Sihirli Ejderha Kodi 17.6 – Supermacy Repo Kullanarak Krypton, Jarvis 16 Kurulumu

Magic Dragon Kodi addon, Pyramid Kodi addon ve Dogs Bollocks gibi piyasadaki en popüler isimlerin bazılarını devraldı. Bu eklentiler eskiden toplulukta eğlence akışı için Kodi eklentilerine egemen olmuştu. Magic Dragon, Film, Spor, TV şovları ve çok daha fazlasını HD kalitesinde izlemek için mükemmel bir seçimdir.


Kodi’ye Magic Dragon’un nasıl kurulacağını görmek için kılavuzumuzu takip edin. Arabelleğe alma sorunlarıyla karşılaşırsanız veya Magic Dragon ile yüksek kaliteli akışa sahip olmak istiyorsanız, Kodi’de Gerçek Debrid’i kullanmak nihai çözümdür.

Sihirli Ejderha Kodi Eklenti Deposu

Magic Dragon, Supremacy Deposundan indirilebilir. Bu eklenti başka hiçbir depoda mevcut değil.

Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altına Magic Dragon Kurulumu

 1. Açık Kodi cihazınızdaki yazılım > Tıklamak Ayarlar (Dişli Simgesi) ekranın sol üst köşesinde görünür > Yeni bir pencere açılacaktır, Tıklayın üzerinde Dosya Yöneticisi menüden görünür.kodi sihirli ejderha nasıl kurulur
 2. şimdi çift ​​tıklayın Kaynak ekle sol sütundan seçenek. sihirli ejderha kodi kripton sürüm 17.6 veya daha düşük nasıl yüklenir
 3. Tıklayın ve bunu gir URL iletişim kutusunun adres çubuğunda: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Tıklayın Tamam > Kaynak adı üstünlük > Tıklayın tamam > URL’yi ve adı tekrar kontrol edin > Tıklayın tamam.sihirli dragon kodi jarvis sürüm 16 veya daha yüksek nasıl yüklenir
 4. Şimdi dön Kodi Ana Menüsü > Adresine git Eklenti Menü > Tıkla Kutu Simgesi.sihirli ejderha kodi indir
 5. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle seçenek.sihirli ejderha çalışmıyor hata sorunları
 6. seçmek üstünlük > Tıklayın Repository.supremacy-2.3.zip > Bildirimi bekleyin. sihirli ejderha deposu
 7. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Kaydırma ve açma üstünlük > Tıklamak video eklentileri > seçmek Sihirli Ejderha > Tıklayın Yüklemek.

sihirli ejderha

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Magic Dragon Kurulumu

 1. Açık Kodi Jarvis V16.
 2. Tıklayın sistem > Açık Dosya Yöneticisi.
 3. Çift tıklama Kaynak ekle.
 4. Tıklayın <Yok> ve yazın URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Tıklayın Bitti > Bu kaynağı şu şekilde adlandırın: üstünlük > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 5. Geri dönmek Kodi Ana Menüsü > Tıklayın sistem > Tıklayın Eklenti.
 6. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle seçenek > Açık üstünlük > Tıklayın Repository.supremacy-2.3.zip. Bildirimin görünmesini bekleyin.
 7. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Adresine git üstünlük.
 8. Adresine git Video Eklentileri.
 9. Tıklamak Sihirli Ejderha > hit Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

Magic Dragon Kodi İndir

 1. Zip dosyasını indirin > Kodi Ana Menüsü > Tıklayın Eklenti > Tıklayın Kutu Simgesi.
 2. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Araştır indirilen zip dosyası sistemi > seçmek Repository.supremacy-2.3.zip > Bildirimin görünmesini bekleyin.
 3. Tıklayın Depodan Yükle > Tıklayın üstünlük > Açık video eklentileri Klasör > Tıklamak Sihirli Ejderha > Tıklayın Yüklemek > bildirimin görünmesini bekleyin.

Magic Dragon Çalışmıyor / Kodi’deki Hatalar / Düzeltmeler

Bağımlılık Yüklenemedi

Eklentinin yüklenmesi sırasında bozuk kaynak bağlantıları ve eski depolar nedeniyle bağımlılık hatası ortaya çıkıyor

Fix

Kullanmaya çalıştığınız havuzun erişilebilir ve canlı olup olmadığını kontrol edin. Depo erişilebilir değilse, alternatif bir depo seçin.

Günlük Hatasını Kontrol Et

Bu hata bazen eklenti yüklerken bazen eklenti akışlarına erişirken ortaya çıkar. Bu hatanın arkasındaki neden, depodaki dosyaları veya önbelleğe alınmış yığılmış olabilir.

Fix

Bu hatayı düzeltmek için Kodi önbelleğinizi temizleyin ve bu eklentiyi güvenilir bir depodan yüklemeyi deneyin. Eklentiyi kurmak için her zaman güvenilir bir havuz seçmelisiniz.

Magic Dragon Yorumları

Bu eklentiyi test eden kullanıcılar bu eklentiyle ilgili sosyal medyada bazı yorumlar paylaştıklarından, Magic Dragon Kodi eklentisi son zamanlarda bazı hayranlar yapıyor. Kullanıcılar tarafından bu tweetlere bir göz atın:

sihirli ejderha yorumlar

Kullanıcılardan biri bu konuda biraz alaycı gitti:

Bu dizide sihir düşüncelerini ve ejderhaların nasıl algılandığını seviyorum. #nazmakseri

– Storm (@kodi_meaker) 23 Temmuz 2016

Son sözler

Magic Dragon, film, TV şovları, spor etkinlikleri ve Çocuk içerikleri için bazı yüksek kaliteli akışlara sahip olduğu için eğlence amaçlı inanılmaz bir eklentidir. Yaklaşan tüm yeni eklentiler arasında sadece birkaçı güvenilirdir ve daha ileri gitme ve itibar kazanma potansiyeline sahiptir..

Magic Dragon Kodi addon, eğlence akışı için en iyi eklentilerden biri olma potansiyeline sahiptir. Deneyen kullanıcılar zaten başkalarına tavsiye ediyor.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map