Quasar Kodi Addon 3 dakikadan daha az bir sürede nasıl kurulur

Güncelleme: Bu eklenti yaklaşık 10 ay önce yazma sırasında iyi çalışıyordu, ancak yakın zamanda Dahili Sunucu Hatası istemeye başladı.


Eklenti artık destek almıyor gibi görünüyor.  Lütfen alternatifler için en iyi kodi eklentileri kılavuzumuzu ziyaret edin. Kodi vpn’nin neden tüm kullanıcılar için gerekli olduğunu okuyun.

Bu alternatif Kodi eklentileri aracılığıyla en sevdiğiniz sporları yayınlamaya devam edebilirsiniz:

 1. göç
 2. Sözleşme
 3. Neptün Yükseliyor
 4. Gurzil
 5. Sinema Tereyağı

Kodi HaberleriDMCA bildirimleri ve telif hakkı sorunları her geçen gün artmaktadır. Kodi VPN için en iyi çözüm kendinizi bildirimlerden koruyun, Kodi eklentilerinin ISS azaltma ve engellemelerini kaldırma. Bir VPN, SportsDevil, Exodus ve diğerleri gibi gayri resmi eklentileri kullanırken kimliğinizi gizli ve güvenli tutacaktır..kodi cta

Quasar, Kodi kullanıcıları için şaşırtıcı ve popüler bir torrent eklentisidir. Kullanıcıların torrentlerde indirildiklerine benzer filmler akışını sağlar. En popüler torrent arama motorlarından bazıları aracılığıyla arama sonuçları sağlar. Quasar Kodi addon’u nasıl kuracağımızı ayrıntılı bir şekilde açıkladığımız için kılavuzumuzu takip edin.

Quasar Kodi Deposu

Quasar Kodi repo, Kodil Deposu aracılığıyla yüklenebilir. Github’da mevcut olmasına rağmen, indirirken birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Kodil en güncel ve en iyi kodi depoları arasında.
quasar kodi addon dahili sunucu hatası

Kripton Sürüm 17.6 veya Altına Quasar Kodi Eklentisi Nasıl Yüklenir

Quasar Kodi 17’nin nasıl kurulacağını görmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar ikon > Açık Dosya Yönetici.
 2. Çift tıklama Ekle Kaynak > Tıklamak ‘Yok’ > Bunu yaz URL kesinlikle http://kdil.co/repo/ > Tıklayın tamam > Bu kaynağı adlandırın ‘Kodil Repo’ > Tıklayın tamam.
 3. Geri dönmek Kodi Ana Menü > Açık Ekleons > Tıklamak Kutu şeklindeki ikon.
 4. Tıklayın Yüklemek itibaren Zip Dosya > Açık Kodil Repo > Seçmek Kodil.zip > Şimdi havuzun yüklediği bildirimi bekleyin.
 5. seçmek Yüklemek itibaren depo > Açık Kodil depo > Açık Video Ekleons > seçmek radyo dalgaları gönderen gökcismi > Tıklamak Yüklemek > Bildirimi bekleyin.
 6. Eklentiye erişin, Git Kodi Ana Menüsü > Tıklamak Ekleons > Video Ekleons > radyo dalgaları gönderen gökcismi > Zevk almak!

Quasar Kodi Addon’u Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Yükleme

Quasar Kodi 16.1 veya aşağısını nasıl kuracağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Başlatmak Kodi > Açık sistem > Tıklayın Dosya Yönetici > Çift tıklama Ekle Kaynak > Tıklamak Yok > Bunu yaz URL http://kdil.co/repo/ > Tıklamak Bitti > Bu kaynak adını verin ‘Kodil repo’ > Tıklamak Bitti > Tıklayın tamam.
 2. Kodi şehrine git Ev Ekran > sistem > Ekleons > Yüklemek itibaren Zip Dosya.
 3. Bul ve Tıkla ‘Kodil repo’ > Tıklayın Kodil.zip
 4. Yüklemek itibaren depo > Kodil depo > Video Ekleons > radyo dalgaları gönderen gökcismi > Yüklemek > Eklentinin yüklenmesini bekleyin.

Quasar Kodi Eklentisini Fire Stick’e Yükleme

 1. Kodi’yi Fire Stick’e yükleyin rehberimizi kullanarak.
 2. Açık Geliştirici Seçenekler > ADB Hata Ayıklamayı Aç ve Uygulamalar itibaren Bilinmeyen kaynaklar.
 3. şimdi başlatmak Kodi ve Quasar Kodi 2017’yi yüklemek için yukarıda açıklanan adımları izleyin.

Quasar Kodi İndir

 1. Zip dosyasını indirin
 2. Adresine git Kodi Ana Menü > Açık Ekleons > Tıklamak Kutu şeklindeki ikon.
 3. seçmek Yüklemek itibaren Zip Dosya > Tıklayın Kodil Repo > Seçmek Kodil.zip > Şimdi deponun yüklenmesini bekleyin.
 4. Tıklayın Yüklemek itibaren depo > Tıklamak Kodil depo > Açık Video Ekleons > Tıklayın radyo dalgaları gönderen gökcismi > Tıklamak Yüklemek > Eklenti etkin bildirimini bekleyin.

Quasar Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Quasar Kodi Dahili Sunucu Hatası

Quasar Kodi, kategorilere ve bölümlere erişmeye çalıştığınızda bu hatayı gösterir. Bu hatanın nedeni bilinmiyor, ancak bunun eklentinin bir güncellemeye ihtiyacı olması nedeniyle olabileceğine inanıyoruz.

Fix

Quasar Kodi addonuna sağ tıklayarak Quasar addon güncellemesini kontrol edin > seçmek Bilgi > Altta, tıklayın Güncelleme.

Quasar Burst Kodi

Quasar Burst, Quasar Kodi’nin torrentleri aramasını sağlar. Bu önemli bir şey ve Quasar’ın eklentinin yüklenmesi sırasında indirdiği dosya.

Fix

Quasar Burst ile ilgili bir hatayla karşılaşırsanız, Quasar Kodi addon’u tekrar yükleyin ve hata görünmeyi durduracaktır.

Quasar Kodi Yorumları

Bu eklentinin kullanıcıları, bu Reddit iş parçacığından göründüğü gibi performansından ziyade yasal konularla daha fazla ilgileniyor:
quasar kodi addon incelemesi

İşte Quasar’ı öven ve risksiz olduğunu iddia eden bir kullanıcı tweet’i:

Tweet İspanyolca, işte çevirisi:

“Torrent’ler bilgisayarınıza indirilir ve yeterli miktarda olduğunda, indirmeye devam ederken oynamaya başlarsınız. Kodi için sonsuz eklentiler var, Quasar kullanıyorum, ünlü Torrents kaynaklarını kullanıyorum, risk görmüyorum ”

Los Torrents se bajan a tu compu, y cuando tiene suficiente empieza bir üreme mientras sigue bajando. Kodi, yo uso Quasar, us fuentes de Torrents muy conocidas, veo riesgo yok

– Sebastián (@batwke) 4 Aralık 2017

Öte yandan, akışlardan hiç memnun olmayan bir kullanıcımız var:

Yo usaba Kodi + Quasar, pero últimamente me daba un poco de problemas. Los que tiran de akarsu y tal no me molan mucho

– Feto Viejo? (@FetoViejo) 16 Ekim 2017

[Çeviri: “Kodi + Quasar’ı kullandım, ama son zamanlarda bana biraz sıkıntı verdi. Akarsu çekenler ve böyle olanlar beni çok sevmiyorlar ”]

Kodi Quasar Sağlayıcıları

Quasar Kodi deposu için şu andaki sağlayıcıları bulamıyoruz. Sağlayıcılar desteğini durdurmuş gibi görünüyor.

Quasar Kodi Resmi Sitesi

Resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın Quasar Kodi 17.

Quasar Kodi VPN

Eşler arası paylaşım, ilgili makamlar tarafından izin verilmedikçe veya içerik korsanlığı için kullanılmadıkça yasa dışı sayılmaz..

Sahip yasadışı kabul edilirse ve bu üçüncü taraf P2P torrent eklentilerinin yaptığı şey izinsiz içerik paylaşma.

İhlal edildiği takdirde kullanıcılar için büyük bir tehdit oluşturabilecek bazı DMCA telif hakkı yönergeleri vardır. Bu yüzden yakalanma riski her zaman daha yüksektir. Bu nedenle, kullanıcıların herhangi bir DMCA bildirimi almadan önce Quasar Kodi VPN kullanmasını öneriyoruz.

Sonuç

Quasar harika bir Kodi eklentisidir, ancak son zamanlarda birçok hataya neden olmuştur. Quasar Kodi addon en iyi torrent kazıyıcılara sahiptir ve bu yüzden dünya çapında oldukça popülerdir. Bununla birlikte, Quasar Kodi addon’un nasıl kurulacağı konusunda ayrıntılı bir eğitim verdik. Bu tür üçüncü taraf torrent eklentilerini kullanırken kullanıcılar her zaman risk altındadır.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map