Exodus, Kodi için popüler bir eklenti olarak artık daha iyi bir eklenti Sözleşmesi ile değiştiriliyor. Bu yeni eklenti, Exodus’u oluşturan aynı geliştiriciler ekibinden ve şimdi Exodus, Kodi kullanıcıları tarafından çok fazla şikayet aldığından, geliştirici ekibi Covenant Kodi addon’u oluşturmaya karar verdi. Kodi kullanıcılarının güncel kalmak için Kodi’ye Covenant’ı yüklemeleri önemlidir.

Exodus gibi, Kodi’nin coğrafi kısıtlı akışların engelini kaldırmak ve gizliliğinizi korumak için bir VPN kullanmanız gerekecek.

Özel KodiVPN.co Özel Teklifleri 2020
PureVPN

 1 ABD Doları

Bu Fırsatı Yakala

surfshark

 11,99 ABD doları

Bu Fırsatı Yakala (3 Ay Ücretsiz)

Ivacy

 9,03 ABD doları

Bu Fırsatı Yakala

Covenant Kodi Depoları (Çalışıyor)

 1. Kodil – Kodi İsrail deposu (Buradan indirin)
 2. XvBMC – Hollanda Deposu
 3. Tüm Eyez On Me – Daffy Repository tarafından
 4. Tembel Kodi Deposu
 5. GitHub

Gurzil ile ilgili en iyi şeylerden biri, akış deneyiminizi geliştiren Real Debrid kodi yardımcı programını desteklemesidir. Bu öğreticide, aşağıdakilerin nasıl yapılacağı hakkında adım adım kılavuz Covenant’ı Kodi’ye yükleyin. Öyleyse okuyun!

Tembel Kodi Deposunu Kullanarak Kodi Leia / Krypton veya Üzerine Covenant Kurulumu

Lazy Kodi repo, yeni bir depo olduğu ve tüm popüler eklentilere sahip olduğu için bazı başlıklar yapıyor. Popüler eklentiler hakkında konuştuğumuzda, aklımızda ortaya çıkan ilk eklenti Covenant Kodi eklentisidir ve neden olmasın, bir süredir ilgi odağı olmuştur. Her şeyden önce, görülmesi gereken en iyi şey bu deponun Covenant Kodi eklentisine sahip olmasıdır.

Lazy Kodi deposunu kullanarak Covenant Kodi eklentisini yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Kodi’yi aç > Tıkla Ayarlar ikon.
 2. Tıklamak Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle.
 3. Tıklayın ‘Yok’ > buna gergin URL: http://lazykodi.com/ > Tıklayın tamam.
 4. Bu kaynağı adlandırın: ‘Tembel Kodi’ > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam tekrar.
 5. Geri dönmek Kodi Seyahat > Açık Eklenti Menü > Tıklamak Box-ikon.
 6. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle.
 7. Tıklamak Tembel Kodi.
 8. Üç seçenek: Depolar, Fermuarlar ve sihirbaz görünür olacak.
 9. seçmek Depoları seçenek.
 10. Tıklamak ANDROIDABA.
 11. Depo’ya tıklayın.
 12. Tıklamak repository.Kodil-1.4.zip > Kodi İsrail Deposu yüklenecek.
 13. Şimdi geri dön Ana ekran > Tıklamak Eklenti çıkıntı > Tıkla kutu simgesi > Depodan Yükle’yi tıklayın.
 14. Açık Kodi İsrail Deposu > Video Eklentilerine Git > Sözleşme’yi seçin > Yükle’yi tıklayın.

XvBMC Deposunu Kullanarak Kodi Leia / Krypton Sürüm 18 / 17.6’ya Antlaşma Nasıl Yüklenir

Kodi, Kodi 17 “Krypton” serisini, “Kodi 17.6” adlı son güncellemeyi başlatarak sonlandırdı. Kodi, dünyaya resmi siteleri aracılığıyla Kodi 17.6’nın piyasaya sürülmesi hakkında bilgi verdi ve bu güncellemeyi takip eden en son Kodi 18 “Leia” sürümünü duyurdu.

Kodi 17.6, performans ve kararlılık açısından Krypton serisinin önceki sürümlerinden daha iyidir. Hata ve kilitlenme düzeltmeleri, gelişmiş bağlantı hızı ve dahili web sunucularıyla bağlantı düzeltmeleri yapılan iyileştirmelerdir. Kodi 17.4’ün birçok hata sorunu varken Kodi 17.5’in bağlantı hataları vardı. Bu güncelleme tüm bu parçaları çok iyi kapladı.

Kodi’nin son sürümünün yayınlanmasından bu yana; Kodi topluluğu Kodi Krypton 17.6, uyumlu eklentiler keşfetmeye başladı. Tüm yayın meraklıları için harika bir haber, Covenant’ı Kodi 17.6’ya yükleyebilmeleridir.

Başka bir harika şey, artık Covenant’ı Kodi 17.6’ya iki farklı depodan yükleyebilmenizdir. Kodi 17.6’ya Covenant eklentisini yüklemek için kurulum kılavuzumuzu izleyin:

 1. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar Simgesi > Açık Dosya Yöneticisi.
 2. Çift tıklama Kaynak ekle > tıklamak ‘Yok’ > Bu URL’yi yazın http://archive.org/download/repository.xvbmc > Tıklayın tamam > Şimdi bu medya kaynağını adlandırın ‘XVBMC’ > Tıklayın tamam.
 3. Geri vermek Kodi Ana Menüsü basarak ESC anahtarı > Açık Eklenti > Tıkla Kutu şeklinde simgesi
 4. Açık Zip Dosyasından Yükle > seçmek XVBMC> Tıklamak repository.xvbmc-4.2.0.zip > Zip dosyası indirilinceye ve bildirim görünene kadar bekleyin
 5. Şimdi cyalamak Depodan Yükle > seçmek XvBMC (Eklentiler) Havuzu > Açık Videolar Eklentileri > seçmek Sözleşme > Tıklayın Yüklemek> Bildirimin görünmesini bekleyin
 6. Bildirim göründüğünde, G Ana menü> Açık Eklenti> Açık Video Eklentileri> Tıklamak Sözleşme > En sevdiğiniz içeriğe göz atın ve keyfini çıkarın!

Kodi Deposu Kullanılarak Kodi Leia / Krypton Sürüm 18 / 17.6 veya Üzerine Covenant Kurulumu

Colossus Deposu kapatıldı Son zamanlarda ‘Başarısız Yükleme’ hatası veriyor. Bununla birlikte, ven Kodil Deposu ’ndan Kodi’ye Covenant’ı kurmak için alternatif bir yaklaşım geliştirdik.

 1. İlk önce Kodi’yi aç sisteminizde > seçmek Ayarlar simgesi üstte bulunan > Şimdi tıklayın Dosya Yöneticisi.kodi üzerinde antlaşma nasıl kurulur
 2. Burada dikey olarak asılı depoların bir listesini göreceksiniz. Sol tarafınızda, çift tıklayın Kaynak ekle > Önünüzde tıklamanız gereken bir kutu görünecektir ‘Yok’ > Yaz URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Tıklayın tamam > Medya Kaynağı Adını yazın ‘Kodil’ > Tıklayın tamam böylece kutu kaybolur.kodi krypton sürüm 17 veya daha yüksek bir sürümde antlaşma nasıl yüklenir
 3. hit ‘Geri tuşu’ geri dönmek için tuş takımında birkaç kez tuşa basın Kodi Ana Menüsü > Tıklamak Eklenti çıkıntı > Adresine git Paket yükleyici sol üst köşedeki simge (bir kutu şekli).kodi kurulumu sözleşmesi
 4. seçmek Zip Dosyasından Yükle > Bulun ve tıklayın Kodil > Şimdi tıklayın kodil.zip > Depoyu indirmesi birkaç dakika sürecektir.antlaşma kodi zip dosyası indir
 5. Şimdi seçin Depodan Yükle > Tıklamak Kodil Deposu > Adresine git Videolar Eklentisi > Sözleşme > Yüklemek.antlaşma kodi yapılandırması
 6. Covenant Kodi’ye yüklendiğinde, Kodi Ana Menüsü > Tıklamak Eklenti > Video Eklentileri > Sözleşme > filmler > Zevk almak!antlaşma kodi url zip dosyası deposu indir

Kodi’ye COVENANT Kurulumu – Yeni Video (Kodil Repo)

Kodi Kripton Sürüm 17.6 Üzerinde Covenant Kurulumu Tüm Eyez On Me Repository Kullanılarak

Baskıların hızlanmasından bu yana, kullanıcılar alternatif depolar ve alternatif eklentiler aramaya başladılar. Alternatif bir kaynağa sahip olmak oyundan çıkmanızı engeller. Bu nedenle, bu kılavuzda All Eyez on Me Repository kullanarak Covenant Kodi Eklentisinin nasıl kurulacağını açıkladık.

 1. Başlatmak Kodi > Tıkla Ayarlar ikon (Dişli simgesini) > Tıklayın Dosya Yöneticisi.
 2. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle > Tıklamak ‘Yok’ > Bu URL’yi girin http://highenergy.tk/repo/ > Tıklayın tamam > Bunu adlandırın medya kaynakTüm Eyez On Me Repo’ > Tıklayın tamam > Geri dönmek Kodi Ana Menü.
 3. Açık Ekleons Bölüm > Tıkla Eklenti tarayıcı (Kutu Şeklinde ikon)
 4. Tıklayın Yükleme yeri Sıkıştırılmış dosya > seçmek Tüm Eyez On Me Repo > Tıklamak repository.alleyezonme-1.4.zip > Bildirimi bekleyin.
 5. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > seçmek Tüm Eyez Üzerimde.
 6. Adresine git Video Eklentileri > Seç Sözleşme > Tıklayın Yüklemek> Bildirimi bekleyin.
 7. Eklentiye şu adrese giderek erişebilirsiniz: Ana menü> Tıklamak Eklenti> Açık Video Eklentileri > seçmek Sözleşme

XvBMC Deposu ile Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Covenant Kurulumu

 1. Çalıştırmak Kodi Uygulama> Adresine git sistem> Açık Dosya Yöneticisi
 2. Tıklayın Kaynak ekle>Tıklamak Yok> Bunu girin URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > Tıklayın Bitti
 3. Bu kaynağı adlandırın ‘XVBMC’> Tıklayın tamam> Geri vermek Ana ekran
 4. Açık sistem> Adresine git Ekleons> Tıklayın Yüklemek itibaren Zip Dosya> seçmek XVBMC> Tıklamak repository.xvbmc-4.2.0.zip > Depo indirilene kadar bekleyin
 5. Tıklayın Yüklemek itibaren depo > seçmek XvBMC (Eklentiler) Havuzu > Adresine git Video Ekleons> Tıklamak Sözleşme> Şimdi Covenant’ta favorilerinize göz atın ve kaliteli akışların keyfini çıkarın!

Kodil Repository ile Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Covenant Kurulumu

 1. Kodi’yi aç > sistem > Dosya Yöneticisi > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın > URL’yi http://www.lvtvv.com/repo/ yazın > Bitti’yi tıklayın > Tip Adı ‘Kodil’ > Bitti’yi tıklayın > Tamam’ı tıklayın.
 2. Kodi Ana Ekranına Git > sistem > Eklenti > Zip Dosyasından Yükle > Kodil > kodil.zip > Depoyu indirmesini bekleyin.
 3. Depodan Yükle > Kodil Deposu’nu tıklayın > Videolar Eklentisi > Sözleşme > filmler > Zevk almak!

Leia Sürüm 18 Üzerinde Covenant Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

Covenant Kodi’yi Kodi Leia sürüm 18’e kurma prosedürü, Covenant Kodi eklentisini Kodi Krypton sürüm 17.6’ya yükleme prosedürüyle aynıdır..

 Fire Stick Antlaşması jailbreak nasıl

Global olarak rafta bulunan en iyi eğlence cihazlarından biri olan Fire Stick, ücretsiz olarak hiçbir şey yayınlamaması için büyük bir kusura sahiptir. Bu nedenle, Fire Stick’te Kodi’yi (çevrimiçi olarak mevcut en iyi akış yazılımı) kullanmak ve istediğimiz içeriği yayınlamak için jailbreak yapmalıyız..

Ancak, bu hapishanenin kırılmasının yasadışı olduğunu merak ediyor olabilirsiniz, ancak değil, bu yüzden rahatlayın. Ana kılavuzumuzda Kodi on Fire Stick kurulum prosedürünü daha önce hazırladık ve bu kılavuzda Covenant Kodi on Fire Stick kurulum prosedürünü hazırladık.

Kodi Yangın Çubuğuna Covenant Kurulumu

Amazon Firestick uygulamaları dışında Covenant, FireStick için ünlü bir eklentidir. Covenant’ı doğrudan Fire Stick’e yüklemek için ES Dosya Gezgini’ni ve ardından zip dosyasını yüklemeniz gerekir.

 1. ES Dosya Gezgini’ni yüklemek için, aşağıda belirtilen adımları izleyin:
 2. Adresine git Yangın Çubuğu Ana Ekranı > Tıklamak Ayarlar > seçmek sistem > Geliştirici seçeneği > Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar ve ADB Hata Ayıklama seçeneği.
 3. Uyarı bildirmek için bir kutu açılır, tamam.
 4. Şimdi geri dön Yangın Çubuğu Ana Ekranı > Tıklamak Arama > tip ES Dosya Gezgini.
 5. Seçin ES Dosyasını Keşfet ekranınızda göründüğünde.
 6. Şimdi seçin Bedava.
 7. ES Dosya Gezgini’ni yüklemeyi tamamladıktan sonra, Covenant için Zip Dosyasını yüklememiz gerekiyor.
 8. ES Dosya Gezgini’ni açın.
 9. seçmek Favori seçenek > Favori seçeneğinin altında yeni bir sekme görünecektir ‘Ekle’ buna tıkla.
 10. seçmek yol ve yazın URL https://t.co/ULSfZzDU8F ve tıklayın Sonraki > Şimdi seçin ad ve yazın dev ve tıkla Sonraki.
 11. Tıklayın Ekle.
 12. Şimdi bir Yer İşareti göreceksiniz (yani. dev) Favori bölümünüzde görünür > Üstüne tıkla.
 13. Tıkladıktan sonra, Zip Dosyası indirilmeye başlanacak > Dosyalar her zaman Fire Stick’teki İndirme dizinine kaydedilir.
 14. Yapmalısın DEĞİL herhangi bir sekmeye basmanız gerekir, yani Klasörü Aç veya Dosya Aç, Ana menü tuşu Fire Stick’te ve açık Kodi (Kodi, Ayarlar’a girilerek açılabilir > Uygulamalar > Yüklü Uygulamaları Yönetme.
 15. Şimdi tıklayın Eklenti > Paket yükleyici ikon > Zip Dosyasından Yükle > Şimdi seçin Harici depolama > seçmek İndir > Şimdi tıklayın repository.colossus-999.999.6
 16. Deponun yüklenmesini bekleyin > Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Dev Depo > Video Eklentileri > Sözleşme > Yüklemek > Zevk almak!

Birçok kullanıcı, FireStick’te izlerken Covenant’ta hiçbir akış yok gibi hatalarla karşılaşıyor. Ancak düzeltmenin en iyi yolu, firestick için en iyi vpn’yi yüklemek.

Kodi’ye COVENANT Nasıl Kurulur – Video Rehberi (ÇALIŞMIYOR)

Video Güncelleme: Bu video eğitimi, artık atılan Covenant Kodi eklentisini yüklemek için önceki yöntem göz önüne alınarak yapılmıştır. Yukarıdaki blogda sunulan adımlar güncellendi. Eğitim videosunu yakında güncelleyeceğiz.

Covenant Kodi İndir

Covenant Kodi eklentisi, Kodil Repository zip dosyasını doğrudan Kodi’ye indirmenizi gerektiren başka bir yükleme yöntemine sahiptir. Bu yöntem, yukarıdaki Kodi Kripton kurulumunda vurgulandığı gibi ilk 3 adımı kesebilir. Aşağıdaki adımlar şunlardır:

 1. Zip Dosyasını indirin ve sisteminize kaydedin.
 2. Kodi’yi başlat > Eklentiler sekmesini tıklayın > Kutu simgesini seçin > Sonra Zip Dosyasından Yükle.
 3. Kutu göründüğünde, indirilen Zip Dosyasını yüklemeniz gerekir > Kurulum başlayacaktır.
 4. Şimdi Depodan Yükle seçeneğini tıklayın > Kodil Deposu > Video Eklentileri > Sözleşme > Sonra Yükle.

Antlaşma Kodi GitHub

Covenant Kodi addonunu içeren dev şimdi indirildi. Bununla beraber Colossus’un GitHub hesabı da artık çalışmıyor. Ancak hesap hala var, ancak geliştiriciler zaten geri adım attı. Bu yüzden Covenant Kodi eklentisinin Colossus kullanılarak kurulmasının bir yolu yok. Ancak iyi haber şu ki Kodil deposunun yanı sıra XvBMC Repostiory kullanılarak kolayca kurulabilir.

Covenant Kodi Eklentisini SPMC’ye Yükleme

 1. Başlatmak SPMC > Tıkla ‘Ayarlar
 2. simgesine tıklayın yatay çizgiler > Tıklayın ‘Kaynak ekle’ > Hiçbiri’ni tıklayın > URL girin http://www.lvtvv.com/repo/ > Bu kaynağı adlandırın ‘Kodil Repo ’ > Tıklayın ‘TAMAM’.
 3. Geri vermek ‘Ayarlar Menü > Tıklayın Bulmaca
 4. Tıklamak “Zip dosyasından yükle” > Kodil Repo > Açık zip > Yüklemek > bildirimi bekle.
 5. Tıklayın Depodan yükle > Açık Kodi İsrail Deposu > Açık Video Eklentileri > seçmek Sözleşme > Tıklayın Yüklemek > Eklenti Etkin bildirimini bekle.

Covenant Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Düzeltmeler

Popüler bir Kodi eklentisi olarak, Reddit gibi platformlarda bununla ilgili çok sayıda tartışma konusu görebilirsiniz. Birkaç yapışkan iplikten geçerken, birçok kişinin Covenant Kodi’nin çalışma sorunları olmadığından şikayet ettiğini fark ettim. Bu yüzden onlara neden hitap etmiyoruz diye düşündüm!

Covenant Kodi Bağımlılığı Yükleyemedi

Antlaşma eklentisi birçok depoda kullanılabilir, ancak gerçekte çalıştığı yerde yalnızca birkaç tane vardır. Covenant eklentisini yüklediğiniz depolar var, ancak ‘Bağımlılık Yüklenemedi’ hatası veriyor. Sonuç olarak, Kodi Covenant’ın çalışmamasıyla sonuçlanan Kodi’ye Covenant’ı yükleyemezsiniz. Bazı eklentiler Truva atı virüsleri içerir ve bunları yanlışlıkla daha büyük bir risk olan bu depolardan yükleyebilirsiniz..

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, Covenant’ı diğer havuzlardan daha güvenli olan resmi Colossus deposundan yükleyebilirsiniz. Bu blogda tartışılan yükleme işlemi Colossus deposunu izliyor.

Covenant Kodi Akış Yok

Son zamanlarda, Covenant ‘Akış yok’ ifadesini kullanırken Kodi’de bir hata oluştu. Bu, aradığınız akışın yeni ve henüz mevcut olmadığı veya yakalanamayacak kadar eski olduğu anlamına gelir.

Eklentiye gelince, Covenant sağlayıcıdan herhangi bir akış yakalayamayabilir. Bunun nedeni ağ bağlantınız, güvenlik duvarınız veya önbelleğiniz olabilir.

Çözüm

Bu hata kolayca düzeltilebilir. Bu hatayı düzeltmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Şuraya git: Ana menü> Açık Araçlar.
 2. Tıklamak Net Sağlayıcılar> Tıklayın Evet> Bildiren bir bildirim “İşlem tamamlandı” açılacak.
 3. Şimdi tıklayın Önbelleği Temizle> Tıklayın Evet > Bildiren bir bildirim “İşlem tamamlandı” açılacak.
 4. Tıklamak Genel > Adresine git Sağlayıcı Zaman Aşımı> Şuna düşür: 20> Tıklayın tamam.
 5. Yine tıklayın Genel> Tıklamak Geri çalma soldaki menüden> Kapat Captcha’lı Sunucular> Tıklayın tamam.
 6. Şimdi seçin Altyazı -dan Araçlar menüsü> etkinleştirme Altyazı> Tıklayın tamam.
 7. Kararsız veya yavaş bir internet bağlantınız varsa,

Adresine git Araçlar Menüsü> seçmek Genel> Tıklamak Geri çalma soldaki menüden> Adresine git Maksimum kalite> Azaltmak daha iyi akış deneyimi için video kalitesi.

Artık en sevdiğiniz içeriği kolayca aktarabilirsiniz, Zevk almak!

Covenant Kodi Güncellemesi

Kodi’de bir sözleşmeli kullanıcı mısınız ve Covenant Kodi eklentinizin güncellenip güncellenmediğini merak ediyorsunuz?

Öncelikle size Kodi eklentilerinin güncelleme prosedürü hakkında bir şeyler söyleyelim. İlk olarak, eklentiler ve kodi depoları her zaman otomatik olarak güncellenmez. Hem manuel hem de otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Covenant Kodi Otomatik Güncelleştirmeleri

 1. Adresine git Eklenti Bölüm.
 2. Tıklayın Video Eklentileri.
 3. Sağ tık üzerinde Sözleşme ikon> Tıklayın Bilgi> Burada en alt satırda bir menü göreceksiniz.
 4. etkinleştirme Otomatik Güncellemeler.
 5. Şimdi otomatik olarak Sözleşme’yi güncelleyecektir. Kodi uygulamasını başlattığımızda veya Kodi uygulamamız çalışırken ve boşta kaldığında.
 6. Hatırlamanız gereken bir şey, yalnızca Covenant Kodi eklenti deposunu da yüklediyseniz otomatik olarak güncellenecek olmasıdır. Aksi takdirde bir zip dosyasına sahip olmak yardımcı olmaz.
 7. Sabırsız olmanız durumunda, eklentiler menüsünden Covenant Kodi eklenti güncellemelerini manuel olarak arayabilirsiniz.

Covenant Kodi Manuel Güncellemeler

 1. Adresine git Eklenti Bölüm.
 2. Tıklayın Video Eklentileri.
 3. Sağ tık üzerinde Sözleşme ikon> Tıklayın Bilgi> Burada en alt satırda bir menü göreceksiniz.
 4. Tıkla Güncelleme seçeneğini eklerseniz manuel olarak eklentiyi güncelleyecektir.

Kullanıcılar, güncellenmiş Kodi yerine güncellenmiş eklentiye sahip olmaya daha yatkındır.

Covenant Kodi Yorumları

Kodi, eklentileri sayesinde sunduğu sonsuz olanaklar nedeniyle harikalar yaratıyor. Film akışı için en iyi eklentilerden biri, artık artık mevcut olmadığı için artık ilgi odağı olmayan Exodus idi..

Ama yakında yerini her şeyi sunan bir eklenti olan Covenant aldı. Birçok Covenant Kodi yorumu var ve hepsinde çok övüldü.

antlaşma-için-kodi

Üçüncü taraf bir eklentinin inç mükemmel olamayacağı ve kullanıcıların bu konuda şikayetçi olduğu açıktır. Ancak bu sorunda bile, bu kullanıcı açıkça bu eklentiden ayrılmıyor.

Bölümlerin doğru olmaması konusunda gündeme getirdiği konu, bu tür resmi olmayan eklentilerde olağan bir şeydir. Çünkü onlar resmi değiller ve sağladıkları akışlar diğer portallardan tutuluyor. Bu bazen olur.

antlaşma-yorum

Öte yandan, bu eklentiden memnun olmayan bazı kullanıcılar var. Bu kullanıcı, oynamak için bir şey bulma konusunda bir sorunu olduğunu tweetledi. Eklentisiyle ilgili gerçek sorunun ne olabileceğini bilmiyoruz.

Ancak son zamanlarda, birçok kullanıcı “kullanılabilir akış yok” hatasını vurguladı ve bu hatanın arkasındaki neden ISP’leri, ağları veya güvenlik duvarları olabilir. Ancak, bu hatanın düzeltilmesi mevcuttur ve yukarıda hatalarda tartıştık veya kodi vpn kılavuzumuzu okuduk.

Trakt hesabınızı bu eklentiye bağlayarak en sevdiğiniz içeriği kolayca kaydedebilirsiniz. O da çok kolay ve kullanışlı.

Covenant Kodi Reddit Kullanıcı Yorumları

Covenant Kodi reddit kullanıcıları tarafından yayınlanan incelemelere bakarsanız, birçoğunun buna “Çıkış Çatalı” dediğini göreceksiniz. Bu konuya bir göz atın:

antlaşma reddit incelemesi

Zip dosyasına sahip olmanın yalnızca akışları sağlamadığını bilmeyen bazı kullanıcılar var. Akışlara ve güncellemelere sahip olmak için uygun havuzu yüklemelisiniz.

Covenant Kodi reddit incelemelerine bakarsanız, önemli bir deponun her zaman ve daha sonra “Colossus” olarak alıntılandığını göreceksiniz..

Covenant Kodi addon nasıl kaldırılır

Covenant Kodi eklentisini kaldırmak çok kolaydır; bunu şu üç adımı izleyerek yapabilirsiniz:

 1. Açık Kodi > Şuraya git: Eklenti Bölüm.
 2. Tıklamak Video Eklenti > Sağ tıklayın Sözleşme > Tıklayın Bilgi.
 3. Tıklamak Kaldırma > Tıklayın Evet > Eklenti kaldırılacak.

Sözleşmenin değiştirilmesi

Covenant Kodi eklentisi, kullanıcılara Kodi’de en sevdikleri filmleri ve TV şovlarını yayınlamalarını sağlayan harika bir deneyim sunar. Her gün yeni bir eklenti geliyor ancak birçoğu Covenant Kodi eklentisiyle rekabet edemiyor veya değiştiremiyor. Kodi Covenant’ın yerini alma potansiyeli olan birkaç eklenti olsa da, bunlardan birkaçı:

 1. Plasenta Kodi Eklentisi
 2. Uranus Kodi Eklentisi
 3. Nemesis Kodi Eklentisi
 4. Redemption Kodi Eklentisi
 5. Magic Dragon Kodi Eklentisi

Covenant Kodi Alternatifleri

Covenant kullanıcılar arasında çılgınlık yarattı ve içeriği ve Exodus’tan sonra akışların kullanılabilirliği açısından yeri doldurulamaz. Bununla birlikte, birkaç eklenti Covenant ile eşleşmek için yollarını buldu.

 1. Kodi için Pleksus – (Kurulum Kılavuzu)
 2. Kodi için Poseidon – (Kurulum Kılavuzu)
 3. Gurzil for Kodi – (Kurulum Kılavuzu)
 4. 123 Kodi Filmleri – (Kurulum Kılavuzu)
 5. Neptune Rising Kodi – (Kurulum Kılavuzu)

Sözleşmeye Karşı Plasenta

Covenant Kodi eklentisi ve Placenta Kodi eklentisi bunlarla benzer bir şeye sahiptir; her ikisi de sırasıyla popüler Kodi eklentileri Exodus ve Neptune Rising’in çatallarıdır. Coodant, Exodus Kodi eklentisinin geliştirici ekibi, Exodus Kodi eklentisinin artık güncellenmeyeceğini açıkladığında tanındı. O zamandan beri, Covenant topluluktaki baskın Kodi eklentisi oldu ve onun yerine böyle bir eklenti gelmedi.

Bununla birlikte, Plasenta (Neptün’ün çatalı yükseliyor) çıktı ve viral gitti. Bu eklenti, çatal olduğu eklentinin bir adım ilerisinde potansiyel ve işlevsellik avantajına sahiptir. Plasenta Kodi meraklılarından büyük bir övgü aldı ve bu nedenle Covenant Kodi’nin yerini kolayca alabileceği pareye yükseldi..

Antlaşma ve Çıkış

Covenant Kodi eklentisi, uzun yıllardır yayınlanan ücretsiz filmlerin ve TV şovlarının yüzü olan Exodus’un resmi yerine geçiyor. Exodus hayranları, Exodus’un kararsızlığı ve hayranları arasında öfkeye neden olan birçok kırık bağlantı nedeniyle Exodus’un daha yeni sürümüne, yani Sözleşme’ye geçme olasılığı daha yüksektir. Bu kurulum kılavuzunda, Covenant’ın Kodi’ye ücretsiz film ve TV şovları izlemenize izin verecek şekilde nasıl kurulacağı konusunda ayrıntılı adımlar sunuyoruz.

Şeyler Sarmak İçin

Her şeyi tamamlayarak kısa tutalım. Bu eklenti bir güzellik meselesidir. Çok sayıda Covenant Kodi yorumu bulacaksınız ve hepsi de onu övecek. Sözleşme, Trakt hesabının en iyi kalitede akışlarla entegrasyonuna izin verir. Kuşkusuz filmler ve şovlar için eklentidir. Covenant veya Kodi ile ilgili başka sorularınız varsa, aşağıdaki endişelerinizle yorum yapın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me