Bu inceleme, dünyanın en hızlı Kodi VPN hizmeti olduğunu iddia eden VPN hizmeti hakkında; Bu doğru, PureVPN’den bahsediyoruz. Şüphesiz ki en popüler ve şiddetle tavsiye edilen VPN hizmetlerinden biridir, ancak iddialarının yanında mı durmaktadır??

PureVPN, Hong Kong merkezli 180+ ülkede 300.000’den fazla IP sağlayan 2000+ sunucu; onu VPN hizmetinin en iyisi yap.

Müşteri desteği ve memnuniyeti açısından, PureVPN buna nasıl bakacağını bilir. Sağlarlar 7/24 canlı sohbet desteği ve 30 günlük para iade garantisi, yalnızca birkaç VPN hizmeti.

PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN gibi güvenlik özelliklerini sağlama & 10 eşzamanlı oturum açma özelliğine sahip IKEv2 protokolleri, PureVPN kesinlikle seçilecek VPN’nin en iyisidir. Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick ve FireTV, Roku, RaspberryPi vb.Gibi tüm büyük işletim sistemlerini (İşletim sistemleri) destekler..

Güncellenen özellikleri ortaya çıkarmak için bu PureVPN incelemesini okuyun.

PureVPN Kodi İncelemesi

PureVPN’in ArtılarıPureVPN’in Eksileri
Kendinize sahip olabilirsiniz özel IP Kodi ile akış içinWindscribe’ın aksine Ücretsiz Deneme Yok

2000+ Sunucu içinde 180+ etrafta olan ülkeler 300.000’den fazla IP adresi, bunlardan herhangi birine sahip olabilir ve özgürce akış yapabilirsinizKatı İade Politikası

Özel bir Kodi Eklentisi vardır (Diğer en iyi kodi eklentilerini kontrol edin)
Internet Kill Switch ve NAT Güvenlik Duvarı akış sırasında internet bağlantısının kesilmesi durumunda sizi korumak için
7 gün para iade garantisi herhangi bir sorun veya memnuniyetsizlik durumunda
7/24/365 Canlı Sohbet desteği her zaman müsait
Sıfır Günlük Politikası Akış gizliliğinizi korumak için
10 Eşzamanlı Giriş, böylece arkadaşlarınızla akarsuların tadını çıkarabilirsiniz
Yönlendiricilerle Uyumlu, kablosuz bağlantınızı koruyabilmeniz için
En büyük sunucu koleksiyonu İngiltere, ABD ve Kanada P2P İçin Optimize Edilmiş Sunucular Kodi kullanıcıları için

PureVPN Fiyatlandırma İncelemesi

PureVPN üç farklı pakete sahiptir: Aylık, Yıllık ve Özel 2 Yıllık paket. Fiyatı 1 ay ayda 10,95 ABD doları, yıllık paketinin maliyeti ABD $ 2.91 her ay. Hepsinden önemlisi, PureVPN’in sunduğu en iyi fiyat ABD 2 Yıllık paket için 2,91 $ ay, hangi gerçekten büyük bir teklif ve expressvpn çok daha ucuz.

Bu teklifler ve özellikler bu düşük fiyata rastlamıyorsunuz. Bu kesinlikle harika bir paket ve PureVPN’in çok övülmesinin önemli bir nedeni.

PureVPN Sunucuları İncelemesi

dünya çapında purevpn sunucuları

PureVPN’den daha fazlası var Dünya çapında 750 sunucu; kıtalar arası dağılımları aşağıda gösterilmiştir:

purevpn sunucuları incelemesi

PureVPN Kodi Eklentisi

Kodi’de PureVPN’i diğer Kodi VPN sağlayıcılarına tercih etmemin nedenlerinden biri, deposu aracılığıyla yükleyebileceğiniz özel bir Kodi VPN eklentisine sahip olması, PureVPN Kodi Addon’un geliştirme ekibi tarafından düzenli olarak güncellenmesi ve Kodi kullanıcılarının Bu Kodi eklentisi aracılığıyla hizmetler.

Kodi Üzerinde PureVPN Kurulumu

Kodi Leia 18 kullanan tüm kullanıcılar, Kodi’nin en son sürümüne PureVPN Kodi addon’u kurmak için bu prosedürü takip edin.

 1. PureVPN veri havuzu Zip dosyasını indirin.Kodi Krypton 17.6 Üzerinde VPN Kurulumu
 2. Açık Kodi cihazınızda> Şuraya git: Eklenti Menü.vpn'yi kodi jarvis'e yükle
 3. Tıkla Paket yükleyici (Kutu simgesi) > Şimdi seçin Zip dosyasından yükle seçenek.kodi akışı için vpn nasıl kurulur
 4. Karşıdan yükleme Zip PureVPN zip dosyasını açın > Bildirimi bekleyin.kodi üzerinde vpn nasıl eklenir
 5. Geri vermek Kodi ana menüsü > Adresine git Eklenti Menü> Açık Program eklentileri > Tıklamak PureVPN> Tıklayın Eklenti Ayarları.kodi kurulumu için purevpn
 6. Adresine git VPN Yapılandırması panel > Yazın PureVPN kullanıcı adı ve şifresi > Tamam’ı tıklayın > Şimdi listeden bağlanmak için bir sunucu seçin.

kodi için vpn ile güvenli akış

PureVPN Ömür Boyu

PureVPN, festival sezonunda zaman zaman ömür boyu paket teklifi sunar, ancak şu anda herhangi bir ömür boyu paket sunmamaktadır. Bununla birlikte, 1 yıllık paket fiyatında 2 yıllık indirimli bir paket sunuyor, yani ABD$ 2.91 / ay.

PureVPN Ücretsiz

Ne yazık ki, PureVPN ücretsiz bir aldatmaca çünkü herhangi bir ücretsiz paket sunmuyor, bu yüzden bu ‘ücretsiz şeyi’ bir efsane olarak adlandırmalıyız. Bununla birlikte, PureVPN neredeyse aynı şeyi temsil eden 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

PureVPN Ücretsiz Alternatifleri

Ne yazık ki, Kodi için PureVPN veya firestick için PureVPN satın almayı ve Kodi VPN ücretsiz hizmetini seçmeyi planlamıyorsanız, her zaman savunmasız olduklarını ve çok güvenilir olmadıklarını size bildirmeliyiz. Her neyse, işte en iyi PureVPN ücretsiz alternatiflerinden bazıları:

 1. Windscribe
 2. Betternet
 3. ZoogVPN
 4. Beni sakla
 5. Goosevpn

Tüm özelliklerini not edin ve PureVPN Kodi özellikleri ile karşılaştırdığınızdan emin olun. Size başka herhangi bir VPN sağlayıcısı yerine PureVPN Kodi kullanmanızı tavsiye ettiğimden net bir görüntü elde edeceksiniz. En göze çarpan şeylerden biri, birinci sınıf olduğunu iddia eden ancak özel bir Kodi eklentisi olmayan diğer VPN’lerin aksine kendi Kodi eklentisine sahip olmasıdır..

PureVPN Deneme Sürümü

30 günlük para iade garantisi, PureVPN tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan ücretli denemedir. Kullanımda herhangi bir memnuniyetsizlik veya sorun olması durumunda, kullanıcı geri ödemeyi kolayca alabilir. Ancak, PureVPN diksiyonunda ücretsiz deneme diye bir şey yoktur. PureVPN’i Kodi’ye yükleyip kullandığınızda, kesinlikle sevmeye başlayacağınıza inanıyorum.

PureVPN Deneme Alternatifleri

PureVPN için en iyi alternatiflerden biri, 2 günlük deneme sunan Celo VPN’dir. Tıpkı diğer birinci sınıf VPN hizmetleri gibi, herhangi bir günlük tutmaz.

Özetlemek için

PureVPN, çok makul bir fiyata birçok şaşırtıcı özelliğe sahip en iyi Kodi VPN hizmetidir. Başka bir deyişle, ona mümkün olduğunca ucuz etkileyici bir dijital koruma diyebiliriz.

PureVPN, iyi bir VPN’in sahip olması gereken neredeyse tüm yönleri kapsar. Bu PureVPN incelemesinde, satın alma kararınızı kolaylaştırmak için PureVPN’in her yönünü ve özelliklerini tartıştık.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me