Pro Sport 5 dakikadan daha kısa sürede Kodi’ye nasıl yüklenir

İster Amerikan futbolu, hokey veya dünyadaki diğer sporlar olsun, Pro Sport’da her şey var. Amerikan sporlarını istediğiniz kadar izleyebileceğiniz üçüncü taraf Kodi eklentisidir. Pro Sport Kodi 2017, dünyanın her yerinden canlı spor yayınları yapıyor ve doğrudan Kodi kutularınıza veya bilgisayarınıza aktarıyor.


Bu kılavuzda Pro Sport’un Kodi’ye ve ayrıca Fire Stick’e nasıl kurulacağını tartışacağız. Ayrıca Pro Sport Kodi ile ilgili tüm konularla ilgilenir, bu yüzden okumaya devam edin!

Kodi Jarvis 16’ya Pro Sport Kurulumu
Kodi Fire Stick’e Pro Sport Nasıl Kurulur
Kodi’de Pro Sport Nasıl Güncellenir
Pro Sport Kodi İndir Zip URL’si
Pro Sport Kodi Reddit Yorumları
Pro Sport Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Pro Sport Kodi Krypton Sürüm 17 veya Üstüne Nasıl Yüklenir

 1. Kodi’yi başlat sisteminizde > Adresine git Ayarlar (üst menüde bulunan bir dişli simgesi) > Şimdi tıklayın Dosya Yöneticisi > Burada çift tıklamanız gerekecek Kaynak ekle.pro spor kodi üzerine nasıl kurulur
 2. Kutu açıldığında, söylediği yere tıklayın ‘Yok’ > Ardından URL https://cazwall.com/repo/ ve tıklayın tamam > Depoyu adlandırın ‘SC’ ve tıkla tamam > Tıklayın tamam kutunun kapanması için tekrar.kodi krypton sürüm 17 veya üstüne pro sport nasıl kurulur
 3. Adresine git Kodi Seyahat > Tıklamak Eklenti sol taraftaki menü sekmesi > Şimdi tıklayın Box-ikon üstte bulunan.kodi üzerinde pro spor nasıl eklenir
 4. Burada tıklamanız gerekiyor Zip Dosyasından Yükle seçenek > Sonra seçin SC uzun listeden > Sonra tıklayın depo > Şimdi nihayet tıklayın repository.simplycaz-1.0.2.zip > Yüklenmesini bekleyin.pro spor kodi zip dosyası indir url
 5. Tıklamak Depodan Yükle > Aşağı kaydırın ve tıklayın Simply Caz Repo > Sonra Video Eklentileri > seçmek Pro Sport > Yüklemek.pro spor kodi kurulumu
 6. Eklentiyi görüntülemek için şu adrese gidin: Kodi Seyahat > Eklenti > Video Eklentileri > Pro Sport > Şimdi Pro Sport’ta NHL, NFL NBA ve diğer sporları izleyin.

pro spor kodi ayarları

Pro Sport Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Nasıl Kurulur

 1. Kodi Jarvis’i başlat > Sistem Menüsüne dokunun > Dosya Yöneticisi seçeneğini tıklayın > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın > İletişim kutusu açıldığında “Hiçbiri” ni tıklayın.
 2. tip URL https://cazwall.com/repo/ ve tıklayın Bitti > Tür Adı ‘SC’ ve tıkla Bitti > Tıklayın tamam kutuyu kapatmak.
 3. Şimdi geri dön Kodi Ana Menüsü > Tıklamak sistem tekrar seçenek > Sonra tıklayın Eklenti > Zip Dosyasından Yükle > seçmek SC listeden > Şimdi tıklayın depo > repository.simplycaz-1.0.2.zip
 4. Şimdi seçin Depodan Yükle > Simply Caz Repo > Video Eklentileri > Pro Sport > Yüklemek > Canlı Sporların Keyfini Çıkarın!

Pro Sport Kodi Fire Stick’e Nasıl Kurulur

 1. Ekranda Fire Stick cihazını açma > Ayarlara git > Cihazı tıklayın > Sonra Geliştirici Seçeneği > Şimdi Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklamasını ve Uygulamaları AÇ’ı seçin.
 2. Şimdi Fire Stick Ana Sayfasına git > Kodi’yi açın ve yukarıdaki bölümde açıklanan adımları izleyin.

Kodi’de Pro Sport Güncelleme

Kodi, Kodi eklentilerini otomatik olarak günceller. Kodi’niz eklentileri güncellemiyorsa manuel olarak yapmanız gerekir.

 1. Pro Sport’u manuel olarak güncellemek için açın Kodi > Sonra tıklayın Eklenti > Video Eklentileri > Sonra Pro Sport’a sağ tıklayın ve tıkla Bilgi.
 2. Ekranınızın alt kısmında Güncelleme seçeneğini tıklayın. Ya da Otomatik güncelleme seçeneğini işaretleyin ve güncelleme seçeneğinin yanında çevirin AÇIK.

Pro Sport Kodi İndir Zip URL’si

Pro Sport Kodi 2017’yi indirmenin başka bir yolu da Zip URL’sidir. Simply Caz Repo’yu indirmek için BURAYA tıklayın ve aşağıdaki altı çizili adımları izleyin:

 1. Kodi’yi başlat > Eklentilere Git > Box-ikon > Zip Dosyasından Yükle > İndirilen Zip Dosyasında gezinin ve yükleyin.
 2. Depodan Yükle’ye tıklayın > Simply Caz Repo > Video Eklentileri > Pro Sport > Yüklemek.

Pro Sport Kodi Reddit Yorumları

Firesick’te Kodi’deki @ESPNCleveland Pro spor uygulaması, oyunu izlerken hiç sorun yaşamadım.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7 Ekim 2017

Firesick’te Kodi’deki @ESPNCleveland Pro spor uygulaması, oyunu izlerken hiç sorun yaşamadım.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7 Ekim 2017

Kodi kullanıcıları, Kodi Fire Stick’te Pro Sport App ile Amerikan futbolu izliyor. İnsanların sunduğu akış kalitesi nedeniyle oyunu izlerken hiçbir sorunu yok.

Kodi, Spor, Pro Sport, NFL, bir oyun seçin ve ardından bir akış seçin. İyi bir tane bulmak için birkaç akıma bakmanız gerekebilir .. pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– sarah (@ sarahleigh27) 17 Eylül 2017

Bazı Kodi kullanıcılarına göre, Kodi üzerinde çalışmak için doğru akışı elde etmeden önce Pro Sport eklentisinde birkaç akışı tıklamanız gerekebilir. Bu ifade, telif hakkı iddiaları nedeniyle, canlı akış web sitesi kaynaklarının bazıları canlı işlem sırasında kapanabileceği için geçerlidir.

Pro Sport Kodi Çalışmıyor / Hatalar Sorunları

Pro Sport Kodi 2017 çalışma sorunları hayatınızın geri kalanında sizinle birlikte kalabilir, ancak bu eklenti için doğru çözümümüz var. Bazı sorunlar ve çözümleri aşağıda verilmiştir:

Pro Sport Hata Kontrol Günlüğü

Bu Kodi Pro Sport Hatası, yanlış depoyu veya kapatılmış olanı yüklediğinizde oluşur. Her iki eklenti de geçici olarak kapatıldığında günlük denetimi hatası da görünebilir.

Çözüm

Bu sorunu çözmek için Pro Sport’u Simply Caz Repo ile kurmayı düşünmelisiniz. Bu eklentiyi diğer havuzlarla yüklemek, düzgün çalışmaya yardımcı olmayabilir.

Yavaş Tarama veya Kaynak Bulunamadı

Bazı Kodi kullanıcıları için, yavaş göz atma veya sadece göz atma mümkün olmayan en büyük sorun olabilir. Canlı spor izlemek için kaynağa tıkladığınızda, yayınlanmadığını öğrenmek hayal kırıklığına uğrarsınız.

Çözüm

Yavaş tarama için, tarama hızını artırmak amacıyla Kodi önbelleğini temizlemeniz gerekir. Şimdi ‘Kaynak Yok Hatası’ düşünüldüğünde, Pro Sport yalnızca canlı olarak oynanan maçları gösterir. Maçlar veya herhangi bir spor öncesi maç analizi için öne çıkan özellik yok. Böylece, kaynaklar yalnızca canlı işlemin başlangıcında bulunabilir.

Sarmalamak

Pro Sport, canlı Amerikan sporlarına sahip bir Kodi eklentisi, Amerikalı Kodi kullanıcıları arasında çok popüler bir Kodi eklentisidir. HD akışı ile NFL, NHL ve NBA maçları için canlı aksiyon yayınlar. Bu kılavuz Simply Caz Repo ile Kodi’ye Pro Sport kurmanıza ve canlı sporları izlemenize yardımcı olur.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map