Showbox’ı Kodi’ye Yükleme – 8 Adım Kılavuzu

Kapsamlı kodi eklentileri kılavuzumuzu ve tüm akışlarınız için neden Kodi VPN’nin gerekli olduğunu kontrol etmenizi öneririz..


Showbox Kodi Deposu

Showbox, Netflix ve diğer TV şovlarının cihazınızda ücretsiz akışını sağlayan bir Kodi eklentisidir. Sizi eğlence saatlerinizi uzatmaya ikna edebilecek HD kalitesinde videolarla TV şovlarını izlemek için harika bir deneyim. Showbox, Kodi’de var olan hemen hemen her kanalı içeren SuperRepo Deposundan yüklenebilir ve 2018’in en iyi kodi deposu arasındadır. Showbox, Xbox One Kodi’de de çalışan bazı eklentiler arasındadır.
Bu kılavuzda, Kodbox’a Showbox’ın nasıl kurulacağına ilişkin adım adım bir süreç sunuyoruz. Bizi izlemeye devam edin!

Showbox Kodi’yi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Yükleme

 1. Açık Kodi sisteminizden > Tıklamak ‘Ayarlar’ üstte bulunan simge > Adresine git Dosya Yöneticisi > Sonra çift tıklayın Kaynak ekle.showbox kodi üzerine nasıl kurulur
 2. Ekranınızda bir kutu belirdiğinden, söylediği alanı tıklayın ‘Yok’ > Şimdi URL http://srp.nu/ > Tıklayın tamam > Medya kaynağının adını yazın ‘Süper Repo’ > Tıklayın tamam böylece bilgi kaynağını kaydeder.showbox kodi kripton sürüm 17 üzerine nasıl kurulur
 3. Şimdi geri dön Kodi Ana Menüsü vurarak ‘Geri tuşu’ tuş takımını birden çok kez tuşlayın > seçmek Ayriyeten sol taraftaki sekmede bulabilirsiniz > Tıklamak Paket yükleyici simgesi (sol üst köşe).kodi kurulumundaki showbox
 4. Seçmeniz gerekiyor Zip Dosyasından Yükle > Süper Repo > Oradan tıklayın Kripton > Depoları > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Şimdi depo yüklenene kadar bekleyin. showbox zip dosyası url'si
 5. Tıklamak Depodan Yükle > SuperRepo Depoları [Kripton] [v7] > Tıklamak Eklenti Depoları > Şimdi seçin SuperRepo Hepsi [Kripton] [v7] > Yüklemek > Eklenti yüklenip etkinleştirilene kadar bekleyin.kodi ayarlarında showbox
 6. Şimdi geri dön Depodan Yükle seçenek > Adlı başka bir depo göreceksiniz SuperRepo Hepsi [Kripton] [v7] > Video Eklentileri > Bulun ve tıklayın Showbox > Tıklayın Yüklemek.kodi üzerindeki showbox akışı
 7. Eklentinin etkinleştirilmesini bekleyin.kodi üzerinde showbox video yapılandırması
 8. Geri dönmek Kodi Ana Menüsü > Tıklamak Eklenti > Video Eklentileri > Showbox > Netflix TV Şovlarını ve daha fazlasını izleyin, Zevk almak!

kodi üzerindeki showbox

Showbox Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Nasıl Kurulur

 1. Kodi’yi aç > sistem > Dosya Yöneticisi > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın > Hiçbiri’ni tıklayın > URL’yi http://srp.nu/ yazın > Bitti’yi tıklayın > Tip Adı ‘Süper Repo’ > Bitti’yi tıklayın > Tamam’ı tıklayın.
 2. Kodi Ana Ekranına Git > sistem > Eklenti > Zip Dosyasından Yükle > Süper Repo > Jarvis > Depoları > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Kurulum için bekleyin.
 3. Depodan Yükle’ye tıklayın > SuperRepo Depoları> SuperRepo Hepsi > Yüklemek > Yüklenmesini bekleyin.
 4. Depodan Tekrar Yükle’ye gidin > SuperRepo Hepsi > Video Eklentileri > Showbox > Yüklemek.
 5. Kodi Ana Ekranına Git > Videolar > Eklenti > Showbox > Zevk almak!

Android Kutularında ShowBox Kodi Kurulumu

Rehberimizi takip ederek Kodi’yi Android Box’ınıza yükleyin.

Kodi’yi yükledikten sonra, ShowBox’ı Android kutularına yükleme prosedürü, Krypton V17 için yukarıda açıklananla aynı olacaktır..

Showbox’ı Kodi Fire Stick’e Yükleme

Showbox’ı Fire Stick’e kurmak için, önce Fire Stick’te Kodi Krypton Sürüm 17 kurulu olmalıdır. Kodi’yi yükledikten sonra aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

 1. Açık Ateşli TV Çubuğu > Ayarlara git > cihaz > Geliştirici Seçenekleri > ADB Hata Ayıklamayı Aç > Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları AÇIN.
 2. Şimdi Fire Stick Ana Sayfasına git > Kodi’yi aç > ve Kodi Kripton’daki Showbox için vurgulanan adımları izleyin.

Showbox Kodi İndir

Showbox’ı Kodi’ye doğrudan yüklemek için zip dosyasını buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz..

showbox indir kodi zip url

Dosyayı sisteminize indirdikten sonra, aşağıda vurgulanan adımları takip edebilirsiniz:

 1. Kodi’yi aç > Eklenti > Paket Yükleyici simgesi > Zip Dosyasından Yükle > Sisteminize indirdiğiniz dosyada gezinin > Tamam’ı tıklayın > Eklentinin yüklenmesini bekleyin.
 2. Şimdi Kodi Kripton’daki Showbox kılavuzunda belirtildiği gibi 5. Adımdan devam edin.

Showbox Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Kullanıcılar Showbox Kodi çalışmadığı için her forumda şikayet ediyorlar. Diğerleri sadece Showbox Kodi’yi kurmak için çalışan bir depo arıyor.

Çözüm

Bu eklenti artık herhangi bir depoda mevcut değildir, çünkü kapatılmış gibi görünmektedir. Ancak, Showbox Arize şu anda Jesus Box TV repo ile kullanılabilir. Devam edip deneyebilirsin.

Showbox Kodi Oynatma Başarısız (Günlük Bilgilerini Kontrol Et) Hatası

Bu hata, sağlayıcılarla ilgili bir sorun olduğunda devam eder.

Çözüm

Bu sorunu çözmek için yeni bir kurulum gerekir. Bu sorunu çözmek için başka bir yöntem Kodi veritabanını temizlemektir.

Showbox Kodi Yorumları

Kullanıcılar Showbox’ı zaten eleştiriyorlar ve ShowBox’ın daha iyi eklentiler olduğuna inanıyorlar:

showbox reddit incelemesi

Öte yandan, içeriği ve yasal sorunları hakkında alay eden böyle kullanıcılar bulacaksınız:

showbox twitter incelemesi

Tüm bunlardan sonra, işte bazı iltifatlar:

twitter şov kutusu

Showbox Kodi ve Showbox Arize Kodi

Showbox aslında torrentlerden film akışı yapan ve indiren bir uygulamadır. Üçüncü taraf Kodi eklentisidir, yani sağladığı akışlar yasadışıdır. Showbox Arize, doğasına benzer şekilde, en kaliteli çevrimiçi akışları sağlayan üçüncü taraf Kodi eklentisidir. Kullanıcılar için çeşitli içeriğe sahiptir.

Bir diğer göze çarpan fark, ShowBox’ın artık herhangi bir depoda bulunmamasıdır. Oysa ShowBox Arize, Jesus Box TV repo aracılığıyla kullanılabilir.

Son sözler

Showbox, Kodi kullanıcılarının popüler Netflix şovlarını ve diğer TV şovlarını sisteminizde kolayca izlemesi için mükemmel bir seçimdir. Zaman geçirmek ve dünya çapında yayınlanan en son TV şovlarına güncel kalmak için favori bir eklentidir. Bu kılavuzda, Kodi’ye Showbox’ı yüklemek için bir eğitim verdik. Öyleyse tadını çıkarın!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map