım ileriye giderek Kodi Fork’u yarattı. Kodi gibi davranan ve eğlence için kullanılabilen bir uygulama.

teraryum tv kodi çatal

Android için En İyi Kodi Forks

11) MyGica

İndirme: MyGica Kodi Fork APK: https://tinyurl.com/y96vwdpj

Bu çatal en iyi Kodi 17 çatalları arasında, özellikle Kodi 17.4 çatalları arasındadır. MyGica Kodi çatalı Android cihazlar için üretilmiştir. En son Android cihazlarla uyumludur ve harika bir deneyim sunar.

MyGica kodi çatalı

Kodi çatalları apk bulmak genellikle ve kolay bir iş değildir, ancak bunu sizin için yaptık.

12) EBox MC

İndirme: EBox MC APK

Bu şaşırtıcı yeni Kodi çatalı 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile geliyor. Bu kutu, kullanıcıların ihtiyaçlarının ötesine geçmelerini ve istedikleri akışı gerçekleştirmelerini sağlar. Android cihazlarla mükemmel çalışır.

EBox MC kodi çatalı

13) Nodi

Nodi, Android cihazlarda iyi çalışan başka bir Kodi çataldır, ancak MyGica’nın aksine yeni sürümlerde çalışmaz. 4.4 Android ile uyumludur. Nodi’nin SPMC gibi kendi dizin yolu var.

nodi kodi çatalı

14) Vdub Stil MC 17.6 Kripton

İndirme: VDub Style APK

Bu Kodi çatalı, şaşırtıcı işlevselliği nedeniyle son zamanlarda manşetler yapıyor ve bu yüzden kesinlikle en iyi Kodi çatalları 2018’e koyduk. Bu çatal android cihazlarda tadını çıkarabilirsiniz. Yani, Kodi’yi bununla değiştir ve tadını çıkar!

Vdub Style MC 17.6 Kripton kodi çatalı

En İyi Kodi Linux Forks

15) OSMC

Linux için OSMC Kodi Fork indirin

OSMC, kendisini “halk için insanlar tarafından oluşturulan bir medya merkezi” olarak adlandıran açık kaynaklı bir medya merkezidir. Gerçekten de Linux kullanıcıları için Kodi Forks’lardan biridir. Linux kullanıcıları açıkça diğer platformların kullanıcılarından farklıdır ve favori içeriklerini farklı uygulamalar üzerinden yayınlamakta zorlanıyorlar.

osmc kodi çatal

16) OpenELEC

OpenELEC Kodi Çatal İndir

Aslında bir medya merkezi olarak kullanılabilen açık kaynaklı bir medya merkezi paketidir. Linux üzerinde programlanmıştır ve tüm yayın meraklıları için çok kullanışlıdır. Akış Gurus, Kodi VPN’den daha yenilikçi olduğunu iddia etti ve bu karar vermeniz için.

openelec kodi çatal

En İyi Kodi Açık Kaynak Çatalları

17) MrMC

MRMC Kodi Çatal İndir

Amazon, Kodi’yi uygulama mağazasından kaldırdığı için, MrMC yerini aldı ve büyük bir ün kazandı. MrMC, açık kaynak kodlu ve herhangi bir cihazda kullanılabilen değiştirilmiş bir Kodi formudur. Televizyon ve video oynatıcılar için 10 metrelik bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

mrmc kodi çatal

18) CEMC

CEMC indir

Community Edition Media Center, ünlü Kodi’nin açık kaynaklı bir çatalıdır ve Kodi’nin yanına hiç tereddüt etmeden kurulabilir. CEMC geliştiricileri tarafından garanti edildiği gibi herhangi bir sorun veya girişim olmayacaktır..

CEMC kodi çatalı

En İyi Kodi Raspberry Pi Forks

19) RasPlex

RasPlex indir

Rasplex, Raspberry Pi’nizde akışların ve her şeyin tadını çıkarmak için uygun bir Kodi Çatalıdır. Kodi’nin modifiye edilmiş bir versiyonu, özellikle Raspberry Pi kullanıcıları için.

RASPLEX kodi çatalı

20) OpenPHT

OpenPHT indir

OpenPHT sadece bir Kodi çatalı değil, aynı zamanda RasPlex’in bir çatalıdır. RaspberryPi kullanıcıları için de tasarlanmıştır, ancak Windows, Linux ve Mac’e de yüklenebilir.

OpenPHT kodi çatalı

En İyi Kodi Satıcısı veya Cihaz Çatalları

21) ZDMC

ZDMC indir

ZDMC, Zidoo Cihaz Üreticileri tarafından geliştirilen bir Kodi çataldır ve Kodi’nin genellikle üzerinde çalışmadığı RK3368 yongaları vardır. Kullanıcılar bu yongalarda ZDMC’yi kullanabilir ve herhangi bir sorunla karşılaşmazlar.

zdmc kodi çatal

22) WeTek Medya Oynatıcı

WeTek indir

WeTek mükemmel bir medya merkezi ve kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Kodi çataldır. Kullanıcılar Kodi gibi WeTek kutularının ve yazılımlarının keyfini çıkarabilir.

wetek kodi çatalı

Artık işe yaramayacak en iyi Kodi Old Forks

 1. Crystalbuntu
 2. E2BMC
 3. GeeXboX
 4. iConsole
 5. OpenBricks

Kodi Forks İndir

 1. DVDFab Medya Oynatıcı Kodi Fork indirin
 2. SPMC Kodi Çatal İndir
 3. Kato Kodi Çatal İndir
 4. Windows için LibreELEC uygulamasını indirin
 5. Xbian indir
 6. FireMC Kodi Çatal İndir
 7. İndir STVMC Kodi Çatal
 8. İndir FireTV / Fire Stick için Jesus Box
 9. TerrariumTV indir
 10. İndirme: MyGica Kodi Fork APK
 11. İndirme: EBox MC APK
 12. İndirme: Nodi APK
 13. İndirme: VDub Style APK
 14. Linux için OSMC Kodi Fork indirin
 15. OpenELEC Kodi Çatal İndir
 16. MRMC Kodi Çatal İndir
 17. CEMC indir
 18. RasPlex indir
 19. OpenPHT indir
 20. ZDMC indir
 21. WeTek indir

Son sözler

En iyi Kodi çatalları 2018 arasındaki kullanıcılar için en iyi Kodi çatallarından bazılarını tartıştık. Bu çatallar Kodi’nin değiştirilmiş formlarıdır ve Kodi’ninki gibi sadece işlevsellik deneyimi sağlarlar. Bununla birlikte, bazı ayarlamalar ve yenilikler olabilir, ancak bazı aksaklıklar da olabilir. Bir deneyin ve bize bildirin!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map