Sportsdevil Kodi – Kodi’ye SportsDevil Nasıl Yüklenir [2020]

Sports Devil Kodi eklentisiyle, çeşitli sporlar için birden fazla kanaldan spor yayınları ve HD kalitesinde yayınlar yapabilirsiniz.


Ancak, coğrafi kısıtlayıcı akışların eğilimi artmaktadır ve neden Firestick’te Kodi için ücretsiz VPN kullanmanız şiddetle tavsiye edilmektedir..

Bu yazıda, size Kodi’ye SportsDevil nasıl yüklenir. Özel güncellenmiş kodi eklentileri kılavuzumuza göz atın.

SportsDevil Kodi Deposu

SportsDevil, Kodil’de ve yer imi lite deposunda mevcuttur. Her iki depo en iyi kodi depolarından biri olarak sıralanır. Kodil, çok sayıda Kodi eklentisi için popüler bir kaynaktır. SportsDevil’e ek olarak Kodil, izleyiciler için mevcut olan çeşitlendirilmiş içeriği sergileyen Exodus ve Covenant gibi diğer eklentileri de içeriyor.

SportsDevil Son Sürüm

Şimdiye kadar, Kodil Deposunda bulabileceğiniz tek bir SportsDevil Güncellemesi var. Bunun dışında, SportDevil’i kurmak için başka bir depo yok. Olanlar en son sürümünü indirmek / yüklemek isteyen, Kodi İsrail sahip olduğunuz en iyi ve tek seçenek.

Kodi Spor Şeytan Addon Nasıl Kurulur – Video Eğitimi

Kodil Repo Kullanarak Leia ve Krypton’a SportsDevil Kodi Eklentisi Nasıl Yüklenir

Aşağıda özetlenen adımları izleyerek SportsDevil’i Kodi’ye yükleyebilir ve en sevdiğiniz spor kanalını 5 dakikadan daha kısa bir sürede izlemeye başlayabilirsiniz:

 1. Başlatmak ‘Kodi’İ yüklemeniz bittiğinde.sportsdevil kodi nasıl kurulur
 2. Lazım Ayarlar> tıklamak Dosya Yöneticisi>çift ​​tıklayın Kaynak ekle.koddev'deki sportsdevil addon dosya yöneticisi ayarları
 3. Bu bağlantıyı şuraya yazın veya kopyalayın: http://kdil.co/repo/ söylediği yere .sportsdevil addon kodi yapılandırma adımları
 4. Yapman gerek medya kaynağını adlandırın, yani ‘yazınKodil Repo’Ve tıklayın Bitti.Addis deposu
 5. Tıklamak ‘ESC’ düğmesine basarak ana ekrana dönün ve ‘Eklentiler’>Eklentilerim >Zip Dosyasından Yükle.sportsdevil kodi Addon zip dosyası ayarları
 6. seçmek Kodil Repo> Kodil.zip> Birkaç saniye bekleyin.sportsdevil kodi addon
 7. ‘Tuşuna basıldığındaESC’İ bir önceki menüye geri döndürün ve tıklayın Depodan yükle >Kodil Deposu>Video Eklentileri>Spor Şeytanı >Yüklemek.sportsdevil kodi addon son adımları
 8. Eklentinin yüklenmesi biraz zaman alabilir ve bittiğinde, ‘Etkinleştirme’ işareti SportsDevil’in önünde görünecek
 9. Etkinleştirilen işaret göründüğünde şu adrese gidin: Ana ekran > Videolar > Video Eklentileri >SportsDevil
 10. Akış için bir kanal listesi görünecektir. Zevk almak!

en iyi sportsdevil kodi kanalları listeleri

Bookmark Lite Deposu Kullanılarak SportsDevil Kodi’yi Leia ve Krypton’a Yükleme

 1. Açık Kodi > Tıkla vites ikon > Tıklamak Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle.bookmark lite deposunu kullanarak sportsdevil kodi nasıl kurulabilir
 2. Bunu girin URL: http://bliss-tv.com/lite/ > Tıklayın tamam > Kaynak URL’yi şu şekilde adlandırın: Bookmark Lite > Tıklayın tamam.spor imi lite depo kullanarak sportsdevil kodi kripton sürüm 17.6 veya daha düşük nasıl yüklenir
 3. Kodi sayfasına dön Ana ekran > Tıklayın Eklentileri > Tıkla Kutu simgesi > Tıklayın Zip dosyasından yükle > seçmek Bookmark Lite > Açık Bookmark Lite > Tıklamak repository.bookmarklite-1.6.zip > Bekleyin Eklenti etkin bildirim.sportsdevil'i yer imi lite deposunu kullanarak kodi jarvis sürüm 16 veya üzerine nasıl kurarım
 4. Şimdi tıklayın Depodan yükle > Açık Bookmark Lite > Açık Video Eklentileri.sportsdevil imi lite repo indir
 5. Tıklamak SportsDevil Kodi > hit Yüklemek > Bildirimin görünmesini bekleyin.

sportsdevil imi lite depo kullanarak kodi firestick nasıl kurulur

Kodil Repo Kullanarak SportsDevil Kodi AddOn Sürüm 16 Jarvis Nasıl Yüklenir

SportsDevil’i Kodi sürüm 16 Jarvis’e yüklerken, ‘Ayarlar’ simgesinin ‘Sistem’ simgesi ile değiştirilmesi dışında tüm işlem aynı kalır.

Kodi’nin önceki sürümü olduğundan, çeşitli eklentiler ve dosya ana bilgisayarları bağımlılıklarını en son sürüm v17’ye güncelleştiriyor. SportsDevil kodi addon’un sisteminizde sorunsuz çalışması için en son Kodi sürüm 18.2 Leia veya Krypton sürüm 17.6’yı yüklemeniz önerilir.

Sports Devil Kodi’yi Bookmark Lite Repository Kullanarak Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Yükleme

  1. Açık Kodi Jarvis V16.
  2. Tıklamak sistem > Açık Dosya Yöneticisi.
  3. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.
  4. Tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL http://bliss-tv.com/lite/ > Tıklayın Bitti > Bunu adlandırın
  5. kaynağı Bookmark Lite > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
  6. Geri vermek Kodi Seyahat > Tıklayın sistem > Tıklayın Eklenti.
  7. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle seçenek > Açık Bookmark Lite > Tıklayın repository.bookmarklite-1.6.zip > Bildirimin görünmesini bekleyin.
  8. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Adresine git Bookmark Lite.
  9. Adresine git Video Eklentileri.
  10. Tıklamak SportsDevil Kodi > hit Yüklemek > Bildirimin görünmesini bekleyin.

Sports Devil Kodi İndir

SportsDevil, dünya çapında spor etkinlikleri için en çok tercih edilen Kodi eklentisidir. Ancak son zamanlarda eklentiyi sağlayan platformlar çöktü. Bunun nedeni hala bilinmiyor, ancak bu sorunun çözümü mevcut.

Şu anda, doğrudan indirme yöntemi SportsDevil eklentisini kullanmak için en iyi seçenektir. SportsDevil Kodi eklentisini indirmek ve yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. İndir Kodil Zip cihazınızda.
 2. Adresine git Eklenti> Tıkla Kutu Simgesi sol üst kısımda mevcut.
 3. seçmek Zip dosyasından yükle menüden> Gezin Sistemin bulunduğu yere indirilen Zip dosyası> seçmek Kodil.zip > Zip dosyasının yüklenmesini bekleyin.
 4. Adresine git Depodan Yükle.
 5. seçmek www.KodiIsrael.co.il veya Kodil Deposu > Adresine git Video Eklentileri> seçmek SportsDevil> (Farklı sürümleri gösteren bir pencere açılır) Kodil Deposu> Tıklayın Yüklemek> Deponun yüklenmesini bekleyin.

İşte, sorunsuz ve basit!

SporDevil Bookmark Lite Kodi İndir

  1. İndir Sıkıştırılmış dosya cihazınızda > Adresine git Kodi Ana ekran > Adresine git Eklentileri > Tıklamak Kutu simgesi > Tıklayın Zip dosyasından yükle > Göz at indirilen Zip dosyası> Bekleyin Eklenti etkin bildirim
  2. Şimdi tıklayın Depodan yükle > Açık Bookmark Lite > Açık Video Eklentileri.
  3. Tıklamak SportsDevil Kodi > hit Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

SportsDevil Kodi Yangın Sopa Kurulumu

Fire Stick’lerinde canlı spor aksiyonu yayınlamak isteyenler Kodi’yi yüklemiş olmalıdır. İşte Kodi’yi Fire Stick’e Yükleme ile ilgili kurulum kılavuzumuz. Kodi’yi yüklemeyi tamamladıktan sonra, Sports Devil Kodi Fire Stick eklentisini yüklemek için şu adımları izleyin:

   1. Çalıştırmak Kodi Yangın Sopa > Tıkla Ayarlar ikon > Açık sistem > Açık Geliştirici Seçenekleri > Buraya, Etkinleştir Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar ve ADB Hata Ayıklama.
   2. Açık Dosya Yöneticisi> Çift tıklama Kaynak ekle> Tıklayın Yok> URL’yi girin http://kdil.co/repo/ > Tıklayın tamam > Bu kaynağı adlandırın Kodil Repo> Tıklayın tamam.
   3. Şimdi Eklenti Menü> Tıkla Kutu Simgesi.
   4. Adresine git Zip dosyasından yükle > seçmek Kodil Repo > Tıklayın Kodil.zip > Bildirim görünene kadar bekleyin.
   5. Şimdi tıklayın Depodan Yükle.
   6. seçmek www.KodiIsrael.co.il veya Kodil Deposu> Açık Video Eklentileri> Seç SportsDevil listeden> Seç Kodil Deposu mevcut seçeneklerden> Tıklayın Yüklemek> Deponun yüklenmesini bekleyin.

Artık Kodi Fire Stick eklentisini kullanarak kolayca akış gerçekleştirebilir ve tüm canlı spor etkinliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Akıllı kalın, Kodi üzerinden akış yaparken itfaiye için en iyi vpn’yi kullanın.

SportsDevil Kodi Bookmark Stick Repository Kullanarak Yangın Çubuğu Kurulumu

Çalıştırmak Kodi Yangın Sopa > Tıkla Ayarlar ikon > Açık sistem > Açık Geliştirici Seçenekleri > Buraya, Etkinleştir Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar ve ADB Hata Ayıklama.

Şimdi SportsDevil’i Kodi Leia ve Krypton sürümlerine yüklemek için daha önce belirtilen adımlara bakın.

SportsDevil Kodi Sorunlar / Hatalar / Düzeltmeler

Kodi’de SportsDevil Nasıl Güncelleştirilir

Yüklediğiniz eklentilerle ilgili güncellemeleri kontrol etmek için şu adrese gidin: Ana ekran > Eklentileri> Video Eklentileri > Mevcut Güncellemeler.

SportsDevil için kullanılabilir güncellemeler varsa, Kodi eklentiyi otomatik olarak güncelleyecek veya eklentinin adını gösterecektir. Güncellemelerin yüklenmesi birkaç dakika sürebilir.

SportsDevil Kodi Kurulumu Başarısız Oldu

Kullanıcılar, Kodi’ye SportsDevil’i indirip yüklerken birçok sorunla karşı karşıyadır. Kullanıcılar çevrimiçi forumlarda “Yükleme Başarısız Oldu” hatası aldıklarını tartışıyorsa çoğu.

Bunun nedeni, kullanıcıların kullandığı depoların bakım için bozuk veya bozuk olmasıdır. Bu, üçüncü taraf bir eklenti kullanırken bu tür sorunların ortaya çıkmaya devam ettiği yeni bir şey değildir.

Çözüm

Bu sorunun en kolay çözümü, çalışan ve güvenilir olan daha iyi bir havuz denemektir. Kullanıcılar denemelidir Kodi İsrail Deposu (Kodil) SportsDevil indirmek için. Bu depo oldukça iyi çalışıyor.

SportsDevil Kodi Web İsteği Başarısız

Canlı akışlara erişirken web isteği başarısız oldu hatası normalde görünmez. Bazen Kodi, akışın komut dosyası veya video içeriği biçimini okuyamaz ve bu hatayı ister.

Çözüm

Bu hatanın çözümü çok basittir. Sadece etkinleştirmelisin RTMP Kodi. Bu hatayı düzeltmek için şu üç adımı izleyin:

Şuraya git: Eklentiler menüsü.

Açık Eklentilerim> Açık VideoPlayer Giriş Akışı.

=Tıklamak RTMP Girişi> tıklamak etkinleştirme.

Sorun çözüldü!

Sportsdevil Kodi Hata Kontrol Günlüğü

Kayıt Günlüğü hatası, kullanıcının karşılaşması gereken en rahatsız edici hatalardan biridir. Bu hata yalnızca Kodi’de görünüyorsa; herhangi bir eklenti kullanmadığınızda bunun nedeni Önbellek yığını olabilir. Ancak bir eklenti kullanılırken görünen bu hata, deponun süresinin dolduğu veya güncelleniyor anlamına gelir.

Çözüm

Bu hatayı önce deponun güncellenip güncellenmediğini kontrol ederek düzeltirsiniz. Güncellenmiyorsa, bu, yüklemek için kullandığınız havuzun eski olduğu anlamına gelir. Güncellenmiş bir depo arayın ve eklentiyi güncellenmiş depodan tekrar yükleyin.

SportsDevil Kodi Nasıl Onarılır

SportsDevil, eklentinin düzgün çalışmasını engelleyebilecek bazı sorunlara neden olabilir. Sık karşılaşılan sorunların bazılarını çözümleriyle birlikte listeledik.

Sportsdevil Kodi Akışı Mevcut Değil

Böyle bir sorunla karşılaştığınızda, SportsDevil’in belirli bir anda canlı akışı olmadığını gösterir. En iyi şey onu beklemektir ve belirli bir spor etkinliği mevcut olduğunda otomatik olarak başlayacaktır..

Sportsdevil Kodi Komut Dosyası Başarısız Oldu

Yüklediğiniz eklentinin işlevini düzgün bir şekilde yürütememesi durumunda bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Hata, eski Kodi sürümü veya addon kullanılabilir olması nedeniyle oluşur. Sorun devam ederse Kodi sürümünüzü veya eklentinizi yükseltin.

SportsDevil Kodi İndirme Yapıldı

SportsDevil addon Kodi’yi yüklerken, indirme işleminizin daha fazla ilerlemediği ve% 0’ın ötesine geçemediği bir sorun ortaya çıkabilir. Bu, eklentinin daha eski bir sürümünü indirmesi nedeniyle tekrar oluşabilir. SportsDevil’i Kodi’ye tekrar yükleyin, muhtemelen sorunun çözüleceği.

SportsDevil Kodi Alternatifleri

Zevk alabileceğiniz canlı spor akışı eklentilerinde SportsDevil’in ötesinde yeni bir dünya var. SportsDevil çoğunlukla iştahınızı doldurmazsa, sporun canlı akışı için birçok Kodi eklentisinin tadını çıkarabilirsiniz. SportsDevil ile doğrudan rekabet eden birkaç alternatifin listesi:

   1. Sadece Spor
   2. USTVNow
   3. DexterTV
   4. Kanal Armut
   5. cCloud
   6. Çalma Listesi Yükleyici
   7. Oyuncular Kulübü

En İyi SporDevil Kodi Kanalları Listeleri

SportsDevil addon’u yükledikten sonra, Tenis, Futbol, ​​Hokey, NFL, UFC, Golf, Kriket ve diğer birçok spor dahil en sevdiğiniz sporları tek bir tıklamayla izleyebileceğiniz çok çeşitli canlı spor TV’si ile karşı karşıyasınız..

Popüler kanal listesi şunları içerir:

   1. Gökyüzü sporları
   2. BT Spor
   3. NFL Ağı
   4. Kutu Ulus
   5. BeIN Sports

Bir şeyler eklemek için

Kodi’de SportsDevil eklentisinin yüklenmesi, son maç raporunda canlı akış sporlarını izlemenin, önemli olayların ve yorumların keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. En son eşleşmeyi mobil cihazınızdan veya PC’nizden izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha önce tartışıldığı gibi, bu eklentideki bazı akışlar Coğrafi olarak sınırlandırılmıştır ve bu kısıtlamayı atlamak için Kodi’ye VPN yüklemeniz gerekecektir. Ücretsiz bir Kodi VPN hizmetini deneyebilir ve kesintisiz akışın keyfini çıkarabilirsiniz.

Herhangi bir sorun yeterli olursa, aşağıdaki yorum bölümünü bize bildirin ve en iyi Kodi eklentileri listemize göz atın..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map