tubi-tv-on-kodi

Tubi TV Kodi eklentisi, dünyanın dört bir yanından en yeni ve popüler Film ve TV şovlarına sahip olduğu için tüm eğlence için tek duraktır. Bu eklenti teklifi Aksiyon, Komedi, Korku, Drama, Stand-up Komedi ve daha pek çok türden Filmler ve TV şovları.

Çevrimiçi gizliliğinizi sağlamak ve coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlamak için Kodi’de bir VPN kullanılması önemle tavsiye edilir.

Tubi TV Kodi eklentisi, her içerik başlığı için yüksek kaliteli akışlar sağlamasıyla ünlüdür ve kilitlenerek veya hataları göstererek ve dolayısıyla en iyi kodi eklentileri arasında kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmaz..

Tubi Kodi Eklenti Deposu

TubiTV Kodi eklentisine Cartoon Network, Vortex ve yeni Exodus çatalı gibi birkaç popüler Kodi eklentisine ev sahipliği yapan Diamond Wizard Repository; Movie Theater Butter Kodi eklentisi. Deponun URL’si: http://repo.rubyjewelwizard.com/INSTALL_DIAMOND_REPO/repository.Diamond-Wizard-Repo-3.3.9.zip

Kodi Leia ve Krypton’a Tubi TV Kurulumu

Tubi TV Kodi addon, aşağıdaki adımları izleyerek Kodi Krypton sürüm 17.6’ya sadece 2 dakika içinde kolayca kurulabilir:

 1. Açık Kodi cihazınızda > Vites’i tıklayın ikon (ayarlar) sol sütunun en üst satırından.kodi krypton 17.6 üzerinde tubi tv nasıl kurulur
 2. Yeni bir pencere açılacak, Tıklayın Dosya Yöneticisi seçenek.kodi kripton 17.6 üzerinde tubi tv kodi addon nasıl eklenir
 3. Şimdi, çift tıklayın Kaynak ekle > Adres çubuğu ve ad alanı içeren bir iletişim kutusu açılır, Tıkla <Yok> ve bunu yaz URL “http://repo.rubyjewelwizard.com/” ve sonra tıklayın tamam > Bu URL’ye ‘olarak bir ad verinElmas’ ve Tıkla tamam > Şimdi tıklayın Tamam ve iletişim kutusu kapanacak.indir tubi tv kodi addon
 4. Kodi ana menüsüne geri dönün > Tıklamak Ekleons sol sütundan.tubi kodi addon deposunu yükle
 5. Tıkla “kutu simgesi”Sol üst köşede mevcut > Seçeneklerin listesini içeren yeni bir pencere açılır, Tıkla Zip dosyasından yükle > seçmek Elmas > Tıklayın INSTALL_DIAMOND_REPO / > Sonra tıklayın repository.Diamond-Wizard-Repo.zip > Bildirimin görünmesini bekleyin.tubi tv zip dosyasını indir
 6. Tıklamak Depodan Yükle > seçmek Elmas Sihirbazı Repo > Tıklamak Video Eklentileri > Tıklamak TUBITVelmas depodan tubi tv yüklemek
 7. hit Yüklemek ve eklenti etkinleştirilene kadar bekleyin, yükleme sona erdiğinde bir bildirim göreceksiniz.

firestick kodi üzerinde kurulum tubi

Tubi TV Kodi’yi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Yükleme

Kodi’nin Jarvis versiyonunu kullanıyorsanız, Kodi addon akışı yapan Tubi TV ücretsiz filmlerini yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi.
 2. Tıklamak sistem.
 3. Tıklamak Dosya Yönetici.
 4. Çift tıklama Ekle Kaynak.
 5. Tıklayın Yok ve bunu yazın URL http://repo.rubyjewelwizard.com/ > Tıklayın Bitti > Tür Adı ‘Elmas’ > Tıklayın Bitti > Tamam’ı tıklayın.
 6. Kodi sayfasına dön Ana menü.
 7. Tıklayın sistem tekrar > Tıklamak Ekleons.
 8. Tıklamak Yüklemek itibaren Zip Dosya.
 9. Aşağı kaydırın ve ‘Elmas’ > TıklamakDiamond-Wizard-Repo.zip.
 10. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo.
 11. Açık Elmas Sihirbazı Repo > Adresine git Video Ekleons
 12. Tıklamak TUBITV.
 13. hit Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

Fire Stick Tubi TV Kodi Kurulumu

FireStick Cihazınızda da harika Tubi TV Kodi eklentisini kullanabilirsiniz, ancak KodSt’i FireStick’e yüklemeniz gerekecek.

FireStick’e Kodi’yi yüklerken Afer, şu adımları izleyin ve en iyi içeriği en iyi akış cihazı ile en iyi akış cihazıyla akışını sağlamak için Tubi.TV Kodi eklentisini yükleyin.

 1. Açık Kodi Yangın Çubuğu üzerine uygulama
 2. Açık Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Bundan sonra, bu kılavuzda daha önce bahsedilen Kodi Krypton sürüm 17.6’daki TubiTV kurulum prosedürünü izleyin. Bu noktada koğuşlardaki prosedür benzerdir.

Tubi TV Kodi İndir

 1. Tubi TV Kodi’nin Zip dosyasını cihazınıza indirin
 2. Çalıştırmak Kodi > Açık Ekleons
 3. Tıkla “Kutu simgesi” > seçmek Zip dosyasından yükle seçenek > aç indirilen zip dosyası sisteminize göz atarak > Bildirimi bekleyin.
 4. seçmek Depodan Yükle > Açık Elmas Sihirbazı Repo > Adresine git Video Eklentileri Klasör > seçmek
 5. Tıklayın Yüklemek >Bildirimi bekleyin.

Bu, Kodi Leia sürüm kripton sürüm 17.6 ve Kodi Leia sürüm 18 için Tubi TV’nin doğrudan indirme prosedürüdür. Gerçekten de herhangi bir üçüncü taraf eklentisi için en basit kurulum prosedürüdür.

Tubi TV Down / Çalışmıyor / Hatalar / Düzeltmeler

Tubi TV, performans açısından mükemmel bir eklentidir ve kullanıcılar tarafından hata ve problemlerle ilgili birçok endişe ortaya çıkmamıştır. Ancak, bu eklentileri kullanırken iki hatayla karşılaşabilirsiniz ve bunlarla nasıl başa çıkacağınızı bilmelisiniz.

Günlük Hatasını Kontrol Et

Sistem önbelleği ve arka uç verileri yüksek yığıldığında, genellikle bir Check Log hatası görüntülenir. Korkmak bir hata değildir ve oldukça kolay bir şekilde düzeltilebilir.

Fix

Bu hatayla karşılaşırsanız, ayarlar menüsünden sistem önbelleğini ve diğer arka uç verilerini temizleyin ve Kodi’nizi yeniden başlatın. Bu sorununuzu çözmezse, eklentiyi yeniden yüklemeyi deneyin.

Mevcut Akış Yok

Bu hemen hemen her video akışı Kodi eklentisinde fark edilen yaygın bir hatadır. Bu hata, herhangi bir içerik kategorisinden bir içerik başlığına erişmeye çalışırken açılır. Bu hata, erişmeye çalıştığınız içerik başlığı yeni bir sürüm olduğundan, bu nedenle akışlarının çevrimiçi olarak kullanılamaması veya eklentinin sağlayıcıların bağlantılarını silememesi nedeniyle ortaya çıkar.

Fix

Kodi eklentisini güncelleyerek bu hatayı düzeltin, çünkü bir eklentiyi güncellediğinizde kütüphanesi de sağlayıcılarıyla birlikte güncellenir. Eklentiyi güncelledikten sonra, eklentinin bağlantıları daha iyi kopyalayabilmesi için eklenti önbelleğini temizleyin. Bu, Akış Yok hatasını düzeltmelidir.

Sonuç

Tubi TV, sunduğu içerik çeşitliliği nedeniyle binge izleyicileri için harika bir Kodi eklentisidir. Sadece birkaç Kodi eklentisi, bu harika özelliklerle kesintisiz eğlence sunar. Eklentiyi kendim denedim ve bu eklentinin hız ve erişilebilirlik açısından şaşırtıcı olduğu sonucuna vardım.

Eklenti sorunsuz bir şekilde kurulur ve iyi çalışır, aksaklık veya gecikme yaşanmadı. Genel olarak, Kodi eklentileri kitaplığınızda olması harika bir eklentidir.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me