NordVPN Netflix: Netflix Kısıtlamasını Aşmak için Güvenli Bir Çözüm (% 100 Çalışma)

Farklı bölgelerin Netflix kütüphanesine erişmek artık eskisi gibi bir sorun değil. Kredi, Netflix geçici çözümü için en iyi VPN hizmetlerinden biri olan NordVPN’e gidiyor. NordVPN Netflix sunucularını yükselttikten sonra, kullanıcıların Netflix’in coğrafi kısıtlamalarını atlamasını sağladı ve akıllı koruması tespit edilmemiş Netflix VPN engelleyici tarafından. NordVPN ve Netflix hakkında daha fazla bilgi edinmek için, NordVPN kullanarak Netflix coğrafi kısıtlamasını hala atlayamıyorsanız, bu kılavuzu izleyin veya Netflix VPN kılavuzunun tamamına erişin..


Netflix, netflix’te izlemek için en iyi şovu seçmede heyecan yarattığı yüksek kaliteli akış hizmeti ve kütüphanesinde bulunan şaheser içeriği nedeniyle şu anda yayın dünyasının hükümdar kralıdır. Birkaç rakip Netflix ile rekabet etmek için akış pazarına girdi, ancak ne yazık ki Netflix’in sunduğu çok yönlülük nedeniyle yapamadı.

Netflix’in en büyük rakiplerinden biri, yakın zamanda Netflix ile kafa kafaya gitmeye çalışan Amazon Prime. Amazon Prime tarafından alınan büyük bir tanıtım ve övgüye rağmen, en popüler akış hizmetini yenemedi.

Netflix hakkında en iyi şey, dünya çapında yaklaşık 200 ülkede küresel olarak kullanılabilir olmasıdır. Netflix’in kullanılabildiği bazı önemli ülkeler:

En Popüler Netflix Ülkeleri

AfganistanMacaristanPortekiz
ArjantinİzlandaRomanya
AvustralyaHindistanSuudi Arabistan
AvusturyaEndonezyaSingapur
BangladeşİranGüney Kore
BelçikaIrakispanya
BrezilyaİrlandaSri Lanka
Bulgaristanİsrailİsveç
Kanadaİtalyaİsviçre
ŞiliJaponyaTayvan
KolombiyaMalezyaTayland
DanimarkaMeksikaTürkiye
MısırHollandaUkrayna
FinlandiyaYeni ZelandaBirleşik Arap Emirlikleri
FransaNorveçBirleşik Krallık
AlmanyaPakistanAmerika Birleşik Devletleri
YunanistanFilipinlerUruguay
Hong KongPolonya

Bununla birlikte, Netflix’in henüz mevcut olmadığı ve nedenlerinin hala bilinmediği dört önemli ülke var. Bu ülkeler:

 1. Çin
 2. Kırım
 3. Kuzey Kore
 4. Suriye

Bir tıkırtı izleyicisiyseniz ve zamanınızı en yeni ve cızırtılı içeriği izleyerek geçirmeyi seviyorsanız, Netflix’i denemeniz gerekir. Çeşitli bölgelerden gelen tüm şaşırtıcı ve eğlenceli içeriğe sahiptir ve en iyi yanı Netflix’in her içeriğe HD kalitesinde sahip olmasıdır. Tüm bunlara sahip olan Netflix aboneliği, diğer akış hizmetlerine kıyasla çok makul, bu da kullanıcıları tarafından çok tercih ediliyor. Netflix ile ilgili bir başka harika şey, kullanıcıların diğer akış hizmetlerinin sahip olduğu gibi oynatma sorunları hakkında endişelenmesi gerekmemesidir..

NordVPN Netflix ve Amerikan Netflix ile Çalışır ?

VPN hizmetleri, özellikle binge gözlemcileri için akış ve torrent ihtiyaçları için VN hizmetlerini kullandıkları için, netizenler için bir gün araca sahip olmak için gerekli hale geldi. Netflix’in coğrafi kısıtlamalarını atlamak VPN hizmetleri için bile kolay olmadığı için Netflix’e odaklanan yalnızca birkaç VPN hizmeti.

NordVPN Netflix ve Amerikan Netflix ile çalışır mı?

Başlangıçta, kullanıcılar özel internet erişimi netflix vpn ve proxy hizmetlerini kullanarak kısıtlamaları atlayabildiler. Netflix, proxy sunucularını ve VPN hizmetlerini engelleme konusunda akıllıca hareket ettiğinden, birçok VPN hizmetinin kısıtlamaları atlaması neredeyse imkansız hale geldi.

NordVPN, Netflix VPN engelleyicilerini ve coğrafi kısıtlamaları atlayabilen en kaliteli VPN hizmetlerinden biridir. Tüm dünyadaki kullanıcılar NordVPN kullanıyor ve Netflix ABD’ye erişimde bu kadar tuhaf bir sorun yok. Bunun yerine, kullanıcılar Netflix ABD ile hızı ve bağlantısı hakkında hizmeti takdir ettiler.

NordVPN Kullanarak Amerikan Netflix Nasıl Gidilir?

NordVPN ABD Netflix deneyiminin keyfini çıkarmak için, kullanıcıların resmi NordVPN sitesinden bir abonelik planı almaları gerekir. NordVPN tarafından sunulan zaman geçerliliklerine göre farklılaştırılmış üç farklı paket planı vardır. Bu NordVPN paketleri arasında, 3 yıllık paket planı, indirimli fiyatı ve Netflix sevenler için özel bir anlaşma nedeniyle kullanıcılar tarafından çok tercih edilen plan.

NordVPN Kullanarak Amerikan Netflix Nasıl Gidilir?

NordVPN paketlerinin fiyatlandırılmasıyla ilgili en iyi şeylerden biri, diğer servis sağlayıcılara kıyasla her kullanıcı için pazarda rekabetçi ve çok makul olmalarıdır..

Netflix ABD NordVPN kullanıcılarının engellemesini kaldırmak için şu adımları izlemeniz gerekir:

 1. Resmi NordVPN sitesine gidin ve istediğiniz paket planını seçin.
 2. Giriş için bir hesap oluştur.
 3. Seçtiğiniz plan için Ödeme yönteminizi seçin.
 4. Şimdi, NordVPN masaüstü uygulaması istemcisini indirin veya başka bir cihaz kullanıyorsanız, sitelerinde bulunan NordVPN’in ilgili işletim sistemi tarafından desteklenen uygulamasını indirin.
 5. Uygulamayı cihazınıza yükleyin.
 6. Uygulamayı açın ve NordVPN hesabınıza giriş yapın.
 7. Bir ABD sunucusuna bağlanın. Her VPN hizmetinde seçebileceğiniz sunucular listesi ve NordVPN’de ABD için 1800+ sunucu bulunmaktadır. Uygulamada sağlanan sunucular listesinden giriş yaptıktan sonra istediğiniz yeri seçmeniz yeterlidir.
 8. Şimdi Netflix’i açın ve hesabınıza giriş yapın, kütüphanede eklemeler göreceksiniz.

İşte bu! Artık Netflix ABD kütüphanesine erişiminiz var.

NordfPN ile Netflix Nasıl Güvenli İzlenir ?

Binge saatleri, VPN ve proxy üzerinden coğrafi kısıtlamaları atlamanın yasal sınırlarını aşmak zorunda kalsalar bile akış ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman bir çıkış yolu vardı. Bunu Netflix ile yapmayı denediler ve başlangıçta başarılı oldular, ancak Netflix bunu fark edip karşılayacak kadar akıllıydı.

NordfPN ile Netflix Nasıl Güvenli İzlenir?

Netflix VPN yasağı yürürlüğe girdi ve tüm proxy ve VPN hizmetlerinin kısıtlamalarını kırmamak için Netflix tarafından akıllı bir VPN dedektörü ve engelleyici yerleştirildi. Birçok tanınmış VPN hizmeti bu Netflix VPN yasağını atlayamadı, ancak özellikle ücretsiz VPN hizmetleri. Bununla birlikte, NordVPN gibi birinci sınıf VPN servislerinin, diğer ucuz ve düşük kaliteli VPN servislerinin aksine VPN dedektörlerinden geçmenin bir yolunu bulması sadece bir zaman meselesiydi. Şu andan itibaren, kullanıcıya Netflix VPN yasağını atlama yeteneği sağlayan yalnızca birkaç VPN hizmeti var.

NordVPN, Netflix’e dünyanın her yerinden erişmek isteyen kullanıcılar için özel sunuculara sahiptir; bunlar NordVPN sunucularıdır:

Netflix ABD (ABD):

ABD bölgesinden NordVPN sunucuları Netflix ABD kütüphanesine erişmek için mükemmeldir ve kullanıcılar 1800+ sunucudan birini seçebilir.

Netflix Kanada (CA):

Netflix Kanada kitaplığına erişmek isteyen kullanıcılar için, Kanada bölgesindeki 300’den fazla NordVPN sunucusundan seçim yapabilirler.

Netflix Hollanda (NL):

Netflix Avrupa kütüphanesi için özlem isteyen Netflix hayranları, NordVPN Hollanda bölgeleri için yaklaşık 300 sunucu sunduğu için NordfPN Hollanda sunucuları üzerinden Netflix’e erişebilir.

Netflix Japonya (JP):

Japon içerik ve kitaplığıyla Netflix’e erişmek artık NordVPN kullanıcılarına 60’dan fazla Japonca sunabildiği için NordVPN tarafından kolaylaştı.

VPN kullanıcıları, NordVPN Netflix UK sunucusuyla ilgili sosyal medya platformlarındaki önemli bir noktaya işaret etti, bunun işe yaramadığından ve kullanıcıların Netflix UK’ye İngiltere sunucuları üzerinden erişemediğinden şikayet etti. İşte NordVPN Netflix 2018 hakkında şikayet eden birkaç kullanıcı konu.

Tartışmadan yorum Josh_august’un tartışmadan yorumu "Bir VPN ile bağlandığımda İngiltere Netflix’te bildiğim bir gösteri göremiyorum".

Tartışmadan yorum yapma .

Ancak, Netflix USA sunucuları tüm hızıyla çalışıyor ve kullanıcılar tarafından övgü alıyorlar. Sonuçta, ABD bölgesinden 1800’den fazla NordVPN sunucusu var. Akılda tutulması gereken bir başka şey, en çok erişilen Netflix bölgesinin çeşitlilik ve özel içerik nedeniyle Netflix ABD olmasıdır..

NordVPN Netflix Özellikleri

VPN hizmetleri her zaman özellikleri açısından birbirleriyle karşılaştırılır, çünkü kullanıcılar gizlilik ve güvenlikleri konusunda çok hassastırlar ve bu nedenle karar vermeden önce her yönü ölçmek isterler. Netflix VPN engelleyiciyi atlamak kolay bir şey değildir ve sadece birkaç VPN hizmeti bunu yapabilir. Bu VPN hizmetlerinden biri olan NordVPN’in kullanıcılarına sunabileceği çok şey var.

NordVPN, kullanıcılarına DNS sızıntısı ve sıfır günlük tutma olmadan en son çevrimiçi gizlilik ve koruma sunar. Nord

NordVPN Netflix Performans ve Test Raporu İnceleme

NordVPN, sunucuları bant genişliğini geçemediği için akış hızını yavaşlatan diğer akış hizmetlerinin aksine akış hizmetlerine müdahale etmemesi ile ünlüdür. Ancak, NordVPN ABD sunucuları test edildiğinde büyük miktarda bant genişliği geçirdi; hız 45 ila 60 mbps arasında değişiyordu, bu da HD kalitesinde çevrimiçi içerik akışı için mükemmel bir hız ve NordVPN’i Netflix akışı için inanılmaz bir seçenek haline getiriyor.

VPN, OpenVPN protokolünde 2,048 bit DH anahtarlarıyla 256 bit AES şifrelemesi sunar. NordVPN kullanıcıları aynı anda 6 cihaza bağlanabilir ve dünya genelinde inanılmaz bağlantı hızıyla 4800+ sunucuya erişebilir.

NordVPN Netflix Reddit

NordVPN Netflix ile ilgili kullanıcı yorumlarını görmek için Reddit’i ziyaret ederseniz, karışık eleştirilerin mevcut olduğunu göreceksiniz. Bazı kullanıcılar NordVPN Netflix sunucularının çalışmadığından şikayet ettiler ve diğerleri NordVPN Netflix 2018’i övdü. İşte size net bir resim vermek için birkaç konu:

Tartışmadan yorum Symbolicdeathwish’in tartışmadan yorumu "nord VPN artık netflix’te çalışmıyor".

Tartışma yorumu IlexAquafolium’un tartışma yorumu "nord VPN artık netflix’te çalışmıyor".

Aşağıdaki ileti dizileri 6 aylıktır ve bu kullanıcılar NordVPN sunucularının Netflix VPN engelleyicisini veya coğrafi kısıtlamaları atlayamadığından şikayet etti.

Tartışma yorumu Cameron69er’ın tartışma yorumu "nord VPN artık netflix’te çalışmıyor".

Ancak, bu konu 4 ay önce gönderildi ve kullanıcı sunucuları onun için çalıştığını iddia ediyor. Bir önceki konuya yorum yapan bir kullanıcı, yorum aşağıda yayınlanmıştır, başka bir iyi düşünce paylaştı:

Tartışma yorumu KingHeenrry’in tartışma yorumu "nord VPN artık netflix’te çalışmıyor".

NordVPN Netflix Sık Sorulan Sorular

NordVPN Netflix ile çalışmıyor

Bu, hemen hemen her forumda bulacağınız en yaygın sorgudur. Nedeni, eski ve Netflix VPN yasağı veritabanında oturum açan NordVPN sunucuları veya insanlar tarafından yaygın olarak kullanılan ve sistem önbelleklerinde oturum açan sunucular, bu sunucular kısıtlamayı atlayamaz ve flamalar için güçlük çekemez.

Bununla birlikte, akılda tutulması gereken bir şey, Netflix için NordVPN sunucularının iyi çalıştığı ve birden fazla bölge için kullanılabilir olduğu.

Nordvpn Netflix Yavaş

NordVPN Netflix, genellikle geçtikleri bant genişliği oldukça şaşırtıcı olduğu için çok hızlıdır. Ortalama olarak, NordVPN sunucularından geçen hız yaklaşık 40 ila 60 mbps’dir, bu da herhangi bir akışlı geek için gerçekten iyi.

Bununla birlikte, hala herhangi bir bant genişliği veya hız sorunu yaşıyorsanız, kişisel bağlantı hızınızı kontrol etmeli veya ISS’nize danışmalısınız..

NordVPN ABD Netflix Sunucuları Coğrafi Kısıtlamayı atlayamıyor

Bu sorgu sadece biz değil, aynı zamanda dünyadaki birçok insan NordVPN ABD Netflix sunucularını kontrol etti ve hepsi sorunsuz çalışıyor.

NordVPN Netflix Çin’de Mevcut mu?

Çin’de ne Netflix ne de NordVPN mevcut değildir. Netflix hizmeti, dünya çapında yüzlerce ülkede mevcuttur, ancak Çin’de mevcut değildir. Benzer şekilde, NordVPN’in Çin’de sunucusu yok; Japonya, Güney Kore ve diğer birçok Asya ülkesinde sunucuları var.

Nordvpn Netflix Japonya

nordvpn netflix japonya

NordVPN, Japonya’da yaklaşık 63 sunucuya sahiptir, bu da tüm Asya ülkeleri arasında en fazla NordVPN sunucusu anlamına gelir. Öte yandan, Netflix 2015 yılında Japonya’da piyasaya sürüldü ve şu an itibariyle Netflix Japonya’nın en büyük içerik kütüphanesine sahip olduğu söyleniyor..

Netflix Japonya ile ilgili bir başka harika şey de inanılmaz Anime içeriğine sahip olmasıdır. Tüm Anime hayranları NordVPN Netflix Japonya sunucularını kullanarak Netflix Japonya’ya kolayca erişebilir.

Son sözler

NordVPN Netflix sunucuları, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kullanıcının çevrimiçi olarak mevcut en iyi kalitede içerik akışı için NordVPN US Netflix ve diğer NordVPN Netflix sunucularına erişmesini sağlıyor.

Kullanıcıların en iyi çevrimiçi akış hizmetini en iyi VPN hizmetlerinden biriyle ve dünya genelinde 4800’den fazla sunucunun kullanılabilirliğiyle birleştirerek kullanıcıların keyif aldığı akış deneyimini hayal edin.

NordVPN Netflix sunucularının hız testi, NordVPN ile birlikte kullanıldığında Netflix’in akış hızının eşsiz olduğunu ve denemeye değer olduğunu kanıtladı. Biri en önemli şey ve takdir etmek bir nokta NordVPN canlı sohbet yoluyla 7/24 kullanılabilir müşteri destek hizmetidir. Netflix’e kodi’den de erişebilirsiniz. veya kodi eklentilerini kullanarak binlerce TV şovuna erişin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map