Torrents, en son Filmler, TV şovları, Müzik, Yazılım ve diğer birçok şeyi arayan tüm freebies için bir cennettir. Çevrimiçi olarak kullanıcılara yüksek kaliteli içerik sağlayan birçok torrent sitesi var. Bu torrent siteleri, izinleri olmadan diğer barındırma sitelerinden ve sağlayıcılardan bağlantılar alarak içerik sağlar. En son filmleri ve TV şovlarını izlemek için mükemmel bir seçenek olmasına rağmen, torrentler korsanlığa maruz kalıyor. bu nedenle torrent için en iyi VPN servisini gerektirir. VPN uygulandığında etkinliğiniz şifrelenir ve ISS’ye anonim hale gelir.

Çevrimiçi korsanlığa ve veri korumasına karşı hareket gün geçtikçe güçlenmeye başladı ve yetkililer bu kirli oyunda tüm oyuncuların vahşi avı içindeler. Ve ekstra para kazanmak için VPN indirimleri ve kuponları alabildiğinizde neden gizliliği kaçırmak istersiniz?.

Torrenting için Neden En İyi VPN’e İhtiyacım Var??

Torrentleri, çevrimiçi akış sitelerini kullanıyorsanız veya banka hesabınıza veya çevrimiçi işlemlerinize erişiyorsanız, tarama ve trafiğinizi İSS’nizin gözünden korumak önemlidir. Çevrimiçi özgürlük bir bedeli vardır ve interneti kullanan insanların çoğunun anlamadığı bir şey, sanal güvenliğe sahip olmanın temel bir şey olduğudur..

Torrenting, yetkililerin dikkatini çekene veya gizlilik ihlallerinin kurbanı oluncaya kadar eğlencelidir. Torrent siteleri her gün bol miktarda trafik kazanıyor ve birçok bilgisayar korsanı ve yetkilisi her zaman savunmasız kullanıcıları arıyor.

Yetkililer, yasadışı torrent oyunlarında yer alan kullanıcıları izlemek, tanımlamak ve kovuşturmak için üçüncü taraf telif hakkı koruma ajansları ve çevrimiçi korsan avukatları tutmaya başladı.

Bu ajanslar sizi yakalarsanız doğrudan mahkemeye sürüklemezler, ancak sizi ağır bir para cezası ile yasadışı torrentler için dava edebilecekleri konusunda sizi uyarırlar. Kullanıcı torrentle uğraşmaya devam ederse, mahkeme kullanıcının gideceği yerdir.

Eşeği sağlam kazığa bağlamak!

Torrent için bir VPN’e sahip olmak sadece bir seçim değil, bir ihtiyaçtır!

ISS’lerinizin ve yetkililerinizin size sızmasını, trafiğinizi izlemesini ve göz atmasını önlemek için güvenilir bir Kodi VPN’niz olması gerekir!

VPN, ISS’nin çevrimiçi etkinliğinizi veya tarama etkinliğinizi izlemesine izin vermeyerek web trafiğinizi şifreler. İkinci olarak, bağlandığınız sunucu adresini değiştirerek IP adresinizi gizler. Bu, ISS’leri clueless bırakır ve çevrimiçi ne yaptığınızı anlayamazlar..

Bir VPN’nin diğer bir büyük yararı, ISS’niz tarafından engellenen coğrafi olarak kısıtlanmış tüm sitelere veya sitelere erişim sağlamasıdır. Bu, bölgenizde veya İSS’niz tarafından engellenen torrentlere erişmek istiyorsanız, VPN kullanmak en iyi ve güvenli araçtır.

Böylece, VPN size eksiksiz çevrimiçi gizlilik ve sanal özgürlük sağlar.

Torrents için En İyi VPN Hakkında SSS

Birçok kullanıcı bir VPN’in nasıl çalıştığını anlamıyor ve bu yüzden her zaman şüpheli ve karışık. Torrent kullanıcıları tarafından sorulan en yaygın sorulardan bazıları:

Bir VPN ile torrent güvenli?

Evet! Torrenting bir VPN ile güvenlidir, çünkü sizi trafik şifrelemesi sağlayarak ve sizi İSS’nizin gözünden korumak için IP adresinizi gizleyerek korur..

VPN, Torrent’i ISP’den gizleyecek mi??

Kesinlikle! VPN ile torrent yapmak, İnternet Servis Sağlayıcınızın çevrimiçi olarak ne yaptığınızı bilmesine izin vermez..

Bir ISS torrent alıp almadığınızı söyleyebilir mi??

Evet, bir VPN kullanmıyorsanız, ISS’niz çevrimiçi etkinliğinizi ve trafiğinizi kolayca izleyebilir. Herhangi bir torrent’e eriştiğinizde, bunu ilk bilen ISS’niz olacaktır. Bu nedenle, çevrimiçi gizliliğinizi korumak için bir VPN kullanın.

Kullanıcılar torrent almaya yakalanıp yakalanamayacağınızı sormaya devam ediyor ve her zaman bir VPN olmadan her zaman savunmasız olduğunuzu söyledim.

Torrenting için En İyi VPN’de Dikkat Edilecek Özellikler

Torrent yaparken bir VPN kullanacağınıza karar verdikten sonra, yapmanız gereken ilk şey hangi VPN’in kullanılacağına karar vermektir. Çevrimiçi olarak çok sayıda VPN bulacaksınız ve bu sizi şaşırtabilir.

Torrent için en iyi VPN’de nelere dikkat etmelisiniz??

Torrent için en iyi VPN’i seçerken, bir VPN’de aramanız gereken birkaç şey:

ÖzellikleriAçıklama
hızTorrentleri veya çevrimiçi akışı indirmek için VPN kullanırken, hız en önemli özelliklerden biridir çünkü bazı VPN’ler internette gezinmeyi, indirmeyi ve karşıya yükleme hızını engeller. Bu, kullanıcı için hoş olmayan bir deneyim yaratır ve artık VPN kullanmasını engeller.
Çeşitlilik ve yüksek sayıda sunucuDünya çapında çok çeşitli ve çok sayıda sunucuya sahip olmak, bir VPN’in sunabileceği en iyi şeylerden biridir. Nedeni, bölgenizden coğrafi olarak kısıtlanmış herhangi bir web sitesine erişmeniz veya diğer ülkelerden hızlı hızlı sunucuları denemeniz.
Yüksek Kaliteli ŞifrelemeŞifreleme, torrent için en iyi VPN’i seçerken aranacak en önemli özelliktir. AES-256 Şifreleme sunan VPN’ler en iyi seçimdir, çünkü bu şifreleme seviyesi ihtiyacınız olan şeydir. Şifreleme, trafiğinizi İSS’nizden ve yetkililerden koruyan şeydir.
P2P KorumasıP2P dosya paylaşımı riskli bir şeydir ve bu nedenle birçok anti-virüs ve bazı VPN’ler kullanıcıları denemeye teşvik eder. Bununla birlikte, güvenilir ve iyi bir VPN, kullanıcıların film, TV şovu, müzik, yazılım ve çok daha fazlasını paylaşmanın keyfini çıkarmasına izin veren p2P paylaşım koruması sağlar..
Canlı destekBirçok kullanıcı bir VPN davasıyla ilgili sorunlarla karşı karşıyadır ve sorunlar birçok farklı türde olabilir. Bu sorunları çözmek için kullanıcının her zaman 7/24 canlı müşteri desteği sunan bir VPN hizmeti seçmesi gerekir.
DNS Sızıntısı YokDNS sızıntıları VPN sunucularına bağlı kullanıcılar için her zaman ciddi bir sorundur, çünkü DNS sızıntısı anonimliklerini tehlikeye atar. Birçok VPN, DNS sızıntısı olmadığını iddia ediyor, ancak iddialarının tümü doğru değil. Bu nedenle, kullanıcıların iyi değerlendirmeleri olduğu bir VPN seçin veya DNS ve IP sızıntılarını kendiniz test edin.
Çoklu Platform UyumluluğuWindows, iOS, Android, FireOS vb.Gibi çok sayıda platformla uyumlu VPN’ler ve cep telefonları, TV’ler, Yönlendiriciler gibi cihazlar aralarından seçim yapabileceğiniz en iyilerdir, çünkü birden fazla cihazla kullanılabilirler.
Günlük Yok PolitikasıKullanıcı trafiği günlüklerini tutan birçok VPN hizmeti vurgulanmıştır ve bu günlükleri yetkililere bile satmıştır. Bu yüzden birçok insan VPN hizmetleriyle ilgili güven sorunlarına sahiptir. Torrent için en iyi VPN’ler asla günlük tutmaz, gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlar.

Torrent için En İyi VPN’de Hiç Kaçırmama Özelliği

Her kullanıcının herhangi bir VPN hizmetinden ihtiyaç duyduğu en önemli özellik bir IP adresidir. İSS kullanıcıları IP adreslerine göre izleyebilir ve taramalarını kolayca izleyebilir. Yalnızca ISS’niz değil, diğer birçok üçüncü taraf ajansı da IP Adresinizi belirleyerek izleme kaydınızı tutar.

IP adresiniz çevrimiçi kimliğinizdir ve maskelenmediyse, herkes konumunuzu izleyebilir ve sizi gözetleyebilir.

Bu yüzden çevrimiçi yayıncıların ve torrent kullanıcılarının IP adreslerini gizlemek için bir VPN kullanmaları önerilir.

IP sızdıran VPN’ler çevrimiçi özgürlüğünüzü ve anonimliğinizi ciddi sorunlara sokabilir, çünkü korsanlıkla mücadele makamları ve bilgisayar korsanları tüm dünyada yaygındır. Öyle ya da böyle, bazı sorunlara karşı savunmasız kalacaksınız.

Pro İpucu: Firestick kılavuzu için detaylı vpn’mizi okuyun.

VPN Torrent İlkeleri’ni Karşılaştırın

Tamam, şimdi hız testi, Şifreleme ve yukarıdaki tüm özellikleri dikkate alırsınız ve bu iyi bir şeydir!

Ama o kesilmiş ve kuru değil!

Torrent için herhangi bir VPN’e abone olabilirsiniz, ancak bundan önce bir şey bilmeniz gerekir, her VPN torrentlere izin vermez.

Bunu duyunca şaşkın?

Evet, birçok VPN üst düzey koruma ve gizlilik sağlar ancak sunucuları aracılığıyla torrent göndermeye izin vermez. Bu VPN’ler çevrimiçi akış ve çevrimiçi işlemler için en iyisi olabilir, ancak torrent için değil.

Torrentlemeye izin veren / izin vermeyen VPN’lerin listesi.

Sağlayıcıİzin veriliyor / İzin verilmiyorGünlük İlkesi
Torrentlemeye İzin Verilen VPN’ler
PureVPNİzinGünlük Yok
ExpressVPNİzinGünlük Yok
NordVPNİzinGünlük Yok
IPVanishİzinGünlük Yok
ProtonVPNİzinGünlük Yok
Torrentlemeye İzin Vermeyen VPN’ler
Zenmateİzin verilmediGünlük Yok
TouchVPNİzin verilmediBazı Kayıtlar
PersonalVPNİzin verilmediGünlük Yok
Norton Wi-Fi Gizlilik VPNİzin verilmediBazı Kayıtlar
Hola VPNİzin verilmediTam Kayıt

Torrenting için En İyi VPN’in Gerçek Zamanlı Testi

Her VPN sağlayıcısı en iyi VPN olduğunu iddia eder ve herhangi bir IP, DNS veya WebRTC sızdırmaz olduğunu iddia eder. Ancak, herhangi bir VPN sağlayıcısına test etmeden körü körüne asla güvenemezsiniz çünkü hak talepleri bazen yanıltıcı olabilir.

Herhangi bir VPN sağlayıcısına güvenmiyorum ve bu yüzden tavsiye ettiğim VPN’lerin buna değdiğinden emin olmak için IP sızıntı testleri yaptım.

Masaüstü uygulamalarını indirdim Torrent’ler için en iyi 3 VPN ve aylık planlarına abone oldum. Uygulamayı yükledikten ve ilgili hesaplara giriş yaptıktan sonra, her VPN üzerinden farklı bölgelerden sunuculara tek tek bağlandım ve göz atmaya başladım.

Gezinirken https://ipleak.net/ adresine gittim ve IP sızıntılarını test ettim. Sonuçlar burada:

Torrent için önerilen # 1 NordVPN

NordVPN, kaliteli hizmet sunmadaki tutarlılığı nedeniyle kullanıcılar arasında her zaman olumlu bir imaj korumuştur. Bir VPN seçmek güvenilirlik ve güven meselesidir ve NordVPN herhangi bir günde güvenilebilecek bir standarda sahiptir..

NordVPN’i test etmek için bir ABD sunucusuna bağlandım.

torrent için en iyi vpn

NordVPN’in IP sızıntıları olmadığından sonuçlar harikaydı, bu da torrent için en iyi VPN’ler arasındaki yerini kaydediyor. Orijinal IP sızmış olsaydı, gerçek DNS adresi görüntülenen yerine görünecekti “ABD IP”. 

NordVPN, kullanıcıların istedikleri herhangi bir bölgeden torrent almanın tadını çıkarmalarına izin veren çok çeşitli 5000+ sunucuya sahiptir. NordVPN sunucuları büyük bir hıza sahiptir ve bağlantısı mükemmeldir.

nordvpn torrent cta

Torrenting için önerilen # 2 ExpressVPN

ExpressVPN, hızlı bağlantısı ve üstün koruması nedeniyle dünya çapında büyük beğeni topladı.

ExpressVPN her zaman güçlü şifreleme ve saf anonimlik sağlama iddiasına sadık kalmıştır. ExpressVPN’i seçmenin birçok nedeninden biri, kullanımı kolay arayüzüdür. Bunun dışında ExpressVPN, 94 ülkede 2000’den fazla yüksek hızlı ve güvenli sunucuya sahiptir.

Bu iddiayı test etmek için bir Kanada sunucusuna bağlanmayı bağladım ve herhangi bir IP sızıntısı veya DNS sızıntısı olup olmadığını kontrol ettim.

torrent için expressvpn

ExpressVPN torrent kullanırken IP veya DNS sızdırmadığından sonuçlar oldukça bekleniyordu.

Birkaç yeni kullanıcının şikayet ettiği bir şey, diğer rakiplerden daha yüksek olan ExpressVPN’in fiyatlandırmasıdır. Ancak, bu insanların anlamadığı şey, ExpressVPN’in hizmet kalitesinin bu oranlarda oldukça haklı olduğudur..

expressvpn cta

Torrent ve P2P Dosya Paylaşımı için önerilen # 3 CyberGhost VPN

CyberGhost, yukarıda belirtilen VPN sağlayıcıları kadar popüler değildir, ancak bu, hizmetinin eşit düzeyde olmadığı anlamına gelmez. CyberGhost, başka bir VPN sağlayıcısında göremediğiniz en şaşırtıcı özelliklerden bazılarına sahiptir. Özellikle torrent için en iyi VPN’i arıyorsanız, CyberGhost sizin için en iyi seçenek olabilir.

Buraya kadar hepsi iyi ama güvenli olup olmadığından emin olmak için IP ve DNS sızıntısını test ettim ve sonuçlar şöyle oldu:

torrent için cyberghost

IP veya DNS sızıntısı olmadığından sonuçlar oldukça tatmin ediciydi. Bu nedenle, CyberGhost’un Torrenting için en iyi VPN’lerden biri olduğu kanıtlanmıştır..

Güvenli torrent kullanmayı tercih eden tüm meraklılar için özel bir torrent özelliğine sahiptir. Bu özellik, kullanıcıların torrentleri anonim olarak indirmelerine olanak tanıyan ileri teknoloji trafik şifrelemesi sağlar.

cyberghost torrent cta

Torrenting ve P2P Dosya Paylaşımı için önerilen # 4 IPVanish VPN

IPVanish, rekabete girerek, önceden kurulmuş endüstri tiranlarına iyi bir rekabet verdi. IPVanish, büyük hizmet sunumu nedeniyle zamanla popüler hale geldi.

IPVanish’in IP sızıntısını test etmek için bir Almanya bölgesi IPVanish sunucusuna bağlandım ve test ettim. İşte sonuç:

Torrent için IPVanish VPN

IPVanish’in tüm dünyada tavizsiz güvenlik ve mükemmel bant genişliği hızı sağlayan 1100 sunucusu vardır. IPVanish Kodi, diğer tüm rakiplerden daha fazla olan 10 eşzamanlı bağlantı sunar. Buna ek olarak, güvenilir bir VPN sağlayıcısı haline getiren katı bir Kayıt Yok politikası vardır..

Torrenting için ücretsiz VPN

Ücretli bir aboneye abone olmak yerine ücretsiz bir VPN mi arıyorsunuz?

Çevrimiçi olarak herhangi bir abonelik ve kayıt gerektirmeyen ücretsiz VPN ve proxy sunucularıyla dolu bir el var. İşte torrent için en iyi 3 ücretsiz VPN.

Torrents İçin En İyi Ücretsiz VPN

1. Beni sakla

2. Sıcak Nokta Kalkanı

3. Güvenlik Öpücüğü

Bunlar, çoğu torrent kullanıcısı tarafından çevrimiçi koruma için kullanılan en çok tercih edilen ücretsiz VPN’lerdir..

Ama gerçekten güvenilirler mi?

Bu düşünce hiç aklından geçti mi??

Çok fazla özellik sağladığını iddia eden ücretsiz bir VPN hizmeti, gerçek olamayacak kadar iyi geliyor!

Demek istediğim, çevrimiçi gizlilik ve güvenliğin, herhangi bir şey almadan dünyaya birisinin vereceği bir sosyal hizmet şey olmadığı çok açıktır..

Tüm ücretsiz VPN’ler hakkında bilinmesi gereken önemli bir şey, bunların hiçbirinin yukarıda belirtilen VPN’ler için rekabetçi güvenlik sağlamadığıdır. Bu VPN’lerin sahip olduğu özellikler işarete bağlı değildir ve sadece tamamen doğru olmayan iddialardır. Üst düzey güvenlik sağlayan ücretsiz P2P VPN sadece bir efsanedir!

Çevrimiçi gizlilik ve koruma, ödün verilemeyeceği ve tehlikeye atılmaması gereken ciddi bir mat rand. Bu VPN’lerin DNS ve IP sızıntıları vardır ve günlükleri tutarlar, bu da herhangi bir VPN kullanıcısı tarafından hoş karşılanmayan bir şeydir.

Zayıf protokolleri ve rekabetçi olmayan standartları nedeniyle ücretsiz VPN’ler önermiyorum. Ancak, ücretsiz bir VPN denemek ve gizlilik sorunları ile karşılaşmak istiyorsanız, misafirim olun!

Torrenting Reddit için En İyi VPN

Reddit, herhangi bir şeyle ilgili çözümler aramak için eğlenceli bir yerdir, ancak çoğu zaman şu şekilde ele alınması gereken bazı sorgulara rastlayacaksınız:

Tartışma yorumu CryptoMeThâ’nın tartışma yorumu "Torrent için en iyi VPN nedir?".

Bu adamın VPN özelliklerinin kapsamı hakkında hiçbir fikri yok. Bu sorgunun cevabı evet, VPN’lerin birden fazla cihaza bağlanabilmesi ve birden fazla giriş özelliğine sahip olmalarıdır.

Torrent için önerilen VPN? Korsan

Bu kullanıcı Reddit’te ISS’sinden bir mesaj aldığını ve şimdi bir VPN kullanmayı planladığını bildirdi.

İyi çağrı kardeşim, asla geç değildir! Torrent için en iyi VPN’e abone olun ve torrent geminizin yelken açmasına izin verin.

Sonuç

Torrent’ler şüphesiz iyi bir şekilde deliriyor!

Ancak VPN olmadan torrent yapmak tam anlamıyla çılgınca!

Her zaman internet üzerinden yaptığınız her hareket konusunda çok dikkatli olmalısınız ve kodi eklentilerini kullanırken her boşluğu kapalı tutmalısınız. En iyi şifreleme ve gizliliğe sahip olarak verilerinizi ve trafiğinizi korumanız gerekir.

Bu kılavuz torrent ile ilgili sorunlar ve çözümleri hakkında sizi bilgilendirmek içindir. Bir sonraki torrent indirmeyi düşündüğünüzde bu hususları göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me