Nova Build Kodi’yi Leia, Krypton, Jarvis ve Firestick’e Yükleme

Nova Kodi Build, en iyi kodi yapıları arasında çok etkileyici, nezih ve iyi organize edilmiş. Çok çekici ama basit bir arayüze sahip; büyük kullanım kolaylığı sağlayan.


En iyi kodi eklentilerine gelince, bir tıkırtı izleyicisinin sahip olmak istediği neredeyse tüm eklentilere sahiptir. Çevrimiçi gizliliğinizi korumak için her zaman güvenilir bir Kodi VPN hizmeti kullanın, çünkü derlemelerde bulunan eklentilerin kullanımı biraz riskli olabilir.

Kullandığı cilt Xonfluence Skin’dir ve 200 MB’ın üzerindedir, ancak eklenti en son Filmleri ve TV Şovlarını mükemmel bir şekilde gösterir. Cihazınıza nova build kodi’nin nasıl kurulacağını görmek için kılavuzumuzu izleyin:

Nova Build Kodi’yi Leia ve Krypton’a Yükleme

 1. Başlatmak Kodi > Tıkla Ayarlar Simgesi > Açık Dosya Yöneticisi > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.nova build kodi nasıl kurulur
 2. Tıklayın ‘Yok’ > Bunu yaz URL http://thelittleguysco.net/kodi/ > Tamam’ı tıklayın > Kaynağı şu şekilde adlandırın: Küçük çocuklar > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam adı ve kaynak URL’yi tekrar kontrol ettikten sonra iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.kripton sürüm 17.6 veya daha düşük bir sürüm üzerinde nova build kodi nasıl kurulur
 3. Geri dönmek Ana ekran > Tıklayın Eklenti Bölüm > Tıkla Paket yükleyici Sol üst köşedeki simge > seçmek Zip Dosyasından Yükle.nova yapı kodi
 4. Tıklamak Küçük çocuklar > seçmek plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Bildirimin belirtilmesini bekleyin Basit Kurulum Sihirbazı Yüklendi.nova build kodi jarvis sürüm 16 veya üstü üzerine nasıl kurulur
 5. Geri dön Ana ekran > seçmek Program Eklentileri > Tıklamak Basit Yapı Sihirbazı > Tıklayın rohas Yapılar > Tıklayın Nova> Herhangi bir sunucu arasından seçim yapabilirsiniz.nova build kodi firestick nasıl kurulur
 6. Tıklamak Yeni Kurulum > Bir iletişim kutusu açılacaktır > Tıklayın Devam etnova build kodi kurulumu
 7. Derleme kurulacak > İstediğinde profili yeniden yükle, Tıklayın Kapatmaya Zorla. Şimdi basitçe tekrar başlat Kodi’niz ve Nova Yapı başlayacak.

Nova build Kodi’yi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Yükleme

 1. Açık Kodi.
 2. Tıklamak Dosya Yöneticisi.
 3. Çift tıklama Kaynak ekle.
 4. Tıklayın <Yok>.
 5. Bunu yaz URL: http://thelittleguysco.net/kodi/ > Tıklayın Bitti.
 6. N-ame bunu kaynak ‘Little Guys’ > Tıklayın Bitti > Tıklayın Tamam.
 7. Ana ekrana dönme > Tıklayın sistem.
 8. Tıklamak Eklenti.
 9. seçmek Zip dosyasından yükle.
 10. Tıklamak Küçük çocuklar > plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Eklenti yüklü bildirimi bekleyin.
 11. Şimdi Ana ekrana dönün > Tıklama Sistemi > Eklentiler sekmesini tıklayın > Program Eklentilerini Aç > Tıklayın Basit Yapı Sihirbazı > seçmek Rohas Yapıları > Tıklayın Nova.
 12. Tıklamak Yeni Kurulum > Bir iletişim kutusu açılacaktır > Tıklayın Devam et
 13. Derleme kurulacak > Profili yeniden yüklemeyi istediğinde, Kapatmaya Zorla.
 14. Kodi’yi yeniden başlatın ve Derleme başlatılacak.

Bir sorun var mı?

Sports Devil ile ilgili sorularınız varsa Kodi Forumumuza göz atın. Canlı Kodi kullanıcılarıyla etkileşime geçin ve hikayelerinizi, sorunlarınızı ve çözümlerinizi paylaşın ”

Kodi Forum Sitesini Ziyaret Edin

 

Nova build Kodi İndir

 1. Geri vermek Ana ekran > Tıklayın Eklenti Bölüm > Tıkla Paket yükleyici Sol üst köşedeki simge > seçmek Zip Dosyasından Yükle.
 2. Tıklamak Küçük çocuklar > seçmek plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Bildirimin belirtilmesini bekleyin Basit Kurulum Sihirbazı Yüklendi.
 3. Şimdi dön Ana ekran ve tıklayın Eklenti menü sekmesi > seçmek Program Eklentileri listeden > Tıklamak Basit Yapı Sihirbazı > Tıklayın rohas Yapılar > Tıklayın Nova> Herhangi bir sunucu arasından seçim yapabilirsiniz.
 4. Tıklamak Yeni Kurulum > Bir iletişim kutusu açılacaktır > Tıklayın Devam et.
 5. Nova Build Kodi yüklenecek > Profili yeniden yüklemeyi istediğinde, Kapatmaya Zorla.
 6. Şimdi basit Kodi yeniden başlatın ve Build başlayacak.

Nova Stick’i Fire Stick’e Kurma

Nova Build’ı kurmadan önce Kodi on Fire Stick gerekecektir. Bu nedenle, önce Kodi’yi Fire Stick’e yükleyin. Kodi yüklendikten sonra şu adımları izleyin:

 1. Başlatmak Kodi uygulama Yangın Çubuğu
 2. Açık Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Geri kalan adımlar yükleme işlemiyle aynıdır Nova Build Kodi Kodi Krypton üzerinde, yukarıda belirtilen.

İçeriğinin engellemesini kaldırmak için Firestick Kodi için ücretli bir ücretsiz VPN kullanabilirsiniz.

Son sözler

Nova, erişilebilirliği ve görsel arayüz özellikleri nedeniyle etkileyici bir Kodi Build. 200 MB’tan büyük olmasına rağmen, bu yapı sistemi hiç geciktirmez veya yavaşlatmaz. Dahası, kolayca göz atmanıza yardımcı olan iyi organize edilmiş kategorileri sayesinde her şeye erişebilirsiniz.

Kullanıcılara Nova build Kodi’yi farklı cihazlara nasıl yükleyeceklerini göstermek için ayrıntılı bir yöntem sağladık. Kılavuzu dikkatle izleyin, ancak gizliliğinizden ödün vermediğinizden emin olun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map