Kodi topluluğundaki son gelişmeler aynı zamanda çok yenilikçi ve kullanışlıdır. Tüm Kodi eklentilerini ve depolarını kapsayan yeni bir eklenti deposu var.

Her kullanıcının başarılı veri havuzlarına erişmeden önce akılda tutması gereken bir şey, bunların gayri resmi olması ve korsanlığa maruz kalmasıdır. Bu nedenle, gizliliğinizi ISS’den ve yetkililerden korumak için Kodi için en iyi VPN’yi kullanarak trafiğinizi şifrelemeniz şiddetle tavsiye edilir.

Lazy Kodi deposunu nasıl kuracağınızı görmek ve tek bir depoda Kodi özgürlüğünün tadını çıkarmak için kılavuzumuzu izleyin.

Tembel Kodi Deposu nedir?

Kodi topluluğunun evrimi, her geçen gün geliştirilmiş özelliklere sahip yeni bir eklenti veya depo ortaya çıktıkça bazı ilginç değişiklikler yapıyor. Kısa bir süre önce tüm GitHub depolarını kazıyabilecek bir eklenti gördük, böylece en son eklentiyi ve depoları indirebilirsiniz.

Ancak, birkaç gün önce, tüm eklentileri, depoları ve Kodi yapılarını içeren yeni bir devrimci depo ortaya çıktı. Hangi Kodi eklentisini, Kodi derlemesini veya deposunu yüklemek istediğiniz ne olursa olsun, Lazy Repository’de bulabilirsiniz. Artık eklenti veya depo yüklemek için farklı bir kaynak URL aramak ve eklemek zorunda değilsiniz, bu Lazy Kodi’nin sağladığı önemli bir avantajdır.

Lazy Kodi’nin bir başka harika özelliği, yalnızca Kodi eklentisini ve depolarını barındırdığı için yasal sorunlara karşı savunmasız olmamasıdır. Bu nedenle, ona karşı kırmızı bayrak kalmayacağı için kullanımı güvenilir bir havuzdur.

  Nisan 2023 için 16 En İyi Kodi Deposu

Tembel Depo Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altına Nasıl Yüklenir

 1. Kodi’yi başlat > Tıkla vites ikon.kodi üzerinde tembel repo nasıl kurulur
 2. Açık Dosya Yöneticisi > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle, yeni bir iletişim kutusu açılacaktır.kodi krypton sürüm 17.6 veya daha düşük sürümde tembel repo nasıl kurulur
 3. Yazdığı yeri tıklayın ‘Yok’ ve sonra bu kaynağı girin URL: http://lazykodi.com/ > Tıklayın tamam.kodi jarvis sürüm 16 veya üstü üzerine tembel repo nasıl kurulur
 4. Şimdi bu medya kaynağını şu şekilde adlandırın: ‘Tembel Kodi’ > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.kodi leia sürüm 18 beta tembel repo nasıl kurulur
 5. Geri vermek Kodi Seyahat > Şuraya git: Eklenti Menü > Tıkla Box-ikon sol üst köşeden.kodi firestick tembel repo nasıl kurulur
 6. Tıkla Zip Dosyasından Yükle seçenek.tembel kodi indir
 7. seçmek Tembel Kodi listeden.tembel kodi yorumlar
 8. Şimdi üç seçenek göreceksiniz: Depolar, Fermuarlar ve sihirbaz.tembel repo alternatifleri
 9. Şimdi ihtiyacınıza uygun seçeneği belirleyin.

Tembel Kodi Deposu Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Nasıl Yüklenir

 1. Tıklamak sistem.
 2. Açık Dosya Yöneticisi.
 3. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.
 4. Tıklayın ‘Yok’ > Bunu yaz URL http://lazykodi.com/ > Tıklayın Bitti.
 5. Depoyu şu şekilde adlandırın: Tembel Kodi > Basın Bitti > Basın tamam.
 6. Geri vermek Kodi Ana Menüsü.
 7. Tıklayın sistem > Tıklamak Eklenti .
 8. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle.
 9. seçmek Tembel Kodi.
 10. Şimdi istediğiniz seçeneği belirleyin.

Tembel Depo Kodi Leia Sürüm 18 veya Üstüne Nasıl Yüklenir

Tembel Deponun Kodi Leia Sürüm 18’e yüklenmesi, Lazi Kodi’nin Kodi Krypton sürüm 17’deki kurulum prosedürüyle aynı kalacaktır. Nedeni, hem sürüm 17 hem de sürüm 18’in arayüzü ve işlevselliği oldukça benzerdir, bu nedenle -on ve diğer prosedürler değişmez.

Firestick’e Lazy Kodi Deposu Nasıl Yüklenir

Lazy Kodi, Kodi’nin bulunduğu birçok platforma kurulabilir. İlk olarak, Kodi’yi FireStick’e yüklemeniz ve ardından aşağıda vurgulanan adımları izlemeniz gerekir:

 1. Açık FIRESTICK.
 2. Adresine git Ayarlar
 3. Açık Uygulamalar > Tıklamak Yüklü Uygulamaları Yönetme
 4. Tıklamak Kodi > Şimdi Kodi Kripton’a Tembel Depo kurulumu için yukarıda belirtilen adımları izleyin.
  Kodi XBMC'deki Video Önbelleği Nasıl Silinir / Kaldırılır (Leia / Krypton / Jarvis)

Tembel Depo İndir

Tembel Depo indirmek çok kolaydır; herhangi bir sorun olmadan indirmek için şu adımları izleyin:

 1. Tıkla Ayarlar Simgesi itibaren Kodi Ana ekran > Adresine git Dosya Yöneticisi > Ekle’ye tıklayın Yanisol sütundan urce > Bunu girin http://lazykodi.com/ söylediği yere tıkladıktan sonra < Yok> ve Tıkla
 2. Bu kaynağı adlandırın URL gibi “Tembel Kodi” > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.
 3. Şimdi dön Kodi Ana menü > Adresine git Ekleons Bölüm > Tıkla Kutu ikon > Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > Lazy Kodi’yi tıklayın.

Şimdi, buradan yüklemek istediğiniz havuzu veya eklentiyi kolayca seçebilirsiniz. Bu depodan seçebileceğiniz tüm seçeneklere sahip olacaksınız.

Tembel Kodi Repo En İyi Eklentiler

Lazy Kodi, dünyanın en iyi depolarından bazı harika eklentilere sahiptir. Lazy Repository’nin sahip olduğu bazı popüler eklentiler şunlardır:

 1. göç
 2. Neptün Yükseliyor
 3. Plasenta
 4. Urban Kingz
 5. Kemikler Tugayı
 6. Uranüs
 7. SportsDevil
 8. BBC iPlayer
 9. USTVNow
 10. cCloudTV

Tembel Repo En İyi Yapılar

Lazy Kodi, Kodi için tüm Yapılara sahip olduğunu iddia ediyor, Lazy Kodi’nin sunduğu bazı popüler yapılar şunlardır:

 1. CellarDoor TV Yapısı
 2. Gentec Kodi Yapı
 3. Mancave Kodi Yapı
 4. Canavar Kodi Yapı
 5. Limitsiz Büyü Yapısı
 6. Misfits Mod Derlemesi
 7. Ezzermans Yapı
 8. Sıfır Tolerans Kodi Yapı
 9. Wiz Tech Kuruyor
 10. AJ Kodi Yapı

Tembel Kodi Veri Havuzu Alternatifleri

Lazy Kodi, tüm Kodi eklenti deposu için bir tane olduğunu iddia ediyor ve aynı şekilde iddia eden başka bir depo yok. Bununla birlikte, birkaç Kodi eklenti deposunun çok çeşitli eklentileri ve yapıları vardır, ancak Lazy Repository gibi iddialarda bulunmazlar. Antlaşmayı tembel bir alternatif olarak kullanabilirsiniz.

  Apple TV'ye KODI Kurulumu - 8 Adım Adım Kılavuz

Lazy Repo Yorumları

Lazy Repository toplulukta yeni bir katılımcı olduğundan, bu nedenle çok fazla insan bilmiyor ve bu nedenle çevrimiçi olarak çok fazla yorum yok. Ancak, bulduğumuz birkaç konu aşağıdadır:

tembel kodi-repo-yorum

Öte yandan, bu kullanıcı Lazy Kodi tarafından yapılan taleplere karşı dile getirdi..

tembel repo incelemesi

Son sözler

Lazy Kodi Deposu gerçekten Kodi topluluğuna büyük bir ektir, ancak Lazy Kodi ekibinin tam Kodi deposu olduğu iddiaları üzerine ortaya çıkan bazı ciddi endişeler vardır. Yine de, bu deponun sunacak çok şeyi olduğundan şüphe yoktur..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me