Güncelleme: Spinz TV içeren depo şu anda kapalı olduğundan eklenti belirtilen URL ile çalışmaz.

Spinz TV, tüm medya akışı ihtiyaçlarınız için tek durak çözümdür. İster spor, ister film, TV şovu veya medya kanalı olsun, Spinz TV ile tüm bu özellikleri ve daha fazlasını tek bir çatı altında edinebilirsiniz. Bu yazıda, Kodi’ye Spinz TV’yi nasıl kuracağınızı ve tüm bu şaşırtıcı özelliklerin tadını nasıl çıkaracağınızı göstereceğiz. En iyi kodi sihirbazları nihai kılavuzumuzu kontrol etmeyi unutmayın.

SpinzTV nedir?

SpinzTV, TV şovları, filmler, spor ve diğer eğlence programlarını içeren çeşitli medya kaynaklarını yayınlamak için mantıksal İnternet Protokolünü (IP) kullanan bir İnternet Protokolü Televizyonudur (IPTV). Bu, bazı coğrafyalarda yasa dışı olarak kabul edilir, bu nedenle Kodi için en iyi VPN’in kullanılması şiddetle önerilir. Sıkıldığınızda veya yapacak bir şeyiniz olmadığında, Spinz TV ile istediğiniz medyayı anında yayınlayabilir ve can sıkıntısını anında öldürebilirsiniz.

Kodi Kripton Sürüm 17 Spinz TV Build Nasıl Kurulur

Aşağıda özetlenen adımlar Spinz TV’yi en son Kodi Kripton Sürüm 17’nize indirmenize yardımcı olacaktır:

 1. İndirme ve başlatma Kodi.spinz tv nasıl kurulur
 2. Adresine git Ana ekran> tura tıklayın Ayarlar buton >Dosya Yöneticisi> Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.kodi kripton sürüm 17 spinz tv kurmak nasıl kurulur
 3. Bağlantıyı girin http://repo.stvmc.net/gösterildiği kutuda ‘Yok’ >Programın adını girin ‘Spinz’ veya beğeninize başka bir ad verin ve tıklayın tamam.spinz tv medya kaynağı
 4. Geri dön Ana ekran basarak ‘ESC’ tuş takımındaki düğme >Eklenti>tıkla kutu şeklindeki simge tepede.spinz tv kodi addon tarayıcı
 5. Tıklayın Zip dosyasından yükle >SpinzTV > Repository.SpinzTV-0.0.1.zip.spinz tv deposu zip dosyası
 6. Kurulumun tamamlanmasını bekleyin.
 7. seçmek Depodan yükle >Spinz TV > Program Eklentileri >Spinz TV Sihirbazı > Yüklemek.spinz tv sihirbazı
 8. Adresine git Eklenti> Program Eklentileri >Spinz TV Sihirbazı > ve çeşitli kurar.spinz tv sihirbazı yapı
 9. Yüklemek Beğendiğiniz ve keyfini çıkardığınız tüm yapılardan!

Kodi Jarvis Sürüm 16’ya Spinz TV Build Nasıl Kurulur

Kodi Jarvis sürüm 16’ya Spinz TV Build’i yüklemek, düzende küçük bir değişiklik olması yerine Krypton sürüm 17’ye indirirken benzer, ancak devam etmek için benzer bir işlem.

Spinz TV sihirbazını yükledikten sonra, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Jarvis için Spinz TV Yapılarıyla karşılaşacaksınız:

spinz tv kodi jarvis sürüm 16 nasıl kurulabilir

Kodi Kripton Sürüm 17’ye Spinz TV Eklentileri Nasıl Yüklenir

Spinz TV eklentisini indirmek için Spinz TV Derlemesi’ni indirirken ilk 6 adım aynı kalacaktır. Havuzu kurduktan sonra, aşağıda açıklanan adımları takip edin:

 1. seçmek Depodan yükle >Spinz TV > Program eklentileri >Spinz TV Pro > Yüklemek.Kodi Kripton Sürüm 17'ye Spinz TV Eklentileri Nasıl Yüklenir
 2. Tıkladıktan sonra Spinz TV pro, gerektirecek Facebook kimliği ve şifresi.spinz tv pro giriş
 3. Tıklarken Akış Listesi medya akışı için çeşitli kanalları görüntüleyebilirsiniz.

spinz tv pro videoları

Kodi Jarvis Sürüm 16’ya Spinz TV Eklentileri Nasıl Yüklenir

Kodi Jarvis sürüm 16’ya Spinz TV eklentisinin yüklenmesi, sürüm 17’ye indirilirken aynı kalır, ancak yazılım düzeninde bir değişiklik gözlemlenebilir.

Yaygın sorunların ve hataların ortaya çıkmasını önlemek için Kodi’nin en son sürümünü, yani Kodi Krypton sürüm 17’yi sisteminize yüklemeniz önerilir..

Spinz TV Çalışmıyor – Nasıl Onarılır

Spinz TV’yi yüklerken ortaya çıkabilecek sorunların çoğu Kodi’nin önceki sürümlerinden kaynaklanmaktadır. Kodi’nin yeni sürümü, yani Kodi Krypton sürüm 17, sorunların çoğunu çözecek.

Bazı kullanıcılar depodan Spinz TV’yi indirme konusunda sorun yaşayabilir. Bu sorun “Bilinmeyen kaynak” etkinleştirilerek giderilebilir. Bu, Ana ekrana dönerek düzeltilebilir> Eklenti> Ayarlar > Bilinmeyen kaynağı etkinleştir.

Kodi Kripton Sürüm 17’ye Hardnox Build Kurulumu

Kodi Krypton sürüm 17’deki Hard Nox derlemesini indirirken, Spinz TV derlemesini (yukarıda belirtilen) indirmek için tam olarak 8 adımı izlemeniz gerekir. Ardından, tek yapmanız gereken çeşitli Krypton yapıları listesinden, Spinz TV Sabit Nox. Bu, Kodi’de Hard Nox’u etkinleştirmelidir.

Kodi Kripton Sürüm 17'ye Hardnox Build Kurulumu

Kodi için En İyi Spinz TV Sihirbazı

Kodi’ye Spinz TV Sihirbazı’nı yüklediğinizde, kurulum için çeşitli yapıların listesini bulacaksınız. En iyi birkaç Spinz TV sihirbazı derlemesini adlandırmak için, en iyi seçimlerimiz:

 1. Spinz TV Premium Lite
 2. Spinz TV Kıskanç Kripton
 3. Spinz TV Sabit Nox

Bunlar Kodi için en güçlü yapılardır ve sonuç olarak, tek bir çatı altında çeşitli medya kanallarını ve eğlence paketini aktarabilirsiniz.

Özetlemek için

Spinz TV’yi yüklemek, Kodi Krypton sürüm 17’niz için binlerce medya kanalı, film ve spor eğlencesini tek bir pakette yayınlayabileceğiniz mükemmel bir karışım oluşturacaktır. Spinz TV’yi Kodi sürüm 16 ve 17’ye yüklemek için, benzer adımları izleyen ancak farklı bir düzen içeren bir kılavuz sağlanmıştır. Kodi’deki Spinz TV, film, spor ve TV şovlarının tüm lezzetlerini tek bir kaşıkta isteyen insanlar için en iyi seçimdir.

Herhangi bir soru sormak istiyorsanız, yorum bırakın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me