Nisan 2020 için 16 En İyi Kodi Deposu

Kodi depoları, saatlerce süren eğlence ve çevrimiçi akışla kullanıcılarını büyüleyen kanal koleksiyonudur. En iyi Kodi depolarından bazıları büyük bir veritabanı içerebilirken, diğerleri bir veya iki kanaldan oluşabilir.


Kodi’de ücretli bir VPN veya Kodi için en iyi ücretsiz VPN kullanmanızı gerektirebilecek belirli bir bölümde kısıtlanmış belirli depolar vardır. En iyi Kodi depoları listemizi görüntülemek için okumaya devam edin!

En iyi Kodi depoları, sadece geniş bir kanal veritabanı değil, aynı zamanda Kodi kullanıcıları arasında büyük popülerliğe sahip olanlardır..

10 En Yeni Kodi Deposu – Güncellendi Nisan 2020

1. Kodi İsrail Deposukodi israil üst kodi deposu

Kodi İsrail, akarsu filmleri, TV şovları, çizgi filmler, anime, canlı sporlar, haberler, IPTV, müzik, yetişkinlere uygun içerik ve çok daha fazlası için tüm popüler ve en iyi Kodi eklentilerini bulabileceğiniz büyük bir kütüphane gibidir. Kodi İsrail deposunda bulunan en iyi Kodi eklentilerinden bazıları Exodus, Covenant, Poseidon, Live Hub, Başlangıç, Gurzil, Spor Dünyası, İhlal, iPlayer WWW, IPTV Bonanza, Çocuk Tüpü, Kiss Anime, USTVnow, DeathStar, FireCat vb..

Kodi İsrail kısa süre önce yıkıldı, ancak kısa süre içinde yeni bir URL ile yeniden oluşturuldu ve şimdi harika çalışıyor. Tüm eklentilere sahiptir ve kütüphanesine birkaç harika eklenti daha eklenmiştir.

2. Kodi için Maverick Deposumaverick kodi deposu

Maverick deposu, kullanıcıların filmleri ve TV şovlarını akışını sağlayan kendi Maverick Kodi eklentisine ev sahipliği yapar. Bununla birlikte, Joker Sports, The Magic dragon Kodi eklentisi vb.Gibi diğer popüler isimlere de sahiptir. Maverick repo, tüm dünyadaki birçok kullanıcı tarafından test edilmiş ve önerilmiştir..

3. Tüm Eyez On Me Kodi Deposuüzerimdeki tüm eyez kodi deposu

Tüm Eyez on Me deposu, canlı TV, TV şovları, filmler, belgeseller, çocuk içeriği, müzik, spor ve çok daha fazlası için akışa izin veren Kodi eklentisi nedeniyle popüler oldu. Bunun dışında, bu depo Indigo, Genesis Reborn, FilmON, UKTV Play, YouTube, Disney junior vb.Gibi en iyi Kodi eklentilerinden bazılarına sahiptir..

4. Kodi BaeKodi Bae Deposu 2018

KodiBae deposu, barındırdığı ana Kodi eklentilerinden dolayı Kodi endüstrisinde piyasaya sürüldükten hemen sonra tatlı bir yer kazandı. Kütüphanesinde sınırlı miktarda Kodi eklentisi vardır, ancak hepsi Ultimate IPTV, PrimeWire, 9Anime, Sportie, Sports365, cCloud TV vb.Gibi birçok kullanıcının kullanmayı sevdiği harika Kodi eklentileridir..

Kodi Bae deposu zaman zaman eklentilerini güncellemeye devam ederek güvenilir bir depo olmasını sağlar.

5. Üstünlük Kodi Deposuen iyi üstünlük kodi repo

Supremacy Kodi deposu kendi eklentisini barındırmaya başladı ancak yavaş yavaş bazı harika Kodi eklentilerinin evi haline geldi. Supremacy Kodi deposu, kullanıcıların film, Spor, IPTV ve çok daha fazlasını izlemelerini sağlayan Plane MMA, SportsDevil, Night Terrors, Aspis, Atriox vb.Gibi en iyi Kodi eklentilerinden bazılarına sahiptir..

6. Basitçe Caz Repo Basitçe-Caz-kodi-depo

Lansmanından sonraki birkaç ay içinde Simply Caz Repo, Kodi dünyasını bir fırtına ile ele geçirdi. Simply Caz Repo’nun en iyi Kodi deposu haline gelmesinin nedeni, Kodi kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılan büyük kanalların toplanmasıdır. Örneğin, deposunda Exodus, Castaway, SportsDevil ve diğer en iyi eklentileri bulabilirsiniz.

7. DK-XBMC DeposuDK_XBMC

DK-XBMC Deposu, çeşitli dil özürlü eklentileri olan harika bir yeni depodur. İngilizce, Tayca, Hintçe, Kantonca gibi farklı dillerin içeriğini sağlayan eklentilere erişebilirsiniz. Bu eklentiler de biraz nadirdir, ancak mutlaka eğlencelidir. Bu eklentiler arasında animego, animehere, AsianHorror, bharatmovies, cartoongo, Dkevents, DramaCrazy, Drama Go, Filipino On Demand v3, vidics vb..

8. Zomboided Depo Zomboided kodi deposu

Zomboided Repository, yakın zamanda bu deposu kurmaya değecek tek ama kullanışlı bir kanala sahip yeni Kodi deposuna da eklendi. OpenVPN Kodi yöneticisi, Kodi kullanıcılarının Kodi yazılımına, yasadışı eklentileri kolaylıkla kullanabilecekleri bir VPN hizmeti yüklemeleri için bir platform sağladığı bu Kodi deposundadır..

9. Perflix TVPerflix TV Kodi Deposu

Perflix TV, aynı zamanda yalnızca video kanalları içeren yeni Kodi deposudur. Bu deponun canlı gösterilecek hiçbir şeyi olmayacak, ancak boks dünyasından, paranormal etkinliklerden, komedi devrelerinden ve YouTube’dan dünyadaki en iyi kliplerle kullanıcılarını eğlendiriyor.

10. Baloncuk Havuzu akış kabarcıklar addon kodi üzerinde

Bubbles Deposu, Exodus’un yerini alma potansiyeline sahip yeni Kodi deposudur. TV şovları ve filmlerin yanı sıra Kodi yazılımı ve kutuları için birkaç program kanalı listesi sağlar.

6 Eski ve En İyi Kodi Depoları

1. Süper RepoEn İyi Kodi Depoları

Rakipsiz Süper Repo’yu yenebilecek Kodi deposu yok. 3.000’den fazla kanalı ile dünyanın en büyük Kodi deposudur. Canlı sporlardan filmlere, oyun oynamaya, çizgi film izlemeye kadar Super Repo’da hepsi var. Kodi fanatiklerinin tüm kanallarında sörf yapması 6 aydan fazla sürecek ve hala şaşkına dönecek.

2. Noobs ve İneklerNoobs ve Nerds kodi deposu

Noobs ve Nerds, Super Repo’dan sonra kanal yükleriyle kesinlikle yüzünüze bir gülümseme koyabilecek en iyi Kodi deposudur. Son zamanlarda bilinmeyen nedenlerle URL’sinde bir değişiklik geçirmiş olmasına rağmen, kararlı bir havuzdur, ancak bu, aileniz için eksiksiz bir eğlence paketi olduğu gerçeğini değiştirmez. Depo ayrıca çocuklar için en sevdikleri şovların keyfini çıkarabilecekleri bazı kanallar içeriyor.

3. Kodi Resmi DeposuKodi Eklenti Deposu

Kodi’nin, Kodi içinde bulunabilen ve kolayca alınabilen kendi resmi deposu vardır. Resmi bir depo olduğundan, film veya TV şovu yayınlayacak herhangi bir kanal bulamayabilirsiniz. Ancak, haberleri izleyebileceğiniz, canlı spor yapabileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz ve kaliteli zaman geçirmek için birçok harika şeyi izleyebileceğiniz geniş bir çevrimiçi kanal veritabanı gösterir..

4. Bas Tilki DeposuBass Fox Kodi Deposu

Bass Fox Repository, filmleri ve TV şovlarını kolayca yayınlayabileceğiniz kanallara erişmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kullanıcılarına, birçok popüler kanalın sağlayamayacağı canlı spor akışı sunar. Hiç şüphesiz aile eğlencesi için en iyi Kodi deposundan biri.

5. Genie TV DeposuGenie Talk TV Kod Deposu

Genie TV birkaç yıldır var ama bazı ciddi Kodi hayranları tarafından duyulmadı. Bu Kodi deposu, TV şovları, filmler, belgeseller ve çok daha fazlasını sunan kanalları nedeniyle anlatmaya değer.

6. K3l3vra DeposuK3l3vra kodi deposu

Bu depo, en iyi Kodi veri havuzu listesinden en küçük veritabanına sahip olabilir, ancak aynı zamanda en etkilidir. Işıkları atmaya değer en klasik kanallardan bazılarını içerir. Filmleri, TV şovlarını ve Sporları yayınlar.

Kodi Depoları Paketi Dosyaları

Kodi depoları zip dosyası indirmeleri için bağlantılar aşağıda verilmiştir:

 • Süper Repo İndirme Bağlantısı: http://srp.nu
 • Noobs ve İnekler Download Link: Zip Dosyasını İndir
 • Xunity Talk Deposu İndir Bağlantı: http://bit.ly/2z2xvuG
 • Dandy Media İndir Bağlantısı: http://bit.ly/2xA4JOu
 • Bas Tilki: http://bit.ly/2wyMZWu
 • Genie TV İndirme Bağlantısı: http://genietv.co.uk/repo/
 • K3l3vra Deposu İndir Bağlantı: http://bit.ly/2xdZXKv
 • Kodi İpuçları Deposu İndir Bağlantı: http://repo.koditips.com/
 • İyi Felsefe Havuzu Download Link: http://bit.ly/2dRJk9D
 • Ares: Zip Dosyasını İndir
 • Simply Caz Deposu İndir Bağlantısı: Zip Dosyasını İndir
 • Zomboided: http://bit.ly/2czmHFu
 • Merlin İndirme Linki: http://bit.ly/2z2OHA9
 • Perflix TV İndirme Bağlantısı: http://perflix.16mb.com/repo/
 • Bubbles Bağlantıyı İndir: https://bubbles4kodi.com/

Şeyler Sarmak İçin

Tüm büyük Kodi depolarını tarandığımız ve en iyilerini elle seçtiğimiz bu makaleden en iyi Kodi depolarını bulmak daha kolaydır. Kodi’deki son baskılar nedeniyle, bu depoların gelecekte çalışacağına dair bir garanti yoktur. En iyi Kodi depolarından bazıları son birkaç haftada gizemli bir şekilde kayboldu ve takip edilecek daha fazla şey olabileceği gerçeğini inkar etmek yok.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map