Son zamanlarda, Kodi’nin çeşitli yapıları çalışmayı durduruyor ve kullanıcıların çılgınca diğer alternatifleri aramasını sağlıyor. Kodi’de göz alıcı ve gecikmesiz yapılar arıyorsanız, Nymeria derlemesi sizin için en iyi seçimdir!

Kodi’deki bu yapı, olağanüstü arayüz ve eklentilere sahip mevcut video içeriği ve kategorilerle doludur. Sorunsuz bir deneyim yaşamak için her zaman Kodi için en iyi VPN’i kullanın. Dahası, bu yapı Kodi’ye de en iyi eklentileri yükleme seçeneği sunuyor!

Farklı yapıların ve eklentilerin çalışmayı bırakması ve kullanıcılar için acı verici bir durum yaratması normaldir. Yapıların çoğu korsan içerik kullandığından, telif hakkı ihlali yetkililerinin eline geçmesine yol açtığı için bu sorunun çözümü yoktur..

Bununla birlikte, Nymeria derlemesi hala iyi çalıştığı için Kodi kullanıcıları için iyi bir haber var. En iyi yönergeleri, özellikleri, bilgileri ve çözümleri sağlamak için, Nymeria’nın farklı Kodi sürümlerinde oluşturulduğunu test ettik.

Nymeria Build Kodi Deposu

Kodi’de yapıların büyük bir hayranıysanız, 240mb dosyasına dayandığı için Nymeria build sizin için mükemmel bir seçimdir. Nymeria derlemesinin kullanımı basittir ve video içeriğini hızlı bir şekilde bulmanın da çok kolay olduğunu göreceksiniz..

nymeria build kodi deposu

Kodi’deki en sevdiğiniz yapılardan biri haline gelmesi benim için şaşırtıcı değil. Hafif kurulumu nedeniyle, yüksek kaliteli akış deneyiminden ödün vermeden alt uç cihazlarda mükemmel çalışır. Bu yapı aynı zamanda çok sayıda heyecan verici eklentiye de sahiptir. Bu yapıyı http://miniaturelife67.co.uk/rep adresinde bulabilirsiniz.

Nymeria Build Kodi Eklentileri Listesi

Nymeria Build En İyi Film Eklentileri

Komedi, korku, bilimkurgu ve aksiyon filmlerinin büyük bir hayranı iseniz, Nymeria build Kodi’deki eklentileri takip etmek sizin için mükemmeldir!

 1. Flix’te
 2. Demir Adam
 3. Atriox
 4. Ölüm Akışı

Nymeria Build Kodi Eklentileri Listesi

Nymeria Build En İyi TV Eklentileri

Nymeria Build Kodi’de en iyi TV şovu eklentileri arayanlar, aşağıdaki eklentileri izleyerek TV şovlarınızın isteklerini tatmin etmenize büyük ölçüde yardımcı olacaktır.!

 1. Uranüs
 2. Plasenta
 3. E.T.V
 4. BOOM! ALTIN

Nymeria Build En İyi TV Eklentileri

Nymeria Build Best Sports Eklentileri

Nymeria Build Kodi’de bulunan aşağıdaki eklentileri kullanarak favori sporlarınızla ilgili kendinizi güncel tutun!

 1. SKYNET
 2. SAF SPOR
 3. ATF Sporları
 4. Güreş OD

Nymeria Build Best Sports Eklentileri

Nymeria Build En İyi Canlı Kanal Eklentileri

Canlı TV kanallarının büyük hayranı? Endişelenme, Kodi üzerinde Nymeria derlemesi inanılmaz eklentiler ve IPTV Kodi eklentileri sizin için sağlar!

 1. IPTV BONANZA
 2. UÇAKLANABİLİR IPTV
 3. ATROIX CANLI
 4. SKYNET

Nymeria Build En İyi Canlı Kanal Eklentileri

Nymeria Build Best Kids Eklentileri

En sevdiğiniz çizgi filmleri ve hareketli dizileri izlemeyi seviyorsanız, Kodi’deki Nymeria Build sizi en iyi şekilde eğlendirir. Çocuklar için aşağıdaki eklentiler önerilir.

 1. BOOM! ÇOCUKLAR
 2. POKEMON
 3. Animania
 4. M-E-T-V Çocuklar

Nymeria Build Best Kids Eklentileri

Kodi Leia Sürüm 18 veya Üstüne Nymeria Build Kurulumu

Kodi Leia sürüm 18 resmi olarak piyasaya sürüldüğünden ve o zamandan beri oldukça iyi performans gösterdiğinden, çoğu kullanıcı şimdi bu güncellenmiş sürüme Kodi Krypton sürüm 17.6 veya daha düşük bir sürümden geçiyor. Kodi Leia’ya Nymeria derlemesini yükleme adımları şunlardır:

 1. İlk olarak, Kodi uygulamasını açın ve seçmek “Sistem Ayarı Simgesi”.nymeria build kodi nasıl kurulur
 2. şimdi “Sistem Ayarı” nı seçin seçenek.kripton sürüm 17.6 veya daha düşük sürümde nymeria build kodi nasıl kurulur
 3. Adresine git Eklenti seçeneği ve Bilinmeyen kaynakları etkinleştir (uyarının görüneceğini unutmayın, Evet’i tıklayın)nymeria build kodi jarvis sürüm 16 veya üstü üzerine nasıl kurulur
 4. Şimdi ana menüye dönün ve “Ayar” ı seçin seçeneğini, Git “Dosya Yöneticisi” seçenek.firestick nymeria build kodi nasıl kurulur
 5. “Kaynak Ekle” yi seçin seçenek ve tür http://miniaturelife67.co.uk/repo ve “Tamam” ı seçinnymeria build kodi indir
 6. Şimdi kaynağın adını yazın “Ezzerman”.nymeria build kodi nasıl eklenir
 7. Ana menüye dönün ve “Eklentiler” i seçin seçenek.nymeria build kodi hataları / çalışmıyor / düzeltmeler / aşağı
 8. seçmek Kutu şeklinde (Eklenti Tarayıcı) ikon.nymeria build kodi kurulumu
 9. Adresine git “Zip Dosyasından Yükle” seçeneği ve Tıkla Ezzerman.nymeria build kodi yapılandırması
 10. Ana Menüye Git, Eklentileri Seçin seçeneğini ve ardından Tıkla Kutu Şeklinde Simge > “Depodan Yükle” yi seçin > “M.E.T.V Deposu” nu seçin > “Program eklentisi” ni tıklayın > “Ezzerman Sihirbazı” nı tıklayın.nymeria build kodi ayarları
 11. Şimdi bildirimi bekleyin “Eklenti yüklü”.leia sürüm 18 nymeria build kodi nasıl kurulur
 12. Ana menüye git > “Eklenti” yi seçin seçenek > “Program Eklentileri” ni seçin > Ezzerman Sihirbazı Seçin > “(Ez Wizard) Builds” ı seçin > “Nymeria Build (v.15)” ifadesini arayın > “(Ez Sihirbazı) Yeni Kurulum” u seçin (Nymeria’yı kurmak için Devam düğmesine basın bir pencere görünecektir).nymeria build kodi yorumlar
 13. Şimdi Nymeria derlemesinin keyfini çıkarmak için Kodi uygulamasını kapatın ve yeniden açın.

Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altına Nymeria Build Nasıl Yüklenir

Krypton ve Leia versiyonu arasında çok fazla fark yok. Leia sürüm arayüzü Krypton sürümüne çok benzer. Bu nedenle, adımlar neredeyse aynıdır:

 1. Sisteminizde Kodi Leia uygulamasını açın.
 2. Tıklayın “Sistem” seçenek.
 3. Şimdi tıklayın “Ayriyeten” ve aç “Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir” buton.
 4. Şimdi ana menüye dönelim ve “Ayar” ı tıklayın ve “Dosya Yöneticisi” ni seçin.
 5. Şimdi kaynak ve tür ekleyin http://miniaturelife67.co.uk/repo> kaynağı adlandır “Ezzermans”.
 6. Şimdi ana menüden “Eklenti” yi tıklayın>“Kutu şeklinde (Eklenti Tarayıcı)” seçeneğini seçin>“Zip’ten Yükle” yi seçin.
 7. Ana menüye git>Kutu şeklindeki sembolü seçin>Depodan Yükle’yi tıklayın> “M.E.T.V Deposu” nu tıklayın>“Program eklentisi” ni tıklayın>“Ezzerman Sihirbazı” nı tıklayın ve şimdi bildirimi bekle.
 8. Ana menüye git>seçmek “Eklenti” seçeneği> “Program Eklentileri” ni seçin>Ezzerman Sihirbazı Seçin>“(Ez Wizard) Builds” ı seçin>“Nymeria Build (v.15)” ifadesini arayın>“(Ez Sihirbazı) Yeni Kurulum” u seçin.
 9. Şimdi Kodi’yi kapatın ve Nymeria yapısının tadını çıkarmak için yeniden açın.

Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Nymeria Build Nasıl Yüklenir

 1. Önce sisteminizde Kodi Jarvis’i açın.
 2. Doğrudan ve “Dosya Yöneticisi” ni tıklayın seçenek.
 3. şimdi “Kaynak Ekle” yi tıklayın.
 4. Tıklayın “Yok” kaynağa girmek.
 5. “Yap veya yapıştır”http://miniaturelife67.co.uk/repo”.
 6. Şimdi kaynağı adlandırın “Ezzerman” isim bölümünde.
 7. Ana Menüye Git>Sistem Seçin> Eklentiler’i tıklayın> “Zip Dosyasından Yükle” yi seçin seçenek>Ezzerman Sihirbazı Seçin.
 8. Ana Menüye Git, Sistem Seçin seçenek >“Eklentiler” i tıklayın> “Depodan Yükle” yi seçin >“M.E.T.V Deposu” nu seçin>“Program eklentisi” ni tıklayın>“Ezzerman Sihirbazı” nı tıklayın.
 9. Ana menüye git>“Sistem” i seçin seçenek> “Program Eklentileri” ni seçin>Ezzerman Sihirbazı Seçin>“(Ez Wizard) Builds” ı seçin>“Nymeria Build (v.15)” ifadesini arayın>“(Ez Sihirbazı) Yeni Kurulum” u seçin.
 10. Şimdi Kodi üzerinde Nymeria inşa keyfini çıkarın.

Nymeria Build Yorumları

Nymeria build Kodi ile ilgili kullanıcı yorumları bulmak için farklı platformlardan geçtik. Kullanıcılardan biri akış sırasında arabelleğe alma sorunları yaşıyordu, bu da Kodi’deki herhangi bir derleme için önemli bir sorun olabilir:

@nymeriabuild Bu derlemede kötü arabelleğe alma sorunlarım var. Bunun için bir çözümün var mı? Teşekkürler.

– Pit Lane (@PitLaneRadio) 7 Mart 2018

Her ne kadar birçok akarsu sever, özellikleri ve keskin renkli arayüzü nedeniyle Nymeria’nın Kodi’deki en iyi yapılardan biri olduğunu düşünmesine rağmen.

Teşekkür ederim! Yapıyı seviyorum, bu yüzden harika çalışmaya devam edin. Yaptığınız işi takdir ediyorum!

– Dr. Venture (@DrVentureYTube) 9 Mart 2018

Nymeria Build Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Bağımlılık Hatası Yüklenemedi

Bu hata, Nymeria Build Kodi’yi kullanırken eklenti deposunu eklemeye veya yüklemeye çalıştığınızda oluşur. Çoğu kullanıcı bunun Kodi VPN’den kaynaklandığını veya derlemenin çalışmayı durdurduğunu düşünüyor, ancak durum böyle değil.

Bu Hata Nasıl Onarılır?

Bildiğiniz gibi Kodi üzerine inşa zaman zaman güncellenir, bu da depoyu yükleyememesinin nedenidir ve bağımlılık hatası gösterir. Bu hatayı düzeltmenin en iyi yolu beklemektir. Nymeria Build Kodi’ye depo eklemeye çalışırken bu hata görünüyorsa, güncellemeler yapıldıktan bir süre sonra yüklemeyi deneyin.

Havuz Bağlantı Hatası

Farklı veri havuzları yüklenmeye çalışılırken en temel hata “Depo bağlanamadı” dır. Kodi üzerinde Install Nymeria derlemesine kaynağın URL’sini ve adını eklemeye çalıştığınızda olur.

Bu Hata Nasıl Onarılır?

Bu hatayı düzeltmek için önce internet bağlantınızı kontrol edin. Bu hata genellikle internet bağlantınız kesildiğinde oluşur. İnternet bağlantısı düzgün çalışıyorsa ve hala hata çözülmediyse, eklediğiniz kaynak URL’yi ve kaynak adını kontrol edin. URL ve kaynak adı doğru değilse, depo bağlantı hatası tekrar tekrar görünecektir.

Paketleme-up

Nymeria’nın eklentileri ve göz alıcı arayüzü nedeniyle en heyecan verici yapılardan birini oluşturduğunu gördük. Kodi’deki bu yapının en şaşırtıcı özelliği, en sevdiğiniz filmleri, TV şovlarını, canlı sporları, animasyon dizilerini ve Canlı TV kanallarını izleyebileceğiniz eklentileri bulmanızı kolaylaştıran eklentiler için farklı kategoriler sağlamasıdır..

Bu makalenin, Kodi üzerinde Nymeria derlemesi ile ilgili doğru kılavuzu ve bilgileri bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Ancak yine de kurulumla ilgili sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki sorgularınızı belirterek bize sorabilirsiniz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me