Güncelleme: Yankı Sihirbazı, telif hakkı iddiaları nedeniyle artık kullanılamıyor. Birçok en iyi kodi sihirbazının, popüler Kodi eklentilerinin, Yankı Sihirbazı dahil en iyi kodi depolarının çökmesine yol açtı. FIFA Dünya Kupası 2018 geldiğinden beri, FIFA dünya kupasını çevrimiçi yayınlamak için spor eklentileri yüklemeniz önerilir.

Hepiniz ayrı yapıların ve temaların aynı anda biraz zaman alıcı ve telaşlı bir şekilde kurulmasını merak etmediniz mi? Tüm popüler yapıları ve yankı eklentilerini tek bir yükleme işleminde alabiliyorsanız ne olur? Burada, bu kılavuzda, Yankı Sihirbazı’nın Kodi’ye nasıl yükleneceği hakkında ayrıntılı bir adım adım işlem sunuyoruz. Öyleyse okuyun!

Yankı Sihirbazı nedir?

Yankı Sihirbazı filmleri, TV şovlarını, canlı sporları ve diğer eğlence kanallarını izlemek için en iyi Kodi eklentilerini bulabileceğiniz bir dizi yapı, tema ve yankı eklentisi sunar. Ayrıca Kodi’nizi en iyi durumda tutan ve videoların yavaş akışını önleyen çok çeşitli bakım aracı vardır.

Yankı Sihirbazı için kurulum kılavuzu:

Kodi Kripton Sürüm 17.6’ya Yankı Sihirbazı Nasıl Yüklenir

 1. Başlatmak Kodi sisteminizden > Tıklamak Ayarlar simgesi (ekranınızın üst kısmına yerleştirilir) > seçmek Dosya Yöneticisi.Kodi Kripton Sürüm 17'de Yankı Sihirbazı Nasıl Yüklenir
 2. Çift tıklama Kaynak ekle > Tıklamanız gereken bir kutu görünecektir ‘Yok’ > Http://echocoder.com/repo/ URL’sini yazın > Şimdi tıklayın tamam > Yaz ad medya kaynağı için “Yankı Sihirbazı” > Tıklayın tamam.yankı sihirbazı zip dosyası
 3. Şimdi geri dönmelisin Kodi Ana Ekranı vurarak ‘Geri tuşu’ tuş takımını birden çok kez tuşlayın > Tıklamak Eklenti > Şimdi tıklayın Paket yükleyici sol üst köşedeki simge.yankı sihirbazı addon
 4. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > Bul ve tıkla Yankı Sihirbazı > repository.echo-1.0.4.zip > Deponun yüklenmesini bekleyin.kodi'de yankı sihirbazı kurulumu
 5. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Adresine git Yankı Havuzu > Program Eklentileri > Yankı Sihirbazı > Tıklayın Yüklemek.eko sihirbazı kodi ayarları
 6. Şimdi Yankı Sihirbazı eklentisinin yüklenmesini bekleyin.
 7. itibaren Kodi Ana Menüsü > Adresine git Eklenti > Program Eklentileri > Yankı Sihirbazı > Yankı Sihirbazı’nda bulunan tüm araçların keyfini çıkarın.

yankı sihirbazı kodi

Yankı Sihirbazı Kodi Jarvis Sürüm 16 veya aşağısına nasıl yüklenir

 1. Kodi’yi başlat > Sisteme Git > Dosya Yöneticisi > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın.
 2. Bir kutu görünecek tıklayın ‘Yok’ > URL’yi http://echocoder.com/repo/ yazın > Tamam’ı tıklayın > Adı ‘Yankı Sihirbazı’ yazın > Tamam’ı tıklayın.
 3. Kodi Ana Ekranından Sisteme gidin > Eklenti > Zip Dosyasından Yükle > Yankı Sihirbazı > repository.echo-1.0.4.zip.
 4. Depodan Kurmaya Git > Yankı Havuzu > Program Eklentileri > Yankı Sihirbazı > Yüklemek.
 5. Kodi Ana Ekranı > Eklenti > Program Eklentileri > Yankı Sihirbazı > Zevk almak!

Yankı Sihirbazı İndir

Yankı Sihirbazı deposunu Kodi’ye doğrudan indirmek için, Buraya tıklamanız ve aşağıda vurgulanan yankı sihirbazının nasıl yükleneceği ile ilgili adımları izlemeniz gerekir:

 1. Yankı Deposunu sisteminize indirin.Yankı Sihirbazı İndir
 2. Kodi’yi aç > Eklentileri tıklayın > Paket Yükleyici simgesi > Zip Dosyasından Yükle > Sisteminize indirdiğiniz dosyada gezinin.
 3. Depodan Yükle’yi seçin > Yankı Havuzu > Program Eklentileri > Yankı Sihirbazı > Yüklemek > Zevk almak!

Echo Sihirbazı Kodi’yi Fire Stick’e Yükleme

 1. Kodi’yi Fire Stick’e yükleyin.
 2. Açık Kodi Yangın Çubuğu
 3. Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.
 4. Reklam yüklemesi prosedürünün geri kalanı, tam olarak Kodi Krypton’a bu reklamı yüklemek için daha önce açıklandığı gibidir..

Yankı Sihirbazı / Yankı Kodlayıcı Deposu Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Akış Yok

Yüklemeden sonra herhangi bir içeriğe erişmeye çalışırken “Akış Yok” şeklinde bir hata görüntülenebilir. Video eklentisi kullanıcıları genellikle bu hatayla karşılaşırlar. Bu hatanın arkasındaki neden, eklentinin tam olabilecek önbelleği olabilir veya eklentinin bazı sağlayıcıları alabilmesi için güncellenmesi gerekir.

Fix

Bu sorunu çözmek için, önce eklenti deponuzu güncelleyin veya eklentiyi güncelleştirilmiş bir havuzdan yeniden yüklemeyi deneyin. Ayrıca önbelleğinizi temizlemeyi de deneyebilirsiniz; bu da hatayı çözebilir.

Bağımlılık Yüklenemedi

Bu çok nadir bir hatadır ve yalnızca depoda eksik olan bazı dosyalar varsa veya depo eski hale gelmiş veya kapatılmışsa oluşur.

Fix

Herhangi bir eklentiyi kurmadan önce, ilk olarak eklenti havuz kaynağının etkin olup olmadığını kontrol edin. İkinci olarak, kullandığınız deponun eklentinin güncellenmiş sürümüne sahip olduğundan emin olun.

Yankı Sihirbazı Kodi Çalışmıyor

Yankı Sihirbazı daha önce TDB Repo’da mevcuttu. Ancak kendi deposunu oluşturduğu için Yankı Sihirbazı Deposuna geçti. Yankı Sihirbazı, Yankı Sihirbazı tarafından yeni bir güncelleme yayınlanana kadar çalışmaya devam eder. Bir kez yayınlandığında, sihirbaz önceki deposu üzerinde çalışmayı durduracaktır. Bu nedenle, birçok Kodi kullanıcısı ‘Yankı Sihirbazı Çalışmıyor’.

Fix

Yankı Sihirbazı’nın sorunsuz çalışması için TDB Depo ve Yankı Sihirbazı’nı kaldırmanız gerekir. Daha sonra, bu kılavuzda bahsettiğimiz adımlar gibi Yankı Sihirbazı’nı Yankı Deposundan yeniden yüklemeniz gerekir. Sorunu çözebileceksiniz.

Yankı Sihirbazı Alternatifleri

Popüler depoların ve sihirbazların telif hakkı ihlallerinden dolayı kapatılması nedeniyle, Yankı Sihirbazı’nın da kolluk taraması yapma olasılığı vardır. Bu, Yankı Sihirbazı’nın düzgün çalışmasını engelleyebilir.

Bu nedenle, Reddettikten sonra Kodi topluluğuna liderlik etme potansiyeline sahip 3 Yankı Sihirbazı yedeğini listeledik:

 1. Ares Sihirbazı
 2. Üst Yapı Sihirbazı
 3. Wookie Sihirbazı

Şeyler Sarmak İçin

Yankı Sihirbazı, en son sürümleri, temaları ve yankı eklentilerini tek bir kurulumla size sunar. Ardından, filmleri, TV şovlarını ve sporları izleyebilirsiniz ve her şey sorunsuzdur. Bu kılavuzda, Kodi’ye Yankı Sihirbazı’nın nasıl yükleneceği hakkında ayrıntılar sunuyoruz. Yankı Sihirbazı’nın kolluk kuvvetine düşmesi durumunda Yankı Sihirbazı için alternatifleri de listeledik.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me